Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie w promo t-28. Nie zamierzam za bardzo nic w nim odblokowywać większego, po prostu kolejny czołg na drodze do KW, mam odkryte działka:

 

-57 mm zis-8

-76 mm L-10

-76 mm F-32

 

Opłaca się w któreś z nich inwestować ? Czy przemęczyć się na fabrycznym, bo nie będzie różnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobij do 57 zis-4 - strzela szybciej niż Ci się celownik zbiegnie ;) całkiem niezła penetracja i jak na taką igiełkę sporo można nim namieszać. Moje ulubione działo na T-34, więc jeśli kiedyś planujesz iść w ruskie medy będziesz już miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 76mm na tym czołgu to nędza - badziewna penetracja, słaba celność. Moim zdaniem zdecydowanie warto 57mm Zis-4 - zbieranie 15k na KW będzie dużo przyjemniejsze. Prawdziwym mrokiem na tym czołgu jest 85mm, ale to już IMHO za duża inwestycja (1/3 expa na KW). Jak naprawdę nie chcesz, to Zis-8 w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie walki mnie przekonały, że na fabrycznym działku dobić się do KW to będzie katorga. :)

Mocno zastanowię się nad tym zis-4 w takim razie.

 

ja pamiętam, że w drodze do KV robiłem za scouta stockowym T-28 ;) bardzo szybka maszyna, więc i dosyć szybko exp szedł.. nie nastawiałem się na kille jakieś, ale artylerie ściągałem niejednokrotnie.. ( pozdrawiam wszystkie uber teamy, bardziej jednostki, które nie potrafią zabić scouta :P )

 

a dla tych, którzy byc może stwierdzą, że tylko niszczyłem gre i mogłem przydac się w walce.. nie mogłem :P zdecydowanie pechowe losowania - większość dół tabeli.

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O maj gad...

Odpalilem gierke po kilku miesiacach... Widze nowe sprzety, nowe umiejetnosci itd itp

Zachecony odpalilem kilka mapek i zonk...

Na 9 bitew wygrana 1. Dysproporcja tierow powalajaca... Jezeli chodzi zas o balans... Hmmmmm jest w ogole cos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie .

 

Da gra mocno się zmieniła niestety na minus , nie dość że MM totalnie skopany , gorzej niż było , to wszędobylskie hity za 0 hp lub rykoszety na potęgę , do tego zarobki mocno obcięte - arty szczególnie ,choć nawet niektóre TD oberwały wide SU-85 z armatą 107 mm .

 

Czas powoli sobie wybrać inne MMO - ciekawe jak wyjdzie w praniu Mech Warrior Online .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wrzuciłem zis-4, 3-4 bitwy i jest, nad czym ja się w ogóle zastanawiałem. :P

Btw co się stanie z KW ? Idzie na premium po rozbiciu na inna czołgi ?

 

niet.

 

jak będziesz miał w garażu KV z ta druga wieżą ( KV-2 ), to czołg zostanie rozbity na dwa ( KV-1 i KV-2 ), więc z jednego będziesz miał dwa - zwykłe, warunkiem koniecznym jest druga wieża ( aczkolwiek nie wiem czy musi być w danym momencie założona na czołgu, czy tylko odkryta, ale to nei ma znaczenia, bo napewno będziesz miał lodówę założoną :D ). tylko nie pamiętam wyglądu drzewka, czy z któregoś KV-x bedzie się szło do SPG, czy do drugiego drzewka HT kończacego się na IS-7..

 

w każdym razie odpowiedź na pytanie masz na początku posta ;)

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niet.

 

jak będziesz miał w garażu KV z ta druga wieżą ( KV-2 ), to czołg zostanie rozbity na dwa ( KV-1 i KV-2 ), więc z jednego będziesz miał dwa - zwykłe, warunkiem koniecznym jest druga wieża ( aczkolwiek nie wiem czy musi być w danym momencie założona na czołgu, czy tylko odkryta, ale to nei ma znaczenia, bo napewno będziesz miał lodówę założoną :D ). tylko nie pamiętam wyglądu drzewka, czy z któregoś KV-x bedzie się szło do SPG, czy do drugiego drzewka HT kończacego się na IS-7..

 

w każdym razie odpowiedź na pytanie masz na początku posta ;)

 

post-177535-0-06558200-1333712812_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie .

 

Da gra mocno się zmieniła niestety na minus , nie dość że MM totalnie skopany , gorzej niż było , to wszędobylskie hity za 0 hp lub rykoszety na potęgę , do tego zarobki mocno obcięte - arty szczególnie ,choć nawet niektóre TD oberwały wide SU-85 z armatą 107 mm .

 

Czas powoli sobie wybrać inne MMO - ciekawe jak wyjdzie w praniu Mech Warrior Online .

 

 

No sorry ale rzucanie tyrysa i pantery na E-75/T30/IS-7....

19 strzalow / 17 trafien / 0 obrazen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VK3002DB nie jest taka tragiczna jak ulepszysz na maksa. Gra się podobnie jak czołgami z 6 Tieru np. VK3001(p) tyle ze masz tylko trochę więcej HP i gorzej trafiasz. Ale 75L71 na 7 tierze to już jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich fajniejszych rund, nie wiem jak nam się to udało ale jakoś to wygraliśmy, szkoda, że replaya nie mam, świetna runda.

