Skocz do zawartości
Kaeres

Tablica.pl - oszust

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałem bardziej coś w stylu aby znaleźć gnoja po ip.

Oleję temat, szkoda mi tylko ludzi którzy się na niego natną.

Teraz nie mogę go wskazać bo znikł ale będę odświeżał wątek jak się będzie pojawiał na tablicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada na przyszłość.

Na samej tablicy pisze jak byk "Tablica.pl to darmowe ogłoszenia lokalne..."

Ja nie wiem jak można dać sie oszukać na tablicy?

Wysyłka=Allegro tam POK nas zabezpiecza

Tablica=moje miasto+okolica

Sprzedaje=kupujący przychodzi sprawdza i płaci

Kupuję=przychodzę sprawdzam i płacę

Ryzyko oszukania zerowe, a jak ktoś mi zaczyna zawracać gitarę o wysyłkę na tablicy itd to olewam sprawę.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten bydlak.

 

Nie przesadziłeś? Ja rozumiem, że Cię wystrzelił na kase, ale żeby od bydlaków od razu? Tak oczerniać gościa tylko za to, że chce jakoś dorobić w tym biednym kraju? Please calm my nigga.

Edytowane przez kretfr
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy pogubiłem się (może przez degustacje swojskiego wina ryżowego) to w końcu Kaeres straciłeś kasę czy nie?

Jeśli tak to jednak nie wiedziałeś do czego tablica służy, jeśli nie to daj sobie spokój, kolo na jeleniach żeruje i kij im w oko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co ma liczyłem.

Ja też nie wiem. Że ktoś się tutaj zlituje i odda ci pieniążka, którego niedobry pan zabrał? Że anony namierzą i podadzą na tacy oszusta, żebyś mógł mu zdefekować na wycieraczkę? Że przyklaśniemy pomysłowi nękania po ciach!iarsku jakiegoś wyłudzacza?

Dorośnij wreszcie.

  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tracić nerwy i użerać się z Nami już dawno byś poszedł na Policję i zgłosił sprawę. Nic kosztować to Cie nie będzie, a może i się zwróci. Ja ogólnie staram się unikać tego typu zakupów. Coś droższego zawsze wybieram odbiór osobisty. A jak się nie da to rezygnuje. Mam wyczulenie na wszelkiego rodzaju "okazje"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przytulaska misiaku?;*

Nie, wystarczy aby znalazł się ktoś mądrzejszy i odpowiedział na pierwszego posta.

Pytanie było banalne, problemu nie ma - nie straciłem żadnych pieniędzy.

Ideologię jak zwykle doprawiają forumowicze (nie czujcie się wyjątkowi - na każdym forum tak jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja pomoge....

 

 

"Jak można inaczej uprzykrzyć życie oszustowi na tablicy oprócz zgłaszania raportów moderatorom ?"

 

Może Ci pomóc pewna wskazówka...

"Totalnie anonimowy, bez numeru tel.
Zmienia konta, usuwa ogłoszenia, zamieszczając je na innym koncie."

 

Zaparz herbaty, fusiastej... dalej wiesz co robic...

 

Skoro Ty majac z nim kontakt niewiele jestes w stanie zrobic, to czego oczekujesz od nas?

Krucjaty?

Zapieprzaj na policje przekaz wszelkie dane i juz...

 

Albo napisz tutaj wiecej danych, a nie garstke ciach!l typu... "widzialem dzisiaj zajebista laske, duzy cyc, dlugie nogi, rude wlosy, w Warszawie. Podajcie mi jej imie, nazwisko i telefon"

 

Kurde nie kumam Cie... a mialem za w miare powazna osobe

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy aby znalazł się ktoś mądrzejszy i odpowiedział na pierwszego posta.

Pytanie było banalne, problemu nie ma - nie straciłem żadnych pieniędzy.

Ideologię jak zwykle doprawiają forumowicze (nie czujcie się wyjątkowi - na każdym forum tak jest).

Odpowiedziałeś na moje pytanie.

Skoro kasy nie straciłeś, to moja rada nie trać czasu i siły na uprzykrzanie mu życia. Żeruje na naiwniakach, a tacy sami są sobie winni.

Dołączona grafika

 

 

wiem wiem brak mi empatii, a pewnie będąc starym dziadkiem 25latki ogołaca mnie z kasy w metodzie na wnuczkęDołączona grafika

 

Oczywiście kolesia działań nie popieram, a pokrzywdzonym radzę by udali się do odpowiednich organów i tyle.

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowo klucz: policja. Co najmniej dwa razy miałem możliwość uwalenia sporej kwoty (kilka kPLN) przy zakupach przez Internet. Za każdym razem bujanie sie samemu nie ma sensu. Za to zgloszenie sprawy do organów sprawia, że przyniesie w zębach w tydzień i jeszcze przeprosi. Nigdy cala procedura nie trwala dłużej niż miesiąc. Poza tym nawet jakby oddal to i tak będą go potem ścigać z urzędu więc ma przesrane na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nie oszukał. Czy kogoś w ogóle oszukał? Czy "potencjalne oszustwo" też jest karane?

Tak czy inaczej, jeżeli chciałoby mi się bujać, to zgłosiłbym swe wątpliwości moderacji i administracji tejże Tablicy, a w dalszym ciągu (o ile są ku temu jakiekolwiek podstawy prawne) - Policji.

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...