Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś lubi beznadziejne filmy to 'polecam' megalodon, frankenfish oraz boa vs python. Po co takie filmy w ogóle powstają??

Wojna światów - rozczarowanie, jakoś przynudzał ten film.

Ja, robot - w końcu obejrzałem i szczerze polecam, bardzo fajnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Island - slabe 6/10 film sredni, spodziewalem sie czegos lepszego po ocenach na imdb.

 

a co do tej wypowiedzi:

 

The Island Bardzo dobry film. Wszystkie pomysly skladajace sie na film bardzo swierze i na czasie. Polecam 8/10 :D

1603783[/snapback]

Heh swierze pomysly ? nie sądze, raczej odgrzewane ;). Te pomysly byly juz dawno wykorzystane w wielu filmach, w The Island sa poprostu pozbierane do kupy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Amityville Horror - nie wiem kiedy oni w koncu naucza sie robic porzadne horrory. 2+/5 a jako ciekawostka: "Podczas realizacji tego filmu na planie działy się dziwne rzeczy, np. część ekipy, a w tym i główni aktorzy, budzili się o 3.15, czyli o tej godzinie, o której doszło do morderstw przy Ocean 112 Avenue w słynnym domu w Amityville, 13 Listopada 1974 roku" (LOL :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem stary, ale wg. mnie bardzo dobry film :)

 

Forumła (51st State) (Filmweb, IMDB) - IMHO bardzo ciekawa mieszanka komedi z sensacją (głównie to pierwsze) w niezły "anglosaskim" klimacie ;) Genialny chemik (jak zwykle genialna rola Samuela L. Jacksona), w kilcie ;) wymyśla nowy drug, "wysadza" swojego byłego pracodawcę w powietrze i leci do Angli znaleźć klienta który zapłaci mu 20milionów $ :D Na miejscu odbiera go antyAmerykański Angol (świetna rola Roberta Carlylea I), kibic Redsów (go Dudek go) ;) No i zaczyna się od naśmiewania ze spódniczki, itd. ;) Znajdzie się też płatna zabójczyni, była dziewczyna angola, paru neonazistów czy tam innych skinfrajerów ;) Naprawdę dobre kino akcji z olbrzymią dawką śmiechu :D Film stary, ale dopiero teraz jakoś tak wyszło że go obejżałem :)

Ocena 8/10

 

Edit

Poprawiona literówka... SPecjalnie dla super polonisty i Modera Crosisa :mur: :mur:

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem że jeszcze nie oglądałem The Crash :| ...nie bijcie...

1603806[/snapback]

nie martw sie - ja tez jeszcze nie zdolalem tego obejrzec :(

1604048[/snapback]

Musicie obejrzeć ten film, w kinie. Coś wspaniałego, must see.

 

 

Wczoraj obejżałem stary, ale wg. mnie bardzo dobry film :)

1605095[/snapback]

Ostatnie ostrzeżenie, następnym razem będę karał. Nie "obejżałem" tylko obejrzałem - wbij sobie to w końcu do głowy :angry:

 

Tak samo do tych co wyżej pisali "świerzy" :blink: To się pisze tak: świeży. Kurcze, macie komputery, na pewno nie raz zmienialiście rozdzielczość i odświeżanie ekranu. Jak można w odświeżaniu popełnić błąd :?: :mellow:

 

 

Inna sprawa: filmy w TVN w najbliższym czasie:

Raport Mniejszości, Gladiator i LOTR: Dwie Wieże - trzeba będzie zobaczyć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ostrzeżenie, następnym razem będę karał. Nie "obejżałem" tylko obejrzałem - wbij sobie to w końcu do głowy :angry:

 

Tak samo do tych co wyżej pisali "świerzy" :blink: To się pisze tak: świeży. Kurcze, macie komputery, na pewno nie raz zmienialiście rozdzielczość i odświeżanie ekranu. Jak można w odświeżaniu popełnić błąd :?:  :mellow:

1605149[/snapback]

Crosis... Chyba przeginasz... Każdy tu robi błędy, niektórzy wogóle nie używają polskich liter... Daj sobie spokój :mur: Dlaczego Ty się tylko o to czepiasz a żaden inny moder nigdzie nie... :mur: Ja wiem że Ty pewnie na 5 albo 6 zaliczyłeś polonistykę ale niektórzy mają z tym problemy... W większości postów są błędy ortograficzne, nie wspominając o interpunkcji, składni i logicznych... Wiem że się na mnie uparłeś... Jak chcesz to dawaj mi ostrzeżenia ale to jest poprostu śmieszne :/

 

EDIT

Nie dawno dostałem upomnienie od modera że prywatne uwagi niedotyczące tematu pisze się na priv... :mur:

