Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie posiadam PzKpfw IV z upgradem wieży i zbieram na 10cm armatę. Równolegle gram Hetzerem i powoli zbieram na działo do niego. Coś polecacie? Może jakieś rady? ;) Swoją drogą fajnie oglądać potwory jak Tygrys II i Pantery latające po polach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez premium śmigam obecnie Ferdkiem(T8) ze 128mm i w 90% przypadków jestem na + :) wszystko zależy od tego ile czołg odbija i jakie ma działo :D

 

Ile kosztuje pestka do tego działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam PzKpfw IV z upgradem wieży i zbieram na 10cm armatę. Równolegle gram Hetzerem i powoli zbieram na działo do niego. Coś polecacie? Może jakieś rady? ;) Swoją drogą fajnie oglądać potwory jak Tygrys II i Pantery latające po polach ;)

 

Do PzIV lepiej 7.5 cm KwK 42.

Olej dziesiątkę i nawet jej nie kupuj (odblokować musisz, żeby przejść do w hummela), bo się będziesz wkurzał jak 3/4 strzałów będzie rykoszetować, albo rozbije się o pancerz (tak, przechodziłem te męki - czekasz, czekasz, załadowało... puf! rykoszet... czekasz...czekasz... czekasz...).

Pz IV z KwK 42 to na razie najlepszy niemiecki czołg jakim grałem i trochę żałuję, że go sobie nie zostawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PzIV lepiej 7.5 cm KwK 42.

Olej dziesiątkę i nawet jej nie kupuj (odblokować musisz, żeby przejść do w hummela), bo się będziesz wkurzał jak 3/4 strzałów będzie rykoszetować, albo rozbije się o pancerz (tak, przechodziłem te męki - czekasz, czekasz, załadowało... puf! rykoszet... czekasz...czekasz... czekasz...).

Pz IV z KwK 42 to na razie najlepszy niemiecki czołg jakim grałem i trochę żałuję, że go sobie nie zostawiłem.

 

Nie 75mm L 42! Tylko i wylacznie 75mm L 70! To dluzsza, celniejsza i donosniejsza wersja dziala ktore polecil m4r ;)

 

EDIT: moj blad oczywiscie KwK 42 :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do PzIV nie brać 10,5cm działka nawet z HE? Ktoś doradzał taki wariant jak miałem PzIII tylko tam działo miało 7,5cm (mowa o dziale z mniejszą penetracją ale z pociskami HE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie kupiłem pzkpfw 38(t) ulepszony na maksa. wszyscy mnie rozwalają często jednym strzałem, a moje pociski zazwyczaj rykoszetuja. Czasami jak z obku zajadę to uda się coś z ledwościa ustrzelić. Wydaje się że czołgi Tier 4 są o niebo lepsze. :/ Jak miałem pzkpfw 35(t) to zbierałem przeważnie 2 do 4 fragów na mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanks Of World (1701760678) - Aukcje internetowe Allegro

Hmmm czyli skiny z hitboxami są nadal "legalne"

Używa ktoś jakiś ?

 

sa legalne i beda. tym bardziej ze sa po stronie klienta.

 

 

uzywalem, teraz ze wzgledu na niski teir mozna do nich wrocic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie kupiłem pzkpfw 38(t) ulepszony na maksa. wszyscy mnie rozwalają często jednym strzałem, a moje pociski zazwyczaj rykoszetuja. Czasami jak z obku zajadę to uda się coś z ledwościa ustrzelić. Wydaje się że czołgi Tier 4 są o niebo lepsze. :/ Jak miałem pzkpfw 35(t) to zbierałem przeważnie 2 do 4 fragów na mecz.

 

 

W 38t trzeba zacisnac zeby i cieszyc sie jak uda sie trafic na gre gdzie ejstesmy jednym z wyzszych czolgow bo wtedy mozna juz 47tka calkiem niezle natluc.

 

Zreszta to i tak pestka w porownaniu z Marderem II z armata 5cm ;)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Mardera bardzo lubię - bardzo dobry snajper, jest z T3 więc nie trafia na straszne schaby, a do topowego działa szybko się dochodzi (to w końcu T3). No i ten kąt obrotu lufy...

Poza tym docelowo będę szedł w Nashorna, więc Marder jest dla mnie naturalnym wyborem (już zresztą mam zachomikowany zapas expa na nim żeby od razu Mardera III odblokować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car puszka miała coś w okolicach 88cm :D

 

Wczoraj miałem pod koniec dnia takie bitwy, gdzie zdarzało się mojemu m4a3e8 wgryzać z mozołem we wrogie czołgi 14-15 strzałami, z czego połowa przechodziła i zabierała całe 2% hp.

A na początku dnia wręcz przeciwnie - rykoszetowały ode mnie pociski nawet z is-4, co i ja, i ostrzeliwujący przyjęliśmy z lekkim niedowierzaniem (chwilę wcześniej zdjął tygrysa 2). Fizyka tej gry czasem zaskakuje.

 

Oprócz tego głupio zginąłem dzięki mojemu teamowi w dwóch bitwach:

- jedną, bo wszyscy pojechali obstawiać jedno przejście (z trzech)... i przerżnęli wybici artylerią. A mnie i jeszcze jedną artylerię dopadły skauty wroga (zdążyłem zdjąć jednego). Nasze wołania o obstawienie tych dwóch przejść skończyły się totalnym ignorem.

- drugą, bo jakieś matoły z ciężkich czołgów (w liczbie 4) urządziły sobie chatroom i pojechały do bitwy jak została nas już połowa w teamie. Na plus, że przynajmniej kilku wrogów podziurawiłem, zanim nasi szacowni czatowcy ruszyli swoje d..gąsienice i dokończyli, więc co ugrałem, to moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...