Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz porównanie Nokii N81 i SE W960i. N95 będzie grała podobnie, ale mimo wszystko troszkę gorzej niż N95. Na końcu podaję linki gdzie możesz sobie porównać muzyczność tych telefonów.

 

http://www.mobile-review.com/review/n81-vs-w960-en.shtml

 

Oczywiście wygrała N81 :D. Mam N81 i szczerze mówić jakość cudowna nie jest, ale jeżeli chodzi o telefon to krótko mówiąc znakomita :D. Sporo też zależy od słuchawek. Najlepiej dokupić sobie jakieś lepsze....

 

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-...8gb-en.shtml#12

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n81-en.shtml#16

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze doradzicie dobre ale i w miare tanie sluchawki do Noki N95 8GB

takie do 150zl

 

 

No jednak wybor padl na Nokie N95 8GB

od wtorku moje pierwsze testy ;)

 

 

przemekbydgoszcz

Dzieki za linki

philips she 9500 Zamowione

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze doradzicie dobre ale i w miare tanie sluchawki do Noki N95 8GB

takie do 150zl

co prawda nie ten dział, ale jakie to mają być słuchawki?

dokanałowe, douszne (pchełki), nauszne, a dalej konstrukcja otwarta, półotwarta, zamknięta?

 

dokanałowe: philips she 9500 http://allegro.pl/item348452784_philips_sl..._super_bas.html - 100% oryginalne, sam je mam :) (słuchawki otwarte)

pchełki: Vedia srs200 ~ 75zł (ciężko o lepsze pchełki) (zamknięte)

nauszne: akg k412p ~ 100zł (półotwarte. te też mam ;)), koss porta pro ~ 130zł (otwarte)

 

eot

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pamieta Samsunga L760, do ktorej tyle osob wzdychalo? Ulegla zamoknieciu... w kieszeni, podczas deszczu (!). Wytrzymaly...

 

Czy ma ktos na sali nokie 3250? Czy to fabryczny problem z klawiatura, a raczej "niewiadomo-czym", ze dziala jak chce lewa kolumna na klawiaturze numerycznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pamieta Samsunga L760, do ktorej tyle osob wzdychalo? Ulegla zamoknieciu... w kieszeni, podczas deszczu (!). Wytrzymaly...

A co nie ulegnie zamoknięciu w mokrym otoczeniu ?

 

PS. Nie odpowiadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikomu z mojego otoczenia za zamókł telefon w kieszeni do tej pory, malo kto wklada do reklamowki telefon i do kieszeni, jak pada...

 

Strasznie pechowy wlasciciel, zaden fon nie wytrzymuje u niego dlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam takie pytanie "na szybko". Mam do wyboru Nokię N73 ME i SE k850i i za cholerę nie mogę się zdecydować na konkretny model. Zależy mi na dobrej jakości mp3 i radio, aparat w telefonie będę używał głównie podczas przejażdżek rowerowych itp. na konkretniejsze okazje mam cyfrówkę. Za Nokią przemawia do mnie Symbian i lepszy wyświetlacz niż w SE, za SE lepszy "chyba" odtwarzacz mp3/radio (z RDS, Nokia tego niestety nie ma), no i teoretycznie lepszy aparat.

Cena obu modeli prawie ta sama. Poradźcie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE zagra zdecydowanie lepej, zarowno przy mp3 jak i przy kozystaniu z radia. Ma tez lepszej jakosci aparat, dodatkowo jakosc fotek mozna poprawic zmieniajac sterownik aparatu (podobnie bedzie i z muzyka). Jesli nastawiasz sie konkretnie na fotki i muzyke - wybor jest jeden. W przeciwnym wypadku n73 - symbian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE zagra zdecydowanie lepej, zarowno przy mp3 jak i przy kozystaniu z radia. Ma tez lepszej jakosci aparat, dodatkowo jakosc fotek mozna poprawic zmieniajac sterownik aparatu (podobnie bedzie i z muzyka). Jesli nastawiasz sie konkretnie na fotki i muzyke - wybor jest jeden. W przeciwnym wypadku n73 - symbian :)

No zależałoby mi na dobrej jakości audio i zdjęć, ale bez przesady, nie jestem jakimś audiofilem :P W tym SE da się odtwarzać pdf'y i dokumenty office'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś telefonu dla taty. Najlepiej, żeby był jak najcieńszy, miał kolorowy wyświetlacz, aparat i baterię, która trzyma 3-4 dni. Cenowo tak do 300 zł. Może być używany... Myślałem na Motorolą Z3, ale wydaje mi się, że to typowy low-end. Macie jakieś ciekawsze pomysły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem kilka lat do tyłu z ogólnie pojętą branżą GSM, licze na waszą pomoc :) . Moje wymagania odnosnie telefonu:

