Skocz do zawartości
Dziewica

17.8 % po 1szym dniu .. spoko ..; p / o referendum UE

Rekomendowane odpowiedzi

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

No chyba 82.2% też tak sobie pomyślało. A szkoda. Wychodzi na to, ze to typowa Polaka postawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

bez obrazy ale jest to typowe podejście oszołoma - mozna nie iś na wybory prezydenckie (a potem psioczyć że źle że nie tak - a trzeba było iść), czy wybory sejmu - to jest zrozumiałe, ale nie na wybory gdzie decyduje się nie tylko o swojej przyszłości ale innych. jeśli masz tak olewający stosunek to idż i postaw X przy nie czy przy tak byle przekroczyć 50%.

 

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero - wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego. To jest odwieczna sytuacja nie głosowałem a potem psioczę na kogoś - a nikt nie bronił głosować ci inaczej.

 

Nie mam zamiaru nikogo obrażać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

 

 

szkoda-miałem Cie do tej pory za inteligentnego człowieka

 

moze spakujesz manatki i sie wyprowadzisz na białoruś-wtedy jakbys miał szansą głosu zapierdalałbys do urny w podskokach!

 

bez urazy -ale taka postawa qrwia mnie na maxa- i wprzyszłosci nie płacz ze zyjesz w po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lonym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejumujecie sie tym referendum , w tym kraju i tak sie nic nie zmieni , jak beda rzadzic debile po podstawowce i stare pierdziele po 40 ktore nie rozumieja co sie dzieje , pieniadze z unii beda tylko kradli , na nikogo nie bede psioczyl jak nie wejdzie polska do unii , raczej na bialorus nie jede raczej w innym kierunku czuje ze mam farta

 

update : zreszta zobaczcie jaka popularnoscia cieszy sie ten topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejumujecie sie tym referendum , w tym kraju i tak sie nic nie zmieni , jak beda rzadzic debile po podstawowce i stare pierdziele po 40 ktore nie rozumieja co sie dzieje , pieniadze z unii beda tylko kradli , na nikogo nie bede psioczyl jak nie wejdzie polska do unii , raczej na bialorus nie jede raczej w innym kierunku czuje ze mam farta

 

update : zreszta zobaczcie jaka popularnoscia cieszy sie ten topic

heh no widzisz, tylko psioczysz na innych i narzekasz. z tego co widać po wczesniejszym twoim poscie nie byles tez na poprzednich wyborach(i ile mogles) :> wiec czego narzekasz na ludzi ktorzy rzadza :>

jak chce sie cos zmienic w tym kraju to trzeba korzystac z praw jakie daje demokracja, a jak nie to wypad - głąbów nam nie potrzeba :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejumujecie sie tym referendum , w tym kraju i tak sie nic nie zmieni , jak beda rzadzic debile po podstawowce i stare pierdziele po 40 ktore nie rozumieja co sie dzieje , pieniadze z unii beda tylko kradli , na nikogo nie bede psioczyl jak nie wejdzie polska do unii , raczej na bialorus nie jede raczej w innym kierunku czuje ze mam farta

 

update : zreszta zobaczcie jaka popularnoscia cieszy sie ten topic

heh no widzisz, tylko psioczysz na innych i narzekasz. z tego co widać po wczesniejszym twoim poscie nie byles tez na poprzednich wyborach(i ile mogles) :> wiec czego narzekasz na ludzi ktorzy rzadza :>

jak chce sie cos zmienic w tym kraju to trzeba korzystac z praw jakie daje demokracja, a jak nie to wypad - głąbów nam nie potrzeba :>

bylem i co z tego jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale jest to typowe podejście oszołoma - mozna nie iś na wybory prezydenckie (a potem psioczyć że źle że nie tak - a trzeba było iść), czy wybory sejmu - to jest zrozumiałe, ale nie na wybory gdzie decyduje się nie tylko o swojej przyszłości ale innych. jeśli masz tak olewający stosunek to idż i postaw X przy nie czy przy tak byle przekroczyć 50%.

