Skocz do zawartości
blueangel

GeForce 4 4200 czy jakiś Radeon mam tylko 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mówiąc o sugerowaniu się samymi testami z poszczególnych serwisów (np. Chip) których testy wydajności w top ten przeprowadzone są na pentium 3 800Mhz i w których końcowa ocena to 15% wyposażenie i 10% obsługa - heh :wink:

No co ty przestań :lol:

Koledzy uwiesili się linka z testami zrobionymi przez lamerów z infoPC i myślą że pozjadali wszelkie umysły.

No co za LOL -

AMD XP2000+ 0.13ľ (133x12.5) - :lol:

ECS K7VTA3 - :lol:

256MB DDR266MHz CL2.5 - :lol:

 

Na takim konfigu to sobie moża wiatraki do obudowy testować :lol: , a nie karty graficzne jak by nie patrzeć - z wyższej półki, przeznaczone do gier...

No a co ty chciałeś zeby robili testy na p4 3.2 ee i 1gb ramu najlepiej. Bardzo dobrze że robili na takim sprzecie bo jak ktos kupuje taką karte to kupuje pewnie podobny pocesor zadko szybszy niż 2500 a zabacz na ludzi z forum połowa nie ma 1500+ wiec nie każdy potrzebuje oglądac testów na najszybszych sprzętach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firstjob mozesz nawet kupowac w jenach po super kursie co nie zmienia faktu ze pozostale elementy kompa masz sredniutenkie (60 gb to np. u innych partycje na same divixy ) :lol: :lol: pozatym ty twierdzisz ze przy 256 mb ramu mozesz grac z aax8 i anizox 16( na tej karcie w dodatku)i masz plynny obraz to moze i prawda ale chyba w unreala 1 i Q3

 

tu slowo do kolegi kucyka , powiem ci tak musial bym na banie upasc zeby dla 13700 markow tracic gware na mobo i grafe (o vmoda mi chodzi jak bys nie wiedzial ) na GF4TI4200 13556 markow to bez cudow zadnych ludzie osiogajo i to przy predkosci proca o ponad 200 mhz nizszej :lol: :lol: :lol:

rozbrajacie mnie ludzie - wladowali se kupe chajcu w grafe reszta kompa zaniedbana :D :D :D , nie spytaliscie sie chlopaka co ma w kompie a kazecie mu na samo grafe odrazu caly chajc przeznaczyc , moze w jego wypadku bedzie lepiej jak se przy okazji proca mobo albo ram poprawi bo po co mu ten wasz radek jak ma durnia 1000 albo i mniej i do tego np 128 mb ramu pc133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mówiąc o sugerowaniu się samymi testami z poszczególnych serwisów (np. Chip) których testy wydajności w top ten przeprowadzone są na pentium 3 800Mhz i w których końcowa ocena to 15% wyposażenie i 10% obsługa - heh :wink:

No co ty przestań :lol:

Koledzy uwiesili się linka z testami zrobionymi przez lamerów z infoPC i myślą że pozjadali wszelkie umysły.

No co za LOL -

AMD XP2000+ 0.13ľ (133x12.5) - :lol:

ECS K7VTA3 - :lol:

256MB DDR266MHz CL2.5 - :lol:

 

Na takim konfigu to sobie moża wiatraki do obudowy testować :lol: , a nie karty graficzne jak by nie patrzeć - z wyższej półki, przeznaczone do gier...

tak tak powinni testowac na takiej ''overclocerskiej'' plycie jak twoja :lol: :lol: no i co za osly vmoda nie zroblili 8O

ale jak by zrobili na P4 3,2 ghz to by sie karta pewnie od radka 9800pro wydajniejsza okazala :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co ty chciałeś zeby robili testy na p4 3.2 ee i 1gb ramu najlepiej. Bardzo dobrze że robili na takim sprzecie bo jak ktos kupuje taką karte to kupuje pewnie podobny pocesor zadko szybszy niż 2500 a zabacz na ludzi z forum połowa nie ma 1500+ wiec nie każdy potrzebuje oglądac testów na najszybszych sprzętach

Jak byś człowieku chciał wiedzieć, to karty te, aby pokazać swoją moc potrzebują dobrego proca i nie wystarczy im 1600MHz z 256MB ramu...

