Skocz do zawartości
daar

Z tą CENZURĄ ...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką mało proźbe do wszystkich wszechmogących tego forum, czy możecie podawać powód zamknięcia tematu?  Człowiek uczy się na błedach.

W 99% wystarczy looknac na temat, zawartosc watku lub porownac go z regulaminem.

Zwaz na to ze moderatorzy nie moga poswiecac calego swojego czasu na forum, pisanie wydluza czas moderowania.

Moderator tez czlowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inna propozycje - podejrzana na jakims (jakim?) forum - zablokowane topiki wywalac do osobnego dzialu, skad po np. tygodniu beda usuwane. tak, zeby mozna sie zapoznac z wlasnymi bledami i jednoczesnie zeby milion tych zablokowanych nie zasmiecal forum.

 

i druga - zeby bardziej rygorystycznie podchodzic do tematu duzych fotek. 640x480 w zupelnosci wystarcza do wiekszosci zastosowan. wieksze fotki z reguly i tak moznaby przyciac do tego formatu a i tak byloby widac o co chodzi. i mowie to jako posiadacz stalki i 19" monitora, ktory ma juz dosc nudnego przewijania paskow, zeby doczytac wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przepraszam o co pytales?

Jesli chciales kupic (oczywiscie oryginal) to Gielda --> Kupie

jesli pozyczyc: Gielda --> Inne

Może np.

Chciał zdobyćwięcej informacji o filmie

Chciał się dowiedzieć czy w org. wersjach nie ma problemów z jakością filmu :P

 

i inne tego typu....

 

Ale powienien od razu o tym napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zdziwilem ze usuneli tego posta , napisalem jaka jest dobra chyba najlepsza po dvd :) sam mam taka i sobie chwale 10x700MB :) z dzwiekiem ac3 serial jest dobry i trzyma poziom szeregowca moze 2 odcinki odstaja od reszty, zreszta szukaj bo bylo juz o tym mowione ale dosc dawno posta chyba dal RADOS czy ktos taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku usuniecia topica ( a to znowu tak czesto sie nie zdarza) proponowalbym, zeby osoba ktora to zrobila dala znac na prv "zalozycielowi" z "uzasadnieniem" decyzji. Uniknie sie wielu nieporozumien i topicow takich jak ten.

 

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku usuniecia topica ( a to znowu tak czesto sie nie zdarza) proponowalbym, zeby osoba ktora to zrobila dala znac na prv "zalozycielowi" z "uzasadnieniem" decyzji. Uniknie sie wielu nieporozumien i topicow takich jak ten.

 

PEACE

Zdarza się coraz częściej. Wywalam około 5 tematów dziennie, i chyba by mnie szlag trafił, jakbym każdemu miał tłumaczyć czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku usuniecia topica ( a to znowu tak czesto sie nie zdarza) proponowalbym, zeby osoba ktora to zrobila dala znac na prv "zalozycielowi" z "uzasadnieniem" decyzji. Uniknie sie wielu nieporozumien i topicow takich jak ten.

 

PEACE

Zdarza się coraz częściej. Wywalam około 5 tematów dziennie, i chyba by mnie szlag trafił, jakbym każdemu miał tłumaczyć czemu.

Aaaa to niedobrze!! Lenistwo sie szerzy :D:D Nikt nie mówił, że bycie moderatorem sprawa lekka łatwa i przyjemna.

 

Wielki problem napisać komuś na priv -> Wywaliłem twój topic, bo narusz regulamin (nie powinno to sie znaleźć na forum giełda).

 

Rzeczywiście ciężka praca!! Swego czasu ktoś mi wywalił topic z działu modyfikacje - wszystko było zgodne z regulaminem - było tam zdjęcie fajnej budy i pytanie dotyczące wykonania a poleciało!! I za ciężką cholere nie wiem czemu!! Dlatego uważam, że w przypadku wywalenia tematu użytkownik powiniem dostawać prv albo moderator powinien w temacie napisać co jest nie tak, zmaknąć i za 2 - 3 dni usunąć!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już ingerencje w podpis uważam za przegięcie!! Co kompu przeszkadza słowo dupa w podpisie?? Rozumiem, że mi wyciachaliście link do mojego zdjęcia.

Widocznie bylo cos niezgodnego z regulaminem w twoim podpisie (reklama, ogloszenie...). Niestety dopóki sami nie zaczniecie dbac o porządek na forum, zwracajac uwage innym na lamanie regulaminu będą to robić moderatorzy/administratorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już ingerencje w podpis uważam za przegięcie!! Co kompu przeszkadza słowo dupa w podpisie?? Rozumiem, że mi wyciachaliście link do mojego zdjęcia.