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila skonczylem ogladac Miasteczko Salem - pierwsza godzina bardzo mi sie podobala, 2 nastepne - slaaabe, glownie przez sposob pokazania wampirow, jakby ukazac je jakos inaczej, mroczniej to bylby calkiem niezly film, a tak 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Land of the Dead - bardzo pozytwny poczatek, nie ma zadnego wstepu jak to zywe trupy powstaly, Romero od razu przechodzi do rzeczy, co wychodzi tylko na + (akcja sie dzieje po "Nocy żywych trupów"). sceny ostre jak brzytwa, ale imo to nie jest horror tylko taki thriller polaczony z akcja. 4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis... Chyba przeginasz... Każdy tu robi błędy, niektórzy wogóle nie używają polskich liter... Daj sobie spokój  :mur: Dlaczego Ty się tylko o to czepiasz a żaden inny moder nigdzie nie...  :mur: Ja wiem że Ty pewnie na 5 albo 6 zaliczyłeś polonistykę ale niektórzy mają z tym problemy... W większości postów są błędy ortograficzne, nie wspominając o interpunkcji, składni i logicznych... Wiem że się na mnie uparłeś... Jak chcesz to dawaj mi ostrzeżenia ale to jest poprostu śmieszne :/

Kazdy robi bledy, dlatego nalezy na to zwracac uwage aby robic ich jak najmniej, nonszalanckie podejscie do pisowni jest glupota ktora nalezy tepic zanim nasz narod stanie sie banda niegramotnych jelopow ktorzy nie umieja poskladac zdania do kupy i poprawnie go zapisac.

Jesli chodzi o nieuzywanie polskich znakow diakrytycznych to jest to powszechnie przyjeta praktyka zgodna z netykieta.

A ta strone (lub podobna) pewnie juz widziales http://pogadajzemna.prv.pl/

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy robi bledy, dlatego nalezy na to zwracac uwage aby robic ich jak najmniej, nonszalanckie podejscie do pisowni jest glupota ktora nalezy tepic zanim nasz narod nie  stanie sie banda niegramotnych jelopow ktorzy nie umieja poskladac zdania do kupy i poprawnie go zapisac.

Jesli chodzi o nieuzywanie polskich znakow diakrytycznych to jest to powszechnie przyjeta praktyka zgodna z netykieta.

A ta strone (lub podobna) pewnie juz widziales 1605617[/snapback]

Człowieku jak masz coś do mnie to na PW to nie temat od tego :mur: :mur: Każdy robi jakieś błędy to fakt... Ja np. jestem dyslektykiem i mam z tym wyjątkowy problem, aczkolwiek i tak robię mniej błędów niż większość "normalnych"... A z takie linki to nie do mnie... :mur: "Nonszalanckie" podejście <rotflmao>, to chyba nie do mnie... Zresztą, nikt nie jest doskonały a to nie jest temat od zwracania uwagi, jak masz problem pisz na PW, stosuj się do regulaminu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Grudge- 3/10. Bekające duchy azjatyckich dzieciaków :P Równie beznadziejne jak The Ring.

 

Ciało- 2/10. Bardzo słabe polskie kino. Ni w ząb nie wiem, za co tyle nagród dostał ten film :|

 

The third wheel- 6.5/10 ot taka romantyczna komedyjka. Nie trawię za bardzo czegoś takiego, ale z dziewczyną można objżeć. Gł. postać to straszna pipa, ale Ben Aflek trochę ratuje sytuację ( tyle, ile może ;))

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slayer

jesli chodzi ci o film The Grudge to nie pisz ze film jest beznadziejny,w sumie rzecz gustu,moim zdaniem jest to 1 z najlepszych horrorow jakie ostatnio widzialem,moze nie zrozumiales filmu,osobiscie ogladalem go 3 razy i wydaje mi sie calkiem w porzadku...polecam Grudge & weed !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Skeleton Key - nie wiem co mam napisac, bo cokolwiek bym napisal to bedzie juz "zbyt wiele" powiedziane. nudny a zarazem ciekawy, i na dodatek gdzies widzialem juz cos podobnego... moze tyle wystarczy. nie mniej jednak w moich oczach film nie zasluguje na wiecej niz 3/5 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slayer - nawet nie porownoj the grudge do the ring, the ring jest o wiele lepszym filmem od tego gniota;

ps. wczoraj obejrzalem po raz 3 underworld - ten film ma cos w sobie, jeden z najlepszych o wampirach 8-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jakos niedawno ogladalem ten film.

Jak dla mnie dobre kino

 

 

Co do Methodmana to nie nagral sie tam za dlugo :]

 

 

 

Co do polskiego filmu pt "cialo" ktory ktos niezle zjechal:

Film za pierwszym razem wydal mi sie denny, ale za kazdym kolejnym zobaczeniem podobal mi sie coraz bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...