Skocz do zawartości
GenghisKhan

ODCHODZE!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

genghiskhan - czytalem ten temat kiedys i uwazalem go za beznadziejne plaszczenie sie i wymuszanie na userach slow "prosze nie odchodz moj kochany ..."

 

wtedy to olalem i sie nie wypowiadalem ale teraz to juz jest zalosne - chcesz isc to idz i nie rob szopki - bedziesz odswierzal ten temat co jakis czas zeby sie dowartosciowac ?

 

zenada ...

 

OT :D

 

Jonas ile masz lat ?

 

tylko nie wal mi wiazanki na 30 linijek a opowiedz tak zeby kazdy zrozumial :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było - SZUKAJ!!!!  :P  :P 

 

A tak na serio - szkoda  :roll:  :o

Ja pierdziele toć to już przesada. Ile można!!. Teraz w każdym nowym topicu pierwsze 3 odpowiedzi to coś w stylu szukaj. Robi się bleeeee .....

 

 

A tak do tematu wracając to nie warto odchodzić z tego forum w szczególności że jesteś już dość znany na forum i ty znasz tu trochę osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było - SZUKAJ!!!!  :P  :P 

 

A tak na serio - szkoda  :roll:  :o

Ja pierdziele toć to już przesada. Ile można!!. Teraz w każdym nowym pierwsze 3 odpowiedzi to coś w stylu szukaj. Robi się bleeeee .....

 

 

A tak do tematu wracając to nie warto odchodzić z tego forum w szczególności że jesteś już dość znany na forum i ty znasz tu trochę osób.

temat jest z 2 sierpnia :P

 

autor odswierzyl go sobie by po paru miesiacach by znow sie dowartosciowac i uslyszec jak go tu wszyscy lubia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - czytalem ten temat kiedys i uwazalem go za beznadziejne plaszczenie sie i wymuszanie na userach slow "prosze nie odchodz moj kochany ..."

 

wtedy to olalem i sie nie wypowiadalem ale teraz to juz jest zalosne - chcesz isc to idz i nie rob szopki - bedziesz odswierzal ten temat co jakis czas zeby sie dowartosciowac ?

 

zenada ...

 

OT :D

 

Jonas ile masz lat ?

 

tylko nie wal mi wiazanki na 30 linijek a opowiedz tak zeby kazdy zrozumial :P

Hehehe, jeszcze się na tym przejedziesz. Da Ci 40 plus pare marsjańskich wyrazów. Jonas, do tej odpowiedzi wystarczy użyć TYLKO klawiatury numerycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, jeszcze się na tym przejedziesz. Da Ci 40 plus pare marsjańskich wyrazów. Jonas, do tej odpowiedzi wystarczy użyć TYLKO klawiatury numerycznej.

tylko bez shifta i gora 2 cyferki !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonas: jsli to przez ciebie ma odejść to nie bardzo rozumiem bo jednak poprawiasz mi nieraz natruj swoimi gatkami.. moze niektórzy się zdziwią ale tak jest :?

Buehehehehe.

jonas, przegapiłam gdzieś Twoje zdjęcie w bieliźnie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20. Czuję się spętany, ale skoro tak ładnie prosicie, nawet jakieś obrazkowe peany produkujeta na mą skromną cześć - nie mam serca ani śledziony zatajać nagiej (jak dama do towarzystwa na wieczorze kawalerskim) prawdy.

5 stycznia skończę 21 i w związku z tym domagam się prezenciku, jeśli nie dostanę - ODCHODZĘ!!! :>

 

---linia cięcia---

Cóż znowu, jedyne zdjęcie w bieliźnie jakie posiadam przedstawia mię w postaci bezzębnej i nieporadnej, czyli w wieku 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co geszinkhan czy jakos tak, jak chcesz to wypier........ i wogole nie zakladaj taki poje...... topicow  :evil: 

 

Pozdrawiam Harry :)

szczere ale prawdziwe :P choc moze kosztowac cie to owoca ...

 

zauwaz kilka postow przed twoim ze mozna to samo powiedziec w bardziej cywilizowany sposob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było - SZUKAJ!!!!  :P  :P 

 

A tak na serio - szkoda  :roll:  :o

Ja pierdziele toć to już przesada. Ile można!!. Teraz w każdym nowym pierwsze 3 odpowiedzi to coś w stylu szukaj. Robi się bleeeee .....

 

 

A tak do tematu wracając to nie warto odchodzić z tego forum w szczególności że jesteś już dość znany na forum i ty znasz tu trochę osób.

temat jest z 2 sierpnia :P

 

autor odswierzyl go sobie by po paru miesiacach by znow sie dowartosciowac i uslyszec jak go tu wszyscy lubia ...

