Skocz do zawartości
Karuzo

Hot seat

Rekomendowane odpowiedzi

Gry na mame32 (snow bros,dark seal,top hunter,bomber man,championship sprint,cadillacs & dinossaurs,the simpsons,hook,Final fight,itd),Fighting Force,NFS 2 SE,3,4 (Zastanawia mnie czemu dzisiaj w NFSach nie ma te opcji,przez to gra traci naprawde sporo)(najbardziej polecam 2SE),Toca 1,2,3,4,Colin 2,4,5,Rally Championship 2000,Micro Machines v3,Worms,Rollcage 1,2,Starsky & Hutch,Lords of the Rings Powrót Króla,Moto Racer 2,Virtua Tennis,POD,Deluxe Ski Jump,Speedway 99,2001,2003GP,Serious Sam 1,2.Metal Slug 1,2,X,3,4,5,Virtua Cop 1,2,House of Dead 1,2. Jest jeszcze sporo ale te pamietam na obecna chwile,jak cos bede mial to dopisze,ale poki co to piszcie bo to ciekawy temat i tez mnie interesuje,pozdro szejset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys byla taka gra scorched :D bardzo fajna a ostatno w cda bylo scorched 3D :P lotus 3 np :) byla jeszcze kiedys taka gra armored fist 2/3 taki symlator czolgu abrams zdaje sie ze dalo sie grac w 3 osoby ale glowy nie dam :/

 

edit

w demku jest tylko przez net :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka jedna gra - nazywa się "Trash It". jerst to abandonware i mozna sciagnać np z www.the-underdogs.org/game.php?id=3441 nie ma na stronce skrinów z gry , ale tu jest :>

[ img]http://www.rom.gr/rom3/village/v4_images/TRASH%20IT.JPG[/img]

generalnie gra to taka platformówka/logiczna/maparzanka. bigamy takimi czesimi robotnikami i rozpepszamy różne mury, betony - generalnie smieci. Gdy gra się na 2 w cooperativei to gra przypomina barfzdziej gierkę logiczną (tylko współpracując można przjść lvle). Można grać też w timematchu - (neawet do 4 graczy) - wtedy jest największy rozpas :>

się rozpisałem, ale polecam tą grę bo warto -0 napewno nie będziesz zawiędzony ( i twoja dróga połówka też nie :P)

 

 

Regulamin

sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie super gralo w "Lode Runner: The Legend Returns" by Sierra (tu masz screeny http://entropymine.com/jason/lr/screenshots/ ) . Mam ja gdzies na CD, jakby co daj mi maila ;-) . Osobiscie polecam tez kosmiczna strzelanke "Warblade" link do dema (25 poziomow, w wersji full - 100) : http://www.warblade.as/downloading.asp?Nav...n=Warblade_Demo . Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disciples jest na dwóch graczy, gierka całkiem przyjemna   ale przy heroes III sie chowa ;]

Rzeczywiście Heroes III jest lepszy od Disciples, ale jako że Makonar napisał, że już w Heroesa grali to pozostaje Disciples. Etherlords jest bardzo podobny do Disciples i Age of Wonder i Heroesa. Jeśli grał ktoś w jakieś karcianki, to polecam Etherlords.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też nie wiem czy Disciples lub Etherlords sa na dwóch graczy..

 

Jak na razie dominuja zręcznościówki, ale przypominam, że gram ja + moja dziewczyna, a ona w bijatyki i platformówki nie grywa.. .

 

Disciples 2 na pewno można na 2 graczy ina 1 kompie. Ja ze swoją dziwczyna w to pogrywalem polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Worek mógł bys mi troche pomóc z tą grą Trash-it, bo od kilku lat jej szukam i nie mogłem znaleźdź a ten link co podałes to nie mogę się połapać i coś mi nie idzie tego sciągnąć. Mógł byś podac małą solucje co , gdziei jak? Będe bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie coś, gdzie trzeba bardziej pomyśleć to zagrajcie sobie poprostu w szachy :) gra na dłuuugie wieczory. Poza tym może być

Cue Club (bilard),

eggsucker (zręcznościówka, ale wciąga).

Battle Isle 2 (stara gierka, ale jest to porządna strategia, nie wiem czy w 3 część też można grać na multi),

Civilization 2 lub 3, musisz sie zorientować w której części da się multi na 1 kompie.

Micromachines :)

Wszelkie pinballe

Jazz jackrabbit (platformówka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam gierki albo mini gry na 2 osoby jakies fajnej strategi połaczonej z zrecznosciowa. widziałem kiedys taka gre ale nie za bardzo pamietam jak sie nazywała cos jak 'clocing" nie pamietam. powiem na zkonczenie jedno HELLP!!! ME!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...