Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

SPOJLER

 

 

niby w jaki sposob? Kosmici obserwujący nas przez miliony lat nie przewidzieli ze zniszcza ich jakies baktrerie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

niby w jaki sposob? Kosmici obserwujący nas przez miliony lat nie przewidzieli ze zniszcza ich jakies baktrerie?

SPOJLER

 

Bakterie sie mutują cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejzeniu "Wojny Swiatów"

 

No i czym by tu zaskoczyc?? a tym ze film mi sie podobał. Po koleji. Akcja w filmie stanowi jedna spojnosc, caly czas trzyma w napieciu. Ktos pisał ze chowaja sie po piwnicach, na chłopski rozum tez bym sie chował po piwnicach. Dlatego bardzo mi sie podobało zachowanie ludzi, było cholernie realistyczne, co wprawiało w dramaturgię. Nie było jakiegos sztucznego superbohaterstwa (jeden kontra kosmici). Gra Tomka :D była wspaniała, zreszta on nigdy mnie nie zawodzi, dziewczynka grajaca jego córke tez spisała sie swietnie!! te jej krzyki i panika!! Ludzie to chyba normalne zachowanie dziecka!! Nie ma jakiegos kozaczenia, które ostatnio jest bardzo popularne w filmach. Efekty specjalne to poprostu arcydzieło! dynamiczne łączenie prawdziwych aktorów ze scena generowana komputerowo, nie ma scen statycznych. Zankomita jest scena kiedy kamera przelatuje kilka razy przez wnetrze samochódu, gdy bohaterzy uciekaja autostrada. O dzwieku sie juz nie rozpisuje. No i to co boli najbardziej - zakonczenie. Takie zwalenie wszystkiego na drobnoustrojstwa. W sumie wyjscie całkiem oryginalne, no ale nie w ten sposób panie Spielberg!. Und3r dobrze napisał, ze mozna by dodac jeszcze z 30 min filmu i zakonczyc to jakos inaczej. Koncówka jest jedyna rzecza która zeposuła wizerunek tego filmu.

Pewnie że idź! Dobry film, warto obejżeć!!

Idzcie, idzcie!! dobry film!!

 

ps.sorki za spoilery no ale chyba wszystko juz zostało powiedziane

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że idź! Dobry film, warto obejżeć!!

Idzcie, idzcie!! dobry film!!

 

ps.sorki za spoilery no ale chyba wszystko juz zostało powiedziane

1543860[/snapback]

Wiedziałem co mówiłem ;) To co napisałeś o filmie, miałem bardzo podobne odczucia :) Nie było przesadzonych scen jak na film S-F... Nie było walki 1człowiek na 100kosmitów :) Wprawdzie niektóre sceny były lekko przesadzone, ale tylko lekko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sie dzisiaj do MM po kilka nowych DVD do kolekcji i chodząc pomiedzy polkami zauwazyłem film "Miedzy Piekłem a Niebem". Przypomniało mi sie wtedy, ze kiedys kumpel, na ktorego zdaniu w kwestii filmow można polegac, polecił mi ten wlasnie tytuł. Nie zawiodłem się :) . Bardzo cieply i przyjemny film, o nietypowej fabule ;) .

 

7.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba sie zaopatrzyc w wersje dostepna na komputery PC i obejzec w domku ze znajomymi :D

 

edit: und3r ciekawe o ile sekund mnie wyprzedziłes :D

 

edit 2: znalazłem to przegladajac forum gry-online.

 

opublikowane Neewsweeku:

 

..."scenarzysta David Koepp sporzadził wiec dla Spilberga listę, czym "Wojna Swiatów" nie powinna byc.

- po pierwsze, nie bedzie niszczenia znanych obiektow.

- po drugie nie bedize zadnej bitwy o Nowy Jork

- po trzecie, zero polityków, naukowców czy generałów jako glownych bohaterów.

- po czwarte, zero ujec przedstawiajacych przwodców wojskowych przesuwających dlugimi drewnianymi wskaznikami okrety na ogromnej mapie.

i po piate, zero ujec ze swiatowych stolic - wyliczał"...

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obejrzalem Unleashed/Danny the Dog. Musze powiedziec, ze milo mnie ten film zaskoczyl, naprawde mi sie podobal. Jak do tej pory moja top piatka:

1. Sin City

2. Gladiator

3. Ojciec Chrzestny

4. Zabic prezydenta

5. Danny the Dog

mam wrazenie, ze zapomnialem o jakichs dobrych filmach, no ale trudno, jak sobie przypomne to wyedytuje posta;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z filmow, które ostatnio ogladalem polecam War of the worlds-koniecznie w kinie-juz dawno nie bylo takiej pozycji-a dzwiek?!! Bomba!! ruszylo mnie kilka razy na fotelu.

Ogladalem tez Madagaskar-Fajna baja ale Shreka mimo zapowiedzi nie pobila. Byl tez Pacyfikator-ogolnie sie zawiodlem-bajka momentami dla bardzo malych dzieci.jezeli ogladac to o 12 w niedziele w kinie familijnym.

polecam francuska Dzielnice 13-dla fanow Yamakashi-obowiazkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać 7 sekund ocena moja 9/10, film rewelacyjny, zresztą W. Snipes nie gra w beznadzienych filmach. :D

1543671[/snapback]

:oops: co to za film.Nie widzialem. Nigdzie nie moge znalezc opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: co to za film.Nie widzialem. Nigdzie nie moge znalezc opisu.