Kazde wybory decyduja o przyszlosci swojej i innych, czy to prezydenckie, sejmowe, czy do UE.

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero -  wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego. To jest odwieczna sytuacja nie głosowałem a potem psioczę na kogoś - a nikt nie bronił głosować ci inaczej.

Demokracja polega na tym, ze masz takze prawo nie glosowac. Jak ktos nie ma nadziei na lepsza Polske, to jest to jego wybor, ze nie idzie glosowac. Jesli frekwencja wynosi np. 40%, to Twoim zdaniem 60% spoleczenstwa jest zerem? Nic bardziej mylnego. Nie glosuja, bo nie maja na kogo. Z zadna partia sie nie utozsamiaja. To nie ich wina, ze ciagle ich robia w balona. Maja juz tego dosc. Popatrz na to z tej strony.

Swoja droga, to na kogo tu glosowac: dorobkiewiczow, kolesi, zlodziei, karierowiczow, poslow z podstawowym wyksztalceniem? Czasem juz lepiej wstrzymac sie z glosem, bo bylby tylko zmarnowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demokracja polega na tym, ze masz takze prawo nie glosowac. Jak ktos nie ma nadziei na lepsza Polske, to jest to jego wybor, ze nie idzie glosowac. Jesli frekwencja wynosi np. 40%, to Twoim zdaniem 60% spoleczenstwa jest zerem? Nic bardziej mylnego. Nie glosuja, bo nie maja na kogo. Z zadna partia sie nie utozsamiaja. To nie ich wina, ze ciagle ich robia w balona. Maja juz tego dosc. Popatrz na to z tej strony.

Swoja droga, to na kogo tu glosowac: dorobkiewiczow, kolesi, zlodziei, karierowiczow, poslow z podstawowym wyksztalceniem? Czasem juz lepiej wstrzymac sie z glosem, bo bylby tylko zmarnowany.

tak w tym wypadku 60% to zera bo olali system i nie głosowali a potem mają wielkie pretensje o to że jest źle - zazwyczaj jest tak że nie idę bo mi się nie chce a potem jak ktoś dokonał wyboru i on nam sie nie podobał to psioczymy. Tak jest i teraz SLD wygrało - i nie ważne czy jest źle czy dobrze - komuś coś się zawsze nie podoba a nie głosował - uważam że taka postawa jest zerowa - nie głosowałeś? to się nie wypowiadaj nikt nie bronił ci głosować na Leppera czy LPR. I nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

Ja osobiście głosowałem już kilkanaście razy (swoje lata mam) i skoro mam możliwość oddania głosu biorę za niego odpowiedzialność jaka ona by nie była - przynajmniej wiem że dokonałem takiego czy innego wyboru, a nie bezpodstawnie się wypowiadam jak to robi Twoje 60% z przykładu.

A głosowanie powinno być obowiązkowe (jest tak w kilku krajach niestety nie pamietam ale jestem pewien że takowe są :)) - jak nie idziesz na wybory 2x to płacisz kary a nawet więzienie jest stosowane - jak pisałem to jest przywilej i obowiązek - no chyba że wolisz dyktatora takiego jak husajn i zero praw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obowizkowe LOL i co jeszcze moze kaza mi chodzic do kosciala ?

update : i jeszcze przysylaja mi spam na tela spotkajmy sie na referendum , <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie wyrazalem zgody zaby jakies mi jakies smieci przychodzily na tela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obowizkowe LOL i co jeszcze moze kaza mi chodzic do kosciala ?

update : i jeszcze przysylaja mi spam na tela spotkajmy sie na referendum , <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie wyrazalem zgody zaby jakies mi jakies smieci przychodzily na tela

poczytaj sobie umowę z operatorem nie ma znaczenia czy era, plus czy idea jestes u nich w sieci więc mają prawo wysyłaś co chcą i ile chcą i nie zmienisz tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w tym wypadku 60% to zera bo olali system i nie głosowali a potem mają wielkie pretensje o to że jest źle (...)

