Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktos powie...

Czy jak mam panther to nowy patch zamieni mi ja na panthere2, a panthere2 na E-50??

Bo jakos nie usmiecha mi sie wywalic zaraz 160.000 expa i 3.000.000 kasy na pathere2 i mi ja zostawi tylko nie bede mial mozliwosci zakupu dzialka 105mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie...

Czy jak mam panther to nowy patch zamieni mi ja na panthere2, a panthere2 na E-50??

Bo jakos nie usmiecha mi sie wywalic zaraz 160.000 expa i 3.000.000 kasy na pathere2 i mi ja zostawi tylko nie bede mial mozliwosci zakupu dzialka 105mm

 

Z tego co pamietam w ramach wymiany dostaniesz 3002DB z 100% zaloga, Pantere 2 i dodatkowy slot w hangarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyskakuje info, że mam najnowszą wersję gry, przy próbie zalogowania na konto przerzuca na ich stronę z patchem 6.5 :/ Wczoraj dobijałem na PzIV do hummela mam nadzieję, że zostało to osiągnięcie na ich serwie:P 35,4k expa w 4 dni ^^

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano faktycznie... Sciagam znowu ta wersje ktora mam... Chyba jednak lekarz mial racje wysylajac mnie na L4...

 

A swoja droga to mogli by udostepnic juz wersje 6.6 do pobrania... Według tego co pisze na kliencie do 14 serwery beda w maintenace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nałogowcy :razz: Miałby ktoś ochotę pograć w klanie? Ze znajomymi coś tam organizujemy dla funu może coś z tego więcej będzie;) Ciekawe czy mój wypracowany w nocy hummel został na koncie. Za parę minut dowiem się czy mój VK3601 jako ciężki czołg dostał jakiegoś bonusa w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...