Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Łał! Pogrzebałem i ten krzyżyk znalazłem. Ustawiałem przy pierwszym wskaźniku a nie drugim i myśle sobie o co wam kurka chodzi z jakaś penetracją :mur:

 

Powiedzcie mi, bo pewnie to logiczne ale jakoś nie dla mnie :D Penetruję kiedy wskaźnik jest czerwony czy zielony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz z banku. Slot jest na stałe. Ten numer z krzyżykiem wskazującym penetrację super. W jaki sposób można otrzymać to premium na jeden dzień? bo z tego co zrozumiałem w punkcie 6 to każdy zarejestrowany przed 12 sierpnia dostanie premium na weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

what?

 

Przy odpalaniu gierki są newsy jednym z nich jest info o urodzinach wot i dają kodzik na premium 1 dniowe. Wpisujesz chyba na ich stronie po zalogowaniu na konto. Dla pewności zapytam jeszcze czy z PKO mogę za premium zapłacić w PLN? Jak długi jest czas realizacji? I jak długo trwa promocja z niższa ceną slotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed 12 sierpnia 2010...

o jaki numer z krzyzykiem na penetracje chodzi?

 

No tak jakoś na rok nie spojrzałem ;)

W ustawieniach celowania jest wskaźnik penetracji. Jak ustawisz krzyżyk to ładnie widać czy strzał ma szansę na penetrację wroga (zielony) czy nie ma (czerwony). Choć jak już kolega jeden zauważył różnie to z tym bywa.

Płać, możesz w PLN.Wybierasz DotPay , pakiet w PLN i Wire transfer. Potem wybierasz bank. Złoto masz za 5 minut albo szybciej.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod promo do 22 sierpnia

Bonus na sloty/wyposazenie - 5xdoswiadczenie do 15 sierpnia do godz 7.00 (troche lipa)

Bonus na dodatkowe wyposazenie i pestki za golda chyba tez do 15 do rano (pomylili sie w opisie)

Gracze zarejestrowani przed 12 sierpnia 2010 dostaja premke na tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziala wam normalnie WoT bo mi sie ni cholery nie chce updatowac na dwoch kompach, a do tego przez pomylke na jednym kompie wgralem patch usa i teraz juz nawet nie chce sie zainstalowac ponownie.

 

Miałem to samo po zainstalowaniu ruskiego patcha. Musiałem odinstalować i zainstalować na nową całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny, jak Ci się gra tym klockiem :> ?

 

Tak sobie. Jajec nie urywa (moze dlatego ze mam "krotka" 88), choc z przedostatnim silnikiem i na stockowych gasienicach jest srednio zwinny i na szczescie nadrabia troche HP. Pancerz... szkoda gadac - prosta sciana ktora lyka wszystko! Jak tylko dopadne "dluga" 88 schowam sie w pierwszych krzokach jakie znajde i bede campil do samego konca... mojego lub ich :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jedno, wyjeżdża na mnie taki koleś Tygrysem 2 na środek, wystrzelam na niego przynajmniej 7-8 pocisków, on mnie rozwali 1 -2 pociskami i całą słabą obstawę, i frajer dostaje Top Gun i Steel Wall, tylko za to że nie mogliśmy mu przebić pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie balans jeszcze w miarę. Przynajmniej jeżeli chodzi o sprzęt, bo balans czynnika ludzkiego jest mizerny. Albo gram z totalnymi idiotami i przegrywamy 0:15, albo gram z normalnymi (albo i pro) przeciwko totalnym idiotom i wygrywamy 15:0 (tutaj akurat się nie martwię :lol:).

Przed momentem udało nam się zrobić takie synchro, że po zauważeniu każdego kolejnego gościa szły w jego kierunku co najmniej 4 pociski. Pięknie to wyglądało, a działało jeszcze lepiej - po takiej salwie mało który przeżywał :lol:

 

.:.:ed:.:.

O, znowu :lol:

Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r: skąd tyle expa? :o Mój rekord to niecałe 4k, ale na podwójnym gazie..

 

Od czasu do czasu zdarza mi się robić ~1.5k bez mnożników, ale to są bitwy gdzie mam przynajmniej 6-7 zdjętych + troche uszkodzen i wykryc...

 

post-295-0-31443000-1313169332_thumb.jpg

 

U Ciebie widze 4 kille i tyle expa? wtf? tez tak chce ;p

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bitwa w urodziny ^^, - exp x5

Tygrysem zrobiłem coś ponad 6k, 3001p i E8 nawet bardzo nie strzelałem (parę hitów, dwóch zdjętych) - to samo. Została mi jeszcze artyleria :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bitwa w urodziny ^^, - exp x5

Tygrysem zrobiłem coś ponad 6k, 3001p i E8 nawet bardzo nie strzelałem (parę hitów, dwóch zdjętych) - to samo. Została mi jeszcze artyleria :D

 

Ok... myslalem, ze przy tych okolicznosciowych bonusach tez bedzie info przy wyniku, ze jest mnoznik. Uff.. juz myslalem, ze cos zle robie :)

 

BTW.. szukam kogos z Tier 5-6 do poklikania razem, coby smutno nie bylo.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...