Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić GF 7900GS bo artefaktami zaczęła rzucać, najlepiej na coś trochu lepszego - cena najlepiej ~150zł, góra 200. Ktoś może coś polecić low-endowego?

Edytowane przez Drusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens bo jak rozumiem proc jest podkręcony, chyba że go tak marnujesz w co raczej nie uwierze :P 6850 jest kartą wydajniejszą i niedrogą w wielu sklepach. Wszystko rozbija się o fundusze jakie chcesz przeznaczyć.

 

Ps. Jest to również czas na jeszcze w miare sensowną modernizację sprzętu tj sprzedaż LGA775 bo e8 jeszcze mają wysokie ceny. Także przemyśl sprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest w tym procku? To wciąż mocny sprzęt wśród 2 rdzeniowców i słabych 4 rdzeniowych. j.w. pewnie że jest sens

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta kompa jest stosunkowo stara i też będzie za niedługo wymieniana, więc to w sumie bez znaczenia (zaczynam wymieniać od karty, bo ta ostatnio padła).

Nie martwcie się o pozostałe części też będę pytał w stosownym czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym doposażyć starego kompa w kartę graficzną w cenie do 100zł.

Aktualnie znalazłem "Galaxy GeForce 8600ge 256MB DDR3" link allegro

lub GEFORCE 9500GS 512MB DDR2 link allegro

 

Pytanie która karta lepsza, i czy może jest coś innego wartego polecenia ? Cena do 100zł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jeszcze nie wiem co kupie, mam mieszane uczucia

6850 bym łyknał, jak najbardziej, niekoniecznie wersję oc(zawsze sam se moge kręcić...ale przeważnie nie muszę) ale ceny wysokie nie wiedzieć czemu.

nie pali się, mam na razie zastępczą grafę -7900gs, do www starczy, no i w Wot te 25fps jakoś starcza na razie(radek dawał mi 60...) moze po świętach ceny spadną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szybsza to nie wiem, ciężko je namówić do tego by ruszyły się z miejsca a co dopiero do wyścigu. Wiem natomiast, że jest wydajniejsza. Cenowo wersje niereferencyjne są w bardzo zbliżonych cenach przykładowo w esc lub kilka zł droższe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ostatecznie na raty poszło 6850 MSI,wersja z 850/4400Mhz.

3 lata gwary i spoko chłodzenie, nie będę musiał w nim nic zmieniać. OC też se daruję(bo zasilacz już leciwy, nie wiem czy by wydolił)

cena w kompuszrotniku 739 na raty więc troche mniej zaboli...żeby nie inne wydatki(samochód w serwisie, święta) to byłoby za gotówe/z netu a tak kopsnełem sie do salonu i załatwiłem sprawę w inny sposób(mniej satysfakcjonujący ale cóż...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam najtańszej grafy na PCX z DVI. Już byłem zdecydowany na 'zwykłe' X300, ale wyszperałem coś takiego: GF 6610. Niestety nie trawie Mediona na maxa. Za każdym razem gdy miałem do czynienia z tą marką to były problemy/awarie. I teraz pytanie, czy tylko ja miałem takie problemy? Czy nadal lepiej unikać Mediona? Boję się, że ta grafa panie po 3 miechach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nic nowego i dobrego jakościowo nie dostaniesz, jak potrzebujesz czegoś co będzie wyświetlać obraz i miało dvi to nie widzę problemu, grafa zbudowana na starym gf 6600 więc nawet w nieco starsze gierki można pograć. Medion to medion, budżetowy sprzęt dla mas i tu nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Styczniu pomagam przyjacielowi złożyć kompa, ma być używany do studia muzycznego czyli dobry proc i dużo ramu ale to już jest ogarnięte co i jak.

Teraz kolejna kwestia to karta graficzna, ma być nie droga i mieć możliwość podpięcia dwóch monitorów tak żeby można było między nimi "wędrować"

Koszt jak najmniejszy, jakiś HD 5650 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...