Bo narusza REGULAMIN ot co . na priv nie bedzie nikt pisał skoro uzytkownicy pisze 300wątków dziennie a z tego 50 to smieci nikt nie bedzie pisał 50 wiadomosci ze ktoś złamał regulami. nikt z nas także nie wymiguje się od pracy natomiast od sposobu pracy i sposobu wykonywania go jest nasz wewnetrzy regulamin którego znać nie musisz . natomiast co do oceny naszej pracy mają prawo admini nieprawdaż ??? zdanie wyrazić swoje zawsze mozna . natomiast napewnie bynajmniej z mojej strony nie bedą wysyłane PRV chyba ze ktoś już naprawde przegnie o owszem umpomnienie na PRV .

pozd. Wizjo

 

Update A reszta tak jak w/w Liska info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku usuniecia topica ( a to znowu tak czesto sie nie zdarza) proponowalbym, zeby osoba ktora to zrobila dala znac na prv "zalozycielowi" z "uzasadnieniem" decyzji. Uniknie sie wielu nieporozumien i topicow takich jak ten.

 

PEACE

Zdarza się coraz częściej. Wywalam około 5 tematów dziennie, i chyba by mnie szlag trafił, jakbym każdemu miał tłumaczyć czemu.

Aaaa to niedobrze!! Lenistwo sie szerzy :D:D Nikt nie mówił, że bycie moderatorem sprawa lekka łatwa i przyjemna.

 

Wielki problem napisać komuś na priv -> Wywaliłem twój topic, bo narusz regulamin (nie powinno to sie znaleźć na forum giełda).

 

Rzeczywiście ciężka praca!! Swego czasu ktoś mi wywalił topic z działu modyfikacje - wszystko było zgodne z regulaminem - było tam zdjęcie fajnej budy i pytanie dotyczące wykonania a poleciało!! I za ciężką cholere nie wiem czemu!! Dlatego uważam, że w przypadku wywalenia tematu użytkownik powiniem dostawać prv albo moderator powinien w temacie napisać co jest nie tak, zmaknąć i za 2 - 3 dni usunąć!!

 

jasssne, może jeszcze laurki będziemy wysyłać typu "przepraszamy, ale twój post był niezgodny z regulaminem i musiał byż usuniety z naszego forum?

gdybys wiedział ile debilnych wątków codziennie powstaje to byś nie pisał takich bzdur, według mnie jeżeli coś jest niezgodnego z regulaminem trzeba to tepić, usuwać, zmieniać banować, dopiero jak ktoś "poszkodowany" według Ciebie sie odezwie "dlaczego" to sie mu wyjaśnia

 

apropos Twojego podpisu to był jak najbardziej nieregulaminowy, i wydaje mi sie że dobrze o tym wiedziałeś, a to że ktoś to usunął i Ciebie o tym ŁASKAWIE nie powiadomił to przepraszam, następnym razem przyślemy śpiewającego kuriera, który Ci dokładnie wszystko wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku usuniecia topica ( a to znowu tak czesto sie nie zdarza) proponowalbym, zeby osoba ktora to zrobila dala znac na prv "zalozycielowi" z "uzasadnieniem" decyzji. Uniknie sie wielu nieporozumien i topicow takich jak ten.

 

PEACE

Zdarza się coraz częściej. Wywalam około 5 tematów dziennie, i chyba by mnie szlag trafił, jakbym każdemu miał tłumaczyć czemu.

Aaaa to niedobrze!! Lenistwo sie szerzy :D:D Nikt nie mówił, że bycie moderatorem sprawa lekka łatwa i przyjemna.

 

Wielki problem napisać komuś na priv -> Wywaliłem twój topic, bo narusz regulamin (nie powinno to sie znaleźć na forum giełda).

 

Rzeczywiście ciężka praca!! Swego czasu ktoś mi wywalił topic z działu modyfikacje - wszystko było zgodne z regulaminem - było tam zdjęcie fajnej budy i pytanie dotyczące wykonania a poleciało!! I za ciężką cholere nie wiem czemu!! Dlatego uważam, że w przypadku wywalenia tematu użytkownik powiniem dostawać prv albo moderator powinien w temacie napisać co jest nie tak, zmaknąć i za 2 - 3 dni usunąć!!

Przeginasz, i nie po raz pierwszy.

1.Zastanów się nad tym, że moderownie tweak'a to wolontariat, nie praca. Nikt nikomu nie płaci, robi się to dobrowonie w wolnym czasie.

2. Przeglądnij sobie 130 nowych tematów dziennie, przeczytaj każdą odpowiedź w każdym temacie, zastanów się, czy jest zgodna z regulaminem, i znajdź jeszcze czas na odpowiadanie na PW, zgłoszenia postów do moderacji. I mam jeszcze tłumaczyć się przed ćwierć-inteligentami, dlaczego wywalam im posty?

