Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Jest okazja zdobyć bardzo łatwo 200 złotych orzełków http://warthunder.com/en/news/151/current/ -> już nieaktualne

 

Na rozerwanie:

 

 

PS: Może podajcie swoje nicki z gry to będzie można razem polatać. Mój nick to I_Like_Pancakes, jak ktoś jest zainteresowany to śmiało, gram teraz 8-6 tierem.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie odebrać to złoto za zwycięstwo? Nie zostało przydzielone automatycznie.

 

 

 

Mój nick taki jak na forum, możesz mnie dodać. Mam TIER 6 w samolotach radzieckich i brytyjskich

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co podniecać, zrobią to samo co w Star Conflict i spotkanie żywego gracza na serwerze będzie świętem.

 

Gaijin nie ma pojęcia o balansowaniu jednostek w grach MMO, wszystko robią "na czuja" i prędzej czy później gracze zrezygnują. 

Zresztą w WT już zrobili pokazowy strzał w stopę, zmieniając balans kosztów spowodowali że w tej chwili mają tyle samo graczy co tydzień po otwarciu bety. Będzie jeszcze śmieszniej jak zaczną wprowadzać swoje koncepcje ze Star Conflict (pay2win).

Kiedyś się nauczą, albo przejmie ich firma mająca większe (niezerowe) doświadczenia z grami MMO. Na dziś - nie ma się co napalać. Ciekawa gierka z grafiką na znośnym poziomie, jedna z wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów beta polegała na tym, że eksperymentowało się z różnymi rzeczami i testowało różne opcje, ale widać teraz beta to ma gotowy produkt być...

 

A czołgi wyglądają mega miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów

Za moich czasów betatestrom się płaciło, i zbierało od nich raporty. A teraz betatesterzy płacą za udział w testach (patrz: WoT, WT), a jedyną podstawą do wprowadzania zmian są logi serwera.

Zaraz, chwila ... ale takie rzeczy to chyba dopiero w produkcie finalnym?!?

 

Wiele się zmieniło na rynku gier, obaj znamy przypadki (wcale nie MMO) kiedy na sklepowe półki trafiał produkt który trudno było nazwać nawet "ostatnią wersją beta". To się robi taka nowa tradycja, najpierw wydajemy grę i kasujemy ile w lezie, a potem poprawiamy błędy (ewentualnie, w przypływie dobrego humoru i nadmiaru gotówki).

W przypadku MMO żeby ludzie nie mieli złudzeń (i nie ciągali nas po sądach) utrzymujemy status "beta" jak długo się da a nawet jeszcze dłużej. Bo przecież nie można żądać za wiele od wersji testowej? z założenia?

 

 

Gaijin ma coś czego brakuje WarGaming - współczesny silnik graficzny. Natomiast całej reszty obie firmy uczą się, i idzie im nie za dobrze. Wargaming potrzebował trzech lat i wtopienia worka pieniędzy żeby "odkryć" nieusuwalne wady silnika BigWorld, a ich stosunek do graczy i strategia PR są tematem na pracę doktorską.

Gaijin wcale nie jest "lepszym" operatorem MMO, tylko na starcie mieli lepszy pjar i silnik ich gry naprawdę może zachwycać możliwościami (w porównaniu do konkurencji). I tylko silnik gry może uratować WT, bo przynajmniej pozwala obsługiwać wiele stanowisk strzeleckich i nie ma ograniczenia wielkości mapy (są ograniczenia wielkości map, ale wynikające z zakładanych minimalnych wymagań sprzętowych klienta gry i przewidywanego ruchu w sieci który generuje oraz długości rozgrywki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w WT już zrobili pokazowy strzał w stopę, zmieniając balans kosztów spowodowali że w tej chwili mają tyle samo graczy co tydzień po otwarciu bety. Będzie jeszcze śmieszniej jak zaczną wprowadzać swoje koncepcje ze Star Conflict (pay2win).

Kiedyś się nauczą, albo przejmie ich firma mająca większe (niezerowe) doświadczenia z grami MMO. Na dziś - nie ma się co napalać. Ciekawa gierka z grafiką na znośnym poziomie, jedna z wielu.