Wystarczy porównać testy w 3dm01 (w/g mnie ten program nie nadaje się w dzisiejszych czasach do testowania kart graficznych, ale zapodam wyniki):

Na info.pc na procu 2000+ i 256MBRAM -> 8,634

Na tomshardware na procu 2600+ i 512MBRAM -> 11,510

No przecież to LOL jak <span style="color:red;">[ciach!]</span>, a później taki jeden z drugim jak ty spojrzy na wyniki z infopc i powie, że to jakaś ciach!owa karta bo on na FXie 5200 ma więcej...

tu slowo do kolegi kucyka , powiem ci tak musial bym na banie upasc zeby dla 13700 markow tracic gware na mobo i grafe (o vmoda mi chodzi jak bys nie wiedzial ) na GF4TI4200 13556 markow to bez cudow zadnych ludzie osiogajo i to przy predkosci proca o ponad 200 mhz

A kto powiedział, że ją jeszcze mam? Na płytę główną skończyła mi się ponad 3 miechy temu, a i tak vmod na płycie to jeden lut, którego mogę zdjąć w 1minute, więc się nie odzywaj jak nie masz pojęcia co to v-mod. Z grafą jest trochę gorzej - zdjęcie vmoda trwało by z 3minuty :twisted:

I nie robie tego dla 3dmarków, tylko dla siebie, dla własnej satysfakcji, aby później móc wylać z takiego gościa jak ty, który na nforcie2 nie potrafi tego zrobić z procem co ja na jak by nie patrzeć - przestarzałej konstrukcji opartej na VIA333...

rozbrajacie mnie ludzie - wladowali se kupe chajcu w grafe reszta kompa zaniedbana  :D  :D  :D

Nie sądze chłopcze, aby reszta mojego kompa była zaniedbana... A wracając do tematu 4Ti i 3dm01 to wyniki w tej aplikacji są dla mnie nieaktualne i nie mają większego odzwierciedlenia w dzisiejszych grach.

Co z tego, że "ludzie mają" skoro i tak moja karta pożera 4ti w każdej aplikacji... Ale dla ciebie to jest niezrozumiałe i niemożliwe no bo przecież 3dm01 pokazuje inaczej :?

Więc nie pieprz głupot, tylko spójrz w kalendarz - ten benchmark ma ponad 3 lata, za niedługo minie roczek jego następcy...

A ty pewnie dalej korzystasz z WIN9x bo na XP "gry nie chodzą" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUCYK tobie to chyba do pociogowego zwierzotka blizej :lol: :lol: , bo zgodnie z tym co mowisz to od GF4ti4200 lepszy jest FX5200 bo przeca ma wiecej pkt. w 3dmarku2k3 , jak wyniki w 3dmarku2k1 nie majo odzwierciedlenia w dzisiejszych grach to mi cie zal - moze przedstawisz mi tytul ktory opiera sie calkowicie na dx9 bo z tego co mi wiadomo to obecne gry wykorzystujo niektore elementy z nowych bibliotek , a jestem ciekaw w jakich to aplikacjach twoj radek bije gf na glowe chyba nie myslisz o odtwarzaniu mp3 ? :lol: :lol: :lol:

ty mi mowisz ze nie masz reszty kompa zaniedbanej ? ha hahahahahaha kolego w obecnym czasie plyta na KT333?(potem KT400 na KT600 to juz sily nie mialenm ) u mnie to juz bylo z jaki rok temu :lol: :lol: :lol: a cl2,5 przy 180 mhz ? co ty noname pamiotek urzywasz :lol: :lol: :lol: o tej 80 maxtora to pewnie tez myslisz ze to highend top machina :lol: :lol:

z czym do ludzi kolezko z czym

pokaz mi jakie testy w ktorych twoj radek bije na glowe GF4ti4200 bez AAx iles tam , jak takie znajdziesz bo pewnie sie znowu wszyscy uwzieli , a pozatym to pewnie myslisz tez ze Elvis zyje tylko na niego sie tez uwzieli :lol: :lol:

 

Kucyk to jeszcze zdanie zmieni ale osiol to juz na pewno nie

 

 

BLUANGEL moja rada taka kup teraz gf4ti4200 za 400 zl. reszte chajcu wladuj w proca ram albo memorki moze w mobo ? , powoli odkladaj chajc bo za rok jak sprzedasz tego gf i dolozysz 200 zl to kupisz sobie karte wydajniejsza od wszystkich branych tu pod uwage pozdrowka all bo ta gadka juz mnie zmeczyla na ludzko glupote nie ma sily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tym co mowisz to od GF4ti4200 lepszy jest FX5200 bo przeca ma wiecej pkt. w 3dmarku2k3

Nie człowieku, źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że takie testy jak przeprowadzone przez info są niewierzytelne. A wracając do FXa to bez wątpienia jest on lepszy w aplikacjach dx9.0 :twisted: a takie środowisko testuje 3dm03 - jak pisałem wcześniej - kolega chciał zakupić w miare przyszłościową karte (na 1,5roku) i myśle że lepszy taki radek 9600pro, który za rok odpali gre w dx9.0 w średnich detalach niż gf4ti który jej wogóle nie obsłuży, ale ty jesteś chyba zbyt mało kumaty, aby to zrozumieć...

moze przedstawisz mi tytul ktory opiera sie calkowicie na dx9 bo z tego co mi wiadomo to obecne gry wykorzystujo niektore elementy z nowych bibliotek