 

 

Victory!

Battle: Ensk 6 kwietnia 2012 15:35:40

Vehicle: M103

Experience received: 1 501

Credits received: 51 271

Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter's Medal, Top Gun

 

 

///

 

Jednak coś się da tym ugrać, następna rundka

 

 

Victory!

Battle: Ruinberg 6 kwietnia 2012 15:49:14

Vehicle: M103

Experience received: 1 214

Credits received: 43 982

Battle Achievements: Top Gun

post-143809-0-52338800-1333720080_thumb.jpg

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, IS daje radę. Gdybym tak miał codziennie, to w 3 dni by był is-3, a w 2 tygodnie is-4.

Victory!Battle: Swamp 6 kwietnia 2012 17:28:23Vehicle: ISExperience received: 3 204 (x3 for the first victory each day)Credits received: 29 597Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Sharpshooter, Boelter's Medal, Top Gun

A z cyklu "głupi ma zawsze szczęście", historyjka z ostatniego starcia (epic win, a jakże):

Ważne: Po zmianach drzewka i ostatnim patchu jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do nowych nazw niektórych zabawek.

 

No więc: Pojechaliśmy sobie jedną flanką w małej grupce- ja w IS, Tygrys, IS-3 i coś tam jeszcze. Jako że mam stockowy silnik, leciałem trochę z tyłu. Któryś z naszych wypatrzył przeciwnika, a ja zobaczyłem na ekranie tylko "t#8##ype". No to myślę: T-28, Type, pfff, damy radę. Z głupa nie popatrzyłem na ikonki, ani mini mapkę naszej sytuacji, tylko z zaciekawieniem przyglądnąłem się jak całe stado HT zaczyna się świecić na naszej drugiej flance.

No i wypadłem, jak skończony debil, na duecik T28 i T28 Prototype (w sumie - pierwszy raz go dopiero spotkałem w grze, fajny). Dopiero wtedy zauważyłem, że chyba mi się coś pochrzaniło. No ale nic tam - na wsteczny za późno, a zatrzymywać się nie miałem zamiaru. W tym momencie oba T28 strzelają... i jadę dalej z prawie całym HP. Cuda na kiju.

No to podgoniłem dalej - zobaczyłem KW-1s (chyba... coś z KW, nieważne) siedzącego trochę za tymi T28 i tyle ich tam wszystkich było.

 

Jak ogarnąłem, że mam większość HP, a żaden TD nie ma ochoty zejść z celownikiem z IS-3, to się zaczęło :mrgreen:

Akurat się zrównałem z bokiem T28 i wystawiłem mu rachunek na 400hp, po czym podjechałem do prototypu i zacząłem go blokować, przy okazji osłaniając się odrobinę od KW-3. Kątem oka zauważyłem, że Tygrys też zwarionwany wariat - wyjechał i strzela w T28, a za nim chaos i zniszczenie, korzystając z sytuacji, sieje IS-3. Kolesie w tym momencie chyba zbaranieli - prototyp zaczął się ze mną przepychać, T28 chyba pogodził się z losem, a KW-xx strzela do mnie... z HE :lol:

Chwilę później jest po akcji- z Tygrysem dobijamy KW-xx, a potem we trzech jedziemy na ekskluzywny występ dla T-44, który przyjechał chyba popatrzeć jak rozwalamy jego TD :lol:

 

Morał: Gdybym popatrzył na mapkę tak, jak powinienem, to nigdy bym nie wyjechał czołgiem 7 tieru na duet TD z 8 tieru... i pewnie by nas wybili do nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa małe rekordy :rolleyes:

 

Battle: Malinovka 6 kwietnia 2012 20:55:03Vehicle: ISExperience received: 3 438 (x2 for the first victory each day)Credits received: 51 789Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Steel Wall, Top Gun
działko to oczywiście 100mm D10T :D

 

Battle: Murovanka 6 kwietnia 2012 20:42:30Vehicle: T29Experience received: 3 020 (x2 for the first victory each day)Credits received: 43 243Battle Achievements: Mastery Badge: II Class, Sniper
tutaj panterę ściągnąłem 1 hitem :D

 

edyta:

 

szkoda tylko że tylko te 2 walki były dobre w dniu dzisiejszym :mur:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie dlaczego warto mieć kv3 i is4 w 7.3? bo kv to wiem że za ten czołg będą dwa kv1 ikv2 ale za kv3? chyba tylko idzie na tier wyżej a żadnego czołga nie otrzymamy na miejsce kv3 (oczywiście będzie czołg na 6 tier ale do wymyślenia i kupienia) czy się mylę? To samo pytanie do is4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz KW-3 to dodatkowo dostaniesz T-150 jako czołg 6 poziomu, a jeśli posiadasz IS'a-4 to oprócz przesunięcia go na 10 poziom otrzymasz jeszcze ST-I/IS-8(spotkałem się z różnymi informacjami który to ma być wóz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 rykoszety od KV. Miałem wypasioną Jagdpantherę. Zeby nie było niedomówień, KV był odwrócony tyłem i strzelałem mu w tyłek. Noż ku***, co jeszcze sp**** w następnym patchu????

 

W KW trzeba w ta ladowe walic (wieza). Mi nawet z M103 czy T34 kilka razy zrykoszetowala wanna o,O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...