Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do 6120 raz jeszcze. Latarka- to jest symbian, jasne że się da;) jak zechcesz to nawet dyskotekę z tego zrobisz;) Ram i ogólnie hardware- jedna z najszybszych symbianowców. Ram i cpu na tyle szybkie, ze zawieszenia typowe dla starszych symbianów nie wystepują wcale. Co do baterii w e51 i 6120 to jest chyba to samo. Różnica to głownie wi-fi. Co do jakości wykonania to nie wypowiem się za dużo,bo mam zbyt krótko, u mnie lata jedynie odrobine klapka baterii, ale włożenie jakiegoś papierka rozwiązuje problem. Imho stosunek cena/możliwości jest jednym z najwyższych wśród telefonów. Poza wifi nie ma w tym telefonie żadnych braków.

Edytowane przez macru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm póki co jestem na etapie formatowania baterii na zapas,ale przy ostrej zabawie (tzn ciągle gierki,testy aparatu,instalacji aplikacji,rozmów) to trzymała półtora dnia.Ale nie wiem jak to będzie później.Jeśli nie będziesz słuchał muzyki z głośniczka (Btw najlepszego z telefonicznych jakie słyszałem.Serio) to powinna wytrzymać z 3 dni typowego użytkowania- rozmowy sms korzystanie umiarkowanie z innych aplikacji poważniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6120 ma mieć bardzo dobrą jakość muzyki odtwarzanej na głośniku? Dobry żarcik :P

A jakie jeszcze słyszałes telefony jak grają że tak twierdzisz?

Kologa ma ten tel i raczej jakością dzwięku to on się nie wybija z tłumu innych telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o LG KE 970 potocznie zwanym SZAJN.

Stylistyka to już rzecz gustu. Telefon ładny ale chyba dla kobiety chociaż kolor TITANIUM nadaje się 3 z dostępnych (srebrny, titan, różowy) dla faceta.

Klapka wysuwa się gładko z początkowym większym oporem (aby się sama nie rozsuwała) - niestety już na początku ma luzy na bokach ale miejmy nadzieje, że to są fabryczne i już większe nie będą.

Scroll wbrew wielu opiniom łatwo opanować, a to że czasami nie wejdzie tam gdzie ma to już nie jego wina ale czasami zaciachów samego telefonu. Jednak dzieje się tak tylko podczas grania muzyki w tle gdy telefon jest znacznie obciążony.

Na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie designem, działaniem, stabilnością (o ile mogę się tak wypowiedzieć po jedno dniowym katowaniu), szybkością.

Zniesmaczył mnie średniej jakości głośnikiem zewnętrznym. Tzn. nic mu nie można zarzucić bo gra jak każdy ale w porównaniu do mojego BS EF81 gra jak beeper z PC.

Po podłączeniu słuchawek jest oczywiście znacznie lepiej ale znów porównując z EF81 to niebo a ziemia (gra mniej więcej jak N70 ME na standardowych słuchawkach).

Aparat mnie zaskoczył funkcjami i jakością.

2MPX z oczkiem Schneider Kreuznach z AF.

Co prawda AF spisuje się dobrze jeżeli nie ruszamy ręką a to z tego względu, że AF łapie ale po naciśnięciu spustu migawki nie blokuje ekspozycji tylko nadal czuwa i można zdjęcie poruszyć.

Opcje takie jak balans bieli, jakość zdjęcia, rozdz, cz-b, sepia, itp., pomiar światła czy ważony czy punktowy, doświetlenie diodą (która świeci bardzo ostro), makro.

I na tym ostatnim się pozytywnie zaskoczyłem bo łapie chyba z 2cm czego nie potrafi nawet moja cyfrówka Canon A570IS.

 

W skrócie wszystkomający bardzo ciekawy stylistycznie telefon, z kilkoma wyróżniającymi się funkcjami. Szybki, ciężki i porządny.

W tej śmiesznej cenie myślę że warto go mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Jeśli nie będziesz słuchał muzyki z głośniczka (Btw najlepszego z telefonicznych jakie słyszałem.Serio) to

To chyba jest Twój drugi telefon, zaraz po Nokii 3310 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest Twój drugi telefon, zaraz po Nokii 3310 ;)

OOO właśnie o to mi chodziło kilka postów wyżej ale jakoś nie udało mi sie tego tak zwiężle napisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywane z telefonami serii walkman od se (np. taki z klapka? w300?) oraz k750i k800i i nokia n70;) Mowa o głośniku. Fabryczne słuchawki do muzyki nie nadają się zupełnie. Ale najwidoczniej to tylko moje subiektywne odczucia ;)

Edytowane przez macru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Panowie potrzebuję porady. Otóż szukam telefonu, musi być Nokia (telefon dla rodziców, musi być wytrzymały niczym 3510i :D) oraz wymagany jest bluetooth. Odpadają sliderki oraz fony z klapką, bo nie przeżyły by one nawet tygodnia :) Telefon będzie używany w warunkach ekstremalnych wręcz.

Jakieś propozycje w tej cenie (300zł) znajdę ?

Proszę o odp.

