Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam totalną pustke w głowie .....

SE K750I nowka+512mb+futerał+druga bateria za 650 zeta ...

Motka E1 za jakieś 530 złotych z kartą 1 gb ....

Samsung E250+karta 1 gb za 560 złotych ...

Motorolka L7 ?...530 zeta z kartą 512

Czy opcja poczciwej noki 6610i+osobny mp3player...

 

a może NOKIA 3650 Nowa za 340 złotych ??? i do tego dokupić za grosze karte pamięci ??....

3650 miałem, 6610i też

A więc - nie pakuj się w 6610i, bo to jest chyba najgorszy z tych telefonów, które podałeś, 3650 też się nie opłaca za tą cenę, bo można za tyle wyrwać 6600

Z tych telefonów IMHO najlepszy jest K750i i to jeszcze w tej cenie z dwoma bateriami i kartą 512MB to całkiem ciekawa oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ekstra super tylko firma Benq-Siemens zbankrutowala i wole nie wiedziec na czym polegac bedzie ewentualna naprawa gwarancyjna tego telefonu.

Lepiej brac K750i i sie nie martwic (a mozliwosc modyfikacji do W800 kusi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D750I nie polecam,miałem nóweczke i po tygodniu używania obudowa zaczeła sie dosłownie rozłazić :(

Może to był pojedynczy wypadek,nie wiem....

 

Coś mi sie wydaje że kupie od znajomego....za 650 złotych...nówke SEK750I z pełną 2 letnią gwarancją+dodatkową baterią+nową kartą pamięci 512mb+nowy futerał.......

 

 

I wtedy będe miał święty spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to narazie dostałeś procenty za nabijanie postów, a jak jeszcze raz spytasz o coś na co odpowiedź pojawiła się już kilkukrotnie (i to dla Ciebie!), to dostaniesz ZKU.

 

Powoli to ja się zamieniam w bedboja :twisted:

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Siemensa to dopiero sie dowiesz co to znaczy awaria telefonu :)) W zyciu bym tego nie wzial wiedzac ze gearancja wisi na wlosku z powodu problemow finansowych tej firmy.

Jesli juz chcesz cos brac tej marki to moze to: http://allegro.pl/item167586035_sxg75_umts...mpx_krakow.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko lepiej do zbierać i wziąć K750i niż kupić Siemensa który się rozleci z wyglądu jest nie zły telefon ale jeśli chodzi o kulturę pracy to nie warto się nad nim zastanawiać. Wybór należy do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam komórki od 2001 roku i ani razu nie oddalem,zadnego telefonu na gwarancje producenta,wiec nie wiem o co martwicie sie z tymi Siemensami,wole odac do znajomego do serwisu i miec za 1,5-2dni nzieli czekac tygodniami w serwisie producenta.

Oczywiscie nie twierdze,ze Siemens (czy tam Benq) to dobry telefon, jak dla mnie Siemensy skonczyly sie na ME45 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to następna seria pytanek:

1.Ile mniej więcej trzyma bateria w K750i/D750i?

2. Jaki windows jest potrzebny, żeby przerobić fona na W800i i bez problemu przenosić piosenki? (miałem motke E398 i na win 98 były problemy)

3. Jaka jest jakość mp3? Obecnie mam player Creative MuVo Tx, i jeśli jakość muzyki w porównaniu do tego odtwarzacza ma spaść to chyba nie kupie tego telefonu :sad:

4. Czy po "przemianie" na W800i, słychać różnice w dzwięku, i co wogóle daje ta przemiana? :wink:

5. Jakie jest wejście słuchawkowe?

 

To na razie chyba wszystko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Siemensa to dopiero sie dowiesz co to znaczy awaria telefonu :))

Niestety to prawda mój C75 normalnie rozpada sie w dłoni, kiedyś nie wierzyłem że jest aż tak źle, niestety przekonałem sie o tym osobićie. Tak wieć nie polecam kupna BQ-S, wątpie by jakoś wykonania tych telefonów uległa jakiejś znaczącej poprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to następna seria pytanek:

1.Ile mniej więcej trzyma bateria w K750i/D750i?