3. Rób to jeszcze w sytuacji, jak połączenie z tweakiem spada Ci momentami do 150bit/sek.

4. Większość z userów po usunięciu tematu wpada jednak na to, że musiał on jednak naruszać regulamin/netykiete, i nie zakłada go ponownie. Jeżeli to robi, dostaje info poprzez PW. Jeżeli masz problemy z samodzielnym dojściem do takich wniosków, to sprawdź http://dzieci.best.pl/forum/

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andriu -> możliwe - nie wiem ile debilnych wątków się pojawia, ja sie jednak bulwersuje ze względów wcześniej wypisanych

 

Lisek ->reklamy tam nie było, ani żadnego ogłoszenia. Był link do mojego zdjęcia umiesczonego w innym portalu wraz z prośbą o komentarze (na prv).

 

Skoro problem jest tak rozległy no to cóż moge innego zrobić... Róbcie swoje. Sorry za wrzawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego zaczołem dokładne studia wszelakich ogłoszeń i znalazłem:

2. W podpisie nie wolno reklamować żadnych stron (adres swojej można wpisać w profilu, będzie wyświetlany jako przycisk "WWW" pod podpisem).

 

W porządku ale prosze bądzcie konsekwentni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego zaczołem dokładne studia wszelakich ogłoszeń i znalazłem:

2. W podpisie nie wolno reklamować żadnych stron (adres swojej można wpisać w profilu, będzie wyświetlany jako przycisk "WWW" pod podpisem).

 

W porządku ale prosze bądzcie konsekwentni

Mam propozycje : dostales zapewne regulamin, tak jak kazdy user tego forum.

Poswiec wiec troszke czasu na przestudiowanie go OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego zaczołem dokładne studia wszelakich ogłoszeń i znalazłem:

2. W podpisie nie wolno reklamować żadnych stron (adres swojej można wpisać w profilu, będzie wyświetlany jako przycisk "WWW" pod podpisem).

 

W porządku ale prosze bądzcie konsekwentni

Mam propozycje : dostales zapewne regulamin, tak jak kazdy user tego forum.

Poswiec wiec troszke czasu na przestudiowanie go OK ?

Jedne mały problem - to było 3 systemy temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego zaczołem dokładne studia wszelakich ogłoszeń i znalazłem:

2. W podpisie nie wolno reklamować żadnych stron (adres swojej można wpisać w profilu, będzie wyświetlany jako przycisk "WWW" pod podpisem).

 

W porządku ale prosze bądzcie konsekwentni

Mam propozycje : dostales zapewne regulamin, tak jak kazdy user tego forum.

Poswiec wiec troszke czasu na przestudiowanie go OK ?

Jedne mały problem - to było 3 systemy temu ;)

Popros marco aby Ci go podeslal.

Niedlugo tez zostanie przyczepiony na stronie forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie Mutos? Jestes juz dlugo na forum, wiec powinienes wiedziec co sie dzieje. Totalna degrengolada userow - tak niskiego poziomu jeszcze nie widzialem, a on ciagle spada. Nie chodzi mi o poziom merytoryczny tzn. niski poziom pomocy, gdyz jest on bardzo wysoki. Chodzi mi o poziom wypowiedzi niektorych polglowkow. Poszukaj topicu jak najezdzaja na paranoika, bo kaze szukac, jak na Reeda,ze kiedys sam sie spytal o cdkey. Totalna porazka. Wyciagaja kupe z samego dna forum. Ty widze, tez lubisz zrobic mala zadymke, no offence, ale powinienes teraz zrobic tak zwany EOT.

 

Co do moderatorow. Moim zdaniem jest was ciagle za malo :/ glupota rosnie w sile :lol: , a was jest nadal tyle samo. Gratuluje wam tego, ze tak dobrze wykonujecie swoja robote!

 

Pozdr MeHow

 

Ahhh PS: powinniscie wszyscy sobie w podpisach umiescic, ze MODEROWANIE = BEZPLATNY WOLONTARIAT BEZ ZADNYCH KORZYSCI. Moze wtedy niektorzy by zrozumieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed -> Najlepiej chyba będzie jak zostanie umieszczony przyczepiony. Jak bedzie wywieszony to znowu umieszcze link w podpisei - tym razem do tematu z pełną treścią regulaminu (no chyba za to mnie ganić nie będziecie ;) )

 

MeHow -> Pisząc to co pisałem wcześniej nieco za mocno sie zbulwersowałem. Poza tym moderatorzy napisali mi co i jak - nie sądzilem, ze tyle glupot jest zakladanych. A z tym podpisem to fakt - napisane wyraźnie, że nie można linków dawać w podpisie, ale jakoś mi to umkneło. Te tematy o których mówiłeś pamiętam. Jednak ja swoje wątpliwości, oskarżenia i żadania wykrzycałem w miejscu do tego przeznaczonym.

Co do poziomu to poziom merytoryczno - kulturalno - semantyczny obniża się ale co zrobić??

Zgodnie z Twoją sugestią z mojej strony EOT.

 

I przepraszam "odgórne" grono za wsumie niesłuszną zadymę i dzięki, że mi wyjaśniliście jak to wygląda (nie sądziłem, że jest aż tak źle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...