Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość w Tigerze II musiał się zdziwić jak wyłapał ode mnie strzał z 300 metrów z KW za 591 hp :D Lubię lol guna :D

 

Fajnie, że M4 będzie na promocji w weekend, chciałem go już sprzedać, a tak to jeszcze trochę zarobi i załoga się podszkoli :)

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę bonus na E8, nie chce mi się trzeci raz kupować PzIV :lol:

 

Tymczasem gdzieś na serwerze EU...

 

Tak się bawi T32, czyli dlaczego 105 jest fajne :twisted2: :

Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na celownik podmieniasz odpowiednie pliki, na tagowanie graczy - inne, na dym jeszcze inne. Sam nie zmieniałem celownika, bo podoba mi się ten, który jest defaultowo (jako Tygrysowy chyba).

Poszukaj na forum WoT, wszystko jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mało tu zaglądam i dopiero teraz zauważyłem temat o WOcie:P

Gram od kwietnia i szczerze to inne gry przestały dla mnie istnieć:( dopiero w niedziele odpaliłem pierwszą inną grę niz wot!! (dungeon siege 3)

Ja ma świetny celownik dla arty i dla czołgu. Mogę wysłać na maila jak ktoś chce.

Zapraszam was tez do swojego klanu Czterej Pancerni i Pies:)

Fajna ekipa się już zebrała gwarantujemy dobrą zabawę w miłej atmosferze.

Wymagamy tier VII lub V arty. Plus Team speak i oczywiście mikrofon.

Jeśli ktoś chce ze mną pograc zapraszam jestem w wocie po kilka godzin dziennie:)

nick CANTONA82

Aktualnie w garażu:

KW, Sherman Jumbo,M6, IS, Tiger II,Obiekt 212, Pershing, T-54, Patton.

Na pattonie ponad 1100 bitew i ten czołg mi cholernie leży. Jeszcze trochę bitew i będę na nim miał 3 perk na 100% ciekawe co potem??? Taka moja rada bo nie wiem czy wszyscy wiedzą jak dajecie nabijanie dodatkowych perków dla załogi tylko danie wszystkim tego samego przynosi jakieś konkretne rezultaty. Jak wymieszacie to każdy dostanie jakąś karę i praktycznie mało co to daje. Można o tym poczytac na wiki o wocie.

Ostatnio praktycznie gram artą i pomału nabijam Is-a i Tygrysa.

Co do sarmatów to są kozaki bez dwóch zdań. Mamy to NIEszczęście że trafiliśmy z nimi i z ekipą RED do jednej grupy w lidze mistrzów na eslu i będzie cholernie ciężko cokolwiek ugrać.

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez coś zapodam-na początek zniszczone cztery X- wszystkie u przeciwników

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

i gra gdzie zniszczyłem sam wszystkie arty wroga od 0-100% plus 4 czołgi i bylby piąty is-4 gdyby nie leszcze z mojej ekipy co przy stanie chyba 13-5 capowali bazę i miałem is-4 na dobicie oni zakończyli grę

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki starałem się jak mogłem:) Uwijałem się po całej mapie w pogoni za przeciwnikami a że oddałem 16 strzałów celnych i sam zebrałem 11 to ewidentnie widać że nie bawiłem się w dobijacza (czego nienawidzę i tępie jak tylko mam sposobność)Jak pamiętam to dwie arty padły na hita:P na bank S-51 a gw dostał w biegu w magazyn i odszedł w niebiosa

Zabicie 8 czołów 9 tierem to już jako tako wygląda i można się nieskromnie pochwalić to nie KW gdzie można mieć 9-10 killi przy dobrym losowaniu a wszystko prawie na strzała...

Mam takie pytanie dostał ktoś bana za strzelanie do swoich? ile to trwa?

