Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym exp to coś wam się chyba zdaje....

Pozapominaliście że w becie leciał gold za free??. W związku z tym mieliście PREMIUM konta.

 

Ja wykupiłem Premium by pograć w ekipie znajomych i nie widzę żadnych anomalii. Wcześniej jeszcze pograłem prawie tydzień bez premki.

Leci tyle samo co w Becie.

Edytowane przez ^mobo*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja mam premium i wg mnie jest mniej expa. Kiedys powyzej 1 k to byl normalny wynik teraz przy 5 zniszczonych czolgach su85 mam 1k ledwo. normalnie kolo 500-700 a jak i dam ciala to znacznie mniej.

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiety Panie w Niebiosach! Patrzac na to co Wy wyrabiacie w tych KV zaluje ze poszedlem w Niemce :(

 

też zrobiłem ten błąd w becie, dobrze się grało tylko VK4502 na full max..., Maus to już raczej porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi czym innym grać. Mi się akurat źle grało KV czy IS3 jedynym ruski czołgiem którym mi sie fajnie grało to T-28 i dość fajnie kv1-s. Co innego niemieckimi jeżdżąc PzIV miotłem wszystko, KV to była tylko mała przeszkoda ,kilka strzałów i padał. Tak samo super mi się grało Tigerem oraz Panterą a Tigerem II też dość fajnie.

Dla mnie ruskie czołgi były strasznie mułowate i źle mi się nimi grało. A niemieckie dość żwawe i była to zupełnie inna rozgrywka , znacznie przyjemniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T54 średni, T44 fajny ale co 2 runda to ded od 1 strzału (ammo rack), IS-7 tez mi się źle grało ale za to IS-4 fajny był. Wydaje mi się ze Maus jest lepszy niż IS-7 przynajmniej w Becie coś odbijał w przeciwieństwie do papierowego IS-7. W Pathu 6.4 maja poprawić Mausa i w tedy będzie dopiero Zabawa ;)

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie użytkownika Marmist, jakim cudem można mieć 72% wygranych, rozumiem że można mieć skill, czołgi od razu na maksa poprzez gold'a ale przecież to gra zespołowa a u mnie trafia się np 3/5 gamoni przez których jakbyś nie walczył przegrywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banzai jeżeli gra np cały czas w plutonie powiedzmy 3-4 czołgów to dobrze zorganizowany potrafi nieźle namieszać, przy odpowiednim skillu wygraną mają w kieszeni prawie za każdym razem.

To jest właśnie problem z randomami, większość albo chowa się po krzakach albo jedzie na ura na front, nie myśląc o reszcie, a później tylko słychać "noob team".

Tak jak beta jeszcze byłą całkiem przyjemna, tak teraz dla mnie 3-4 bitwy to maks jaki mogę rozegrać bez zbędnego rzucania myszką po pokoju. Niestety większość tych bitw to sromotne porażki. Czasem się przez to zastanawiam czy gram z botami czy z ludźmi, bo jak inaczej można nazwać atak całą drużyną jedną flanką tylko po to żeby zatrzymać się przy dwóch TD przeciwnika :/.

O ile najnowszy patch nie wprowadzi znaczących zmian, WOT pójdzie na półkę "tylko raz w tygodniu". Gra dobra ale betowskie błędy cały czas dają o sobie znać przez co psują rozgrywke.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiety Panie w Niebiosach! Patrzac na to co Wy wyrabiacie w tych KV zaluje ze poszedlem w Niemce :(

 

Wsiadz w ruski czolg od ISa w gore i zobacz ile tam czekasz by celownik ci sie zebral w porownaniu do Tygrysa II czy VK to ci przejdzie :wink:

 

edit: widze, ze trzeba zrobic Pantera jak najszybciej w takim razie :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio stwierdziłem ,że w becie na randomach jeszcze szło grać ,ale to co teraz jest to ŻENUA. Masakra gram artą i aby coś ubić to nie raz mi się zdarzało ,że dawałem jak TD bo nikt nie spotował. Raz miałem nawet polew jak koleś mnie wyzywał w gdy grałem artą od noba bo nie strzelałem, ale jak tu strzelać jak nie ma żadnych spotów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi od 2 dni idzie zaskakująco dobrze praktycznie 3/4 walk wygranych, więc nie narzekam (na razie :P)

 

Niestety od 7 tieru brak premki jest strasznie odczuwalny, zanim dojdę do IS'a 3 będzie chyba grudzień.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...