 

- ma dzwonic

- pisac sms

- miec budzik i zegarek ;)

- trzymac dlugo na baterii

- bez klapek czy innych podobnych udziwnien

 

Jakas uzywka, nie jestem desperatem i nie zaplace 800zl za telefon :)

 

Reszta mnie nie interesuje. Jakies konkretne i sensowne propozycje?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał zdecydowanie iphona

Kolejny głos dla iphona :wink: slider w n95 8gb to taka sama porażka jak ten z n95, jedyna przewaga n95 nad iphonem to aparat w pozostałych kategoriach wygrywa iphone.

 

@MaSell

Zerknij sobie na 6310i, jak narazie nie stworzono chyba godnego następcy tego telefonu

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell

Zerknij sobie na 6310i, jak narazie nie stworzono chyba godnego następcy tego telefonu

W dobie obecnej szeroko pojetej techniki przez +-6 lat nie wymyslono telefonu ktory ma sluzyc jako telefon a nie zabawka?

 

Oczywiscie moga byc rozne bajery, jednak nie wplywajace np na dlugosc pracy na baterii - tydzien to minimum dla mnie przy normalnym uzytkowaniu. ~5 dni trzyma moj obecny 6scio letni siemens z oryginalna bateria i nie chciałbym się uwsteczniać.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie obecnej szeroko pojetej techniki przez +-6 lat nie wymyslono telefonu ktory ma sluzyc jako telefon a nie zabawka?

Lepszego od 6310i napewno nie (przynajmniej ja takiego nie znalazłem) :lol2: sam zawsze jak chce kupic coś innego to i tak zawsze wracam do 6310i :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moga byc rozne bajery, jednak nie wplywajace np na dlugosc pracy na baterii - tydzien to minimum dla mnie przy normalnym uzytkowaniu. ~5 dni trzyma moj obecny 6scio letni siemens z oryginalna bateria i nie chciałbym się uwsteczniać.

Niestety, ale jest to niemożliwe :unsure: Nie ma telefonów trzymających tydzień przy normalnym użytkowaniu, od 3,4 lat (niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie obecnej szeroko pojetej techniki przez +-6 lat nie wymyslono telefonu ktory ma sluzyc jako telefon a nie zabawka?

Musisz, wcielając się na moment w producenta, odpowiedzieć sobie na jedno zaj...ście ważne pytanie - kto by to kupił? Odrzucasz młodzież <20 lat, odrzucasz wieśniaków (boć to poruta nie mieć najzajefajniejszego fonika we wiosce), odrzucasz większość kobiet (bo te nowe telefony są przecież takie ładne i kolorowe), odrzucasz ojców rodzin, którzy nie mieliby czym imponować kumplom z pracy. Kto pozostaje jako target? Starzy ludzie i zapaleńcy, czyli garstka. Wniosek - nie opłaca się produkować następnego 6310i.

 

To pisałem ja, użytkownik sześcioletniej 6310i "made in Germany" z baterią "made in Japan", na której przy średniozaawansowanej ilości rozmów telefon działa dobre 10 dni. Miałem już kilka ofert kupna na ten telefon, najwyższa to 350 zł, mimo że nie jest na sprzedaż. Gdybym dostał 400~500, to dołożyłbym 200 i kupił następną 6310i, leżaka magazynowego ("nówkę") z Allegro. O.

 

A ten twój Siemens, jak przypuszczam, jest "made in Denmark", stąd podziwu godna wytrzymałość.

 

---linia cięcia---

Aha, co do iPhone'a - nie obsługuje MMSów, ma niewymienialną baterię, a jedyny serwis w kraju mieści się w Warszawie. No, ale ma na obudowie nadgryzione jabłko, a to już +15 do lansu, +40% szans na udany podryw i +3cm do długości członka :>

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smialo rowniez moge polecic nokie 6310i mialem najpierw 6310 a pozniej 6310i i bylem zaje**** zadowolony. Dobrze sie trzyma w reku, wygodny, a bateria to poezja potrafila trzymac do 2 tygodni.

