Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

No na murowance często zdarzają się tacy ochroniarze arty i jak mi koleś z pierwszej czwórki od góry z naszych sojuszników zostaje za domkiem i niby jest taki dobry i nas ochrania podbijam od tyłu i go wypycham do boju hehe

Chyba nikt by nie chciał kopa od ob 261...

ze scoutami to ja sobie radzę sam a jeden z lepszych czołgów powinien zbijać HP wroga a nie kisić ogóra...

Jeden z piękniejszych widoków z góry?

Dwie sztuki T95 "wbijające" na górkę/zamek na Himmlesdorfie...

Tego nie zobaczysz ani w Canal+ ani w HBO ani tym bardziej w TVP...

A jeden z żałosnych widoków?

Kampinówka 8.11.2011 vk2801 przez 11 minut kręci się po naszej bazie

Gdy zostajemy 3arty plus on vs 2 arty+2 czołgi on jak najlepszy przyjaciel jedzie obok jednej arty pod górkę kurde normalnie miałem to nagrać frapsem mega noob trzymał się z 5m obok arty jak piesek na smyczy...i tak sobie jechali... oczywiście ci co ich rozwalili jechali z gościem ale miał to gdzieś...

Tylko dzięki mnie zremisowaliśmy

Wjechali nam na bazę trafiłem jednego i się schowałem 18 sekund do końca, jedzie na mnie dwóch, od przodu e75 ja mam 400hp STRZELA >>ZDEJMUJĘ MI GĄSKI 8...7...6...5 wpada arta,serce w gardle,4...3...strzela z 5 metrów!!! PUDŁO..2...1 REMIS HAHAHAHAHA

Wczoraj na Himmelsdorfie grałem jak tank tym obiektem i dwa razy pod rząd E75 zebrał mi chyba po 50hp+gąski a T30 za nim napalona na fraga też nie chciała być gorsza i zrobiła to samo o lol

Przy drugim rykoszecie miałem banana a przy trzecim kumpel krzyczał "daj im szansę"

no nie chciałem im się śnić po nocach i przy 4 strzale mnie ten E75 ściągnął

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do górki na Himmersdorfie to oczywiście się zgodzę, szlak mnie trafia jak tam jedzie ciężki sprzęt a szczególnie jak w większej ilości. Taktyczne samobójstwo, nigdy jeszcze nie wygraliśmy po takim "mądrym zagraniu".

 

A co do arty, która próbowała ostatnio wygonić mnie z za domku na Malinowce, gdzie moim PzIII/IV się skitrałem, a że mam lornety to przy małym ruchu dookoła zabudowań widzę sporo, to siedział bym tam do końca bitwy i wskazywał pozycje przeciwnika jak by mnie trzy czołgi w tym jeden ciężki nie nauczyły pokory ;) Dalej uważam, że pierwsze uderzenie skautów kilka czołgów powinno przeczekać w bazie, oczywiście nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa właśnie dostałem 1500golda

Oto ścieżka jakby ktoś miał problemy.

Logujemy się na wocie.

Kup złoto.Na plaspan zaznaczamy 1500 golda za 6,95euro

kontynuuj

zakładka 6 more choices

paysafecard

Płace order now

wpisujemy pin akceptujemy warunki i naciskamy PŁATNOŚĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa właśnie dostałem 1500golda

Oto ścieżka jakby ktoś miał problemy.

Logujemy się na wocie.

Kup złoto.Na plaspan zaznaczamy 1500 golda za 6,95euro

kontynuuj

zakładka 6 more choices

paysafecard

Płace order now

wpisujemy pin akceptujemy warunki i naciskamy PŁATNOŚĆ

 

Czyli za dwie gazety można by mieć 3000 golda, hmmmmmmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję i polecę korzystam i jest ciekawie! Można nauczyć się gdzie celować w poszczególne części czołgów

 

Może ktoś powiedzieć, gdzie to wrzucić? Podmieniłem plik .dds i katalog vehicules i żadnego efektu nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie i kupilem T34 :P straszny syf.. T29 come back :P no ale jakos przemecze do nowej giwery. Najgorsze jest ze sprzedalem Pantere i kupilem znowu M3 Lee w celu pojscia w Medy USA. Koszmar, 11 12 przegranych i ciagle nie zrobilem dzis "gwiazdki" na nim :/ normalnie fuuuuuuuuuuuuuuuuuu..........I nic nie moge z tym zrobic bo zawsze jestem wsrod trzech ostatnich czolgow (nawet nizej niz arta :/)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa właśnie dostałem 1500golda

Oto ścieżka jakby ktoś miał problemy.

Logujemy się na wocie.

Kup złoto.Na plaspan zaznaczamy 1500 golda za 6,95euro

kontynuuj

zakładka 6 more choices

paysafecard

Płace order now

wpisujemy pin akceptujemy warunki i naciskamy PŁATNOŚĆ

Ok, działa, ale można kupić tylko 1500 golda za 31,50zł z kuponu. Kupon niby jest na 35zł co jest niejako ściemą. Ale w sumie gazetki pójdą do przerobienia na kolorowe wycinki przez synka a kod jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwie gazetki i jest 3k golda ;] Jest taka opcja że podczas płatności można podać więcej kodów na raz (chyba 10 okienek jest na kody), więc na raz niby można 350 złotych tam wpłacić. To i tak jest w ten sposób skonstruowane że nie można za to kupić premki żeby nie zostało coś niby z tych kart (t.j. w przypadku za 1500 golda płacimy 31,50).

Ja osobiście jestem zadowolony bo za 30 złotych mam miesiąc premki i 500golda na np. przekładanie dodatkowych modułów z czołgów:), 6 gier (Planascape tourment, alliance- globalny konflikt, shadowgrounds - survivor, steam slug, warfare i grupa błyskawicznego reagowania), no i kilka gazetek (starsze numery Play).

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 1 płytkę a opakowanie nie było na 100% otwarte. Kolega napisał, że kupił 2 gazetki czyli miał 2 płytki. Zestaw składa się chyba z nowego numeru z kuponem i jakiegoś starszego (z różnych miesięcy) z dodatkiem w postaci płytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, przed chwilą zdobyłem okupanta Is'em 4, schowałem się za wrak naszego T95, który chyba cała bitwę tylko jechał do bazy wroga a ja obserwowałem smugi pocisków od 2X Jagdtiger i 2x Tiger II :lol2:

 

mapa: Klasztor

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo się da. Ja założyłem osłonę przeciw odłamkową, no i gram w taki sposób, aby nie wystawiać tyłka powyżej linię okopów ;) da się żyć 50k na armatkę już mam :)

 

A przy okazji, w plutonie z silahd, oki nie zrobiły się fotki. Nie wiem czemu, może przepełniłem folder?

8 kili na KW i zwycięstwo choć nie bez trudu ;)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...