W moich oczach, tym Twoim zerem sa politycy, bo to oni olali system i mozliwosci jakie daje. Obiecuja Bog wie co, a potem nie dotrzymuja slowa. Jedyne co poprawiaja, to stan swojej kieszeni.

zazwyczaj jest tak że nie idę bo mi się nie chce a potem jak ktoś dokonał wyboru i on nam sie nie podobał to psioczymy.

Jesli ktos nie glosowal, to takze ma prawo psioczyc (niezle slowo dobrales :)). Pan A glosowal na pana Y i ten sie nie sprawdzil, wiec ma prawo na niego psioczyc. Pan B, nie chcial glosowac na pana X, pana Y, ani na pana Z, bo stwierdzil, ze oni nie uzdrowia gospodarki. IMHO pan B ma swiete prawo psioczyc na tego co wygral, gdyz sie gosc nie sprawdzil.

Tak jest i teraz SLD wygrało - i nie ważne czy jest źle czy dobrze - komuś coś się zawsze nie podoba a nie głosował - uważam że taka postawa jest zerowa - nie głosowałeś? to się nie wypowiadaj nikt nie bronił ci głosować na Leppera czy LPR. I nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

Prawo do glosowania to jedno, a prawo do wypowiedzi to drugie. Jesli sie ktos nie utozsamia z pogladami zadnej partii, to jest zerem? Przeciez chyba nie bede glosowac na byle kogo, zeby tylko oddac swoj glos. To nie o to chodzi.

Ja osobiście głosowałem już kilkanaście razy (swoje lata mam) i skoro mam możliwość oddania głosu biorę za niego odpowiedzialność jaka ona by nie była - przynajmniej wiem że dokonałem takiego czy innego wyboru, a nie bezpodstawnie się wypowiadam jak to robi Twoje 60% z przykładu.

Te 60% spoleczenstwa to nie glosuje, bo mu sie nie chce, tylko po prostu nie ma na kogo glosowac. Wyzej juz udowodnilem, ze maja oni podstawe aby sie wypowiadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obowizkowe LOL i co jeszcze moze kaza mi chodzic do kosciala ?

update : i jeszcze przysylaja mi spam na tela spotkajmy sie na referendum , <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie wyrazalem zgody zaby jakies mi jakies smieci przychodzily na tela

poczytaj sobie umowę z operatorem nie ma znaczenia czy era, plus czy idea jestes u nich w sieci więc mają prawo wysyłaś co chcą i ile chcą i nie zmienisz tego

tylko tego plus gsm nie wysyla tylko biuro do spraw referendum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dzisiaj było lepiej z ferkfencją, jak nie bęzie tych 50% to rząd zagłosuje i wiadomo, iż w 80% przegłosuje na TAK i wejdziemy od UE czy tego chcemy czy nie. Zawsze sięprzyda pomocna ręka, jakby nie mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero -  wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego.

Przywilej to coś zupełnie innego niż obowiązek - gadasz od rzeczy :)

Nie oszukujmy się, demokracja jest bzdurą z matematycznego i społecznego punktu widzenia. Na nic nie mam wpływu (policz sobie siłę głosu), a ludzi głupich będzie zawsze więcej niż mądrych. W nowoczesnym i sprawnym państwie nie powinno być miejsca na takie głupoty.

Jednak tym razem przegieli ze swoją agitką i pójdę zagłosować dla lepszego samopoczucia (i żeby mieć za rok prawo się z Was nabijać). Wieczorem pokaże UE gdzie mnie mogą pocałować. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich: Nie ważne jak masz zagłosować - idź i zagłosuj, a nie siedź w domu i narzekaj przez następne X lat..........

racja

 

ale u nas w Polsce tak jest ze wszysxcy na ostatnia chwle wszytko robia, wiec licze na spory skok frekwencji dzis. Pozatym mamy taka niehlubna "zalete" :D, ze olewany sobie glosowanie a póxniej mamy pretensje niewiadomo do kogo

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

bez obrazy ale jest to typowe podejście oszołoma - mozna nie iś na wybory prezydenckie (a potem psioczyć że źle że nie tak - a trzeba było iść), czy wybory sejmu - to jest zrozumiałe, ale nie na wybory gdzie decyduje się nie tylko o swojej przyszłości ale innych. jeśli masz tak olewający stosunek to idż i postaw X przy nie czy przy tak byle przekroczyć 50%.