Ale niestety jakies skur**** mi zajeb**** w tramwaju w W-wie z kieszeni a zorientowalem sie dopiero w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz, wcielając się na moment w producenta, odpowiedzieć sobie na jedno zaj...ście ważne pytanie - kto by to kupił? Odrzucasz młodzież <20 lat, odrzucasz wieśniaków (boć to poruta nie mieć najzajefajniejszego fonika we wiosce), odrzucasz większość kobiet (bo te nowe telefony są przecież takie ładne i kolorowe), odrzucasz ojców rodzin, którzy nie mieliby czym imponować kumplom z pracy. Kto pozostaje jako target? Starzy ludzie i zapaleńcy, czyli garstka. Wniosek - nie opłaca się produkować następnego 6310i.

 

To pisałem ja, użytkownik sześcioletniej 6310i "made in Germany" z baterią "made in Japan", na której przy średniozaawansowanej ilości rozmów telefon działa dobre 10 dni. Miałem już kilka ofert kupna na ten telefon, najwyższa to 350 zł, mimo że nie jest na sprzedaż. Gdybym dostał 400~500, to dołożyłbym 200 i kupił następną 6310i, leżaka magazynowego ("nówkę") z Allegro. O.

 

A ten twój Siemens, jak przypuszczam, jest "made in Denmark", stąd podziwu godna wytrzymałość.

 

---linia cięcia---

Aha, co do iPhone'a - nie obsługuje MMSów, ma niewymienialną baterię, a jedyny serwis w kraju mieści się w Warszawie. No, ale ma na obudowie nadgryzione jabłko, a to już +15 do lansu, +40% szans na udany podryw i +3cm do długości członka :>

 

Oj zdziwiłbyś się jak wielu by sie nabywców godnego następcy 6310i znalazło, pominołeś w swoim wyliczaniu największego odbiorcę- biznes. Wide ilu znajomych z pracy używa nadal tego telefonu i już martwią się co będzie jak się leżaki skończą i chętnie łykli by odświeżoną 6310i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się jak wielu by sie nabywców godnego następcy 6310i znalazło, pominołeś w swoim wyliczaniu największego odbiorcę- biznes. Wide ilu znajomych z pracy używa nadal tego telefonu i już martwią się co będzie jak się leżaki skończą i chętnie łykli by odświeżoną 6310i

Fakt, mój błąd.

 

I zaiste zdziwiłbym się niezmiernie, widząc 6310x, 6311i czy cokolwiek wyprodukowane w ostatnim czasie, co choć w połowie dogoniłoby Jedynie Słuszny Telefon (a nie Gadżetownik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam kupić telefon w granicach 500-600 zł. Moim poprzednim telefonem był SE M600i. Telefon musi być stylowy a zarazem funkcjonalny. Zastanawiam się nad Samsungiem i620, lecz nie widziałem na allegro jeszcze czarnej wersji. Chciałbym sobie na nim posłuchać muzyki w dostatecznej jakości (oczywiście na słuchawkach i nie koniecznie standardowych). W grę wchodzi sprzęt używany.

Z góry dziękuje za pomoc,

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam kupić telefon w granicach 500-600 zł. Moim poprzednim telefonem był SE M600i. Telefon musi być stylowy a zarazem funkcjonalny. Zastanawiam się nad Samsungiem i620, lecz nie widziałem na allegro jeszcze czarnej wersji. Chciałbym sobie na nim posłuchać muzyki w dostatecznej jakości (oczywiście na słuchawkach i nie koniecznie standardowych). W grę wchodzi sprzęt używany.

Z góry dziękuje za pomoc,

pozdrawiam.

Jeśli chcesz coś nowego to może k810i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

na dniach kupuję nowy telefon.Zależy mi na dość dobrym dźwięku,nie najgorszym aparacie i ogólnym dobrym wyglądzie.

Mam kilku swoich kandydatów:

Nokia 6300,

Se w610i,

Se k800i,

K550i.

Wolał bym raczej wybrać coś z tych które podałem.Ewentualnie możecie dać swoje propozycję.Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje nokie 6120 classic. Telefon śliczny, leciutki, a bardzo funkcjonalny bo na najnowszym symbianie v3 fp1.

A co z lampa błyskowa? mozna jej uzywac jako latarki. tzn z zyby niewylaczala sie czasami po kilku sekunadach.

obecnie k700 i ogolnie niezmianialbym bo poco <_<

ale tel juz swoje przeszedl przez ponad 2lata i obecnie czasami problem z zasiegiem

a 6120 wydaje sie byc lepszym wyborem od l760

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPho...p;idPhone1=2025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...