Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku HPM-70 to było imho sporo na korzyść SE, ale jak już słuchawki były zwykłe, to różnica w drógą stronę wcale nie była taka duża jakby się mogło wydawać.

Generalnie byłem zaskoczony tym "odsłuchem" i nie wiem czy to SE zrobiło taki dobry dodatek do telefonu, czy Creative robi aż taki szajs ;)

Testowałem głównie na muzyce elektronicznej, bo tego słucham.

Yyy... co proszę?

Czemu wprowadzasz w błąd?

Dzięki za odpowiedzi, mam nadzieje że ten k750i którego widziałem w komisie jeszcze tam jest. :) (kosztuje 500zl, ale myśle że to dobra cena :) )

 

Mam jeszcze pytanko dot. K750i@W800i, ten kabel co jest w zestawie będzie się nadawał do tego zabiegu?

 

Sorrka za takie pytanie, ale troche mnie zdezorientowała wypowiedź kolegi dayus'a :wink:

 

Edit:

Z tego co zauważyłem przejściówki z "wejścia ericssonowego" na jack 3.5 są ogólno dostępne na allegro. :)

Edytowane przez peter.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się nadawał. Musisz zacząć od ustalenia jaki masz CID, a potem będziesz wiedział jak masz postępować, ale po te wszystkie informacje to radziłbym Ci się udać na forum centrumse.pl, bo nie będe kopiował przecież cudzych FAQów/poradników.

 

 

--edit--

I fajnie by było nie kontynuować tutaj tej rozmowy, bo to niewiele chyba wnosi do wybierania telefonu ;>

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może ustalmy jedną rzecz:

1. Wrzucanie nowszego oprogramowania jest możliwe za pomocą kabla USB poprzez SEUS'a (SonyEricsson Update Service). Jest to w pełni legalne, ponieważ takie rozwiązanie dostarcza nam producent. Oczywiście o @W800i nie ma mowy, tylko nowsze oprogramowanie do telefonu który posiadamy i tyle.

2. Również przy pomocy kabla DCU-60 (czyli cały czas ten sam!) możemy "dogrywać patche" lub zmieniać nasz telefon na W800i. Oczywiście wiąże się to z utratą gwarancji. Jednym z najpopularniejszych programów do tego typu zabaw to FAR Manager, bo reszta (wyłączając płatnego DaVinci), to jego pochodne.

 

 

Użycie innego kabla jest konieczne dopiero w przypadku gdy coś zepsujemy podczas flashowania tym na USB, ale wtedy to sam fakt posiadania kabla serwisowego nam nie pomoże jak nie mamy odpowiedniej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie D900 ?

N80 bo ma wyższa rozdzielczość ekranu (352 x 416 przeciwko 240 x 320 pixelom), wi-fi i symbiana, a D900 tego nie ma, poza tym to N80 ;) Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generlanie nie widzę, aby można tam było liczyć na jakiś duży zarobek. Myślę, że ~450-500 będzie i nie więcej. Drogich telefonów, to w tej promocji nawet się nie opłaca brać.

Wg mnie

Motka: E1 Rokr, L7

Samsung: E250, E380, X680

Sonyericsson: W300i

 

Na Twoim miejscu zastanawiałbym się właściwie nad W300i i Samsungiem E250, ze wskazaniem na ten pierwszy.

 

Jak byś kupował to w jakimś niewielkim salonie, to możesz spytać czy nie są zainteresowani od razu odkupieniem telefonów od Ciebie. Zdarza się, że tamtejsi sprzedawcy też sobie chcą dorobić jakoś do pensji ;)

 

Ceny są różne, więc dobrze by było ustalić który się najszybciej sprzeda, a nie który najdrożej stoji na allegro.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w Plusie i planuje zmienic swoj se t630 na ktorys z telefonow w opisie. Oba telefony maja zlacze na karte pamieci, wiec planuje kupic taka karte i uzywac telefonu jako odtwarzacza mp3. Jak myślisie który się lepiej sprawdzi w tym celu?