Pozdrawiam

rafwlkp

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze troche nie na temat ale nie warto do tego zkladac nowego tematu. Zamówiłem sobie nowy tel na orange.pl wlasciwie bylo to przedluzenie umowy lecz nie w tym rzecz. Problem jest taki iz czekam juz tydzien a kuriera z telem jeszcze nie ma i sie troche martwie ile to moze jeszcze potrwac. Moze ktos zamawial na orange.pl i wie cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem, ze nie ma czego polecic z aktualnej półki z telefonami "naszej ery"... Dzisiejsze telefony nic nie maja z 6310i, wszystkie mają "świecić, grać i lasować" a nie służyć do pracy, bynajmniej nie w cenie do 300zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja sugestywna opinia- zawodne pod wzgledem mechanicznym, jakby robione masowo, nie licząc, ze telefon ma wytrzymac wiecej nic 1.5 roku. Z takimi przypadkami sie spotykalam, moze to pech ;)

 

i slaba bateria...

Edytowane przez eMJotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego stwierdzenia zgodzić się nie mogę, mam do czynienia z trzema takimi telefonami i wszystkie śmigają jak złoto ;)

 

A co do baterii: fakt, słaba jest, ale nie ma żalu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ojciec przechodzi do Play'a. Wybiera abonament za 50zł. Musze mu wybrać jakiś telefon.

Wymagania:

-długi czas czuwania i rozmowy

-bez klapek, wysuwanych części

-aparat nie musi być wypasiony

-mile widziany bluetooth

-raczej coś do 100zł

 

Oto link do cennik: LINK

 

Moje typy:

-K800i

-N73

 

Na tą chwile skłaniam się ku SE, a jakie jest Wasze zdanie? Może w ofercie jest jakiś ciekawy Samsung (ja się nie dopatrzyłem).

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaz!o

 

Sam bym mial dylemat ... K800 robi lepsze zdjecia, a N73 ma wiekszy wyswietlacz i odolnie zabawa nim jest bardziej intensywna. W K800 menu jest proste i konfiguracja "pod siebie" nie zajmuje duzo czasu. W N73 jest sporo ikonek ale tez nie ma trudnosci ze znalezieniem tego co sie chce.

 

Ogolnie rzecz biorac co bys nie wybral bedziesz zadowolony. Moze K800 jest nieco mniejszy :)

takie sa moje opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku użytkowania Samsunga L760 (w sieci Play), postanowiłem zmienić telefon. Brat ma również L760 i podczas wysuwania slidera 'white screen', telefon poszedł na gwarancję. Kolega miał to samo z Samsungiem E250.

 

Nie wiem jaki telefon wybrać. Chcę nówkę sztukę bez sim locka, cena ok 600 zł. Przejrzałem pierwszą stronę tematu, niestety nic mnie nie zainteresowało. Chcę telefon odczytujący pdf'y(bardzo mi na tym zależy) i bajerami jak radio, mp3, bluetootch + obsługa mini SD. Co moglibyście polecić?

 

EDIT

 

Co to za wynalazek (mały okres gwarancyjny) http://www.allegro.pl/item363155521_rim_bl..._519_99_zl.html

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cos to;)

 

http://www.gsmarena.com/blackberry_pearl_8100-1701.php

 

 

Tez zasatanawiam sie nad telem do 600 (raczej nowym)

 

i jak na razie nokia 6120 wydaje sie byc dobrym wyborem ale jakos niemoge przyrownac do oferty se (niewliczajac symbiana)

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPho...p;idPhone1=1958

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialam do wyboru ta blackberry albo nokie 3250 i tylko przypadek zadecydowal, ze wybralam nokie;) bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich tych superpopularnych telefonikow te bb:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dylemat (a raczej moja mama). Jest już w Erze ponad 4 lata i chce wziąć jakiś telefon. Ale... w Erze te ceny powalają i nie dają zniżek. Ma pakiet za 60zł 120minut czy coś takiego. I doradźcie czy opłaca się zostać czy lepiej zmienić sieć (najlepiej z zachowanie numeru)? Gdzie mają najtańsze fony na abonament?

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialam do wyboru ta blackberry albo nokie 3250 i tylko przypadek zadecydowal, ze wybralam nokie;) bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich tych superpopularnych telefonikow te bb:)

Blackbery jest bardzo popularne, ale nie w PL. W szwajcarii mają to biznesmeni, a w mojej szkole głównie bogate dziewczyny które chcę być dżezi i na topie... ;-) Mnie się tam nie podoba, ale jako maszynka do klepania smsów, dzwonienia i obsługi maila, czyli wszystko co potrzebują biznesmeni, i bijacze naprawde potrzebują jest ;-) Reszta bijaczy ma różowe albo złote lg czy samsungi. Porządne dziewczyny mają normalne telefony. Taki trend. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dylemat (a raczej moja mama). Jest już w Erze ponad 4 lata i chce wziąć jakiś telefon. Ale... w Erze te ceny powalają i nie dają zniżek. Ma pakiet za 60zł 120minut czy coś takiego. I doradźcie czy opłaca się zostać czy lepiej zmienić sieć (najlepiej z zachowanie numeru)? Gdzie mają najtańsze fony na abonament?

 

Pozdrawiam ;)

w Orange dla firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...