Skocz do zawartości
Wojo

Jaki monitor?

Rekomendowane odpowiedzi

JA mam LG 795 FT i odradzał bym go z tego wzgledu ze podczas właczania go wydaje 2 wnerwiajace mnie juz dzwiekiz przekazjika :/:/

odałes zapewne nowsze modele.. jesli maja juz to poprwione to monitor bedziesz miec spoko. Dobry i tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja powiem tak: polecił bym ci EIZO ale te mnitory są drogie jak cholera a więc moim zdaniem LG 700P bedzie najlebszym rozwiązaniem bo za tą kase niema nic lebszego (moim zdaniem philips i samsung są gorsze LG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rok temu zrobilem przesiew gruntowny 17 - tek do 1000 zl, poniewaz kupowalem wowczas taki monitor (oczywiscie nie bylo jeszcze wtedy modeli LG 700 P i B, ktore rekomendowalem).

Samsung odpadl w przedbiegach (przyczyn nie bede przytaczal). Ogladalem rowniez modele NEC i co tu duzo mowic bylem niemile zaskoczony jakoscia obrazu monitorow NEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzylem troszke po necie i spodobaly mi sie dwa modele :D:D

17" NEC FE771SB

17" Samsung 765MB

tylko samsung ma lepszą rozdzialke, jakby NEC mial lepsza rozdzialke to bym sie nie zastanawial :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Necki niestety mają wysokie rozdziałki w najwyższych modelach których nie ma wiele, weż flatrona ma żyleta obraz.Testowałem NECa i Samsunga też są very good ale flatron The best!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzylem troszke po necie i spodobaly mi sie dwa modele :D:D

17" NEC FE771SB

17" Samsung 765MB

tylko samsung ma lepszą rozdzialke, jakby NEC mial lepsza rozdzialke to bym sie nie zastanawial :P

ten samsung nie ma nawet plaskiego ekranu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez 17 taka co ma dwa wejscia VGA to bardzo wygodne ja uzywam

sony g200 i bardzo sobie chwale dwa kompy z jednym monitorem

filips tez takie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz sobie mozliwie wysoki model NEC-a na jaki cie bedzie stac o LG czy Phillipsie raczej nie mysl, sa popularne to fakt ale to bardziej efekt bardzo dobrego marketingu i "owczego pedu" wsrod kupujacych.

Ceny LG i Phillipsa nie przekladaja sie na jakosc czy tez parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE BIERZ FLATRONA jeśli tylko możesz wydostać CTX Futura PR-705F - TRINITRON!!! (ale chyba już wychodzi ze sprzedaży, więc spiesz się) ->super cena (niektóre sklepy wyprzedają go i sporo obniżają cene, ja qpiłem go za 780zeta, moge ci też załatwić to cacko, ale to na priv ofkorz)

Flatrony miałem różne, ale żaden nie mógł się równać z tym CTX'em, ba, uważam, że były gorsze od hyundaiów q790.

 

Genialna ostrość, kolory, kontrast, jasność, 1024x768@100Hz, 3 lata gwary. Bardzo polecam :D . Odpowiednik Sony E-220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE BIERZ FLATRONA jeśli tylko możesz wydostać CTX Futura PR-705F - TRINITRON!!!

Ctx ma częstotliwość poziomą [KHz] 30-86 co imho go dyskwalifikuje na tle innych monitorow na dzien dobry...

tak sie sklada ze jestem wlasnie na etapie zakupu monitora takze i mialem ostatnio na pare dni flatrona p700 wyporzyczonego. wnioski: tego cuda tez bym nie polecil. jutro albo pojutrze bede mial nec 791SB takze sie podziele spostrzezeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...