A może jeszcze jakis inny telefon ze zlaczem na karte pamieci w podobnej cenie?

 

A może samsunga e250?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co kolega chce od telefonu?? co mu sie przyda?? dźwięk w v3x nie powala, więc do muzyki w710 sie bardziej sprawdzi itd. można wróżyć, przydałoby się więcej info ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam nad zakupem Samsunga D830 najnowsza "klapka" od samsunga [srebrna ofc], moze to nie ta jakosc muzyki co moj w850 ale bardziej mi sie podoba jakos :)kto mial doczynienai z tym fonem ?czy moze inna "klapka" jest godna polecenia ?[tylko nie motka ;d]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tel polecacie dla 10letniej dziewczynki? Cena 150-200 zl. Wazne zeby mial kolorowy wyswietlacz, polifonie i chyba tyle, bo takiemu dziecku nic nie potrzeba wiecej. Zapomnialem, ze musi byc nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie nie polecam w ogóle telefonu dla 10-cio letniej dziewczynki :]

 

a jeśli już to coś nierzucającego się w oczy IMHO

 

wymagania spełnia chyba SE k310i ale nie wiem czy to ma być w abonamencie czy na karte..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na karte to raczej mały wybór będzie, jeśli telefon ma być nowy..

 

na allegro znalazłem nokie 1600,2310 oraz SE j100i.. do tego jakieś siemensy AX72 i AX75..

 

nie wiem czy coś z tego da się polecić, żadnego z nich nie znam i nie miałem z nimi do czynienia...

 

wiem że nowa motorola f3 też jest dostepna do 200 zł ale chyba docelowy użytkownik nie doceni jej zalet ;]

 

powodzenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanko , do słuchania muzy który kom lepszy

Nokia N73 , SE W810i czy SE W850i , szczególny nacisk kładę na jakość audio ,

czyli w miarę dobre słuchawki też będą potrzebne .

 

mój typ to SE W850i , ale nie jestem zbytnio zorientowany :/

 

z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będę musiał wymienić telefon.

 

Mam teraz k700i i najchętniej bym go nie wymieniał, ale joystick reaguje na 30% poleceń co mnie bardzo denerwuje.

 

Czego wymagam od telefonu.

 

-bezawaryjny, solidne wykonanie, najlepiej bez joya

-latarka, czyli flash, minimum tak mocny jak w k700

-bluetooth

-jakikolwiek aparat z filmami

-fajnie jakby długo trzymał

-dostepny w erze (ew. jesli bardziej by się opłacało mogę kupić jakiś w erze i sprzedać, a za to kupić ten)

 

Pamięci może mieć nawet i 5MB. Dobrze by było, jakby liczba smsów była ograniczona tylko ilością pamięci, a nie "na sztywno".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będę musiał wymienić telefon.

 

Mam teraz k700i i najchętniej bym go nie wymieniał, ale joystick reaguje na 30% poleceń co mnie bardzo denerwuje.

 

Czego wymagam od telefonu.

 

-bezawaryjny, solidne wykonanie, najlepiej bez joya

-latarka, czyli flash, minimum tak mocny jak w k700

-bluetooth

-jakikolwiek aparat z filmami

-fajnie jakby długo trzymał

-dostepny w erze (ew. jesli bardziej by się opłacało mogę kupić jakiś w erze i sprzedać, a za to kupić ten)

 

Pamięci może mieć nawet i 5MB. Dobrze by było, jakby liczba smsów była ograniczona tylko ilością pamięci, a nie "na sztywno".

Nie napisałeś jaka cena, ale może w810i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie o to chodzi, wiem, nie sprecyzowałem.

 

Telefon ma spełniać te wymagania, które podałem i nic więcej. Nie ma mieć 10mpix kamery, kart pamięci i niewiadomo czego. Generalnie jak najtańszy, który spełnia te warunki.

 

Wygląd: klapki raczej nie, mogą być slidery o ile są wytrzymałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...