 

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero - wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego. To jest odwieczna sytuacja nie głosowałem a potem psioczę na kogoś - a nikt nie bronił głosować ci inaczej.

 

Nie mam zamiaru nikogo obrażać

w tym kraju jest tyle zlodzieji ze te pieniadze z unii szybko sie rozejda i nikt ich nie zobaczy, a twoje glowowanie tylko ich umacnia ze sa bezkarni i moga krasc dowoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

bez obrazy ale jest to typowe podejście oszołoma - mozna nie iś na wybory prezydenckie (a potem psioczyć że źle że nie tak - a trzeba było iść), czy wybory sejmu - to jest zrozumiałe, ale nie na wybory gdzie decyduje się nie tylko o swojej przyszłości ale innych. jeśli masz tak olewający stosunek to idż i postaw X przy nie czy przy tak byle przekroczyć 50%.

 

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero - wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego. To jest odwieczna sytuacja nie głosowałem a potem psioczę na kogoś - a nikt nie bronił głosować ci inaczej.

 

Nie mam zamiaru nikogo obrażać

w tym kraju jest tyle zlodzieji ze te pieniadze z unii szybko sie rozejda i nikt ich nie zobaczy, a twoje glowowanie tylko ich umacnia ze sa bezkarni i moga krasc dowoli

Ja zagłosowałem wczoraj. I niestety podzielam obawy Tanaki. Ale mam tez nadzieję, że przypilnują naszych złodziei i ich lepne ręce... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

bez obrazy ale jest to typowe podejście oszołoma - mozna nie iś na wybory prezydenckie (a potem psioczyć że źle że nie tak - a trzeba było iść), czy wybory sejmu - to jest zrozumiałe, ale nie na wybory gdzie decyduje się nie tylko o swojej przyszłości ale innych. jeśli masz tak olewający stosunek to idż i postaw X przy nie czy przy tak byle przekroczyć 50%.

 

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero - wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego. To jest odwieczna sytuacja nie głosowałem a potem psioczę na kogoś - a nikt nie bronił głosować ci inaczej.

 

Nie mam zamiaru nikogo obrażać

w tym kraju jest tyle zlodzieji ze te pieniadze z unii szybko sie rozejda i nikt ich nie zobaczy, a twoje glowowanie tylko ich umacnia ze sa bezkarni i moga krasc dowoli

Ja zagłosowałem wczoraj. I niestety podzielam obawy Tanaki. Ale mam tez nadzieję, że przypilnują naszych złodziei i ich lepne ręce... :x

kto ich przypilnuje ?? oni sami siebie pilnuje zeby jak najwiecej za<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic , tyle w tym kraju ukradli ze masakra jakis koles sprzedal zoboze ile tam tysiecy ton i co ? co mu zrobia najwyrzej sie poda do demisji , urzednikow powinna obowiazywac kara smierci jest tak w shamghaju ze jak wyjebie wala to kara smierci jak go złapia i tam gospodarka dobrze sie rozwija , a nie w tym kraju to tylko jakimis po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ymi ustawami sie zajmuja , zakaz reklamy tytronu , alkoholu doprowadzily np: do upadku polskich sportow motorowych kiedys bylo nawet kilka aut wrc w polsce a teraz same nki jezdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głosowanie powinno być obowiązkowe (jest tak w kilku krajach niestety nie pamietam ale jestem pewien że takowe są :))

Np Luksemburg.

Tylko ze tam mozna nawet glosowac poczta jesli sie nie daje inaczej a u nas robi sie wielki cud z glosowania 2 dniowego i glosowania poza swoja komisja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...