2. Jaki windows jest potrzebny, żeby przerobić fona na W800i i bez problemu przenosić piosenki? (miałem motke E398 i na win 98 były problemy)

3. Jaka jest jakość mp3? Obecnie mam player Creative MuVo Tx, i jeśli jakość muzyki w porównaniu do tego odtwarzacza ma spaść to chyba nie kupie tego telefonu :sad:

4. Czy po "przemianie" na W800i, słychać różnice w dzwięku, i co wogóle daje ta przemiana? :wink:

5. Jakie jest wejście słuchawkowe?

 

To na razie chyba wszystko. :)

1. Jeśli dobrze się postarasz to i z 5 dni wytrzyma :), ale trochę grania, radia i będzie tak ze 3 dni, ale wszystko zależy od używania.

2. Niestety nie wiem, ale to zapewne kwestia tego czy oprogramowanie do zmiany softu odpali się pod danym systemem

3. Tu niestety nie wiem, ale wydaje mi się, że z reguły odtwarzacze grają lepiej niż telefony. Wszyscy na forum polecają słuchawki HP-70(chyba), ale nie wiem czy ze względu na jakość czy głośność dźwięku.

4. Nie wiem jak z jakością, ale to raczej różnica w odtwarzaczu(coś się dodatkowo wyświetla chyba). Ja na razie mam gwarancje i wolę nie ryzykować

5. Nie wiem jak się to nazywa, ale nie jest to "jack". To to wejście do ładowarki i kabla USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to następna seria pytanek:

2. Jaki windows jest potrzebny, żeby przerobić fona na W800i i bez problemu przenosić piosenki? (miałem motke E398 i na win 98 były problemy)

3. Jaka jest jakość mp3? Obecnie mam player Creative MuVo Tx, i jeśli jakość muzyki w porównaniu do tego odtwarzacza ma spaść to chyba nie kupie tego telefonu :sad:

5. Jakie jest wejście słuchawkowe?

 

To na razie chyba wszystko. :)

2. pytanie: kto używa jeszcze windy 98 :blink:

3. zdaje mi się, że ten Creative wymięknie przy SE, bo jakość dźwięku w nim nie powala, gdybyś porównywał iRivera/iAudio to tutaj przewaga leży po stronie odtwarzacza.

5. to wejście to chyba nazywa się "fast plug" czy coś takiego, ale nie jest to, ani mikro, ani mini jack (a szkoda)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma żadnych przejściówek?

 

zdaje mi się, że ten Creative wymięknie przy SE

Masz na myśli SE z orginalnymi słuchawkami czy HPM-70?

 

ps. Jakbym miał xp to bym nie pytał o 98 :wink:

 

Edit:

A jak jest z glośnością? (bo w E398 było kiepsko)

Edytowane przez peter.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem SE k750i z Muvo TX. Test z HPM-70 na korzyść SE, natomiast przy defaultowych słuchawkach już nie wypadał lepiej wcale, więc jak widać słuchawki w tym przypadku miały kluczowe znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem SE k750i z Muvo TX. Test z HPM-70 na korzyść SE, natomiast przy defaultowych słuchawkach już nie wypadał lepiej wcale, więc jak widać słuchawki w tym przypadku miały kluczowe znaczenie.

Duża była różnica?

 

ps. I jak z glośnością? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża była różnica?

 

ps. I jak z glośnością? :wink:

W przypadku HPM-70 to było imho sporo na korzyść SE, ale jak już słuchawki były zwykłe, to różnica w drógą stronę wcale nie była taka duża jakby się mogło wydawać.

Generalnie byłem zaskoczony tym "odsłuchem" i nie wiem czy to SE zrobiło taki dobry dodatek do telefonu, czy Creative robi aż taki szajs ;)

Testowałem głównie na muzyce elektronicznej, bo tego słucham.

 

Bez sprzetu nie zrobisz przeróbki @W800.

Musisz oddac do serwisu.

Yyy... co proszę?

Czemu wprowadzasz w błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...