Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Shooter o niebo lepszy od DejaVu.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na poczatku bardzo mi sie nie podobal, przez to epatowanie Amerykanskimi symbolami (bohater, zly na rzad, zostaje zaciagniety do kolejnej akcji, ktora zwroci mu wiare w... bla bla bla flaga bla bla konstytucja bla..). I dlatego moj stosunek do filmu zmienilo zakonczenie. Wiekszosc z obecnych filmow (jak chociaz to nieszczesne DejaVu) ma tendencje do ciekawych pomyslow, ktore zbyt wybujala fantazja scenarzystow zamienia w parodie na koniec. Tutaj mamy dobry film z jeszcze lepsza koncowka. Nic niesamowitego, pewnie sie zapomni za 3 dni, ale ogldadalo sie przyjemnie. I o to chodzi! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre kino akcji!

 

Shooter o niebo lepszy od DejaVu.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na poczatku bardzo mi sie nie podobal, przez to epatowanie Amerykanskimi symbolami (bohater, zly na rzad, zostaje zaciagniety do kolejnej akcji, ktora zwroci mu wiare w... bla bla bla flaga bla bla konstytucja bla..). I dlatego moj stosunek do filmu zmienilo zakonczenie. Wiekszosc z obecnych filmow (jak chociaz to nieszczesne DejaVu) ma tendencje do ciekawych pomyslow, ktore zbyt wybujala fantazja scenarzystow zamienia w parodie na koniec. Tutaj mamy dobry film z jeszcze lepsza koncowka. Nic niesamowitego, pewnie sie zapomni za 3 dni, ale ogldadalo sie przyjemnie. I o to chodzi! :D
6.5/10 marnie sie dzialo w srodku filmu za duzo gadania za malo akcji Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dlaczego?

Parodie to wbrew pozorom jeden z najbardziej wymagajacych od widza gatunek.

Wiec nie moja wina ze motłoch nie łapał 3/4 gagów.

OMFG ten film jest tak żałosny, że słów nie mam.

Nawiązania do różnych filmów są własciwie na kazdym kroku, ale do czego one się sprowadzają to n/c.

Sam lubie obejrzeć sobie głupkowate filmy (Team America, Evil Dead) ale Epic Movie to przesada. Te gagi są tak proste, że nie wiem jak "motłoch" mógłby ich nie załapać. Poza tym są to często nawiązania do szmirowatych filmów, poza kilkoma wyjątkami. Wyłączyłem w połowie bo szkoda czasu na ten shit, jest to najgorsza parodia jaką kiedykolwiek widziałem. I te sceny które miałybyć śmieszne (jak np. moment kiedy ta babka oddaje zasmarkaną chusteczke temu kolesiowi, albo jak ten arab wcina "go.wno-czekolade") - żal mi ludzi, których takie akcje rozśmieszają.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shooter - Hmm w sumie się zawiodłem, bo liczyłem na ciekawszy film. Aczkolwiek jestem pod wrażeniem niektórych efektów/wybuchów. Ale dam jednak +3/5.

 

Dead Silence - Trailer jak zwykle zamydlił oczy - w sumie mało ciekawy, wręcz nudny. Dopiero gdzieś w 3/4 zaczyna się robić ciekawie, a za samą końcówkę podnoszę ocenę o jeden punkt. Aktorzy też mogliby być lepiej dobrani. 3/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.5/10 marnie sie dzialo w srodku filmu za duzo gadania za malo akcji

 

Shooter - Hmm w sumie się zawiodłem, bo liczyłem na ciekawszy film. Aczkolwiek jestem pod wrażeniem niektórych efektów/wybuchów. Ale dam jednak +3/5.

Ja także, liczyłem na coś więcej. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testosteron - Ufff... ciężko było wytrwać do końca. Strasznie nudny film. To, że gra śmietanka polskich mega znanych aktorów - nie jest wcale przepisem na dobry film (imo najlepiej zagrał Borys Szyc). Oczywiście efekty sfx na miarę XXI wieku. W miarę śmiesze akcje można zliczyć na palcach jednej ręki, Sama tematyka też nie jest zbytnio interesująca. Dla mnie bardzo słabe -2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testosteron - Ufff... ciężko było wytrwać do końca. Strasznie nudny film. To, że gra śmietanka polskich mega znanych aktorów - nie jest wcale przepisem na dobry film (imo najlepiej zagrał Borys Szyc). Oczywiście efekty sfx na miarę XXI wieku. W miarę śmiesze akcje można zliczyć na palcach jednej ręki, Sama tematyka też nie jest zbytnio interesująca. Dla mnie bardzo słabe -2/5

To jesteś twardy bo ja wytrzymałem z 20 minut. :damage_wall: Film do pupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Next -> Taka sobie kolejna kijowa adaptacja Dicka. Wedlug mnie gorsza od Impostora, ale jednak lepsza niz Paycheck. Do Minority Report sie nie umywa oczywiscie. Jak sie komus nudzi, moze obejrzec.

