Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z tych telefonów biorąc cena/jakość/ilośc funkcji to imo na prowadzeniu jest sagem 501c. Jest mniejszy, tańszy i ma lepszy aparat (1,3mpx) od e250. w sieci też jest całkiem nieźle oceniany

 

Biorąc e250 raczej nastawiłbym sie na natychmiastową sprzedaż i celowanie w używane, kompletne D600. niestety D500 to padaka jeśli chodzi o tasmy i ciężko kupić w dobrym stanie na gwarancji.

No właśnie nie chce używki, jednak co nowe to nowe, ale dzieki za rade pomyśle jeszcze nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kilka uwag (najlepiej merytorycznych) na temat aparatu Nokia 5300; dobre to?, czy to nadal solidna "fińska" robota?

 

Z góry thx za informacje i wskazówki :wink:

Tak poczytaj sobie w tym temacie bo było dużo o niej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupić telefon komórkowy do ok 400 złotych ???

 

Musi być to nokia,moge kupić w tej cenie : Nowa nokia 6610i(moja ulubiona),nowa 6020,nowa 6030,nokia 6070 ???(coś jak nowszy model 6610i)

a może coś innego ???

Może nokia 7650/3650 z allegro w nowej obudowie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nowy telefon kupić hehe :)

No chyba że kupie 6230i i do tego karte pamięci 1gb i nie będe musiał mp3 playera kupować :>

jeśli ma to być player typu 1gb za 20zł to rzeczywiście jest to rozwiązanie, jednak wątpie czy z 6230i i 1gb kartą wyrobisz się z 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak,nokia 6610i - 370 zeta,player 1 gb sandisk 140 lub za 170 No name 4 Gb .....

Liczmy 550 złotych ....

Za tyle kupie nową 6230i ale ma karte 32 mb .....

Za 500 moge kupić nową motorole E1 z kartą 512 ale nie chce motoroli ;/

 

Nie wiem co kupić wrrr

550 za nową nokie 6230i + http://allegro.pl/item163494878_karta_pami...uper_cena_.html

Razem 650 na okrągło ...

 

2 gb wejdzie do tej noki ?

Opłaca sie taki zestaw kupić??

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 650 zl to kupisz sobie k750i + karta 512 ktory jest telefonem po czesci przeznaczonym do muzyki. I tez znajdziesz nowego. Z czasem dokupisz hpm-70 i masz konkret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Kiedyś D750,bardzo dobry Phone,naprawde fajny

 

http://allegro.pl/item163264641_nowy_sony_...najtaniej_.html i do tego : http://allegro.pl/item163246655_sony_memor...d_1gb_w_wa.html albo : http://allegro.pl/item164543959_sony_pro_d...ed_adapter.html

 

Myślicie że warto ???

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, zadaj sobię choć trochę trudu i poczytaj o K750i w tym temacie. O żadnym innym telefonie chyba tu więcej nie napisano jeszcze na forum.

 

Taki mały "tips" --> Na dole po lewej masz białe pole, wpisz tam "k750i", a potem kliknij "Szukaj w temacie", to tylko pozornie może wydawać się takie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiana N70 na 6280 ma sens ?

 

Przypomian ze symbian przydal mi sie TYLKO w jednym momencie , gdy zainstalowalem Xlator. Poza tym to tylko niepotrzebnie mi zamula fona :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pytałem o Benq-Siemens'a SXG75, a mianowicie o to czy warto zamienić SE K750 na SXG.

Broblem był w tym, że gwarancji było tylko pół roku.

Dziś znalazłem ten model z roczną gwarancją. Czy warto byłoby go wziąć zamiast k750?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co myślicie o mojej wymianie ? Jutro sie wstepnie umowilem ale ciagle myśle ...

 

 

hot_lopez ja na tego siemensa bym sie w zyciu nie wymienil. Aparat gorszy, mp3 napewno nie dorownaja SE ze wzgledu na jakość i suchawki , a do tego radio z rds. Firma SIEMENS jakos dziwnie mi sie kojarzy :/

Edytowane przez pvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,co możecie powiedzieć o tym telefonie ?

http://allegro.pl/item165389882_nowa_motor...kow_sanok_.html

było już parenaście razy w temacie, gra ładnie, ale za ok 500zł to lepiej poszukać jakiegos W800i, spokojnie za 550zł mozna sobie wylicytować, w bardzo dobrym stanie, kompletnego i z gwarancją (z kartą 512mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,co możecie powiedzieć o tym telefonie ?

 

Telefon miał już swoje 5 minut ale w gruncie rzeczy jest to dobry telefon i wart zainteresowania.

Zerknij sobie tu

 

 

@hot_lopezl

 

Odpowiedź prosta NIE, kolega napisał dlaczego :wink:

 

edit

Sorki pomyliłem sobie nicki @pvrl

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@badboy88

O tym telefonie na forum jest ogromna ilość informacji. Telefon jest spoko, ale nie za cenę 488 zł, tym bardziej, że jest to ta sama komórka co E398, jedynie z nowym softem i obudową. Dlatego moim zdaniem lepiej zainteresować się jakimś E398 za 300 zł z kawałkiem i zainstalować do niego soft z E1. Jeżeli już chcesz telefon w przedziale cenowym do 500 zł to kup W800i. Poszukaj w necie więcej o tych telefonach, przecież forum PurePC mimo, iż jest najlepsze to nie jest jedynym źródłem informacji.

 

BTW.Sorki pvl.

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh Camilos nie czytasz dokladnie :)

 

Ja mowie o 6280 którą dostane jutro za swoją N70 :)

Napisałem Ci już w temacie o Symbianie co sądzę o takiej wymianie, a po tym, jak się stałem posiadaczem N70, jeszcze bardziej Ci odradzam takiej zamiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pvl, zdecyduj się czy chcesz porady czy nie. Kolega napisał Ci co o tym sądzi (fakt, że w innym temacie) i nie zapewne jest jedyny z takim zdaniem, a to że Ty masz odmienne nie znaczy, że błędne. Skoro sam dobrze wiesz, że nie potrzebujesz Symbian, to weź to Ci się bardziej podoba i tyle. Bo póki co, to wygląda to jak: "pomóżcie mi wybrać, ale pod warunkiem że będziecie chwalić 6280".

Więc tyle ode mnie i sam zdecyduj skoro widzisz, że ciężko żeby ktoś podzielał Twoje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje od znajomego w komisie kupna SE K750i wyniesionego 2 dni temu z salonu plusa,cały komplet+nowa karta 512mb+gwara 24msc oczywiscie+Druga bateria używka jakaś:P+Nowy futerał skurkowy

 

To wszystko za 650 złotych i sie zastanawiam czy sie oplaca hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam totalną pustke w głowie .....

SE K750I nowka+512mb+futerał+druga bateria za 650 zeta ...

Motka E1 za jakieś 530 złotych z kartą 1 gb ....

Samsung E250+karta 1 gb za 560 złotych ...

Motorolka L7 ?...530 zeta z kartą 512

Czy opcja poczciwej noki 6610i+osobny mp3player...

 

a może NOKIA 3650 Nowa za 340 złotych ??? i do tego dokupić za grosze karte pamięci ??....

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...