Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jaka jest różnica między nokiami 6120 a e51 ? 6120 jest znacznie tańsza, różnią się tylko wyglądem?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPho...p;idPhone1=2106

najważniejszą różnicą jest imho wifi, które znajdziemy tylko w e51 oraz to, że e51 ma więcej ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten post wyżej już nieważny.Teraz mam trochę inny wybór:

-Se w890i,

-Se K850i,

-Nokia 6500 Classic i slide,

-Nokia 6300,

-Samsung G600,

-Samsung U600,

-Samsung G800,

-Sony Ericsson W580i,

-Sony Ericsson W910i,

-Sony Ericsson W880i,

-Sony Ericsson K800i,

-Nokia 5310,

-Nokia 5610,

-Motorola Razr2 V8,

-Sony Ericsson K770i.

Najbardziej zastanawiam się nad W890i,W910,K850i i Nokią 5610.Jakie są wasze propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprecyzuj sobie jaki typ telefonu (slider/zwykły) i do czego ma być?

 

K850i jest z tego zestawienia najlepsze...

Zaraz potem bym umieścił Nokię 6500 Slide i 5610 (telefon prawie identyczne - poza tym, że 6500 dostało Carla, a 5610 suwak), za nimi delikatnie z tyłu K800i.

 

G800 też wydaje się sensowny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie ze widzialem program w TV ( UK ) gdzie po przetestowaniu 7 telefonow

zblizonych cena owa Nokia 6500 Slide wygrala ,

pamietam ze dostala bardzo dobre oceny za jakosc fotek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie aparat nie jest aż tak ważny.Mam cyfrówke do robienia zdjęć.Ważniejszy jest dla mnie odtwarzacz muzyki.Kurcze,ta Nokia 6500 nie podoba mi sie zbytnio.Chyba wolał bym Classica jeśli już.A co powiecie o Se K850i,W890i i W910i.Czy K850i przegrywa aż tak bardzo,jeśli wogole pod względem dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dźwięk to Seria W - W890i wypada lepiej.

Za to Nokia 5610 ma tańsze karty pamięci, większy i lepszy wyświetlacz...

Dźwiękowo na słuchawkach wg. mnie i tak jest znośnie.

ten k850i chyba powinien mieć taki sam dźwięk jak cała seria w, którą podałeś, bo jako jedyny z serii k ma walkmana. Co do kart to do k850i włożysz micro sd, więc na to samo wychodzi co w nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwracam honor, i przyznaje się do błędu :> sugerowałem się specyfikacją ze strony SE Polska a tam mowy o MicroSD nie ma :blink: Sam nawet podczas krótkiej zabawy k850i nie wynalazłem tam tego slotu

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwracam honor, i przyznaje się do błędu :> sugerowałem się specyfikacją ze strony SE Polska a tam mowy o MicroSD nie ma :blink:

No nie ma, nie ma, też mnie to zdziwiło. Dobrze wiedzieć, że jednak micro sd działają :) Za jakieś ok 2 tygodnie będę miał u siebie ten telefon to napiszę co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,zdecydowałem że kupie któryś z dwóch:K850i lub W890i.Czy jakiś posiadacz jednego i drugiego,mógł by przedstawić najważniejsze zalety i wady?Chodzi mi o muzykę,wytrzymałość,czas pracy na baterii itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,zdecydowałem że kupie któryś z dwóch:K850i lub W890i.Czy jakiś posiadacz jednego i drugiego,mógł by przedstawić najważniejsze zalety i wady?Chodzi mi o muzykę,wytrzymałość,czas pracy na baterii itp.

Jak będę go miał w rękach to z chęcią napiszę, ale to musiałbyś jeszcze ciut poczekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut tzn. ile?Bo wiesz,mogę poczekać 2-3 dni ale nie więcej :P.

To wyglądało by tak:

Se K850i+2gb Sandiska+Hpm-82 lub

Se W890i,2gb już w zestawie+Hpm-82.

Oba powinny dobrze grać w takiej konfiguracji?Zastanawia mnie jakość słuchawek w K850i?Wiem że w W890i są Hpm-70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut tzn. ile?Bo wiesz,mogę poczekać 2-3 dni ale nie więcej :P.

To wyglądało by tak:

Se K850i+2gb Sandiska+Hpm-82 lub

Se W890i,2gb już w zestawie+Hpm-82.

Oba powinny dobrze grać w takiej konfiguracji?Zastanawia mnie jakość słuchawek w K850i?Wiem że w W890i są Hpm-70.

No niestety ciut więcej jak dwa, trzy dni.

Jak bierzesz tel to kup sobie kartę 4GB, cena nie jest aż tak duża w porównaniu z 2GB. Poszukaj testów obu telefonów na necie, dużo tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,czyli pewnie będę szybciej miał swojego.No ale spoko,w razie co mam możliwość wymiany.Choć mam nadzieje że nie będzie to potrzebne.Co do karty,nie wiem czy mi 4gb potrzeba ale jeśli różnica będzie mała to może się skupie.Teraz pytanie o słuchawki?Czy Hpm-82 będą dobre?Nie jestem jakimś audiofilem ale lubię posłuchać muzyki dobrej jakości.Jeśli nie,to jakie inne w cenie 82 polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem następną osobą która znowu pyta o to samo: który telefon wybrać?? Generalnie nastawiłem się na Nokię E51 i nie wiem czy jest warta wydania 200Funtów????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola Z6w — odpada

Samsung i600 — jeśli nie przeszkadza ci rozmiar

SPV E650 — jeśli nie przeszkadza ci grubość oraz to, że to SPV

Toshiba G500 — ma pewne wady, są fora na jej temat, poczytaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem następną osobą która znowu pyta o to samo: który telefon wybrać?? Generalnie nastawiłem się na Nokię E51 i nie wiem czy jest warta wydania 200Funtów????

A może N82 albo ewentualnie N95 ?? Cenowo ponad 200 Funtów, ale jest całkiem fajna. Jeżeli nastawiasz się na oglądanie stron na E51 to nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może N82 albo ewentualnie N95 ?? Cenowo ponad 200 Funtów, ale jest całkiem fajna. Jeżeli nastawiasz się na oglądanie stron na E51 to nie polecam

za cudownie może nie jest ale wiadomości można spokojnie poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...