Lepsze niz DejaVu. :D

 

Ostatnio boejrzalem trailer I Am Legend (polecam HD z apple.com/trailers) i czekam teraz z ciekawoscia na ten film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj puscili w TVP2 "Błękitna Laguna

Kurcze swietnie sie oglada ten film po raz n-ty

Bardzo dobry jest.

Kiedyś to oglądałem i jak się później dowiedziałem, że ta dziewczyna miała 15 lat to mnie zatkało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to oglądałem i jak się później dowiedziałem, że ta dziewczyna miała 15 lat to mnie zatkało ;]

Ta dziewczyna to Brook Shields.

http://www.eforu.com/gallery/brookeshields/gallery1.html

 

Dzis juz 42 letnia kobieta, nadal ponętna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie skromne pytanie czy tu ktos czeka na Transformers Baya ???? ;P

 

http://www.iesb.net/index.php?option=com_c...4&Itemid=99

 

http://www.youtube.com/watch?v=rzWVkeR0ChM...ted&search=

 

http://www.youtube.com/watch?v=vm8UDNNk2v8

 

;] Sorry ale musialem ;]

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG ten film jest tak żałosny, że słów nie mam.

Nawiązania do różnych filmów są własciwie na kazdym kroku, ale do czego one się sprowadzają to n/c.

Sam lubie obejrzeć sobie głupkowate filmy (Team America, Evil Dead) ale Epic Movie to przesada. Te gagi są tak proste, że nie wiem jak "motłoch" mógłby ich nie załapać. Poza tym są to często nawiązania do szmirowatych filmów, poza kilkoma wyjątkami. Wyłączyłem w połowie bo szkoda czasu na ten shit, jest to najgorsza parodia jaką kiedykolwiek widziałem. I te sceny które miałybyć śmieszne (jak np. moment kiedy ta babka oddaje zasmarkaną chusteczke temu kolesiowi, albo jak ten arab wcina "go.wno-czekolade") - żal mi ludzi, których takie akcje rozśmieszają.

 

A na czym wedlug Ciebie polega parodia?? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna nawiazywac do roznych filmow, ale z tych szmirowatych mozna posmiac sie najbardziej.

 

PS

Czy piraci z Karaibow

Opowiesci z Narnii

Charlie i fabryka czekolady to szmiry??

 

Bo Tokyo Drift albo Borat to filmy same w sobie denne i glupawe

 

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

+ Mission Impossible II [;.

Zaśmiałem się tylko na motywie z Pittem i Angeliną, reszta żartów do mnie nie przemawiała jakoś. Może wole parodie które nawiązują ogólnie do amerykańskiego kina?

 

Tak w ogóle to średnia ocen w necie mówi sama za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... Spodziewałem się czegoś naprawdę fajnego, a wyszło jak zwykle :-/

Testosteron jest o wiele lepszy w teatrze... IMHO b. dobry przyklad na to, ze nie wszystko da sie przeniesc na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testosteron - Ufff... ciężko było wytrwać do końca. Strasznie nudny film. To, że gra śmietanka polskich mega znanych aktorów - nie jest wcale przepisem na dobry film (imo najlepiej zagrał Borys Szyc). Oczywiście efekty sfx na miarę XXI wieku. W miarę śmiesze akcje można zliczyć na palcach jednej ręki, Sama tematyka też nie jest zbytnio interesująca. Dla mnie bardzo słabe -2/5

Mam identyczną opinię na temat tego filmu.

Hot Fuzz, czekałem aż się rozkręci i .. się nie doczekałem. Dość dobrze zagrany ale generalnie nudny nie śmieszny i mało ciekawy. 4/10

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breach - film szpiegowski z imo bardzo dobrą grą charakterów (duży + dla Chrisa Coopera). Akcji takiej typowej nie ma. Ale myślę, że spokojnie można dać 3/5 ;s

 

Next - Co za beznadziejna mega qpa. Nie dość, że akcja w filmie schodzi na inne tory, to jest nudny, katastrofalnie zagrany i zrobiony. Efekty sfx też nie wymagają komentarza. Niewypał podobnie jak Wickerman. 1/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. :| Przed chwilą skończył się Dom latających sztyletów, w tym momencie powoli kończy się Ścigany (The Fugitive) z Harrisonem Fordem i świetnym Tomy Lee Jonesem.

Jutro na tvn przed północą Scarface, a wcześniej Red Dragon na jedynce.

 

Że też akurat dzisiaj nie spojrzałem co tam w TV. Akurat House of flying daggers bym sobie z przyjemnością obejrzał. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...