Jakie dokładnie zmiany wprowadzili w ekonomii? Cały czas zarabiam szmal na nowe samoloty i nie odczuwam znaczącej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie zmiany wprowadzili w ekonomii? Cały czas zarabiam szmal na nowe samoloty i nie odczuwam znaczącej różnicy.

Jak to ujął jeden z adminów WT gra ma być na miesiące nie tygodnie. Czyli masz skale zmian w zarabianiu :) Bylo całkiem sporo ludzi którzy mieli już wysoko tierowe samoloty i nagle gajin przycięło zarobki. Co nie znaczy ze teraz sie nie zarabia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące gry.

 

Kupiłem do IL2 zestaw rakiet + 4 bomby. Czy za to uzbrojenie płacę jednorazowo? W jakim przypadku muszę ponownie wykupić uzbrojenie? Po zestrzeleniu samolotu? (przed chwilą grałem Beau z torpedą i mimo że zostałem zestrzelony nie musiałem dokupywać nowej torpedy- dozbrajanie automatyczne mam wyłączone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 1.31 wprowadza m. in.:

- możliwość tworzenia klanów

- nowe mapy i samoloty

- zmiany w ekonomii i interfejsie

 

 

Changelog:

http://warthunder.com/en/game/changelog/

 

EDIT:

Po pierwszej bitwie przypadnie nam jeden samolot premium:

 

USA - F2A-1 Buffalo Thach;
Germany - CR.42CN Marcolina;
USSR - I-153-M62 Zhukovsky;
Britain - Gladiator Mk.II Taka;
Japan - A5M4 Hagiri.

Jaki samolot otrzymamy będzie zależeć od tego jaką nacją zagramy pierwszą bitwę.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis inny instaler niz ten ze strony?



Przy ostatnim patchu scrashowalo mi gre... update za kazdym razem wywalal blad

Odinstalowalem gierke z nadzieja ze zainstaluje ja ponownie... noe niestety nie...

Za kazdym razem jak zaczyna sciaganie gry w losowym momencie wywala blad i [gluteus maximus] ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis inny instaler niz ten ze strony?

Wydaje mi się, że gdzieś w Launcherze był link do torrenta...

 

BTW. Wczoraj zacząłem grać i trzy godziny minęły w oka mgnieniu - czuję, że może to być wreszcie pierwsza gra od trzech lat, która odciągnie mnie od WoTa... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciągnęło właśnie w momencie kiedy zrobiłem sobie przerwę od WoTa i już do niego nie wróciłem, latanie sprawia mi więcej przyjemności.

 

Niestety ostatnia łatka sprawiła, że alianckie samoloty wprawdzie są w stanie konkurować z Niemcami, ale jednocześnie zrobiła z radzieckich LA- istne x-wingi które bez problemu strącają wszystko co stanie im na drodze. Na plus jednak trzeba im zaliczyć poprawienie rotacji map w bitwach historycznych i zmiany w grafice.

Jestem też ciekawy jakie zmiany wprowadzą wkrótce w ekonomii, bo na ten moment jest znacznie łatwiej zbierać srebrne lwy niż doświadczenie i w efekcie kufry mam pełne, ale grindowanie La-5 (a co! Dołączona grafika), Spitfire'a MK iX, P-38G i BF 109G-6 przypomina czołganie.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, pograłem... lata się bardzo przyjemnie, sterowanie myszą nie przeszkadza a frajda jest :) Niech mi ktoś tylko wyjaśni - jak używać bombowca? Kupiłem Blenheima i mam wrażenie, że to jakaś kompletna porażka, większą skuteczność w atakowaniu celów naziemnych miałem startowym latadełkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz latać w miarę nisko i staraj się atakować kolumny pojazdów wzdłuż trasy jaką się poruszają, wtedy najłatwiej będzie Ci zdobyć serię zniszczeń jednostek naziemnych. Pamiętaj też, że ciężkich pillboxów/bunkrów, niszczycieli itd. nie zniszczysz niczym lżejszym niż 250/500 kg bomba (w różnej ilości, zależnie od celu).

