Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie wiesz co można zrobic softem z tym modelem...

Wiem, ale co z tego..? Softem pamieci nie powiększę, autofocusa nie dodam... Prawdziwego walkmana tez nie bede mial... Zostaje takze przy W200i

 

PS. W W200i również jest mnóstwo patchy więc...

PS2. Na forach wiele osób próbuje wgrać (z powodzeniem) do K510i soft od W200i. Ciekawe dlaczego??? :)

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro idzie dorwać nówke K800i za 460 zł i chyba jestem już na niego zdecydowany, ale mam pytanie czy słuchawki dolaczone do niego dużo gorzej grają od tych np. od W810? Jak ogolnie jest z jakościa mp3? I czy wie ktoś jak wkoncu jest z realizacja gwarancji w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem mile zaskoczony zestawem sluchawkowym dolaczonym do K800i, dzwiek jest dobrej jakosci. Jednak musze przyznac, ze sluchafony z w810i (HPM-70) graja lepiej. Ogolnie seria "W" gra lepiej, ale zawsze mozna troszke zmodyfikowac akustyke w k800i :D A co do samego fona bierz, naprawde warto, w tej cenie bezkonkurencyjny :)

Edytowane przez szef182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola RAZR2 V8 czy LG KE970 Shine?? Widziałem obydwa i sam juz nie wiem :/

Dla mnie dylemat niezrozumialy.Tylko Motka, ale zalezy czego oczekujesz po telefonie bo wyglad shine-a jest powlajacy ale motki brzydalem tez nazwac nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera pomyliłem sie xD nie LG shine tylko Nokia E51 xD ale nokia nie trzyma 1 dnia tak jak motorolka... ale z kolei nokia nie wyglada jak V8 :/

Też miałem ten sam dylemat. Od kilku lat byłem posiadaczem co jak co, ale stylowej V3, której używałem tylko i wyłącznie do smsów i dzwonienia, bo więcej było mi do szczęścia niepotrzebne, więc stwierdziłem, że równie stylowa i nic-nie-robiąca V8 tez mnie zadowoli. Potem światło dzienne ujrzała E51 i... nie żałuję, że ją kupiłem ;) Jeszcze szybsza niż 6120, którą miałem kilka tygodni. Super wykonanie (metalowe wstawki - przedni panel i klapka baterii). Co do samej baterii to przy normalnym użytkowaniu, z włączonym samym trybem GSM, ~20smsami dziennie i 15 min rozmów właśnie krzyczy, że rozładowana. Odłączyłem ją od ładowarki w czwartek rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że mp3 mnie praktycznie nie obchodzi a aparat tylko do mms z jednego fona na drugi będzie wykorzystywany.Co do slidera licze się z tym że będzie mi latać po jakimś czasie ale jeśli nie rozpadnie się na pół to nie przejmuje się tym. To że wielki i gruby to dobrze bo dużą mam łape:P Bardziej mi chodzi o prędkość czy ten tel nie muli za bardzo no i czy nie jest awaryjny? Na forum nokii wyczytałem że symbian w tym modelu działa szybciej niż w E50.Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o prędkość czy ten tel nie muli za bardzo no i czy nie jest awaryjny? Na forum nokii wyczytałem że symbian w tym modelu działa szybciej niż w E50.Prawda to?

nie wiem na jakim forum skoro 6288 nie ma symbiana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy moze od tego, że według symbian.com to w 6288 nie ma Symbiana. Słyszałem o opcji, że można wgrać, ale sądze że to można o kant tyłka rozbić. Kumpel w klasie ma 6280, slider lata jak głupi, słuchawka wyglada jak jakaś zabawka. Co prawda jest szybki, ale to jednak nie to. Sądze, że z 6288 jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co lepiej wybrac? D900i czy k800i?

