Jump to content
Sign in to follow this  
Sarac

tani tablet z windowsem

Recommended Posts

Co myslicie o tabletach z Windowesem za ok 350zł? Jest sens kupować coś takiego czy może lepiej poczekać i dołozyć? Znalazłam taki artykuł http://pclab.pl/art63728-2.htmlgdzie ten drugi model wypada całkiem ok. A może w ogóle lepiej kupić coś na androidzie? Chodzi mi o taki zwykły tablet do "torebki"

Znajomy ma colorovo o takiej samej albo bardzo podobnej specyfikacji. Z tego co mowi to przydaloby sie jeszcze z 1gb ram, bo lubi czasami troche polagowac.

Bardzo kiepski pomysł. Generalnie GoClever to nie jest zachwalana firma, bo ich sprzęt lubi wracać do sklepu dość często i dość licznie, podobnie jak wszelkie inne "polskie marki".

W tej cenie popatrzyłbym na Lenovo, Acer, Samsung oraz Asus - dwa pierwsze mają wyższą rozdzielczość.

Co do GoClever to warto jeszcze zwrócić uwagę na "Gwarancja dla wyświetlaczy LCD i akumulatorów zamontowanych w urządzeniach GOCLEVER wynosi 6 miesięcy od daty zakupu, jednak nie dłużej niż 9 miesięcy od daty produkcji, w ekranach TFT LCD 3,5” do 10” zgodnie z normą ISO 13406-2 dopuszczalne jest wystąpienie do 5 błędnych pikseli (białe, czarne lub tzw. sub-piksele)."

od siebie polecam Krugery, miałem już 3 tablety od nich z czego 2 na win8.1 i nie było problemów.

Colorovo też nie wypadał najgorzej, ale o ile wiem ta firma już nie istnieje.

do Goclever nie podchodzić na kilometr ;> ten syf nie działa już na półkach sklepowych ...

krugery maja przyciete niektore parametry wzgledem rebrandowanego pipo - np. maks 32gb karta, zamiast 64gb czy tam 128gb

Niedrogi czyli np do 350? Zacytuję sam siebie:

W tej cenie popatrzyłbym na Lenovo, Acer, Samsung oraz Asus - dwa pierwsze mają wyższą rozdzielczość.

Ja posiadam Kiano Intelect 8 MS, z windowsem 10, śmiga aż miło + na rok office! ~400zł na x-kom

Edited by ChristeQ

Znajomy ma jakiegoś Colorovo z 1GB RAM. Używa go do neta, poczty itp. Nie narzeka jednakże wykonanie nie stoi na dosyć niskim poziomie. Podobnie czas pracy na baterii. Radziłbym troszkę dozbierać. Będąc obiektywnym do normalnego użytkowania przydałoby się 2GB RAM i takich też urządzeń bym szukał.

od siebie polecam Krugery, miałem już 3 tablety od nich z czego 2 na win8.1 i nie było problemów.

Colorovo też nie wypadał najgorzej, ale o ile wiem ta firma już nie istnieje.

do Goclever nie podchodzić na kilometr ;> ten syf nie działa już na półkach sklepowych ...

Krugery jest spoko, tez od nich jednego

Od siebie polecam Modecom 8025. Tani, do podstawowych zastosowań (Internet, Youtube, RSS, poczta, proste gry) jest więcej, niż wystarczający. sam tablet można dostać w cenie rocznej licencji na Office'a lub nieco taniej :)