Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło mi się nacisnąć 2 przyciski na raz i pisać trzeba paznokciem, bo palcami jest ciężko.

To chyba nie pisałeś na N70 :P

 

6120 polecę, albo coś ze stajni SE - może K800?

 

edit: aha miało być bez joy'a... to nie wiem ;p

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES jedyne co mi do głowy przychodzi to 6151 albo 3110

 

-----------

 

miał ktoś styczność z N76? bo mam chęć nabyć jakąś nietypową nokie (jak fundusze pozwolą).

Jak nie jest warta uwagi to będę się wahać pomiędzy n73, 6120, a motką v8 - chyba się nigdy nie zdecyduje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że miesiąc spędziłem w sklepie z telefonami E51 nie jest mi jakoś obca, ale wrażenia bardziej pozytywne niż jak miałem przez tydzień n95 która imho jest straaaaaaaszna :P

 

Ideałem jest dla mnie N82 ale .... ciut za droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam okazje tanio kupic nokie 6600 (~200 zł w nowej obudowie nokii) .. posiada ktos ten telefon? jak to jest z muzyka ? na glosniku i sluchawkach i ogolnie chcialbym o porownanie go do e398.. z gory dzieki

ta nokia jest mono, do e398 nie ma porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś styczność z N76? bo mam chęć nabyć jakąś nietypową nokie (jak fundusze pozwolą).

Ten telefon ma problemy z obudową, lakier z niej schodzi... :unsure:

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam okazje tanio kupic nokie 6600 (~200 zł w nowej obudowie nokii) .. posiada ktos ten telefon? jak to jest z muzyka ? na glosniku i sluchawkach i ogolnie chcialbym o porownanie go do e398.. z gory dzieki

 

miałem kiedyś, nie kupił bym drugi raz, telefon lubi się zawiesić, brak odtwarzacza mp3 a nawet ten wgrany jest kiepski, obudowę zmieniałem 3 razy i żadna nie potrafiła długo wytrzymać, bateria jak trzymała 2 dni to było dobrze...imo nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon ma problemy z obudową, lakier z niej schodzi... :unsure:

to już wiem, trochę mnie to martwi, ale w sumie to dbam o telefon. Na moim 6 miesięcznym l760 jest tylko kilka drobnych, płytkich rysek na szybce, muszę to przemyśleć, z drugiej strony za 50złwięcej mam nową n81. Chyba zjadę z ceną do 600zł i wybiorę między n73, 6120, albo moto v8 - każdy ma + i -, na coś się będę musiał zdecydować. Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myslałem nad e51, ale obecnie wi-fi jest mi zbędne. W domu mam kompa tylko dla siebie, a na uczelni mam zajęcia w miejscu, w którym wi-fi 'nie łapie' dlatego jest mi zbędne, ale wybiorę się do mm 'pomacać' go.

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi też e51 z wyglądu zupełnie nie podchodzi, dlatego szybko się jej pozbyłem. Rożnice pomiędzy 6120 a e51 tak na szybko to:

-lepsza bateria i wykonanie

-wi-fi

-jest mniejsza

-z tego co pamiętam ma więcej ram-u

nic więcej mi do głowy nie przychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegow,

 

pls o porade w sprawie kupna nowego telefonu. Dostaje tel. sluzbowy i generalnie nie wiem co wybrac. Przejzalem liste co moge sobie ORT: ORT: wziąć i nie jest jakas rewelacyjna, 80% to odpadlo na starcie i obecnie zastanawiam sie nad kilkoma modelami:

 

Sony Ericsson K660i

Sony Ericsson K510i

Nokia E50

Nokia 6120

Nokia 6300 - zona moja juz ja ma. Fajny telefon ale generalnie zastanawiam sie czy nie brac czegos innego skoro jeden taki w domu juz jest.

 

 

Najlepszym jaki mialem do tej pory mialem to Nokia 6310i, pozniejsze to imitacje dobrego telefonu te niby "wszystkomajace". No dobra co by nie wracac do przeszlosci tylko skupic sie na terazniejszosci to w telefonie dla mnie wazne jest intuicyjnosc, wygoda obslugi, musi miec bluetootha (duzo jezdze i przydaje sie w samochodzie), radio tez sie przyda jak czasami jezdze "srodkami masowego razenia", no generalnie w miare sensowna bateria (wiem ze z bateria to generalnie dramat ale chodzi o to zeby go nie ladowac co drugi dzien).

 

Pls o porade uzytkownikow powyzszych modeli co wybrac.

 

Dzieki i pozdrawiam

disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem powyzej to sam sie zastanawiales nad e51 vs 6120 i z tego co tam wywnioskowalem to 6120 byla lepsza, chyba ze sie myle to mnie popraw. Wiec skoro e50 jest starszym modelem niz E51 a 6120 jest lepsza od E51 to moze 6120? Ja tez moge wybrac?

Chyba ze cos namieszalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jeszcze odwiedzilem kumpla, ktory jakis czas temu robil w telefonach GSM (obecnie posiadacz 6310i + drugi aparat wszystkomajacy) i tez mi powiedzial ze jesli tylko z tych co podalem to E50. Mowil zebym sobie 6120 odpuscil, jest to typowo trzeszczacy telefon made by plastic. E50 jest solidniej zrobiona i lepiej brzmi. Druga sprawa, odtwarzacz mp3, aparat fotograficzny, sa dla mnie zbedne bo mam te rzeczy oddzielnie i zaden telefon nie zrobi zdjecia czy nie zagra jak dedykowane do tych czynnosci urzadzenia. Telefon ma mi przede wszystkim sluzyc do dzwonienia no i nabralem ochoty na nawigacje dlatego, ktorys na Symbianie. Dlatego postanowilem jednak ze wezme E50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, z tą pamięcią pojechałem, fakt... Ale:

Co ma 6120 czego nie ma E50:

UMTS (E50 brak), 20g mniejsza waga (E50 104g), wyświetlacz 16 milionów kolorów (E50 256 tys.)), Symbias OS 9.2 z FP1 (E50 ma 9.1), Aparat 2mpix (E50 1,3mpix), nagrywanie video 320x240 (E50 176x144), drugi aparat na przodzie (E50 brak), obsługa większej ilości formatów muzyki (AAC, AAC+, eAAC+, MP4, M4A, WMA, Mobile XMF, SP-MIDI, AMR (NB-AMR), RealAudio 7,8,10, WB-AMR, WAV)

 

Procesor: E50 (235mhz); 6120 (369mhz).

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, z tą pamięcią pojechałem, fakt... Ale:

Co ma 6120 czego nie ma E50:

UMTS (E50 brak), 20g mniejsza waga (E50 104g), wyświetlacz 16 milionów kolorów (E50 256 tys.)), Symbias OS 9.2 z FP1 (E50 ma 9.1), Aparat 2mpix (E50 1,3mpix), nagrywanie video 320x240 (E50 176x144), drugi aparat na przodzie (E50 brak), obsługa większej ilości formatów muzyki (AAC, AAC+, eAAC+, MP4, M4A, WMA, Mobile XMF, SP-MIDI, AMR (NB-AMR), RealAudio 7,8,10, WB-AMR, WAV)

 

Procesor: E50 (235mhz); 6120 (369mhz).

I ostatnie zdanie powinno wystarczająco przekonywać.

E50 jest telefonem potwornie wolnym. Imo w żadnym przypadku Symbian tego nie rekompensuje.

Pozostaje kwestia tego, że nie mogę wyrzucić softu Orange, ale używałem wersji nie brandowanej i wiele lepiej nie było.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...