W sumie chodziło mi o ogół wszystkich nowych topiców na forach a nie o ten konkretny. Bo jak teraz ktoś pisze Było!! Szukaj !! to mi się śmiać chce. Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu dwoch ostatnich stron tego topicu poprostu ... wymieklem.

sily mnie opuscily ze smiechu, ale w koncu udalo mi sie podniesc z ziemi ...

jonas is da best - prezent masz murowany na urodziny, przynajmniej ode mnie ...

a tak na powaznie (jesli mozna wogole o tym mowic w tym miejscu 8) ) to czy nie zastaniawiales sie czy aby nie wykorzystac swojego talentu z pozytkiem dla ludzkosci ? siakis tomik wierszy czy cos innego ... ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów wrabiają mnie w wiersze i znów mam się tłumaczyć, że rymy wiążę jak kozie ogony. A pożytek dla ludzkości? Łel, podatki płacę, szyb nie wybijam, nie fajdam w autobusach i nie pluję na chodniki. To chyba wystarczy? :>

Zresztą jeśli kilka osób się poweseli to też jest już jakiś pożytek dla ludzkości, nawet jeśli oważ obfituje w mutanty w ludzkiej skórze, klony agenta Smitha, złote smoki, skąposzczety, wąpierze i inne męskie wynalazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając cały topic miałem nastrój od wzruszenia i rozpaczy poprzez nagłe napady śmiechu przy ostatnich postach :)

 

 

Jonas is da best!!!

 

Ale najbardziej nie mogłem z odpowiedzi na topic harry'ego bo był nie do podj.bania!!!.

 

Coś czuje że nie długo zajdzie tu siostra Weronika, no i pyszne owoce zostaną rozdane w nagrodę za pęne wypowiedzi a'la harry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genge ganege genegang ... kurfa, odhcodzisz a ja sie jeszcze nie nauczylem Twojego nicka :D.

 

hm tak na powaznie, to ja nic do Ciebie nie mam ale nie podoba mi sie sposob w jakim sie tu zegnasz, tlumaczysz sie za bardzo, wygkada na to ze sam nie wiesz co masz zamiar zrobic i chcesz sie podbudowac opiniami na Twoj temat.....

jestes facetem, badz zdecydowany, musisz wieizdec czego chesz na czym Ci zalezy i sie dlugo nie zastanawiac, mam na mysli tez problemy z dziewczyna.

 

do keidys.....

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azali łaknąłżebyś, mości G. (wybacz skrót, ale ja ogryzam palce u nóg, a i tak źle to przepisuję), uzyskać tu markę w rodzaju "To ten, co miał skończyć z tweakiem?"? Nie polecam, swego czasu, gdym pacholęciem będąc na IRCnecie bawił, obrzydziliśmy w ten okrutny sposób wzmiankowanego IRCa paru osobnikom, wypisując CapsLockiem obelżywe komentarze dotyczące ich potencji, stanowczości i "jeśli kompanię swą przedwcześnie żegnasz, widać bracie żeś du.pa nie żeglarz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - co to ma byc?? - czlwieku smiac mi sie chce - placzesz ze odejdziesz potem ze zostajesz potem znowu ze odjedziesz - w miedzy czsei ludzie cos belkocza?? - po co to pisac - jak odchodzisz to piszesz nara all - usuwasz powiadomienie i nie wchodzisz na nie takie cos :( - coraz bardziej badziewne robi sie to forum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole zamknijcie ten bezsensowny temat

E nie, po co zamykać. Fajny jest. :mrgreen: Co druga osoba nie łapie, że topik jest sprzed kilku miesięcy, a te, co łapią, płyną jak dygresyjne węgorze w innym kierunku. Ogólnie topik został przejęty przez jonasa, a otumanieni słowną mgłą userzy (a może to woda robi się coraz zimniejsza) nie dostrzegają, że właśnie rozpoczął się proces przejęcia Tweaka przez kota (więc jednak można nakarmić świat psychodelikami) i jeszcze fancluby zakładają. ;]]] Nocnik, nocnik, wynieście go do innego pokoju, żeby się nie obudzić z ręką w onym. :P

 

A, zapomniałabym.

wiesz co geszinkhan czy jakos tak, jak chcesz to wypier........ i wogole nie zakladaj taki poje...... topicow :evil:

harry, normuj słownictwo, bo damy Ci czas na samotne studiowanie zasad savoir-vivre'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gatki a gadki ;) Trzeba czasem sie domyśleć jak coś powinno wyglądać i o wiele lepiej rozumie się całość ;)

 

Nie odchoć, to głupstwo zostawić nas tutaj... :)

 

Jonas !! tylko nie przeginaj.. bo przestane cię lubić!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...