Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Braterstwo albo coś? A wcześniej was to nei zastanawiało? Też kiedyś widziałem u siebie bonus dla załogi mimo braku BIA i wentylacji. Ale nie przykładałem wagi, zbyt casualowo gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, dziś trzy gry musiłem grać by zbić gwiazdkę na arcie (bat155)... dwie pierwsze bitwy zakończyłem raz staranowany raz rozstrzelany przez swoich w ciągu 15-20s od startu...

 

apel:

wiem, że są święta, ale nie dawajcie pograć w czołgi swoim niedorozwiniętym klonom, pamiętajcie po drugiej stronie łącza jest człowiek, istota, która ma uczucia, STOP SADYZMOWI W WOT!Dołączona grafika

Edytowane przez grzechuk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla chcących wpiszcie sobie kod bonusowy na stronce: WGNY2014

Dodaje 3 dni premki, lepiej szybko bo nie wiadomo ile będzie działał. Chociaż może to kod na nowy rok więc sami go niedługo podadzą na stronce kto wie Dołączona grafika

Edytowane przez Borys-Tech
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to wycieknięty kod i podobno mają banować tych, którzy wpisali go przed podaniem info na stronie, tak pisze dom1n na swoim blogu..

A i do sklepu na wigilię powrócił type59 !

 

żartowałemDołączona grafika wesołych Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Tobie dorzucili...innym też ;P

tak, ale jednak nie wszystkim tyle samo i na cale szczescie liczba bitew juz nie ma az takiego znaczenia

 

a tak swoja droga to wesolych swiat koledzy czolgisci ;)

Edytowane przez UgliBiBagli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo właśnie tego mi brakowało. Ile japońce zarabiają Dołączona grafika Ale to wychodzi średnio po 13k za bitwe no nie?

 

Odznaka confederate. Przyznawana za zniszczenie 6 lub więcej ALBO zniszczenie ich gąsienic. Dostaję to nagminnie w bitwach gdzie nie zaliczam żadnego killa ani (w/g tabelki uszk. krytycznych) nie niszczę nikomu gąsek. WTF? :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...