1544154[/snapback]

Sensacja z Wesleyem Snipsem :) Coś słabo szukałeś bo na IMDB i na Filmwebie odrazu znalazłem :) IMDB i Filmweb :) Też polecam ten film, ciekawe, śmieszne myki zawarte w nim ;) Aczkolwiek szybko można się domyślić kto wkopał głównego bohatera i całą paczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozystam z serwisow onet i wp  :oops:

1544241[/snapback]

Spoko :) Filmweb.pl to najlepszy polski wortal filmowy (chyba nikt nie zaprzeczy co? :P), a Imdb.com (Internet Movie Data Base) to największy światowy serwis filmowy :) Jak szukasz opisu, informacji i wogóle czegoś związanego z filmem zaglądaj na te stronki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, nie wiedziałem tego:>

 

"Od Zmierzchu do Switu"

Czy "Martwica Mozgu" w wykonaniu Rodrigueza i Tarantino może byc slaba? No własnie :D 8/10

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie oglądnę Enemy at the Gates, WRÓG U BRAM.

Słysząłem od kumpla że fajny filmik, ja nie miałem okazji o nim słyszeć. .. :-P

Zaopatrzyłem się, delikatnie przeleciałem :-P :-P i może być super dramcik wojenny.

Podobno nawet można sie popłakać :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki super to on nie jest... Ale bardzo zły też nie jest :) Ogólnie można obejrzec ;)

1545488[/snapback]

Zobaczymy co to warte

mam browarka zagrychę i jeszcze jednego browarka, wic jak będzie kiepsk spokojnie zmęczę :)

 

Oglądałeś może nową Grę wstępną?

Kurde pasuje mi zabrac kogoś płci żeńskiej do kina, ale nie na jakąs kiszkę tylko na jakis dobry film.

No wiem wiem Madagaskar.. ale to odpada...

Odpada tez sincity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś może nową Grę wstępną?

Nie ogladałem tego, ale z opisow wiem, ze pod koniec jest niezła masakra, wiec lepiej nie ryzykuj i zabierz ja na Madagaskar (ktorego tez nie widzialem, ale to raczej pewniak ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zaluje, ze obejrzalem to w domu :? (oraz tego, ze tak malo Albe pokazywali [; )

1545607[/snapback]

 

Eee, Alba taka sobie jest :/ Były tam lepsze aktorki... Nie wiem dlaczego akurat ona tak nagminnie występowwała/uje w sloganie reklamowym Miasta Grzechów... Zresztą jest dużo więcej dużo lepszych aktorek a wszyscy się nią zachwycają, poważnie, takiej to ja bym nawet nie chciał w łóżku znaleźć... No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Begins ... ktoś już coś o nim może powiedzieć ??, bo nie chce w razie czego czasu marnować..

1545711[/snapback]

możesz oglądać, według mnie najlepsza część z dostępnych do tej pory batman'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladałem tego, ale z opisow wiem, ze pod koniec jest niezła masakra, wiec lepiej nie ryzykuj i zabierz ja na Madagaskar (ktorego tez nie widzialem, ale to raczej pewniak ;) ).

1545605[/snapback]

Pisałem że Madagaskar odpada . . . :wink: niestety niezależne odemnie.

 

 

Własnie obejrzałem Boogeymana i.....

Od początku film był nawet dobry, wszystko fajnie, po jakims czasie zaczyna się jakas akcja, a tu....

 

...film się skonczył.

1545694[/snapback]

heh dla mnie to była mega kiszka, gdyby wyciąć wszystkie kiepskie kawałki film trwałby z 15 minut... :D

Chyba w jedynym momencie w którym sie przelękłem, to ten motyw z tym ptakiem co kolesiowi szybę robił . . :-P pozatym dla mnie MEGA sztuczne . ..

 

A ja właśnie skończyłęm oglądać Pan i Pani Smith moja ocena 10/10 według mnie film rewealcja  :D oboje się zrechabilitowali po dwóch niewypałach  :D

1545725[/snapback]

Mi też sie podobało, angela cos sie postarzała, ale w bielixnie wygląda

:rolleyes: :wub:

nie no ogólnie ciekawy filmik.

 

 

 

Oglądnąłem ten Enemy at the Gates SUPER filmik, akcje snajpera są zaje..e.

Dobra końcówa, fajny klimacik, nzdziwiłem się troszku jak zobaczyłem akcje w Stalingradzie.. Dokjąłdnie to samo identycznie było w Call of duty, nawet kolor dymu ten sam. . . heh..

Film bardzo mi sie podoał.

No i ta Taniaa miodzio :razz: Chyba zapamiętam jej prawdziwe nazwisko Rachel Weisz na długo, będę zaraz wypatrywał filmów z nią :D Ehh Usta mma cedne resztę równiez bardz wporzo :)

No i ta scena seksu bardzo fajna i dobrze pomyślana :D

 

ogólnie film 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...