I to całkowicie wystarczy, aby taki radek położył 4ti na łopatki...

a jestem ciekaw w jakich to aplikacjach twoj radek bije gf na glowe

W każdej, która w jakimś stopniu wykorzystującej dx9.0 i z włączonym 8FA i 4AA, bo na takich ustawieniach właśnie gram...

ty mi mowisz ze nie masz reszty kompa zaniedbanej ? ha hahahahahaha kolego w obecnym czasie plyta na KT333?(potem KT400 na KT600 to juz sily nie mialenm )

Na lepszą mnie narazie nie stać i w sumie lepsza nie jest mi potrzebna... Powiedz mi po co tobie taki soltek? To co zrobiłeś z procem można zrobić na prawie każdym ECSie... Chłopie, u ciebie płyta się po prostu marnuje... No chyba, że masz proca na A0 :twisted: Rzeczywiście super dobrana para...

co ty noname pamiotek urzywasz  :lol:  :lol:  :lol:

Z tego co widze to moje pamiątki idą wyżej niż twoje...

O o tej 80 maxtora to pewnie tez myslisz ze to highend top machina  :lol:  :lol:

8O

Napewno lepsza niż twoja - dać ci linka do testów? Pokaż mi lepszy dysk za takie pieniądze... A nie, sorry, przecież ty masz 120GB... Tak, rzeczywiście, twój dysk wymiata mojego maxtora :twisted:

powoli odkladaj chajc bo za rok jak sprzedasz tego gf i dolozysz 200 zl to kupisz sobie karte wydajniejsza od wszystkich branych tu pod uwage

Nie no ty chyba się z choinki urwałeś...

 

P.S.

Ale z ciebie lamer, nie wiem ile możesz mieć lat, ale po twojej ortografii

pamiotek urzywasz

stwierdzam, że dużo ci jeszcze do mnie brakuje, a aby zarejestrować się na forum, musiałeś prosić o zgodę rodziców... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk pokaż mi grę w której twój radek jest szybszy od mojego ti 4600 ? tak się sklada że mialem miesiąc temu Radeona 9600 Pro od herca i wymieniłem na to co mam w podpisie. ( nie na moje nerwy była częsta zmiana sterów w zalezności w jakie gry grałem :( wydajność mialem mniejszą niż moje stare ti 4200 :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firstjob mozesz nawet kupowac w jenach po super kursie co nie zmienia faktu ze pozostale elementy kompa masz sredniutenkie (60 gb to np. u innych  partycje na same divixy  ) :lol:  :lol: pozatym ty twierdzisz ze przy 256 mb  ramu mozesz grac z aax8 i anizox 16( na tej karcie w dodatku)i masz plynny obraz  to moze i prawda ale chyba w unreala 1 i Q3

No pewnie, że nie mogę grać z 256 DDR na tej karcie niemalże identycznej( na takiej w dodatku :D ) co 9500Pro LOL^sqrt :lol: :lol: :lol:

I pewnie, że przycina mi w Max-a 2, NFS HP2 :D:D:D

Kucyk - normalnie ręce opadajo. Jak ludzie mogo tak zaniedbywać resztę kompa.

Co ja teraz zrobię mam dysk 60GB i nie mogę trzymać Divix-ów :lol: Ehhh... ciekawe kto musi mu wyłożyć parę rzeczy żeby uwierzył, może lukasrz który posiada 4200Ti :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frstjob -> daj sobie spokój z gościem, to jakiś dzieciak.

 

 

miesiąc temu Radeona 9600 Pro od herca i wymieniłem na to co mam w podpisie. ( nie na moje nerwy była częsta zmiana sterów w zalezności w jakie gry grałem :(  wydajność mialem mniejszą niż moje stare ti 4200 :(  )

No to gratuluje, musiałeś być bardzo zdolny, skoro zminiałeś stery jak skarpetki...

 

Kucyk - normalnie ręce opadajo. Jak ludzie mogo tak zaniedbywać resztę kompa.

No ku*** normalnie głupio mi, że <span style="color:red;">[ciach!]</span>...

Wstydze się swojej płyty głównej i dysku... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co ty chciałeś zeby robili testy na p4 3.2 ee i 1gb ramu najlepiej. Bardzo dobrze że robili na takim sprzecie bo jak ktos kupuje taką karte to kupuje pewnie podobny pocesor zadko szybszy niż 2500 a zabacz na ludzi z forum połowa nie ma 1500+ wiec nie każdy potrzebuje oglądac testów na najszybszych sprzętach

Zgadzam się z Tobą w 100%, ale jak goście piszą, że po podwyższeniu rozdzielczości karta nie wyciąga więcej FPS, to chyba świadczy o tym, że proc dostarcza za mało danych i karta nie ma co robić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frstjob -> daj sobie spokój z gościem, to jakiś dzieciak.

