Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

mi ten medium nie bardzo pasuje, słabe działo, szybki też nie jest, w zasadzie jedyny jego plus to to, że zawsze zarabia się na nim kaskę :lol2: Ja na nowo odkryłem Hetzera, poprzednio jak nim grałem to straszna padaka była, teraz jak jestem wylosowany na górze to dosyć często zdarza się Top Gun, oczywiście z działem 10.5cm :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KW ze 107 mięso armatnie? Nie uwierzę.

 

M3 Lee - Padaka ni to czolg ni to TD...

Wsiądź do T-28... odkryjesz nowe głębie rozpaczy. A do KW jeszcze 10k expa. :( Bliski jestem zbierania expa Shermanem i Marderem i wydaniu tych 30zł na golda do konwersji na free expa, bo normalnie nie wyrobię na tym badziewiu.

 

M4A2E4 też jakoś nie lubię, zupełnie nie mam pomysłu na ten czołg. Prędkość w normie, pancerz słaby, działo słabe (łapię się na tym, że coraz częściej strzelam z HE). Tylko aspekt finansowy jest fajny, no i wartość kolekcjonerska.

 

Za to jak zwykle fantastycznie jeździ mi się Marderem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w becie mialem 3 k bitew w wiekszosci TD niemieckimi. Obecnie gram ruskimi TD (Su 85) i wg mnie z przykroscia to mowie ale ruskie maja boosta strasznego. W czym? W ukrywaniu sie po krzakach. Zalogi bez zadnych umiejetnosci, bez siatki maskujacej i efekt jest taki ze poki nie strzele to czolgi niemieckie moga mnie minac o kilka metrow. Zwyczajnie nie widza mnie. Teraz wiem czemu ja kiedfys nie widzialem ruskich maszyn.

 

Co do samych TDkow, hmm papierowe pancerze w zwarciu nie powalcza (z doswiadczenia chyba tylko obiekt da rade face 2 face) dziala wcale nie sa jakies bardzo niecelne tylko maja dlugi czas skupiania.

 

Amerykanski czolg podarowany nam w pierwszych dniach dawal rade tereaz czesto jest na dwa strzaly. Jedyny plus ze na tym nawet bez premium nie da sie stracic. A i dzialo w nim to porazka, slabe, niecelne, i ogolnie nedza.

Wykupilem premium dzisiaj na miesiac, w sieta i w dlugi weekend troche polupie moze do (I)su 152 dojde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. Obecnie gram ruskimi TD (Su 85) i wg mnie z przykroscia to mowie ale ruskie maja boosta strasznego. W czym? W ukrywaniu sie po krzakach. Zalogi bez zadnych umiejetnosci, bez siatki maskujacej i efekt jest taki ze poki nie strzele to czolgi niemieckie moga mnie minac o kilka metrow. Zwyczajnie nie widza mnie.

A to dlatego , że ruskie TD`s są zielone, a niemieckie nie :lol:. A serio mówiąc to też mam podobne obserwacje. A tylku rykoszetów co ma premiowy M4A2E4 to.... śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiądź do T-28... odkryjesz nowe głębie rozpaczy.

 

Nie do końca ale to też wynika z tego, że gram bez premium i jestem zmuszony nim wygrywać, potrafię być w dole stawki i mieć po 3-4 killsy (m.in. KW czy Heavy). Oczywiście KW z 107 zamiata ale trochę potrwa zbieranie na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy TD mają papierowe pancerze - to zależy które .

 

Marder II czy PzJG to faktycznie mają zero pancerza ale taki SU-85 czy StuG III pancerz mają , problem w tym że losowanie jest takie czasami że im ten pancerz średnio pomaga - KT po drugiej stronie to standard .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ale to też wynika z tego, że gram bez premium i jestem zmuszony nim wygrywać, potrafię być w dole stawki i mieć po 3-4 killsy (m.in. KW czy Heavy). Oczywiście KW z 107 zamiata ale trochę potrwa zbieranie na niego.

 

Zdradź sekret jak to robisz, bo ja na tym czołgu męczę się straszliwie i 200-300 expa jest powodem do niebywałej radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradź sekret jak to robisz, bo ja na tym czołgu męczę się straszliwie i 200-300 expa jest powodem do niebywałej radości.

 

Wystarczy dobrze się ustawić i ZIS-4 załatwi sprawę ;) aczkolwiek potrzeba trochę trafień na wyższe czołgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie doswiadczenia dostaje sie tak ~50% mniej niz w becie nawet z kontem premium.

Przy 4 zniszczonych czolgach ciezko wybic sie ponad 1 k za bitwe ;/ Na SU 100 jeszcze uciulam... dalej to bedzie dramat i mordega ktora moze zabic chec do gry dalszej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem to samo pisac. Mam wrazenie ze podstawa zostala duuzo zmniejszona. Teraz za przegrana bitwe dostaje max 100exp (tier III i IV). Za wygrana bez premium dostaje 300-500. W sumie na ta chwile nie jest zle ale ciezko mi sobie wyobrazic tier VIII w tej sytuacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie nie przejmuije, mój syn gra, jak mi sie zachce to wsiadam w to co ma(tera chyba p3, marder, ten sherman giftowy i pare innych smieci) i przez 20-30 min troche pogram.

Więcej mi sie nie chce.

A exp rzeczywiście jakby słabo leci, ja jeszcze 1k nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanski M2 medium z haubica jest zabawny :)

Najfajniej jak sie trafi jakiegos tank destroyera bo wszystkie SU76 i Mardery znikaja po jednym trafieniu :D

 

Wczoraj zrobilem nim 4 pktowego reapera (4 strzaly 4 trupy)

 

Exp imho leci jak zawsze bez premium

 

Swoja droga skad ten hate na T28 - zaczynasz z niezla haubica wiec mozna juz cos zabic, a potem masz uber 57mm z T34 ktorym mozna otwierac tygrysy od przodu. Ja mam same przyjemne wspomnienia z tego czolgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Su 85 z działem 107 masakruje!!!!!! Zaloga jeszcze nie na 100 ale Ramerr i siatka zalozone. Jak odloze funduszy to dorzuce szybsze celowanie. Moc tego dziala na tiery w jakich laduje, skutkuje zmiecieniem polowy czolgow po jednym strzale. Inne typu KW czy tygrysy po oberwaniu z tego nabieraja respektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu na moim su85 miałem odznaczenie reaper za zniszczenie 7 wrogów jednym strzałem pod rząd B-). Taki odpowiednik BL-10 dla niskich tierów.

Niestety zaraz po su85 pojawia się imho porażkowe su100 które niema już tak dobrego działa jak 107 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze su100 jest ciezkie trzeba bedzie jakos przebiedowac. Narazie trzeba zebrac expa i kaske na to.

Tymbardziej ze jestem calkowicie pewien ze expa z premium (ale nie czolgiem premium) idzie znacznie mniej.

z innej beczki ;) kolega z naszego forum

"My na forum mamy specjalny topic dla takich ksyw. Jest już ok 70... Co lepsze:

strzelające_naplety

Baron_von_Wciach!l

[gluteus maximus]maryna

JestemKoniem

kutas

SZPROT_W_POMIDORACH

PolskiJezus

UszyjMiKatane

KaszaWspraju "

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje w CBT miałem ponad 4K bitew z czego prawie 600 na KW i jakoś lepiej ten exp leciał.

 

BTW: Zdobyłem coś takiego jak "odznaka" -> Nietykalny <- nawet nie wiedziałem ze coś takiego istnieje :D

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...