Jak atakujesz okręty (w przypadku blenheima pewnie tylko transportowe) to pamiętaj żeby zawsze to robić wzdłuż, nie wszerz ich kadłubów (większy cel). Jak chcesz latać bardzo nisko to ustaw w opcjach uzbrojenia zapalniki bomb na 1-2 sekundy opóźnienia, dzięki temu nie ryzykujesz że podmuch eksplozji urwie ci ogon Dołączona grafika.

 

Może ktoś dopisze coś więcej, ja nigdy nie byłem ekspertem w lataniu autobusami i jak miałem ochotę pobombić to brałem szturmowce lub bombowce nurkujące.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, pograłem... lata się bardzo przyjemnie, sterowanie myszą nie przeszkadza a frajda jest Dołączona grafika Niech mi ktoś tylko wyjaśni - jak używać bombowca? Kupiłem Blenheima i mam wrażenie, że to jakaś kompletna porażka, większą skuteczność w atakowaniu celów naziemnych miałem startowym latadełkiem.

Staraj latać w miarę nisko, chociaż im wyżej jesteś tym ciężej cie zestrzelić myśliwcom. Gdy lecisz nisko najprawdopodobniej zakończysz grę bombowcem na 1 zrzucie. Ustaw pozycje flap na - combat, zmniejsz ciąg silników na 90%, zrzucaj bomby w momencie gdy celownik podświetli się na czerwono, trzeba mieć dobry timing. Lotniska przeciwnika można spokojnie atakować z dużej wysokości 3000-4000 metrów, jednak wtedy obowiązkowo w trybie bombowca (F7)

 

 

A powiedzcie mi jeszcze, czy tu też, podobnie jak w WoT, zdarzają się jakieś oferty na darmowy Złote Orły, samoloty premium itp.?

 

Tak ostatnio było można zdobyć 200 złotych orłow za 4 wygrane walki w dniu jakiegoś tam zwycięstwa :)

 

Co do samolotów premium to nie słyszałem, na pewno dostawali Je Ci którzy uczestniczyli w closed beta.

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latam Hurricanem i chciałbym zrobić użytek z 8xMG, ale niestety się nie da. Zazwyczaj bitwy zręcznościowe kończą się w minutę bo wszyscy rzucają się na cele naziemne... Jest za to większy exp czy jak?

 

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od jakiegoś czasu gram tylko bitwy historyczne, ale czytałem na forum, że sporo ludzi zaczęło narzekać na to jak szybko kończą się arcadówki, więc to chyba jakiś dziwny problem związany z ostatnim patchem.

Pamiętaj, że ten drugi Hurricane może mieć na wyposażeniu rakiety, więc spokojnie możesz nim ubijać czołgi posyłając dla pewności po dwie na pojazd ;).

Kiedyś, jak nie umiałem jeszcze dobrze latać mysliwcami skupiałem się na bombardowaniu, bo to był najprostszy sposób na zarobienie doświadczenia i lwów - myślę, że wiele osób, szczególnie na niskich tierach gra w taki sposób. Na wyższych poziomach gra pewnie trwa tez trochę dłużej z racji tego, że "twarde" cele jak bunkry i okręty można ubić tylko niektórymi rodzajami samolotów.

 

Tak wogóle to przypominam, że War Thunder jest tytułem startowym na PS4 i podobno konsolowcy i pecetowcy będą grali na tych samych serwerach ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/user/SihteGaming?feature=watch

 

Tu masz na przykład zbiór filmów tłumaczących podstawowy dobrego latania. Nie przejmuj się, że na początku ci nie idzie zbyt dobrze, latanie wymaga znacznie większych umiejętności niż jazda czołgami i potrzeba czasu na wypracowanie taktyk i poznanie maszyn.

 

Sam byłem (a nawet jestem) totalnym lotniczym ignorantem który w Arcade nie mógł zniszczyć nawet jednego samolotu w bitwie, a teraz, trzy miesiące później, w bitwach historycznych rzadko kończę bez co najmniej jednego fraga :).

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...