Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

GuC!o^ ostatnio nie mam czasu oglądać tv ale domyślam się że chodzi Ci o kabaret DNO (który zresztą uwielbiam :wink: ) i skecz z dwoma "panienkami" bijącymi się o kolesia ala Iglesias :lol: Nie moge sobie przypomnieć tytułu tej piosenki podczas tej sceny ale ludzie to na bank nie jest Metallica :mur: :lol2:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, szukam tytułu takiej staaarej muzy, był to chyba rodzaj techno ;] taki zielony(albo inny kolor) "mupet"(nie chodzi o kermita[; )co cały czas w rytm muzy porusza śmiesznie głową w góre i dół ;] w klipie muzycznym był w połowie mniej więcej w biurze przy biurku i cały czas nonstopo poruszał owym łbem ;] potem chyba w cadilacu jakimś itp. Jak ktoś kojarzy, i pamięta jaki był tytuł to niech go poda. Pozdro od Drunk_ZoZol i Shiningami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, szukam tytułu takiej staaarej muzy, był to chyba rodzaj techno ;] taki zielony(albo inny kolor) "mupet"(nie chodzi o kermita[; )co cały czas w rytm muzy porusza śmiesznie głową w góre i dół ;] w klipie muzycznym był w połowie mniej więcej w biurze przy biurku i cały czas nonstopo poruszał owym łbem ;] potem chyba w cadilacu jakimś itp. Jak ktoś kojarzy, i pamięta jaki był tytuł to niech go poda. Pozdro od Drunk_ZoZol i Shiningami ;]

1719093[/snapback]

Mr Oizo - Flat Beat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czy ktos moglby mi pomoc i podpowidziec co to za kobieta spiewa po wgraniu sie tej strony?No sie poprostu zakochalem w kawalku tego kawalka:) Z gory wielkie dzieki... 1673563[/snapback]

 

Jest to Until The Morning - Thievery Corporation

1673746[/snapback]

 

Krotka pilka - tytul kawalka z reklamy fiata Croma szukam;]

1716957[/snapback]

edytka:]

 

muza z reklamy "prawie czyni różnicę" - czyje  to i jak się nazywa ...

dziens

1719036[/snapback]

To chyba Coco Steel & Lovebomb - "Yachts" Edytowane przez Camel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, szukam tytułu takiej staaarej muzy, był to chyba rodzaj techno ;] taki zielony(albo inny kolor) "mupet"(nie chodzi o kermita[; )co cały czas w rytm muzy porusza śmiesznie głową w góre i dół ;] w klipie muzycznym był w połowie mniej więcej w biurze przy biurku i cały czas nonstopo poruszał owym łbem ;] potem chyba w cadilacu jakimś itp. Jak ktoś kojarzy, i pamięta jaki był tytuł to niech go poda. Pozdro od Drunk_ZoZol i Shiningami ;]

1719093[/snapback]

No nie chodziło mi Flat Beat niestety :) Mi chodzi o ludzika któremu podczas klipu skacze głowa i sam raz na jakiś czas zamieni siebie w jakiś przedmiot(dokona morphingu :lol2: ), styl klipu był taki jak tego człowieka http://www.artanalitica.com.pl/galeria_images/simplus.jpg czyli biały pasek na zielonym tle. Dla ułatwienia podam że w radiu ESKA leci teraz taki niby remix tego.

 

I jeszcze jak ktoś pamięta w jakiej piosence refren składał się ze słów "tańcz ! tańcz ! tańcz" ( wiem że niewiele to mówi ) to też posłucham :D

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie chodziło mi Flat Beat niestety :) Mi chodzi o ludzika któremu podczas klipu skacze głowa i sam raz na jakiś czas zamieni siebie w jakiś przedmiot(dokona morphingu :lol2: ), styl klipu był taki jak tego człowieka 1719290[/snapback]

 

Gigi - Riddle?

Gigi - Blablabla?

 

 

to sa klipy w tym stylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kawałka prawdopodobnie Meza tylko nie znam nazwy ale wiem ze jest tam taki tekst: miłość, którą dażę życiem.. chociaż nazwę podajcie!!

1730139[/snapback]

EDIT

 

To jest Mezo - Kocham http://www.emuzyka.pl/tekstypiosenek/1055/28.php

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z [http://dl6.rapidshare.de/files/7012603/150559263/MP3.rar]

    1. 05-10-24_20-18-20.mp3  --- Jay Z. - hard knock life

    2. 05-10-27_19-50-31.mp3  --- Manu chao - bongo bongo

    3. 05-10-29_18-25-02.mp3  --- (chyba Sean Paul)ale title na 100%  - big city life

1730100[/snapback]

3 kawałek to pewnie Mattafix - big city life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

co to za muza w 1731810[/snapback]

dzieki! nie zostane zgwalcony i zabity;) Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaltenberg

Wiecie może co za muzyczka leci w nowej reklamie Commercial Union - reklama zaczyna sie akcją na basenie gdzie to jakis koles uczy sie plywac potem jest na jakims dancingu i obok niego stoi gosc od CU nastepnie siedzi sobie na ławce w parku z panienką i obok nich siedzi koles z CU z psiakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...