Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Też byłem właśnie na Shreku, nie zawiodłem się ani trochę, po tych komentarzach spodziewałem się czegoś gorszego ale jednak, co chwile jakieś śmieszne sceny i teksty (wspomnienia ciasteczka :lol: OMG), trzyma poziom IMO, bardziej uśmiałem się niż na trójce.

 

A teraz muszę obejrzeć Die Hard, nie mogę się doczekać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live Free or Die Hard (Szklana pułapka 4.0) - na pewno zaj*biste kino akcji; powrót w dobrym stylu starego McClane'a (ostatnia scena rządzi), mocne efekty (bez niepotrzebnej obróbki komp.) i dynamizm; scenariusz taki sobie - jak zwykle patriotyczne ratowanie amerykańskiego narodu przed zagładą/terroryzmem. Trochę scen podobnych do Terminatora 3 oraz Prawdziwe kłamstwa. Daję mocne 4/5 i polecam udać się do kina ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikajcie Pathfindera, dramat!!! 2/10 nawet nie wiem za co, niech będzie za muzyke :lol: :lol:

Pathfinder - 7/10 pierwsza polowa filmu zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie, super klimat i akcja...pozniej jest nieco gorzej i czekasz na koniec filmu.... niemniej milo spedzilem wieczor. Film bardzo podobny moim zdaniem do 13 wojownika z banderasem-ale troszke mu ustepuje.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die hard 4.0 - 8-/10

Ja mam po prostu dość tych "hakierów" wpisujących hasła z zamkniętymi oczami, latających po ekranie okienek z bajerami, włamywania się do każdej sieci niemalże z komórki :P

I znowu N.Y.

Zanim nakręcili ten film krążyły różne plotki na temat scenariusza - między innymi akcja miała mieć miejsce na jakichś tropikalnych wyspach. Wolałbym to po stokroć, niż oklepane do bólu U.S.A.

 

No i ten nieszczęsny odrzutowiec. :mur:

 

Brak przekleństw (!) - PG-13

 

Ale obejrzeć trzeba :lol2:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die hard 4.0 - 8-/10

Ja mam po prostu dość tych "hakierów" wpisujących hasła z zamkniętymi oczami, latających po ekranie okienek z bajerami, włamywania się do każdej sieci niemalże z komórki :P

I znowu N.Y.

Zanim nakręcili ten film krążyły różne plotki na temat scenariusza - między innymi akcja miała mieć miejsce na jakichś tropikalnych wyspach. Wolałbym to po stokroć, niż oklepane do bólu U.S.A.

 

No i ten nieszczęsny odrzutowiec. :mur:

 

Brak przekleństw (!) - PG-13

 

Ale obejrzeć trzeba :lol2:

 

Na tropikach jako emeryt ? To był żart ;) Ktoś złośliwie przypominał ludziom o wieku Bruce'a ,a przecież ja na te 52 lata trzyma się nieźle. No może troszkę wyłysiał. Po za tym film wciąga od samego początku. Szczerzę to chyba pierwszy film od co najmniej roku na którym w ogóle nie oderwałem oczu od srebrnego ekranu. Jeszcze raz polecam i z pewnością obejrzę jeszcze raz w w domciu na HDDVD albo BD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die Hard 4 - Zajebisty film. Jak ja lubię filmy z Brucem :D

Zawsze można się pośmiać... z tych nie wykonalnych akcji które nie są dla niego problemem :D

 

10/10 za całokształt i wszystko z osobna :D

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlaw - Po zapowiedziach nastawiałem się na brutalniejszą wersję Shooter a wyszedł szajs. Pomysł na scenariusz moze i dobry(żołnierz wraca do kraju i chce zaprowadzić porządek na ulicach, bo prawo nic nie robi w tym celu), ale wykonanie tragiczne. Zarówno praca kamery jak i scenariusz to dno, widać że film niskobudżetowy. Ocena: 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha a co spodziewałeś się że r**jebie pół miasta niczym Steven Segal czy inny macho-killer-madafaka ? Do tego bulletime, wybuchy, pościgi i orgazm. Praca kamer lipna ? Nie no z zawodem się chyba pomyliliście :lol: Nie narzucam nikomu tego filmu, ale takich bredni dawno nie słyszałem :lol: Idź lepiej na DH4.0 tam masz madafake, po co się pchałeś w ten film. Scenariusza też chyba nie zrozumiałeś, bo nie chodziło o wracającego madafake z wojska, który wybije pół miasta :lol: , tylko o przesłanie, że "przemoc rodzi przemoc".

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowałem Twoją opinie, więc Ty uszanuj moją! Moim zdaniem film jest kiepski i to nie dlatego, że nie ma tam jakiegoś "madafaka" jak to określiłeś, tylko jest moim zdaniem ogólnie źle wykonany. Przesłanie można było umieścić w wiele lepszym filmie niż to "coś". Zawiodłem się tym bardziej, że gra tam Bean i James.