Tak z ciekawości pytam bo ostatnio często to obserwuje w róznych teamach

Mnie tylko raz poniosło. Grałem pattonem i potrzebowałem wsparcie arty bo ekstra podświetlałem przeciwników a nasze 3 arty nic zero strzałów czy pomocy dla mnie

Po 3 minutach wkur... pojechałem do naszej bazy i ich obserwuje czy w ogóle gdzieś strzelają ... a te ciupasy nic zero akcji (były cele na mapie)

No to po minucie jazda na nich jak skasowałem jednego to zrobił się popłoch i zaczęli uciekać, oczywiście nie mieli szans i całą trójkę odprawiłem z kwitkiem

grozili mi pisali o banach itp itd napisałem im wiązankę że jak nie mają czasu grać to niech nie odpalają gry...

a tutaj dowód jakby ktoś myślał że samemu można wygrac wojnę:P

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/d6a9c6e0/7kills.jpg.html

7 kill 1100 expa za przegraną bitwę:(

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej z zakupami takiego sprzętu poczekać do T34? Przecież nie będziesz potem trzymał deficytowego czołgu na VIII lvlu?

 

Ja mam przestój, wczoraj tylko 5k exp. Do T34 jeszcze 134 nie licząc free expa.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej z zakupami takiego sprzętu poczekać do T34? Przecież nie będziesz potem trzymał deficytowego czołgu na VIII lvlu?

 

Ja mam przestój, wczoraj tylko 5k exp. Do T34 jeszcze 134 nie licząc free expa.

 

Zostało mi 59 golda to potem przerzucę na T34 a tego sprzedam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu chcesz kupić stabilizator? Nie lepsze będą wentylatory? Dadzą Ci +5% do załogi. Ponieważ 5% do dowódcy daje dodatkowy 1% dla każdego członka załogi to wychodzi po 6% dla załogi. Policz sobie, czy to nie bardziej się opłaca. + skrzynka do napraw i mata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T32 może się przydać w najbliższej przyszłości kiedy to w Kompaniach będzie ograniczenie do Tier 8. W przyszłości może trafi to także do CW.

Jak mam wykoksowanego T32 z dosyłaniem, płaszczem przeciwko odłamkom i wentylacją. Raczej nigdy go nie sprzedam.

T34 na razie bez dodatków bo potrzebuję kasy na kupno nowych czołgów. Ale do silnika brakuje tylko połowa expa a reszta już jest, załoga na 100% i pierwsze perki nabijam.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu chcesz kupić stabilizator? Nie lepsze będą wentylatory? Dadzą Ci +5% do załogi. Ponieważ 5% do dowódcy daje dodatkowy 1% dla każdego członka załogi to wychodzi po 6% dla załogi. Policz sobie, czy to nie bardziej się opłaca. + skrzynka do napraw i mata.

 

WEntylatory to standardowo, do tego chciałem stabilizator i roammer (też standardowo). A jaka mata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wykombinowałem,

W T34 zasiądzie moja obecna załoga z T32, docelowo ma mieć 100%, 100% naprawy i 100% kamuflaż, do tego dokupię:

1/ matę maskującą,

2/ skrzynkę z narzędziami

3/ wentylatory.

 

Jak sadzicie, mogę kupić lepsze dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wykombinowałem,

W T34 zasiądzie moja obecna załoga z T32, docelowo ma mieć 100%, 100% naprawy i 100% kamuflaż, do tego dokupię:

1/ matę maskującą,

2/ skrzynkę z narzędziami

3/ wentylatory.

 

Jak sadzicie, mogę kupić lepsze dodatki?

 

Podobno zaloga nie stakuje sie ze skrzynka.

Nie wiem jak z mata maskujaca.

 

Ja w duzych czolgach docelowo chce miec - rammer, stabilizator i albo wentylacje albo to na pociski HE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest siatka maskująca, nie mata ;)

 

Zmiany w matchmakerze: WORLD OF TANKS - OVERLORD'S BLOG: Matchmaking Improvements for EU

 

Ja sobie chyba założę stabilizator do T32 bo nie zliczę, ile killi mi przeszło koło nosa bo albo nie trafiłem (celownik się nie zszedł wystarczająco) albo zabił kto inny (za długo czekałem, aż się zejdzie).

 

A tak się bawi szlachta w T29:

shot_025.jpg

W komplecie Top Gun i Steel Wall. Swoją drogą, właśnie w tej bitwie nie załapałem jeszcze killa na Jagdpantherze przez problemy z celownikiem.

 

shot_026.jpg

Sniper i Steel Wall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki filmik wygrzebalem apropo toolboxa i skilla repair

http://www.youtube.c...player_embedded

 

0,7 sek szybciej z toolboxem? to nie widzę sensu kupowania tego wystarczy załoga z naprawa na 100%, a juz lepiej zainwestować w roammera, który daje 10% szybsze ładowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...