Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra doprowadza mnie do skrajnych stanów, ogólnie jest fajna, nieźle się lata choć nie należę do osób, które mają dar do latania samolotami. Niemniej jednak do szału mnie doprowadza sposób zadawania uszkodzeń w tej grze. Z jednej strony fajny bo można ustrzelić wyższe tiery z drugiej jest porażka jak wezmę mój najlepszy samolot po czym zginę od dosłownie trzech trafień z tailgunnera czy byle [ciach!]a a nie raz żeby strącić jakiegoś bombera 3 samoloty walą w niego przez minute, innym razem jak kładzie się na skrzydło wystarczy jedna seria.

Narazie zrobiłem amerykańców na 5 lvl ale robię teraz na próbę ruskich.

 

//

lol chyba zostanę przy ruskich, te ich pierwszej piździki wydają się być świetne, fajne mają karabiny i nieźle latają.

 

O tak ruskie samoloty zerowego tieru są najlepsze:

- najzwrotniejsze,

- duży zapas pocisków,

- możliwość podwieszenia bomb (małych ale zawsze).

 

Pograłem 2 dni. Nawet fajna gra ale wkurza mnie to że strzelam do ludzi po 2 magazynki w to małe kłoko i nic. Sam odstaję kilka strzałów i po walce.

 

Dlatego trzeba wykupić 2 dodatkowe miejsca na załogę, nie przejmować się że zostało się zestrzelonym tylko wsiadać do następnego samolotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach dochodzę do wniosku, że ta gra to beznadzieja.

Szczerze mówiąc wolę już model z WoT gdzie wiem kogo mogę przebić i wiem kto mnie nie może przebić.

Mam ochotę wyjść z gry za każdym razem kiedy biorę mój najlepszy samolot, właduję cały magazynek w jakiś rank 1, którego nie mogę zestrzelić po czym spadam po 3 strzałach w skrzydło albo tracę lotki.

A żeby tego było mało własnie miałem rundę z MiGami, które są rank 17, mój najlepszy samolot w tej rundzie był rank 5, dziękuję, wolę czołgi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zarejestrowałeś sie specjalnie po to by sie wyżalić?Czy może pracownik WG?

Nie podoba sie nie graj...

 

Mnie tam sie giera podoba, przeważnie złażę z pola walki z najlepszym wynikiem kille/exp, wczoraj pare razy zdjałem 8, kilka razy 9 a raz 12 kili powietrznych i parę naziemnych się trafiło.

Germańcami już 8 lvl mam, brytolami 4 reszta 3, ale też dają rade.

I tak, też raz widziałem me263(chyba) czyli odrzutowiec, a ja byłem w bf109 i miałem paru z 1lvl w teamie, to wina matchmakera że tak rzuca...

Ale przeważnie siły są wyrównane i gra się bezstresowo.

Miła odskocznia od WoT

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już drzewka czołgów:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Może wreszcie prowadząc tygrysa nie będzie się chłopcem do bicia.

 

Co do samolotów, to ktoś wie czy warto inwestować w "fire accuracy i fire precision" dla strzelca w załodze dla myśliwca, spotkałem się z opiniami że pilot korzysta z tego skilla bo jakby sam jest strzelcem, ale nie znalazłem żadnego potwierdzenia.

 

EDIT: drzewka są niestety tylko fanmade, a szkoda bo wyglądają bardzo dobrze. Pochodzą stąd: http://forum.warthunder.ru/index.php?/topic/26023-sukhoputnye-vetki-sssr-germanii-ssha-iaponii-i-bri/page-1

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak będzie wyglądać konkurencja dla "rykoszet, nie przebiliśmy pancerza, to musiało boleć.." tzn. world of tanks. ;>

Btw w jakim przedziale lat będą pojazdy w WT ? Bo nie ma wielu czołgów (i nie chodzi o prototypy) obecnych w WoT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie WT wygląda chyba lepiej niż WoT .

 

Jak nie będzie masy rykoszetów , krytyków za zero DMG , czołgów które Romulanie projektowali ( znaczy się znikających i pojawiających się z nienacka czołgów ) to może być ciekawie .Niemiecka 88 siejąca postrach - mniam , mniam .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po systemie obrażeń samolotów, 1 penetracja to będzie 1 kill,

 

@ath

Górna granica przedziału czasowego to chyba wojna koreańska, tier 20 to max.

A jakich czołgów Ci brakuje? Ja tam nawet widzę więcej jeśli chodzi o wozy które faktycznie były w akcji albo niewiele mi brakowało.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że pograłem trochę i WT to swoisty złoty środek pomiędzy symulatorami jak IŁ2 a taką typową arcadówką nie mającą dużo wspólnego z grą dla dorosłych. Natomiast info o czołgach i zapowiedziach możliwości sterowania pojazdami, nasuwa mi jedną myśl już kiedyś grałem w coś podobnego a zwało się to BF 1942 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierka polecam.

Ps. Gracie na myszce czy czym innym?

 

Ja próbowałem uruchomić pada z xbox 360 no i w sumie działa

tylko nie da się celować.

 

Wydaje mi się że na myszce łatwiej trafić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia po patchu 1.29?

Wygląda na to że devsi chcieli spowolnić progres graczy. Zdobywa się teraz mniej xp i mniej kredytów, choć ceny naprawy większości samolotów też się obniżyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi że DM jest skończony. Mógłbym zrobić identyczny filmik na którym Stuka jest czołgiem a w IŁ-2 odpadają skrzydła.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ruska gra chyba. ;> Tak jak w WoT, kumpel w E-100 z trollem na złocie centralnie w bok IS-7 za zero z kilku metrów. Albo się przyzwyczaisz albo przesiadka na rusy. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko ruskie obcinają tu skrzydła Dołączona grafika

Bardzo ładnie robi to spitfire, bf109 ładnie podpala silnik(ładnie explodują ludki czasem na jednej sekundowej serii), czy aircobra...

Tyle że po ostatnim paczu coś mi sie gorzej gra, jak wcześniej ogarniałem topkę w ilości zestrzeleń tak tera cięzko na srodku wylądowac...

Może czas odkurzyć dzoja i zacząć grać historical....

 

A i wkurza dodanie wodotrysków...z dużo smugowych leci jak dla mnie, zaciemnia to obraz sytuacji

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...