 

 

miesiąc temu Radeona 9600 Pro od herca i wymieniłem na to co mam w podpisie. ( nie na moje nerwy była częsta zmiana sterów w zalezności w jakie gry grałem :(  wydajność mialem mniejszą niż moje stare ti 4200 :(  )

No to gratuluje, musiałeś być bardzo zdolny, skoro zminiałeś stery jak skarpetki...

 

może i jestem zdolny :wink: i napewno nie jestem za żadną firmą Ati czy nvidia jest mi to obojetne ważne, aby gry działały. tylko niestety nie mam teraz w co pograć:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i jestem zdolny :wink:  i napewno nie jestem za żadną firmą Ati czy nvidia jest mi to obojetne ważne, aby gry działały. tylko niestety nie mam teraz w co pograć:-(

No cóż, każdemu się zdarza :wink: Ale nie chce mi się wierzyc w to, aby wina leżała tylko po stronie karty :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO ty masz problemy widze !

Tu chodzi o przyszlosciowa karte a wiec mowa ze teraz twoja karta wyciaga 200 klatek ma sie nijak do przyszlosci gdzie jak np. wyjdzie taki Half-Life 2, twoja karta bedzie wyciagac te 15~20 klatek, a taki R 9600 np. 35 klatek i w tym momencie mozesz swoja karte wywalic bo slajdow nikt nielubi !

 

I teraz ESENCJA:

po co teraz brac tego GF ktory wyciaga 100 klatek w dzisiajeszych grach, a r9600 np. 70 klatek - roznicy niewidac !!!!!!! Ale poczekajcie na nowe gry ! Wtedy bedzie boj o WAZNE klatki a nie te niewidoczne i wtedy bedziecie kwiczec jak prosiaki z tymi swoimi GF !

 

SAWARAKASA !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO ty masz problemy widze !

Tu chodzi o przyszlosciowa karte a wiec mowa ze teraz twoja karta wyciaga 200 klatek ma sie nijak do przyszlosci gdzie jak np. wyjdzie taki Half-Life 2, twoja karta bedzie wyciagac te 15~20 klatek, a taki R 9600 np. 35 klatek i w tym momencie mozesz swoja karte wywalic bo slajdow nikt nielubi !

 

I teraz ESENCJA:

po co teraz brac tego GF ktory wyciaga 100 klatek w dzisiajeszych grach, a r9600 np. 70 klatek - roznicy niewidac !!!!!!! Ale poczekajcie na nowe gry ! Wtedy bedzie boj o WAZNE klatki a nie te niewidoczne i wtedy bedziecie kwiczec jak prosiaki z tymi swoimi GF !

 

SAWARAKASA !!!!!!!

Całkowicie popieram i do tego zmierzam w swoich postach...

Jeśl ktoś przymierzał by sie do zakupu karty na teraz to GF4Ti będzie wspaniałym wyborem, ale jeśli ma to być karta na 1,5 roku to R9600 będzie dużo lepszym rozwiązaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)I teraz ESENCJA:

po co teraz brac tego GF ktory wyciaga 100 klatek w dzisiajeszych grach, a r9600 np. 70 klatek - roznicy niewidac !!!!!!! Ale poczekajcie na nowe gry ! Wtedy bedzie boj o WAZNE klatki a nie te niewidoczne i wtedy bedziecie kwiczec jak prosiaki z tymi swoimi GF !(...)

Wręcz kwintesencja - bardzo dobrze, że ktoś podsumował to w taki sposób, bo tłumaczenie (normalne) nie pomagało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada studenciku ze mam wiecej lat niz ty(przy kompie pierwszy raz siedzialem jak na chleb mowiles beb i w pieluchy zonki mamie waliles ) i nie doje mamy ani taty na gadgety do kompa a na koncu wam napisalem ze teraz niech kupi gf4ti4200 za 400 i ma zaoszczedzone te 300 bo jak wyjdo naprawde tytoly oparte na dx9.0 to mu nawet ten radek 9600 nie pomoze a BLUEANGEL wtedy z zaoszczedzonymi 300 zl kupi karte ktora bedzie wymiatac lepiej od radka 9600 . moze to bedzie radek 10000(byle nie byl slabszy od 9500 co sie ati czesto jakos zdaza)

a moj dysk to sobie zmienilem z WD120GB bo juz mam dosyc wiertarek w kompie a wiem ze twoj do cichych nie nalezy (patrz temat "ktore120gb najcichsze") plyta mi sie marnuje? ja wole miec 2040 mhz na moim kompie + cichy wiatrak i porownywalny wynik z toba i widze ze jednak nie masz argomentow jakoby twoja karta tak bila na glowe karte o ok 50% tansza :lol: :lol: ,

