Skocz do zawartości
NieOclocker

Athlon 2000xp@3400xp

Rekomendowane odpowiedzi

Co za typek, zachcialo mu sie kodowania zrodel i blokady kopiowania. Nie chce mi sie teraz z tym walczyc, wiec napisze tylko, ze na samym dole aukcji jest wyjasnione dlaczego nazywa je 3400+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. procesor ma osiągi lepsze od bartona 3200+, więc niby jakim cudem te procki mają mieć niższe oznaczenia ?

nie no, wielki LOL dla tego ćwoka. niech oznacza jak należy czyli według opisu AMD a nie swojego "by zdenek kutafon". kanciarz i tyle. lepiej zaufać tym, którzy dają prawdziwe oznaczenia.

IMO lepiej kupić bartona 2500+ i go podkręcisz co najmniej na 3000+, 3200+ powinno też się dać. i olać kretyna z jego własnymi oznaczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż koleś szuka frajerów i napewno znajedzie nie jednego. Frajerów na świecie nie brakuje, troche ściemy że procsor wyjątkowy itd. a frajer kupuje. Niezłe sciemy wali w tym tekscie np.

Trafienie sztuki, która będzie chodzić powyżej 2200Mhz to już prawdziwy wyczyn (porównywalny do trafienia 5 w Toto-Lotku!

Tak sie składa że większym wyczynem jest trafić na procesor który nie chodzi przy częstotliwości 2200MHz.

Poza tym 2400Mhz przy aż 1.875V nie jest czymś rzadkim za co opłacało by sie przepłacać i naciągaczowi kase w dupe pakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15269876

Jak myślicie prawda to czy fałsz?

Przy okazji innej aukcji trochę pokorespondowałem z tym sprzedawcą. Aukcja dotyczyła procków 1700+ DLT.

Kilka razy pytałem gościa czy te jego "selekcjonowane" procki pójdą na 2000 MHz przy nominalnym napięciu.

Najpierw odpowiedział, że na 2000 to każdy. W kolejnym liście zaczął coś marudzić o podwyższeniu napięcia do 1,575 :!: (szkoda, że nie 2V). Na koniec na prośbę o znalezienie takiego co jednak pójdzie na 2000 przy nominalnym w oógle nie odpowiedział...

Jak można się domyślić odpuściłem sobie zakupy u tego allegrowicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy na prawdę mają dobre modele ale większość to ściema. raktycznie kazy DLT3C pójdzie na 10*200 bez podnoszenia napięcia.

a że jeden sprzedaje to i inni chcą sprzedać "pod szablon dzika".

no na 2000 Mhz to pewnie ka|dy uruchomi winde na defaultowym napieciu ale z 60% przjdzie prime stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teżmam AO :( i grzeje się niesamowicie. na 100% jest to 0.13u (uprzedzając pytania). na standardowym 2000+ zawiesza mi kompa więc muszę się go pozbyć.

 

Zrob maly test i zdejmij CS'a , ja jak mialem csa to nie moglem nic podkrecic i temperatura byla wysoka , sprobuj - taka mala rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teżmam AO :( i grzeje się niesamowicie. na 100% jest to 0.13u (uprzedzając pytania). na standardowym 2000+ zawiesza mi kompa więc muszę się go pozbyć.

 

Zrob maly test i zdejmij CS'a , ja jak mialem csa to nie moglem nic podkrecic i temperatura byla wysoka , sprobuj - taka mala rada.

Może był za gruby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być prawda bo i co to za rewelacja

Ja mam 2000+ z seri AXDA2000DUT3C 9704236250236 AIUHB0322MPMW

Pracuje mi na 2250 MHz 12,5*180 bez podkręcania napięcia na rdzeniu.

Temperatura procka nie przekracza 53* C na wiatraku TTC-CU5TB

 

Nie podkręcałem jego więcej bo mi styka no i troszkę się boje niewiem zabardzo przy jakiej teperaturze może pracować mój antek. Podejrzewam że jak bym miał pamięci 200 to by spokojnie poszedł na 2400 MHz może 2600 po podniesieniu napięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka, zaraz ściągam CS ale łapy będą mi się trzęsły przez pół godziny :) .oka, zaraz ściągam CS ale łapy będą mi się trzęsły przez pół godziny :) .

phoenix : ty masz AIUHB czyli steping lepszy od mojego. ja mam AO więc kręcą się beznadziejnie i mają wyższe napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a AMD nie ma MHz ? przecież w litrach się nie mierzy :D .

przecież jeden młot prehistoryczny nie zmienia faktu, że oznaczenia power rate są OK. a że trafi się jeden kołek to inna sprawa.

