Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można mieć wszystkiego, bo by updatów nie było :E

 

No nie wiem... a tak zapierdziela taki T29 a ja mu moge polaskotac gasienice ;/

 

Czuj się oficjalnie jak operator koparki zwanej Tygrys :twisted2:

T29 - kinder niespodzianka <_< - strzelaj jak jesteś w grupie z innymi, nigdy w przód i módl się, żeby przypadkiem nie celował akurat w ciebie. Setki razy to już przerabiałem w kilku wariantach. I na pocieszenie - kumpel podskakiwał z radości, jak kupił T29... a ja, raczkując pzIII jeszcze nie wiedziałem co to. Jak na ten czołg trafiłem Tygrysem (no co, "równy" z "równym"?), to w końcu się dowiedziałem czemu się tak cieszył :mur:

Dla nieogarniających w które miejsca T29 strzelać - nigdy w przód wieży, rzadko w przód czołgu (jak już nie ma naprawdę gdzie). Jak macie celne działo, to strzelajcie w "uszy Mickey", czyli dalmierze na upgradowanej wieży - do tej pory przy trafieniu w nie było 100% dmg z pocisku i chyba ciągle jeszcze tego nie zmienili. Reszta standardowo (thank you mr obvious :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nieogarniających w które miejsca T29 strzelać - nigdy w przód wieży, rzadko w przód czołgu (jak już nie ma naprawdę gdzie).

celujac w kazdy czolg, nie powinno sie strzelac w przod wiezy. mantlet jest praktycznie nieprzebijany. wiecej lyknie dolna plyta.'

 

 

co do balansu to jest tak samo gowniany jak byl. po testach nie bylo zmian. a w testach wypadal on rownie slabo. ludzie zaczynaja juz dosyc powaznie sapać.

 

E seria wypada slabo. najgorzej E100. total weakspot to belka poprzeczna na wiezy. z reszta gdzie indziej tez wchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh... do tej pory nikt na balans nie narzekał, więc chyba faktycznie coś poprawili.

 

A z nowości - założyłem sobie rammer do t-34 :lol: Miazgun. Mam w Tygrysie i niektórzy się dziwią, że to tak szybko strzela, a w tej zabawce już całkiem baranieją, jak chowam się za kamień po strzale i od razu wyjeżdżam, bo tyle trwa przeładowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... pewnie to jakiś przypadek ale wchodzi mi dziś w IS4 dosłownie wszystko i ze wszystkiego. 3 razy pod rząd IS przebił mi przedni pancerz z ok 100/150m i to w takich miejscach gdzie z S-70 mam problem go przebić z paru metrów :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zauważyli, że radzieckie czołgi do tej pory były trochę silniejsze od reszty i wyrównali tiery.

Btw, wczoraj zrobiłem parę bitew tygrysem i już widziałem wszystkie (jak piszę "wszystkie", mam na myśli "wszystkie") nowe czołgi. Musieli niektórzy gromadzić expa od jakiegoś czasu, żeby od razu sobie odblokować. Ja nie zdążyłem dojść do 3002db i trzeba będzie z powrotem człapać przez 3001h do Pantery, co jest tym gorsze, że go sprzedałem naiwnie sądząc, że zdążę. Ale na otarcie łez - odblokuję sobie Tygrysa(p) i zobaczę z czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowej grałem ale KW. Przeszliśmy przez miasto jak burza (4 upolowanych) nawet nie zdążyłem się porozglądać ;) Kupiłem działo BL10 , ale żeby to była jakaś rewelacja to nie wiem. Celność lepsza niż tym dziale podstawowym, ale jak waliłem w Lowe od przodu to tylko 22% mu zeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę - bitwa w plutonie ?

 

A temu że tylko mu lakier rysowałeś nie dziwię się - IS ma z tyłu pancerz 60mm/90mm ( kadłub/wieża ) .

 

Najlepsze działko dla twojego czołgu ma penetrację 67 mm / 100 mm ( AP zwykła / AP Gold )

 

Może by ci się udało odebrać mu 2-3% HP trafiając w gąski .

 

Warto też sobie zmienić celownik jak jeszcze tego nie zrobiłeś - odkąd defaultowy zastapiłem krzyżykiem gra się lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na balans nie narzekam. Raz tylko miałem pecha i nasz is-7 nie pojechał tą trasą, w której był maus. Cztery razy zdjąłem mu gąski (i zabrałem całe 6% hp), zanim go to wkurzyło i mnie zdmuchnął.

 

A teraz właśnie wyszedłem Tygrysem z kolejnej bitwy na plus (tak, to możliwe... zarobiłem po naprawach całe 16k :E ). I to kolejna bitwa, gdzie do top guna brakło mi 1 czołgu... szósta albo siódma już dzisiaj taka :mur: Snajpery się tylko sypią jak z rękawa... nieważne czy Tygrys, czy t-34.

 

Btw, jak ktoś będzie grał t-34, niech sobie założy rammer. Miny gości, którzy czekają aż im się przeładuje, a ty strzelasz w tym czasie 3 x 100% dmg muszą być warte obejrzenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...