Skocz do zawartości
KaszaWspraju

Evolve - L4D następna generacja.

Rekomendowane odpowiedzi

How Evolve Fell Down The Bullshit Tree

 

Rany, dosłownie moje odczucia na temat tej gry. Grałem w alphę, teraz również w betę, było fantastycznie, ale nie wydam niewiadomo ile cebulodolarów na to, żeby dostać wybrakowany produkt plus co najmniej dwa razy tyle, żeby go uzupełnić o części których brakowało.

 

I piszę to ja, który mam wszystkie dodatki do ME3, więc musieli się postarać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach... beta zakończona.

 

Czekam na wypowiedzi graczy z pełnej wersji w lutym :)

 

 

Co do bety... sterowanie postacią jest niewygodne, a to mi psuje cały fun z gry.

 

Gram: klawiatura + gryzoń - pada nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam kilka pokazowych gier na Twitchu i wyglądało całkiem fajnie. Nie do końca jestem fanką gier, w których akcja dzieje się tak szybko, zwłaszcza jak się jeszcze wszystkiego nie ogarnia, ale myślę, że rozejrzę się za pełną wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dla czego u Ruskich tak nisko wyszło z obciążeniem CPU, bo u mnie jest dwa razy bardziej obciążony I3:

 

9800498600_1421799435_thumb.jpg

 

 1270358300_1421666444_thumb.jpg

 

 

Poza tym FPS u mnie na very high jest troszkę wyższy niż u Ruskich na 750Ti.

 

Jakieś czary-mary :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczera choć zbyt jednostronna recenzja:

...

 

Czy ja wiem... Czytałem już kilka innych recenzji, które wymieniają to samo: brak zawartości i nuda. Poza głównym trybem gry (hunt), nie ma praktycznie nic, co byłoby naprawdę warte uwagi, może z wyjątkiem jednego: pograj w "rescue" jako koleś rozstawiający pułapki i przeszkadzaj swojemu teamowi w ucieczce, więżąc wszystkich w klatce z potworem. :P

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...