Skocz do zawartości
andrew777

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

9 w nicku to rocznik 1999 tak ? Na PC dla niektórych może i nie. Ja tam coś znajdę na pewno. Nie wspominając o konsolach... Zgodzę się jedynie co do forum. Ale zawsze możesz sobie pójść na PClab do innych gimbusów bez względu na czy mają 14 czy 24 lata. I tacy się tam znajdą. Crysis od zawsze był traktowany jak benchmark. Tak samo jak niegdyś FarCry. Potem grę przejał inny producent i na własnym silniku zrobili sandbox'a. Crytek nigdy się nie wysilał by stworzyć coś bardziej złożonego jeśli chodzi o fabułę. Ale czy Crysis był słaby jeśli chodzi o grywalność ?

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C1 był fajnym sandboxem, C2 rozczarowaniem przed pierwszą łatką, C3 - zobaczymy.

A co do rewolucji - w czym? Jakości? Może Metro, może Bioshock. A może ARMA III?

 

OT

(...) Widać, że forum umarło

 

Jedyne co umarło to inteligencja. Wolę wiejące pustką forum niż poziom dna z którym nieodzownie związany jest nowy narybek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż C1 było raczej bliżej do FPS z elementami Sandbox'a. Fakt były poboczne misję. Był otwarty świat, ale do czasu. W dalszej części gry prowadzono nas bardziej za rączkę. Co do C3 to jak wspomniałem jest to bardziej dopracowanie poprzedniej części i dopieszczenie grafiki. Jak na te czasy i możliwości dzisiejszych układów graficznych mógłbym stwierdzić że troszkę późno i tylko tyle ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się właśnie trochę dziwiłem, że tak cicho, no ale ja raczej amator, wiec nie wtrząsam:)

Ps. co do Crysis 3 to mam nadzieję że jak mi za 2 dni przyjdzie na chatę (tak pisali i wysyłce crysis3.nokaut.pl że dzień przed premierą), to na pc będzie tak samo dobrze sie grać jak xboxa.

Bo ja ta tańsza opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poltora levela i tutorial za mna, oprawa audio wizualna wow, drugi level i scena wyjscia na miasto powala, niestety oprawa powala takze moja karte graficzna, fps jest bardzo nierowny, w 1680x1050 i bez aa ze wszystkim na maks brakuje troche do komfortu w wiekszych lokacjach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk jak tyś to cudo odpalił? Zainstalowałem Hunter Edition i jest na szaro bo dostępne od 21. Advice?

 

VPN US Dołączona grafika ogolnie mam wykupionego SuperVPN ale wiele serwisow oferuje darmowe triale, np ten

 

https://billing.cact...free-vpn-trial/ w ramach testu zamowilem triala i mam juz dane, mozesz sprobowac

 

Active for 24h from: 19.02.2013

Username: wiemfmbd

Password: 5upsvmpm

 

VPN Servers/Proxy Information Server IP address SSTP Hostname Proxy US-Wilmington: 108.59.9.18 us1.cactussstp.com No US-Miami: 173.234.241.98 - Yes

Nie potrzebujesz rzadnego dodatkowego softu, po prostu skonfiguruj nowe polaczenie VPN w windows i sie polacz przed odpaleniem Origin.

 

Tu jest jeszcze jeden trial ale nie wiem jaka lokacja serwera

 

Host IP : 173.198.247.35

Username : trial30297

Password : 553849

 

kucyk, dziś nowe BETY wyszły - może coś pomogą http://www.guru3d.co...2_download.html

 

dzieki zaraz wyprobuje Dołączona grafika Edytowane przez kucyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę śmiało brać 7970. Powrót do AMD po wielu latach.

 

O ile jakiś ciekawy ficzer w catalistach nie popchnie Cię do popełnienia Harakiri.

Zastanawiam się czy C3 będzie tak samo posysać vMem i obciążenie GPU niezależnie od miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę śmiało brać 7970. Powrót do AMD po wielu latach.

