Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chociażby aparat.

 

Dużego wyboru nie masz w sliderach z oferty którą podałeś. 5200 to klockowata, nieudana konstrukcja, Shine podobno awaryjny (?), 6288 mają luzujące się slidery, pozostaje Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście proponowali w granicach 500-1000pln z klapek/slajderów ? W ogóle to opłaca się w abonamentcie której sieci brać, ewentualnie mix ?

Wśród klapek do 1k masz moto V8, nokie 7390 i Nokie N76. Wybór ciężki, każdy ma swoje wady i zalety, sam musisz wybrać co Ci bardziej pasuje - jedno jest pewne - którykolwiek wybierzesz to będzie niepowtarzalny. Co do sliderów to do 1k jest ich od groma: samsungi, motki, nokie - bardziej sprecyzuj co byś chciał.

 

Co do abonamentów/mixów - każdy telefon o allegrowej wartości ok 1k będzie miał w miksie zawrotną cenę, zostaje Ci tylko abonament. W jakiej sieci? to już zależy od tego gdzie masz więcej znajomych/osób do których dzwonisz/piszesz.

 

 

A gdzie pomieścisz te mp3? na ~10mb wbudowanej pamięci? Szerokiej drogi :)

może tylko na dzwonek miało być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1k zł i slider - to będe polecał swoje - czyli Nokia 5610

+ duży, dobry wyświetlacz

+ znośny aparat (zdjęcie robione na szybko i bez większej staranności):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...03777b9f21.html

 

+ obsługa do 4GB microSD (tanie)

+ bateria trzyma ~4dni (przy używamniu ~1h muzyki dziennie, parę esów i parę rozmów), ew. ~1-2 dni (ale to wymaga robienia większej ilości zdjęć (~40-90) gdzie większość z fleshem, nagrania paru dłuższych filmików, puszczania muzyki przez głośniczek itd).

+ slider jak narazie trzyma się dobrze

+ ~15-20MB wolnej pamięci wewnętrznej - dobre na jakieś tapety/dzwonki itd

+ w zestawie 1GB karta, kabel usb, słuchawki z przejściówką

 

Hmm a co może denerwować:

2.5mm wtyk na słuchawki (owszem przejściówka jest - ale to zawsze więcej kabli).

Brak możliwości używania flesha jako latarki czy jako oświetlenia przy nagrywaniu filmów.

Wyjątkowy talent obudowy do brudzenia się, czyt. widać każdy ślad palca itd.

Osoby, które chciałyby Symbiana - tego tu nie ujrzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pomieścisz te mp3? na ~10mb wbudowanej pamięci? Szerokiej drogi :)

Przecież v3i ma slut na kartę pamięci ;]

No ale mój błąd, nie napisałem o konkretnym modelu v3 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku porównując nokię do samsunga.... nigdy bym się nie zastanawiał

Hmm, dla mnie są tylko dwie firmy robiące tel. kom-Nokia i Samsung.

Ani z jednym ani z drugim producentem nigdy u mnie w domu nie było problemów ( w przeciwieństwie do SE i Siemensów). Telefony są cenowo praktycznie identyczne (przedłużam umowę) i chciałem jakieś rozsądne porównie tych dwóch komórek. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Do 1k zł i slider - to będe polecał swoje - czyli Nokia 5610

+ duży, dobry wyświetlacz

+ znośny aparat (zdjęcie robione na szybko i bez większej staranności):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...03777b9f21.html

 

+ obsługa do 4GB microSD (tanie)

+ bateria trzyma ~4dni (przy używamniu ~1h muzyki dziennie, parę esów i parę rozmów), ew. ~1-2 dni (ale to wymaga robienia większej ilości zdjęć (~40-90) gdzie większość z fleshem, nagrania paru dłuższych filmików, puszczania muzyki przez głośniczek itd).

+ slider jak narazie trzyma się dobrze

+ ~15-20MB wolnej pamięci wewnętrznej - dobre na jakieś tapety/dzwonki itd

+ w zestawie 1GB karta, kabel usb, słuchawki z przejściówką

 

Hmm a co może denerwować:

2.5mm wtyk na słuchawki (owszem przejściówka jest - ale to zawsze więcej kabli).

Brak możliwości używania flesha jako latarki czy jako oświetlenia przy nagrywaniu filmów.

Wyjątkowy talent obudowy do brudzenia się, czyt. widać każdy ślad palca itd.

Osoby, które chciałyby Symbiana - tego tu nie ujrzą.

A jak z jakością dźwięku w tym telu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość:

A - głośniczek - tu zbytnio nie mam co pisać - coś tam gra i to w miarę głośno - ale takie K750 na sofcie od serii W gra lepiej.

Dwa - w eq trza sobie ustawić suwaczek od "sopranów" na -2 min - bo inaczej można zwariować.

Aczkolwiek mnie jakość na głośniczku nie interesuje...

 

B - słuchawki - o seryjnych Nokii nic nie napiszę (nie używam), ale i tak z góry wiadomo, że dobrze nie będzie.

Ja słucham muzyki poprzez Koss'y KSC75.

I jak dla mnie gra to całkiem znośnie.

Porównać to mogę tylko do poprzedniej Nokii 5300, bo niestety nie miałem okazji posłuchać jak sprawują się moje Kosy podpięte pod jakiegoś SE W czy coś...

I tak: niższe tony bardziej oszczędne, choć wydają się naturalniejsze - w 5300 można było odnieść wrażenie, że jest tego za dużo.

reszta pasma całkiem znośna - mi pasuje. I na dodatek jest głośno.