a jesli twierdzisz ze w najnowsze gry mozesz grac z AAx8 i anizo ilestam to jestes smieszny jak zwykle , bo pewnie znowu wszyscy sie na ciebie uwzieli i w testach z gier wychodzi ze na takich ustawieniach to twoja karta po 30 klatek wycioga , no chyba ze jest to dla ciebie plynnie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym wy tu z halflife2 wyjezdzacie czy doom3 te gry sa co chwila odwlekane i jak tak dalej pojdzie to se w nie pograsz ale w 2005 i napewno nie na radku9600 ani na GF4ti4200/4600 a pewnie bedzie trza cos lepszego lyknoc , ilu takich bylo co na doom3 kopili juz gf3ti potem gf4ti potem radek9700pro i co tej gry nie ma dalej i nie wiadomo kiedy bedzie , a jak teraz kupi gf + szybszy proc albo + 256mb ramu to juz sie bedzie z tego cieszyl a jak naprawde wyjdo wymagajace tytoly to znowu zmieni .

czy wysta sie z h... na lby pozamieniali ? jestem pewien tylko jednego zeby grac w max ustawieniach na grach ktore sie za rok pojawio to musie se kupic grafe za 2000 a nie za 400 czy 700 to po co kase ladowac tylko w 1 element kompa ?

 

 

zobaczymy za rok jak sie bedziecie cieszyc z anizo i AA w najnowszych tytolach na swoich radkach a jak ja sie bede cieszyl kupujac karte ktora wtedy bedzie kosztowac 500zl gora ,juz w zeszlym roku straszyli ze w najnowsze tytoly w 2003 to tylko r9700pro bo nikt wtedy o 9800pro jeszcze nie myslal , na takich jak wy zeruje cala machina marketingu nvidii i ati kup juz teraz bo jest obsluga dx9.0 i to bedzie juz niedlugo potrzebne a czas plynie i plynie i ludzie sobie dalej na r9100 /gf3ti /gf4ti radzo i nie nazekajo a paru losi ktorzy sie dali nabrac majo bol ze przeplacili i nic z tego nie maja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)I teraz ESENCJA:

po co teraz brac tego GF ktory wyciaga 100 klatek w dzisiajeszych grach, a r9600 np. 70 klatek - roznicy niewidac !!!!!!! Ale poczekajcie na nowe gry ! Wtedy bedzie boj o WAZNE klatki a nie te niewidoczne i wtedy bedziecie kwiczec jak prosiaki z tymi swoimi GF !(...)

Wręcz kwintesencja - bardzo dobrze, że ktoś podsumował to w taki sposób, bo tłumaczenie (normalne) nie pomagało :wink:

no spoko tylko jak wyjdą nowe gry to radek moze być juz za wolny hl2 wyjdzie przy dobrych wiatrach w kwietniu a do tego czasu lepsze karty pewnie łądnie zpadną z ceny i jak sie za te 6 michów dołoży 400zł to na pewni kupi sie bardziej przyszłościową karte.I bedzie wiadomo jakie wymagania mają gry z dx9. Więc do tego czasu lepiej poczekać z gf4 który jak widać w wszyskich testach ładnie sobie radzi a jak coś brat to zawsze se podkrecić można no nie ??

 

Radek to dobra karta ale nie za te piniądze i jeszcze nie dziś, no może nie to że nie dziś ale żeby wykorzystywać ją w pełni to trza jeszcze poczekać chyba że ktoś lubi se dm 2k3 puszczać no to mu gratuluje bystrego zajęcia(nie tyczy sie to ludzi prowadzący z nami tą nazwijmy to rozmowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym wy tu z halflife2 wyjezdzacie czy doom3 te gry sa co chwila odwlekane i jak tak dalej pojdzie to se w nie pograsz ale w 2005 i napewno nie na radku9600 ani na GF4ti4200/4600 a pewnie bedzie trza cos lepszego lyknoc ,  ilu takich bylo co na doom3 kopili juz gf3ti potem gf4ti potem radek9700pro i co tej gry nie ma dalej i nie wiadomo kiedy bedzie , a jak teraz kupi gf + szybszy proc albo + 256mb ramu to juz sie bedzie z tego cieszyl a jak naprawde wyjdo wymagajace tytoly to znowu zmieni .

czy wysta sie z h... na lby pozamieniali ? jestem pewien tylko jednego zeby grac w max ustawieniach na grach ktore sie za rok pojawio to musie se kupic grafe za 2000 a nie za 400 czy 700 to po co kase ladowac tylko w 1 element kompa ?

w 100% się zgadzam. i nie ma czegoś takiego jak pszyszłościowa karta graficzna :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)I teraz ESENCJA:

po co teraz brac tego GF ktory wyciaga 100 klatek w dzisiajeszych grach, a r9600 np. 70 klatek - roznicy niewidac !!!!!!! Ale poczekajcie na nowe gry ! Wtedy bedzie boj o WAZNE klatki a nie te niewidoczne i wtedy bedziecie kwiczec jak prosiaki z tymi swoimi GF !(...)

