Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

była kiedys taka reklama co laska sie kompała w ubraniach i jacys kolesie ja podgladali

tak mi opisała znajoma reklame top secret, która leciała jakies 3-4 lata temu, potrzebuje ona jej do materiałów na mature, nie wiedzie gdzie można by taką zdobyć?

bede do zgonnie wdzięczny

edit

http://prace.sciaga.pl/25965.html

mniej wiecej to jest ta reklama, teraz tylko filmu potrzebuje..

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie!.

Ostatnio kumpel puszczał na komórce jakieś techniawy i jedna wpadła mi w ucho.

Niestey nie ma pewłnej nazwy utworu <_< Plik nazywa się drun.mp3, a na jego początku jest "Hit Me!"

Potem motyw dźwiękowy jest jakby wykonywany na saksofonach? Lub czymś podobnym i przez jakiś czas się powtarza.

Swoją drogą bardzo popularny kawałek jakiś czas temu. Postaram się go opublikować zaniedługo i może wtedy będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunkenmunky- Calabria:) Pozdrawiam:)

 

Siemacie!.

Ostatnio kumpel puszczał na komórce jakieś techniawy i jedna wpadła mi w ucho.

Niestey nie ma pewłnej nazwy utworu <_< Plik nazywa się drun.mp3, a na jego początku jest "Hit Me!"

Potem motyw dźwiękowy jest jakby wykonywany na saksofonach? Lub czymś podobnym i przez jakiś czas się powtarza.

Swoją drogą bardzo popularny kawałek jakiś czas temu. Postaram się go opublikować zaniedługo i może wtedy będzie łatwiej.

Wykonawca nazywa sie drunkenmunky a tylul to calabria:) pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google nie pomogło więc może któryś z forumowiczów bedzie kojarzył

 

Jest taki polski kawalek rockowy w ktorym wokalista raczej mówi niż śpiewa tekst w stylu:

"i znajde robote w telefonii i znajde robote w tvn'ie... i zrobie łaskę prezesowi i zrobię łaskę prezesowej..."

Kawałek lecie w antyradiu czasami, w sumie to nigdzie indzej go nie słyszałem.

Może ktoś kojarzy co to za utwór lub kto go wykonuje?

Edytowane przez ^KapitaN^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Denaturatos

szukam piosenki eyes of the tiger ale w wersji z rocky'ego, na necie jest tylko zwykla (beznadziejna) wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

poszukuje filmu - film około z lat 90 był emitowany na polsacie dużo razy ostatni raz moze w 2002 roku albo cos koło tej daty. film opowiada o 3 lub więcej grubasów - murzynów a do tego lekarzy. są kiepscy w tym fachu, jednak mają pomóc jednemu miliarderowi dosc niby do zdrowa, ktos jednak ich przysłał zeby doprowadzili do smierci staruszka. Jednak on dzieki nim staje sie jak młodzieniec. Film jest komedią. później jeszcze ktos napadł na sejf staruszka i ratowalia ale niepamietam.

prosze o pomoc. zna ktos wogle jakąs strone gdzie są stare programy telewizyjne albo cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka poszukuje reklamy plusa biznes chyba z ta babką w zielonym wdzianku ta z takim fjnym ty..ekhm... i wogole jest fajna xD bede baaaardzo wdzieczny baaardzo!!!

Swego czasu była na stronce plusa. Ja mam gotową reklamę jak i proces przygotowywania :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woczraj na TVN o 21:45 lecial sobie film "Zawod Szpieg" (Spy Game).

Film pare latek ma, chyba dosyc znany, wiec pewnie duzo osob go widzialo, a czesc ma w swoim domku.

 

Podczas opowiesci tego dziadziusia z CIA, gdy mowi o Bishopie, ktory siedzial w niemczech i gdy wysiada z pociagu i spotyka tego dziadizusia.... lecial taki fajny wolmnny kawaleczek, dosyc znany. Ja oczywiscie nie wiem co to za kawalek, moze Wy mi pomozecie???

Please ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...