W 5300 słuchałem na 10/10, tutaj czasem na 8/10 za głośno...

 

Oceny nie wystawię - jednemu może się spodobać, innemu nie.

Aczkolwiek jeżeli ktoś stwierdzi, że SE W lepsze - nie będe się sprzeczać.

 

Zresztą zapewne większość uzna zakup takiego telefonu za bezsens.

Bo można mieć coś innego/lepszego itd.

 

Ja wybrałem go (~styczeń 2k8), ponieważ:

- Nie chciałem czegoś poza Nokią

- miał być to slider

- bez Symbiana

- nowy/w miarę nowy model telefonu

- mniej lub bardziej ograniczony budżet

- oczywiście tel nowy od Nokia Polska

 

Nokie serii 6xxx (slidery) mnie nie przekonały, N80 ma Symbiana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm a jakieś opinie o SPV e650/HTC s710 ? Bo widzę że PDA z dotykowym i 400Mhz za 700zł nowego nie kupie... A ten smartfon przyjemny dla oka - no i klawiatura qwerty... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko

 

tel do 400 zl (allegro)

Zalezy mi na tym by obslugiwal karty miniSD oraz na jak najlepszej jakosci kreconych filmikow (640/480) Oraz ogolnie mocna budowa.

 

Wybor padl na nokie 6233 lub 6234 (to samo tylko wyglad inny)

 

co o tym sadzicie ? a moze sa jakies inne modele/marki co za dobra cene sa atrakcyjna oferta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niecalych 3 tygodni stalem sie posiadaczem KU990. ;] Telefonik sprawuje sie bardzo dobrze i jestem jak na razie zadowolony z jego uzytkowania.

Design i jakos wykonania jak dla mnie stoja na bardzo wysokim poziomie. Touch screen tez daje bardzo pozytywne odczucia w uzytkowaniu. ;] Telefon mialem z brandowanym softem T-mobile, ktory mi sie nie podobal za bardzo i sobie zmienilem na niebrandowany, bardzo prosto mozna to samemu wykonac, na tym forum jest wszystko co potrzeba do tego telefonu (gry, soft, firmware, tematy i wiele innych ciekawych rzeczy) -> http://www.ku990.co.uk/forum/index.php.

Co do baterii to trudno mi sie wypowiedziec, bo dosyc mocno ja eksploatuje i powyzej dwoch dni nie trzymala mi jeszcze. Z tego co czytalem to przy normalnym eksploatowaniu powinna wystarczyc na 3-4 dni (takie opinie sa uzytkownikow tego telefonu).

Szkoda, ze nie ma systemu WM na przyklad, ale cieszy fakt zaimplementowania kodeka divx i mozliwosc przegladania plikow 'office' i pdf'ow.

Przydaloby sie tez wi-fi, bo czasem mozna byloby to wykorzystac w miejscech gdzie sa darmowe hot spoty. No, ale nie mozna miec wszystkiego. ;]

Jesli ktos by mial jakies pytania na temat tej 'zabawki' to chetnie odpowiem. ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon dla młodszego brata (2 stówy żeby płaczu nie było jak zgubi)...

Dzieciakowi zależy oczywiście na jakichś bajerach typu aparat, mp3, karta pamieci, BT itd.

 

Na razie znalazł sobie k500i... macie jakas inna propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam G500 od jakiegoś czasu.

Na razie nie mam karty pamięci, a w związku z tym nic na telefonie także jeszcze sie nie wypowiadam...

 

Ale jedyne co mnie dziwi to strasznie grzejąca sie bateria podczas ładowania.

Żywcem mały grzejnik się z telefonu robi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Hah! Simlock w BB5 jak wiemy bywa drogi, szczególnie w modelu Nokia N80 gdzie ceny w dalszym ciągu sięgają nawet do 100zł.

 

Dziś całkowicie przez przypadek znalazłem kartę X-sim, która kiedyś miała za zadanie odblokować mojego iPhone'a gdy bezpośrednie unlocki nie były jeszcze możliwe na oprogramowaniu 1.1.2. Włożyłem do N80tki z simlockiem i telefon działa z kartą innego operatora bez żadnego problemu.

 

PS. Piszę w celu informacyjnym bo karty takie można nabyć teraz nawet w cenie 20-30zł...

PS2. Nokia N80 jest akurat tak skonstruowana, że nie trzeba swojej karty sim dziurkować, wchodzi w slot bez problemu razem z X-simem, nic nie blokuje i normalnie się zamyka.

 

Cheers

Edytowane przez rollercoasterfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam v3 już ;]

Pierwsze wrażenia na razie pozytywne.

Szkoda tylko, że trochę piszczy przetwornica od podświetlania ekranu i nie jest to wada kwalifikująca się do gwarancji ;/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Mam v3 już ;]

Pierwsze wrażenia na razie pozytywne.

Szkoda tylko, że trochę piszczy przetwornica od podświetlania ekranu i nie jest to wada kwalifikująca się do gwarancji ;/

Mówiliśmy że coś podejrzanie mało zapłaciłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to najmniejszy problem, bo dało się telefon przepchnąć przez serwis.

Bardziej irytuje mnie dodupne menu ;] Może na początku fajnie wyglądało, ale z funkcjonalnością ma ono niewiele wspólnego. Bawiłem się różnymi monsterami ale niewiele to pomogło.

Z tego powodu telefon pewnie pójdzie na handel ;/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...