Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba odpowiedni temat bo właśnie poszukuje muzyki.

 

Chodzi o ostre kawałki Techno po Rosyjsku :) albo coś w stawkami, mixami właśnie w tym języku. Przypałowe łubudubu ale śmieszne.

 

Jak by ktoś miał takie utworki (ich nazwy) był bym wdzięczny

 

 

Nie pytajcie po co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaltenberg

Poszukuje reklamy - wiem że tyczy się ona mistrzostw świata niemcy 2006 i jest to grafika 3d coś a'la czerwony kapturek z heyah. W reklamie koles cos tam mowi znudzonym glosem: piłka leeeci, leeeeeci... i goooooool potem oczywscie sie wszyscy cieszą. Proszę o podeslanie jakiegos linka z tą reklamą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to i ja sie spytam bo nigdzie nie moge sie tego dowiedziec.

 

EDIT: To jest ta reklama 2104426[/snapback]

To chyba odpowiedni temat bo właśnie poszukuje muzyki.

 

Chodzi o ostre kawałki Techno po Rosyjsku :) albo coś w stawkami, mixami właśnie w tym języku. Przypałowe łubudubu ale śmieszne.

 

Jak by ktoś miał takie utworki (ich nazwy) był bym wdzięczny

 

 

Nie pytajcie po co :D

 

Hehe swego czasu slyszalem cos o tytule chyba "Dura Dura" Moze to nie bylo techno ale rownie skrzywione ;) Nie polecam :D

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jednak do reklamy Alfy 159 Sportwagon, to jaka piosenka jest w polskiej wersji? Brzmi trochę jak jakiś remix z Linkin Park/POD. Szukałem w googlach, ale tam jest tylko "Roads". Słowo "passion" (z kawałka piosenki) też nie za bardzo pomaga. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, u mnie działa... dam linka do posta z forum gdzie ten link jest [;\

 

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=2108202

 

o ten link biega

 

 

BIG thx, kocham Cię [; xD

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam hitow lat 70' 80' , ale takich naprawde hitow prez duze H. ;] Cos ala 'haddaway - what's love' i 'bananarama - venus'. Nie wiem czy one sa dokladnie z tych lat co podalem, ale szukam czegos podobnego.

Byla kiedys taka piosenka, spiewala jakas mloda dziewczyna i bylo cos w tekscie 'with together ooh ooh ooh' i to ooh ooh ooh sie czesto pojawialo, co refren i pamietam, ze to byl wielki hit kiedys, mam ta melodie w glowie, ale niestety nie wiem jak to sie nazywalo.

Moze jakis milosnik starych rytmow wie o jakiej kawalinie mowie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...