Chodzi mi glownie o wytrzymalosc telefonu, czas czuwania baterii oraz zdjecia. No i jeszcze pytanko o mp3, posiadam odtwarzacz iRiver T10 + Creative EP-630. Czy ktorys z w/w telefonow bedzie gral lepiej od mojego odtwarzacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy? NAprawde nie ma symbiana? A ja ją chciałem tylko z tego względu brać. Kurde to ktoś głupoty nawypisywał no. Hymm to znowu wracam do sasmunga,coś on mnie nie chce opuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A co powiecie o Nokii 6288?

IMHO bardzo fajna i trochę choruje na nią, szkoda że nie ma AF ale jest bardzo fajna.

 

Witam, co lepiej wybrac? D900i czy k800i?

Chodzi mi glownie o wytrzymalosc telefonu, czas czuwania baterii oraz zdjecia. No i jeszcze pytanko o mp3, posiadam odtwarzacz iRiver T10 + Creative EP-630. Czy ktorys z w/w telefonow bedzie gral lepiej od mojego odtwarzacza?

Zdecydowanie K800i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co lepiej wybrac? D900i czy k800i?

Chodzi mi glownie o wytrzymalosc telefonu, czas czuwania baterii oraz zdjecia.

Moja była ma D900i, wiec co nieco moge o nim napisać. Bardzo fajny slider, w przeciwieństwie do Nokii nie ma luzów i z czasem sie owe nie pojawiają. Bateria słaba, max 3 dni i leży (bez względu na wykorzystanie telefonu). Co do wytrzymałości to hmm... rzucać nim nie rzucała, telefon sie nie połamał, nawet lakier nie zszedł wiec w normalnym używaniu wytrzymałość jest zadowalajaca. Co do mp3 to tu sprawa wyglada inaczej. Logicznym jest że w tak cienkim telefonie nie można było dobrego głośniczka zamontować, a jeżeli chodzi o słuchawki, to też cudów nie ma. W tym aspekcie lepiej wypada SE. Co sie tyczy aparatu. Samsung ma 3Mpix, SE ma 3.2Mpix. Zdjecia z Samsunga są dobre, nie super, ale są dobre. SE to CyberShot wiec tutaj nie ma chyba co porównywać. Ja i tak brałbym SE, po prostu nie lubie slaiderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6288 to masakryczny cegłofon, jak go pierwszy raz zobaczyłem to nie wiedziałem, że slider może być taki... ogromny

 

@Arczimodo: K800i, D900i to już trochę przestarzały dizajn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje jakiegoś dobrego telefonu.

Obecnie korzystam z SE K750i.Od półtora roku sprawuje się świetnie, no ale przyszedł czas na niego.

Telefonik naprawde był przydatny - czasem posłuchałem radia , latarka również kilka razy się przydała, mp3 również...mnogość opcji i niezły aparat.

Do walki staje :

 

SAMSUNG G800

vs

NOKIA 8600 LUNA

vs

LG PRADA KE850

vs

NOKIA E51

 

Teraz mam jeszcze pytanie odnośnie Nokia E51-łatwo z tego ściągnąć simlocka ? Traci sie gwarancje jak zdejme ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie 6288. Klawisze na panelu przednim są za miękkie i mają za duży skok, a środkowy (w środku tego czterokierunkowego) bardzo ciężko wcisnąć. A klawiatura alfanumeryczna to tragedia, małe, gumowe klawisze, ciężko i niewygodnie się na tym pisze — można się przyzwyczaić, ale dalej nie będzie komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie 6288. Klawisze na panelu przednim są za miękkie i mają za duży skok, a środkowy (w środku tego czterokierunkowego) bardzo ciężko wcisnąć. A klawiatura alfanumeryczna to tragedia, małe, gumowe klawisze, ciężko i niewygodnie się na tym pisze — można się przyzwyczaić, ale dalej nie będzie komfortu.

Ja mam 6288 i moje zdanie jest zgola inne. ;] W porownaniu z moim wczesniejszym fonem K750i to teraz wlasnie odczuwam komfort podczas pisania esek. Do klawiszy na przednim panelu tez nie mam zastrzezen. Takze widocznie mamy inne odczucia. :)

Zastrzezenia mam do obudowy, szczegolnie do trzeszczacego tylu. Mogliby nad tym bardziej popracowac i uzyc lepszych materialow.