Ha! Hyba wprost przeciwnie. Dzis nie ma to zadnego sensu i AXP3000+ nijak nie ma sie do Intelowskich CPU. Czasami przewaga jednegho CPU nad drugim jest tak znaczaca ze wydaja sie to byc zupelnie inne kategorie. Nie wspomne juz o tym ze czasami PR Hammerow<PR Athlonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być prawda bo i co to za rewelacja

Ja mam 2000+ z seri AXDA2000DUT3C 9704236250236 AIUHB0322MPMW

Pracuje mi na 2250 MHz 12,5*180 bez podkręcania napięcia na rdzeniu.

Temperatura procka nie przekracza 53* C na wiatraku TTC-CU5TB 

 

Nie podkręcałem jego więcej bo mi styka no i troszkę się boje niewiem zabardzo przy jakiej teperaturze może pracować mój antek. Podejrzewam że jak bym miał pamięci 200 to by spokojnie poszedł na 2400 MHz może 2600 po podniesieniu napięcia

No wlasnie , ty masz B0 wiec to nie jest rewelacja , B0 tak zazwyczaj sie kreca , chociaz sa wyjatki , a ja mam A0 czyli o wiele gorszego procka , i wykrecilem go o prawie 350 Mhz , z tego co zauwazylem wiekszosci nie moze taki procek przekroczyc 1900Mhz a mi chodzi na 2Ghz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka, zaraz ściągam CS ale łapy będą mi się trzęsły przez pół godziny :) .oka, zaraz ściągam CS ale łapy będą mi się trzęsły przez pół godziny :) .

phoenix : ty masz AIUHB czyli steping lepszy od mojego. ja mam AO więc kręcą się beznadziejnie i mają wyższe napięcie.

Jak masz 0,13u to musisz miec odpowiedniego cs,a. Może rzeczywiście jest za gruby... A obudowę masz otwartą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wam chodzi - gość podaje tak samo oznaczenia jak krostry, czyli z Performance Rating z SiSoft Sandry Max3 - Chrostry też swoje T-bredy tak oznaczał. Mam jedego z tych procków i mój Prime stabilnie śmiga @ 2500Mhz :) przy 1.925V LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie , ty masz B0 wiec to nie jest rewelacja , B0 tak zazwyczaj sie kreca , chociaz sa wyjatki , a ja mam A0 czyli o wiele gorszego procka , i wykrecilem go o prawie 350 Mhz , z tego co zauwazylem wiekszosci nie moze taki procek przekroczyc 1900Mhz a mi chodzi na 2Ghz :D

 

 

Mozesz mi powiedziec po cyzm sie poznaje czy to B0 czy A0 ?

 

Ja dzis zalapalem takiego w sklepie

axda2000dut3d jiuhb 0319wpmw

9493543242915 ------- to niby ktory z kolei z wafla jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wiem na ile sie kreci bo ni mam jeszcze plyty ni pamieci :)

 

Uwierzycie ludzie ze w calym moim rejonie, lacznie z Bielskiem NIKT nie ma Abitow ?! Bo wszyscy kupuja Asusy :) Kuzwa jak nie maja na sklepie to alternatywa jest tylko asus. Szukaja po hurtowniach i tez nie ma. A z Komputronika to olewaja bo od nich nie biora. Zreszta ja bym tez nie bral, bo niby czemu mam bulic za kuriera niepotrzebnie skoro jest cos takiego jak poczta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko drogi przyjacielu, że nowe tygodnie (powyżej 0325) kręcą się coraz gorzej - a jeśi masz A1700 DLT3C to normalka, że się kręci - mój wyciągał 2650Mhz (12x220Mhz @ 1.825V) Byłem wczoraj u tego gościa - ile te 1.875V, kótre on podaje to zawyżona wartość Abitowa (czyli real 1.8V) przy tym naipieciu każdy znich był Prime Stable, chociaż niektóre z nich chodzą @ 2450Mhz przy 1.725V :/...

 

Poza tym co zauważyłem LOL - do Polski trafiają już przebrane partie :( wiem, że nie jest to nic dobrego ale wqurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...