 

Może lepiej napisz co Tobie się podobało w tym filmie a nie wyśmiewaj opinii sprzecznych z Twoją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shrek 3 po stokroć NUDAA, zawiodłem się na tym filmie.

Jeśli zrobią jeszcze Shreka 4 to zabiją całą serie. 5/10

 

Koncza juz powoli montaz ;]

Wiec niestety

 

Trojke zobaczylem do polowy i sobie darowalem. Im dalej tym slabiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam polece Chapter 27. Nie wiem czemu go u nas w kinach nie bylo :( Dosyc dobry film dla kazdego fana beatlesów. Traktuje o zabójstwie Johna Lennona, a raczej zabójcy. Jego przemyślenia, wręcz nawet choroby umysłowe i obsesja na punkcie swojego idola. Film wolny, można powiedzieć, że nudny jeśli ktoś takich nie lubi. Ale mnie tam trzymał w takim dziwnym napięciu.

Dosyć sceptycznie nastraja Lindsay Lohan grająca jedną z głównych ról, ale wypadła nienajgorzej :) No a Jared Leto, jak zawsze the best. Gra genialnie jak na mój gust. Polecam 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die Hard 4... hmm mi sie podobało ale cięzko film obiektywnie ocenić.

 

Trzyma klimat poprzednich części, sceny z zestrzeleniem helikoptera samochodem i text że dlatego że brakło mu amunicji, czy scena z myśliwcem były dobre :) Mi film się podobał, choć miałem wrażenie że Bruce trochę po[gluteus maximus]dł. Generalnie 7/10 głównie za rolę Bruca.

Co do fabuły to nuda nuda i jeszcze raz nuda. Hakerzy byli trendy w filmach kilka lat temu, wyimaginowane to strasznie...

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Znacie jakieś dobre filmy gore? Bo chętnie bym sobie coś obejrzał. Widziałem Braindead, Evil Dead (wszystkie czesci) i ostatnio ktoś mi polecil Jeepers Creepers ale wg. mnie to jakaś pomyłka. Co możecie polecić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ogólnie mi się podobało, ale miejscami to wszystko było zbyt obrzydliwe. A scena, kiedy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jeden zombiak wyciągnął klatkę piersiową innemu człowiekowi chodziła za mną przez tydzień [;

 

To jak, co możecie jeszcze polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gore...znaczy ze horrory? :D sorki jakos dziwnie nie znam tego okreslenia ;>

ale jesli tak to jeepers creapers na pewno sie nie zalicza. Pierwsza czesc jeszcze w miare, potrafila przydusic do fotela, ale 2-ka to klapa na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shooter (aka strzelec). bardzo fajne kino sensacyjne. mi sie podobało.

fantastyczna czworka. pierwsza czesc mi sie bardziej podobala. kilka smiesznych scen/dialogow a tak po za tym to praktycznie tylko jedna scena walki na dodatek bardzo krotka i pewnie wygrana przez fantastic four.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam F4: RotSS przypadla cholernie do gustu. Bardzo dobry film. Troche sie zawiodlem zzeraczem swiatow, mogli chociaz troche bajkowo ukazac go w jakiejs postaci a nie jako zbitek materii. Poza tym powinien byl chociaz cos przemowic, ending byl po prostu za krotki. Ale caloksztalt bardzo fajny :)

 

@leborg, prawda jakos tam inaczej to bylo. Expertem nie jestem w tej dziedzinie ale masz racje. No ale coz...film to film, zawsze tak jest :(

W ogole jakies schwytanie S Surfera, wiezienie, zabieranie deski, ten koles w ogole...jak oni to wymyslili, nie bylo tego w komiksie czy bajkach, prawda? Czy ja juz mam skleroze :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam F4: RotSS przypadla cholernie do gustu. Bardzo dobry film. Troche sie zawiodlem zzeraczem swiatow, mogli chociaz troche bajkowo ukazac go w jakiejs postaci a nie jako zbitek materii. Poza tym powinien byl chociaz cos przemowic, ending byl po prostu za krotki. Ale caloksztalt bardzo fajny :)

Mi też sie bardzo podobał. Szkoda tylko że tak strasznie skrzywdzili komiks. Bo ze srebrnym było troszkę inaczej....ale zobaczymy jak to naprawią w kolejnym filmie, bo końcówka mówi czego możemy sie spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzgorza maja oczy 2 mi sie podobal bardziej niz jedynka. Jakos potrafil przez kilka minut przytrzymac w napieciu. Mimo wszystko deleko mu do dobrych filmow 6/10

 

Jednak napewno to lepszy film niz Hostel 2 ktory byl totalna padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja komiksu przyznam ze nie widzialem ale w filmie walka miedzy surferem a F4 byla za krotka. myslalem ze bedzie dluga wyrownana walka i jak to zwykle dobro wygra swoim sprytem i pewnoscia oraz pysznoscia zła a tutaj co? human torch zlapal surfera, 4 ciosy i po walce. szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...