Co do slidera to telefon mam od czerwca i dziala tak samo jak w dniu zakupu. Moj brader i kumpel maja 6280 i tam luzy sa duzo wieksze niz na 6288.

Ogolnie telefon wart polecenia moim zdaniem, przez ponad pol roku nie mialem zadnych problemow, ma dosc czytelne menu, duzy ekran i sporo funkcji za w miare rozsadna cene.

 

Mysle jednak nad zmiana na E65, bo na meizu M8 to sie chyba nie doczekam. :-|

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma żadnej opcji z symbianem dla 6288. Jak ktoś wam mówi, że do którejś nokii można coś wgrać albo zmodować to możecie to tylko między bajki włożyć. Jedyne co możecie wgrać to nowy oryginalny firmware od nokii przez nokia software updater (o ile nokia takowy wydała ) Co do 6288 to bardzo go nie lubię. Slider sprawia wrażenie rozklekotanego, a mój kumpel ma straszne problemy z baterią w tym telefonie (dnia nie trzyma) Ja bym tego nie wziął. IMO ten fon to niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam jeszcze pytanie odnośnie Nokia E51-łatwo z tego ściągnąć simlocka ? Traci sie gwarancje jak zdejme ?

z tego co wiem to z kazdego fona jak sciagasz simlocka to tracisz gwarancje. Ale zastanawiam się po co bo jak sta cie na G800 to stac cie na E51 bez simlocka :)

Co do fona to zalezy czy bedzie Topbie słuzyl do słuchania mp3, robienia zdjec czy glownie do komunikacji. Chyba nie musze tlumaczyc ktory model do czego sprawuje sie najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj nówke, pełny komplet K800i na allegro za 400 zł :D Jedynie co musze to wgrać PL menu i zdjąc simlocka i jazda :D Za taka cene trudno o lepszy telefon.

Tylko przypilnuj "fachowców" zeby przypadkiem nie zdjeli ci simlocka patchem, bo bedziesz do nich latal po kazdej aktualizacji softu, a wtedy dowiesz sie czemu tak tanio go kupiles :)

 

6288 to masakryczny cegłofon, jak go pierwszy raz zobaczyłem to nie wiedziałem, że slider może być taki... ogromny

 

@Arczimodo: K800i, D900i to już trochę przestarzały dizajn

Telefon kupujesz dla wygladu czy dla funkcji? Przeciez to nie jest ciuch, zeby go zmieniac bo i moda sie zmienia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to z kazdego fona jak sciagasz simlocka to tracisz gwarancje. Ale zastanawiam się po co bo jak sta cie na G800 to stac cie na E51 bez simlocka :)

Co do fona to zalezy czy bedzie Topbie słuzyl do słuchania mp3, robienia zdjec czy glownie do komunikacji. Chyba nie musze tlumaczyc ktory model do czego sprawuje sie najlepiej :)

Wiesz że stać mnie na G800 to nieznaczy żę musze rzucać kasą na prawo i lewo - jak mogę tanio mieć E51 która też nie jest zła to po co mam wyrzucać 1200 zł zamiast 149 zł?

Umowe w erze mam do października dlatego zdjęcie simlocka mnie interesowało żebym mógł włożyć ere.

Ja używam telefonu do wszystkiego K750i miał te opcje że mogłem posłuchać radia , mp3 , zagrać w gry dzwonić , robić zdjęcia itd itd...

więc nie wiem zbytnio co mam zrobić.... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

Dzisiaj w szkole kumpel pokazal mi SE k800i. Ma go od kwietnia 2007, pobawilem sie nim troche i musze wam powiedziec, ze joystick juz tak srednio dziala... :mur: :mur: Czy to norma?

Raczej tak, pociesza tylko fakt ze wymiana to grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...