Wręcz kwintesencja - bardzo dobrze, że ktoś podsumował to w taki sposób, bo tłumaczenie (normalne) nie pomagało :wink:

no spoko tylko jak wyjdą nowe gry to radek moze być juz za wolny hl2 wyjdzie przy dobrych wiatrach w kwietniu a do tego czasu lepsze karty pewnie łądnie zpadną z ceny i jak sie za te 6 michów dołoży 400zł to na pewni kupi sie bardziej przyszłościową karte.I bedzie wiadomo jakie wymagania mają gry z dx9. Więc do tego czasu lepiej poczekać z gf4 który jak widać w wszyskich testach ładnie sobie radzi a jak coś brat to zawsze se podkrecić można no nie ??

 

Radek to dobra karta ale nie za te piniądze i jeszcze nie dziś, no może nie to że nie dziś ale żeby wykorzystywać ją w pełni to trza jeszcze poczekać chyba że ktoś lubi se dm 2k3 puszczać no to mu gratuluje bystrego zajęcia(nie tyczy sie to ludzi prowadzący z nami tą nazwijmy to rozmowe)

to im caly czas proboje wytlomaczyc ale nie mogo tego pojac .

Zobaczcie POWER BY AMD siedzi na gf i w reszte sprzetu inwestuje a nie kupil karte w ciemno bo sie kiedys przyda , a jka przywala takie wymaganie ze nie to co ? pewnie wtedy sie bedziecie martwic . wierzcie mi nic nie warto robic na zas w sprawie kompow ale zeby to wiedzec to trzeba naprawde miec doswiadczenie a to z wiekiem samo przyjdzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO-> też nie doję rodziców w kase na kompa, mimo tego że studiuję i nie jestem studencikiem - a jak Ty używasz takich określeń to masz lekceważący stosunek do takowych i nie mówiłbyś w ten sposób gdybyś się dostał na studia lub takowe byś skończył, ktoś, kto w pieczołowity sposób zdobywa wiedzę sam wie że to jest wysiłek (mówię tu szczególnie o studiach Państwowych - dziennych - na takich jakich jestem) i szanuje to, że ktoś również studiuje. Skoro Ty nie masz szacunku dla "studencików" to albo sam nigdy nim nie byłeś, albo brakuje Ci jeszcze trochę aby nim zostać... :D

Pewnie, że jeszcze spokojnie będzie można pograć na Ti4200,4600, ale zwróć uwagę że kolega zaczynający temat chce grafę na dłużej i ze spokojnym sumieniem polecam mu kartę wykorzystującą możliwości DX 9.0 i mającą w nim większą wydajność niż karta bez wsparcia dla niego. Może BLUEANGEL nie sprzedaje grafy co jakiś czas tylko jak zmienia to chce korzystac z niej dłużej, może niech on w końcu coś powie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO -> Ale z ciebie Lamer, nie mam pytań... Wogóle jak czytam twoje wypowiedzi to mi się żygać chcę. Chyba uciekałeś z zajęć j.polskiego w podstawówce, tak płynnie mówisz polszczyzną...

Wracając do tematu karty, to te wyminione przez ciebie 30 klatek - choć to już płynność dla oka ludzkiego, moja karta uzyskuje na standardowym taktowaniu. Zapominasz o V-modzie, który niesamowicie podniósł osiągi...

 

Twoje teorie co do zakupu karty (te zostaw 300, później dołożysz), są bardzo mało trafne. Karta za 700zł kupiona za rok, będzie osiągała w przyszłych aplikacjach takie wyniki jak karta za 700zł kupiona dziś, testowana na dzisiejszym oprogramowaniu...

Tak to sobie można czekać w nieskończoność...

 

Co do dysku - jesteś nowy na forum i jakbyś je przeglądał to byś wiedział dlaczego wybrałem MAXTOR-a...

Jeśli go nie miałeś w budzie to na jego temat się nie wypowiadaj, bo porównywanie głośności tych dysków to jak paradoksalne porównywanie kart graficznych - jedna ma 60, a druga 65 klatek - to i to płynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wysta sie z h... na lby pozamieniali ? jestem pewien tylko jednego 

Widze, że ze znajomością ortografii jest u Ciebie tak samo jak i ze znajomością na sprzęcie. To raz. Dwa, tak się tu dziecko wymądrzasz, a nie potrafisz sobie nawet poprawnych timeingów pamięci ustawić. A trzy - rozumiem, że sknera jesteś i dlatego tak kręcisz tego swojego dziforsa, ale może inni mają pieniądze i nie będe po głupie 300zł odkładać na rok czy dwa. Bo za 300zł to można sobie kupić... podkładke dobrą, for example surface'a a reszte na cokolwiek innego spożytkować a nie w "sprzęt" inwestować. Heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO -> Ale z ciebie Lamer, nie mam pytań... Wogóle jak czytam twoje wypowiedzi to mi się żygąć chcę. Chyba uciekałeś z zajęć j.polskiego w podstawówce, tak płynnie mówisz polszczyzną...