 

Tego bencha można imho traktować jedynie podglądowo, żeby zobaczyć jak kształtuje się wydajność różnych kart względem siebie. Raczej żadna z powyższych nie pociągnie płynnej gry na very high. Minimum 30 fps przy prostym przejściu, bez żadnej akcji wiele tłumaczy... Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj chwilę i... muszę zainwestować w nowy sprzęt.

 

U was też gra instaluje się prawie półtorej godziny ?, prędkość odczytu z DVD to ledwo 2MB/s :/

 

Przy takiej to ja pobierałem z Origin [[[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy nie lepiej było puścić przez neta, gdzie miałbym 2,5x szybsze pobieranie :)

Mam tez kolejny problem (sprzęt w podpisie, najnowsze stery):

 

Po włączeniu synchronizacji pionowej, szybkość gry przy skomplikowanych scenach spada do 30 klatek mimo małego obciążenia grafiki. Gdy skieruje kamerę na podłoże to mam stałe 60, czyli ok, ale jak przed siebie to 30, po wyłączeniu mam odpowiednio ~90fps i 45-55fps a obciążenie grafiki sięga 99%, ale nie potrzebne mi 90 klatek, dlatego chciałem użyć synchronizacji, jednak jest tutaj błąd (w sterownikach też kombinowałem.). Nie mogę sobie z tym poradzić, może ktoś rozwiązał jakimś programem lub ustawieniami w plikach ten problem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.PaVLo., spotkałem się z czymś takim w NFS Most Wanted - nie wiem czy to nie jakiś błąd w sterownikach. Sprawdzałeś synchronizację adaptacyjną w sterownikach ? W grze wyłącz a włącz adaptacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu synchronizacji pionowej, szybkość gry przy skomplikowanych scenach spada do 30 klatek mimo małego obciążenia grafiki. Gdy skieruje kamerę na podłoże to mam stałe 60, czyli ok, ale jak przed siebie to 30, po wyłączeniu mam odpowiednio ~90fps i 45-55fps a obciążenie grafiki sięga 99%,

 

Z tego wynika ze patzrac przed siebie bez vsync masz 45-55 przy 99% obciazeniu, tak? wiec nie ma zadnego bledu, Jesli nie starcza na vsync 60 to obcinany jest do polowy czyli 30

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy nie lepiej było puścić przez neta, gdzie miałbym 2,5x szybsze pobieranie Dołączona grafika

Mam tez kolejny problem (sprzęt w podpisie, najnowsze stery):

 

Po włączeniu synchronizacji pionowej, szybkość gry przy skomplikowanych scenach spada do 30 klatek mimo małego obciążenia grafiki. Gdy skieruje kamerę na podłoże to mam stałe 60, czyli ok, ale jak przed siebie to 30, po wyłączeniu mam odpowiednio ~90fps i 45-55fps a obciążenie grafiki sięga 99%, ale nie potrzebne mi 90 klatek, dlatego chciałem użyć synchronizacji, jednak jest tutaj błąd (w sterownikach też kombinowałem.). Nie mogę sobie z tym poradzić, może ktoś rozwiązał jakimś programem lub ustawieniami w plikach ten problem.

 

Na początek włącz Alt+enter i gra powinna przełączyć się do okna po czym znów włącz Alt+enter i gra wróci do pełnego ekranu. Móże to dziwne, ale u mnie to pomaga w Crysis 2. Jak nie to spróbuj wyłączyć V-sync w grze i ustaw na sztywno w sterownikach. Do tego możesz włączyć potrójne buforowanie. Jak to nie pomoże to jeszcze spróbuj włączyć D3D Overdriver najnowszą wersję. W tedy nawet jak FPS spadnie do 40 to będzie Vsync. Obraz nie będzie się rozjeżdzał, a FPS nie będzie ucinany do 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...