Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis koło 17 na stacji RMF-FM, puszczana byla piosenka.

Gosc w radiu zapowiedział ja jako "Black". Poźniej leciało TATU.

Kojarzy ktos to? Taka popowa/pop-rockowa jakby z lat '80-'90

Może Black - "Wonderfull Life"?

 

@Bartool

Gala - "Freed from desire"

 

@hajper

"Have you ever been mellow", ale szczerze mówiąc nie pamiętam wykonanwcy bo to cover jakiś. Może zespolik Dune?

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Black - "Wonderfull Life"?

 

@Bartool

Gala - "Freed from desire"

 

@hajper

"Have you ever been mellow", ale szczerze mówiąc nie pamiętam wykonanwcy bo to cover jakiś. Może zespolik Dune?

@MOGIEL -thx,to jest to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje takiej żołnierskiej piosenki : "Kumba Ya" . Znaczy właśnie nie wiem jak się nazywa :? . Guano Apes mają właśnie "Kumba Ya" , ale to jest "rockowa" przeróbka. ;] Piosenka leci tak :

 

Kumba ya, my lord .... Kumba ya ...

 

Może ktoś kojarzy ? :) Bo już drugą godzinę męczę google i zaczynam się denerwować. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje takiej żołnierskiej piosenki : "Kumba Ya" . Znaczy właśnie nie wiem jak się nazywa :? . Guano Apes mają właśnie "Kumba Ya" , ale to jest "rockowa" przeróbka. ;] Piosenka leci tak :

Kiedyś słyszałem tą piosenkę w wykonaniu bodajże Rage Against The Machines, ale nie jestem pewien. Na początku piosenki leci oryginał tej piosenki a później zaczyna się ostre granie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem The Police, bo to dość znany utwór - właściwie pierwowzór do "I'll be missing You". Tego utworku (Karmah) nie znam, ale chętnie się z nim zapoznam.

 

Edit: No i się zapoznałem - bardzo fajny kawałek. Polecam wszystkim, którym podoba się wersja Puff Daddy'ego.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś reklamę Alfa Romeo 159 Sportwagon? Pomijając, że reklama jest boska, a samochód jeszcze lepszy, to ja potrzebuję tytuł i wykonawcę utworku, który leci w tle. Jakieś pomysły? Są tam jakieś słowa, ale i tak może być ciężko. Przy następnej okazji spróbuję wyłapać tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj na TVP1 leciał Asterix & Obeliks. Misja Klepopatra.

 

Była taka scena kiedy rzymianie bombardowali za pomocą katapult budowany pałac. I było takie ujęcie w zwolnionym tempie ukazujące bięgnącego Obeliksa. I właśnie wtedy w tle leciała przez chwilę taka spokojna muzyczka.

 

Może ktoś się orientuje jak się ten utwór nazywa ??

 

Z góry dzięki icon_smile3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje takiej żołnierskiej piosenki : "Kumba Ya" . Znaczy właśnie nie wiem jak się nazywa :? . Guano Apes mają właśnie "Kumba Ya" , ale to jest "rockowa" przeróbka. ;] Piosenka leci tak :

 

Kumba ya, my lord .... Kumba ya ...

 

Może ktoś kojarzy ? :) Bo już drugą godzinę męczę google i zaczynam się denerwować. :mad:

Wykonawca to chyba michael mittermeier - co do tytulu to nie znam. Jak znajdziesz to napisz co to jest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś reklamę Alfa Romeo 159 Sportwagon? Pomijając, że reklama jest boska, a samochód jeszcze lepszy, to ja potrzebuję tytuł i wykonawcę utworku, który leci w tle. Jakieś pomysły? Są tam jakieś słowa, ale i tak może być ciężko. Przy następnej okazji spróbuję wyłapać tekst.

Chodzi Ci o reklamę czarnej Alfy 159 jadącej przez miasto? -> Portishead - "Roads"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

coca cola z piosenką zawsze coca colaMilka o świstakul'oreal 'jesteś tego wartaco knorr to knorrWiniary dobre pomysły lepszy smaksiodme niebo nie tylko dla świętychjacobs 'najlepsze chwila poranka kawy jacobs filiżankaEb 'shłopaki to lubą to jest reklama prasowatescofrugo

to co wyzej potrzebował bym pliki z tymi reklamami , albo jakąs stronke skąd można by to ściągnąć

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...