Wracając do tematu karty, to te wyminione przez ciebie 30 klatek - choć to już płynność dla oka ludzkiego, moja karta uzyskuje na standardowym taktowaniu. Zapominasz o V-modzie, który niesamowicie podniósł osiągi...

 

Twoje teorie co do zakupu karty (te zostaw 300, później dołożysz), są bardzo mało trafne. Karta za 700zł kupiona za rok, będzie osiągała w przyszłych aplikacjach takie wyniki jak karta za 700zł kupiona dziś, testowana na dzisiejszym oprogramowaniu... 

Tak to sobie można czekać w nieskończoność...

 

Co do dysku - jesteś nowy na forum i jakbyś je przeglądał to byś wiedział dlaczego wybrałem MAXTOR-a... 

Jeśli go nie miałeś w budzie to na jego temat się nie wypowiadaj, bo porównywanie głośności tych dysków to jak paradoksalne porównywanie kart graficznych - jedna ma 60, a druga 65 klatek - to i to płynie...

i ja jestem lamerem? co ty czlowieku mowisz sie zastanow wez powiedz chlopakowi zeby juz na 1 dzien w domu pozbawil grafe gwarancji bo vmod mu osiogi niesamowicie podniesie a jak karta mu sie wywali bo taki trafi egzemplarz akurat to nie majac kasy na nowo bedzie na rivie tnt jezdzil co ?potem najlepiej do tak zmodowanej karty i plyty jak twoja niech wstawi chlodzenie glosne jak czolg ,to mu da tako przyjemnosc ze sie ze szczescia nie pozbiera i te dodatkowe kilka fps w zamian to zrekompensuje, a jego kolega w tym czasie kupi karte za 400 zl i bez utraty gwary i jakiegokolwiek ryzyka bedzie gral w te SAME GRY CO ON Z TAKIM SAMYM ZADOWOLENIEM no chyba ze ty masz na stale wlonczonego Frapsa i jak nie masz 100fps to nie grasz

ty mi mowisz ze tak odkladac mozna co roku ? - chlopie to ty zyjesz mazeniami :lol: ja mu mowie co ma zrobic teraz , co ty czarna magie studiujesz ?ze wiesz iz za rok na radku9600 NAPEWNO BEDZIE GRAL Z AA i ANIZO itd . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy wysta sie z h... na lby pozamieniali ? jestem pewien tylko jednego 

Widze, że ze znajomością ortografii jest u Ciebie tak samo jak i ze znajomością na sprzęcie. To raz. Dwa, tak się tu dziecko wymądrzasz, a nie potrafisz sobie nawet poprawnych timeingów pamięci ustawić. A trzy - rozumiem, że sknera jesteś i dlatego tak kręcisz tego swojego dziforsa, ale może inni mają pieniądze i nie będe po głupie 300zł odkładać na rok czy dwa. Bo za 300zł to można sobie kupić... podkładke dobrą, for example surface'a a reszte na cokolwiek innego spożytkować a nie w "sprzęt" inwestować. Heh.

1. zalezy co uznales iz to h... mialo znaczyc :wink:

2.timingi takie jak mam daja mi najwieksza wydajnosc

3. ktos kto przy grafie za 700 ma plyte za mniej niz 250 zl w dodatku po vmodzie i grafe po vmodzie to chyba jest sknera i na pewno taki osobnik podkladki za 3 banki nie ma ,a jako ja mam podkladke ? zadna bo moja mysz optyczna na blacie biurka dobrze sie sprawuje . :D :D

jakies jeszcze zarzuty czy to wszystko na co cie stac , ah odnosnie ortografi to dzieciaczkowie drodzy nie spuszczam sie tu jakos specjalnie bo nawet jak byscie nie zauwazyli to mi sie alt nie chce naciskac jak bym rozmawial z kims kogo szanuje to pewnie bym sie postaral , pozatym po pracy czlowiek zmeczony jest troche ale wy to znac bedziecie jak od mamy fartuszka was zycie oderwie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy wysta sie z h... na lby pozamieniali ? jestem pewien tylko jednego 

Widze, że ze znajomością ortografii jest u Ciebie tak samo jak i ze znajomością na sprzęcie. To raz. Dwa, tak się tu dziecko wymądrzasz, a nie potrafisz sobie nawet poprawnych timeingów pamięci ustawić. A trzy - rozumiem, że sknera jesteś i dlatego tak kręcisz tego swojego dziforsa, ale może inni mają pieniądze i nie będe po głupie 300zł odkładać na rok czy dwa. Bo za 300zł to można sobie kupić... podkładke dobrą, for example surface'a a reszte na cokolwiek innego spożytkować a nie w "sprzęt" inwestować. Heh.

1. zalezy co uznales iz to h... mialo znaczyc :wink:

2.timingi takie jak mam daja mi najwieksza wydajnosc

3. ktos kto przy grafie za 700 ma plyte za mniej niz 250 zl w dodatku po vmodzie i grafe po vmodzie to chyba jest sknera i na pewno taki osobnik podkladki za 3 banki nie ma ,a jako ja mam podkladke ? zadna bo moja mysz optyczna na blacie biurka dobrze sie sprawuje . :D :D

jakies jeszcze zarzuty czy to wszystko na co cie stac , ah odnosnie ortografi to dzieciaczkowie drodzy nie spuszczam sie tu jakos specjalnie bo nawet jak byscie nie zauwazyli to mi sie alt nie chce naciskac jak bym rozmawial z kims kogo szanuje to pewnie bym sie postaral , pozatym po pracy czlowiek zmeczony jest troche ale wy to znac bedziecie jak od mamy fartuszka was zycie oderwie :lol:

To Ty strasznie kulturalny jesteś i jako STARSZY PRACUJĄCY dajesz doskonały przykład młodszym :lol: Po pracy... - Ja mam zajęcia po 8 - 10h na uczelni a potem w czwartek i piątek udzielam korepetycji, więc nie mów mi o tym, że tego nie znam. Poza tym jak ktoś nie ma wyższego wykształcenia i musi pracować fizycznie po zakończonej edukacji to świadczy tylko o jego ambicjach i aspiracjach.

Poza tym gadamy o grafie do 700zł - zgadzam się z kucykiem - kupiłem 9600TX bo chcę mieć niezłą grafę z którą już moge "poszaleć" w ustawieniach, dla własnej satysfakcji. Jeżeli bym czekał to bym się nigdy nie doczekał kupna bardzo dobrej karty graficznej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nawet jak byscie nie zauwazyli to mi sie alt nie chce naciskac jak bym rozmawial z kims kogo szanuje to pewnie bym sie postaral

8O

 

frstjob -> choć idziemy na piwko, niech user ABCDEFGH dalej błądzi w tym brodziku intelektualnym w którym teraz się znajduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty strasznie kulturalny jesteś i jako STARSZY PRACUJĄCY dajesz doskonały przykład młodszym  :lol: Po pracy... - Ja mam zajęcia po 8 - 10h na uczelni a potem w czwartek i piątek udzielam korepetycji, więc nie mów mi o tym, że tego nie znam. Poza tym jak ktoś nie ma wyższego wykształcenia i musi pracować fizycznie po zakończonej edukacji to świadczy tylko o jego ambicjach i aspiracjach. 

Poza tym gadamy o grafie do 700zł - zgadzam się z kucykiem - kupiłem 9600TX bo chcę mieć niezłą grafę z którą już moge "poszaleć" w ustawieniach, dla własnej satysfakcji. Jeżeli bym czekał to bym się nigdy nie doczekał kupna bardzo dobrej karty graficznej.

Pozdrawiam.

no nie no gosciu medal ci sie nalezy bo po lekcjach jeszcze korepetycji udzielasz ojejku jej , pozatym to tak sie sklada ze sie doksztalcam zaocznie , co nie jest latwe jak sie pracuje w PRAWDZIWEJ pracy i jest sie glowa rodziny , ten smyk na zdjeciu to moj synek i dla niego to robie , a jak mam szanowac szczylka ktory to jescze po lekcjach korepetycje daje (oj oj oj medal mu ) moze moj tatus i mamusia nie mieli tyle grosza zeby starego konia w domu nianczyc i do szkolki mu kanpusie pakowac,synku ja w twoim wieku (o tak,ja to moge powiedziec) to juz zycie od podszewki znalem a nie u mamusi na garnuszku siedzialem. a C_Y_C_A jeszcze rabiesz mamie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nawet jak byscie nie zauwazyli to mi sie alt nie chce naciskac jak bym rozmawial z kims kogo szanuje to pewnie bym sie postaral

8O

 

frstjob -> choć idziemy na piwko, niech user ABCDEFGH dalej błądzi w tym brodziku intelektualnym w którym teraz się znajduje...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a pozatym jako starszy i madrzejszy to juz z gownia_zami rozmawiac nie bede , bo z braku argomentow to juz sie do ortografi czepiaja , zawsze tak byc musi ze madry glupiemu ustepuje zegnam szczeniaki :lol: :lol: a ciebie firstjob to juz do medalu przodownika pracy zadeklarowalem tylko o smieciach nie zapominaj no i po amam zabki myj zawsze ,a jak bedziesz chcial ee to wolaj glosno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...