Skocz do zawartości
blueangel

GeForce 4 4200 czy jakiś Radeon mam tylko 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

To Ty strasznie kulturalny jesteś i jako STARSZY PRACUJĄCY dajesz doskonały przykład młodszym  :lol: Po pracy... - Ja mam zajęcia po 8 - 10h na uczelni a potem w czwartek i piątek udzielam korepetycji, więc nie mów mi o tym, że tego nie znam. Poza tym jak ktoś nie ma wyższego wykształcenia i musi pracować fizycznie po zakończonej edukacji to świadczy tylko o jego ambicjach i aspiracjach. 

Poza tym gadamy o grafie do 700zł - zgadzam się z kucykiem - kupiłem 9600TX bo chcę mieć niezłą grafę z którą już moge "poszaleć" w ustawieniach, dla własnej satysfakcji. Jeżeli bym czekał to bym się nigdy nie doczekał kupna bardzo dobrej karty graficznej.

Pozdrawiam.

no nie no gosciu medal ci sie nalezy bo po lekcjach jeszcze korepetycji udzielasz ojejku jej , pozatym to tak sie sklada ze sie doksztalcam zaocznie , co nie jest latwe jak sie pracuje w PRAWDZIWEJ pracy i jest sie glowa rodziny , ten smyk na zdjeciu to moj synek i dla niego to robie , a jak mam szanowac szczylka ktory to jescze po lekcjach korepetycje daje (oj oj oj medal mu ) moze moj tatus i mamusia nie mieli tyle grosza zeby starego konia w domu nianczyc i do szkolki mu kanpusie pakowac,synku ja w twoim wieku (o tak,ja to moge powiedziec) to juz zycie od podszewki znalem a nie u mamusi na garnuszku siedzialem. a C_Y_C_A jeszcze rabiesz mamie ?

No to dużo Ci coś ta nauka nie daje :lol: , a żadnego medalu nie chcę wystarczy mi szeroki uśmiech malujący się na mojej twarzy. A PRAWDZIWĄ pracę znam i nie będę Ci się tłumaczył jakie są tego przyczyny. A wyzywając mnie od szczylków etc. pokazujesz jaki to Ty jesteś dorosły i jak Ty znasz życie od podszewki.

 

Moderów proszę o zamknięcie tematu bo nic nowego nie zostanie wniesione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a pozatym jako starszy i madrzejszy to juz z gownia_zami rozmawiac nie bede , bo z braku argomentow to juz sie do ortografi czepiaja , zawsze tak byc musi ze madry glupiemu ustepuje zegnam szczeniaki  :lol:  :lol: a ciebie firstjob to juz do medalu przodownika pracy zadeklarowalem tylko o smieciach nie zapominaj  no i po amam zabki myj zawsze ,a jak bedziesz chcial ee to wolaj glosno

Mam tylko nadzieję, że mama wychowa dziecko lepiej niż ojciec BIG LOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dysku - jesteś nowy na forum i jakbyś je przeglądał to byś wiedział dlaczego wybrałem MAXTOR-a... 

Jeśli go nie miałeś w budzie to na jego temat się nie wypowiadaj, bo porównywanie głośności tych dysków to jak paradoksalne porównywanie kart graficznych - jedna ma 60, a druga 65 klatek - to i to płynie...

jezeli wybrales maxtora ze wzgledu na glosnosc to jest to porazka. mialem Maxtora Diamondmax 60+ 30GB 7200RPM i po zastosowaniu tego programiku od maxtora do cichszego ustawiania ruchu glowic byl dalej glosniejszy od caviara z podpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo ale wojna no nie w;lasnie kupilem kompa jak w opisie i podkrecilem ponoc radeony 9600pro maja podobna wydajnosc z gf4 ti:) no wiec ktos tam 15,7 k w 3dmarku 2001 spoko ja mam tylko 13,5 k wiec porownamy procentowo roznice 2001 z 2003 w 2003 mam 4061 wiec posiadacze gf4 ti4200/4600 700655 z dopalaczem rakietowym;)piszcze wyniki i poronamy procentowo w 2001 1 trace 15% teraz piszcie wyniki z 3da marka 03 spr tam wasza wydajnosc jak roznica bedzie okolo 15% przynam, ze zjebalem z kupnem karty pozdro a sorry masz szybszego proca:) musimy ci anulowac 0,7 k z 3dmarka 2001 zeby bylo po rowno wiec masz w 3dmarku 2001 10% wydajniejsza karte z prcoem liczac wiec zapodaj wynik z 2003 oczywiscie okroimy go troche za rpoca i porownamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli wybrales maxtora ze wzgledu na glosnosc to jest to porazka. mialem Maxtora Diamondmax 60+ 30GB 7200RPM i po zastosowaniu tego programiku od maxtora do cichszego ustawiania ruchu glowic byl dalej glosniejszy od caviara z podpisu

Mówisz o serii DiamondMax Plus 8 - także miałem dysk z tej serii i po roku stał się uciążliwy, sprzedałem go, zakupiłem 80GB z serii DiamondMax Plus 9 i musze powiedzieć, że dysk jest naprawde cichy, jeśli chodzi o wirujące tależe jest tak samo cichy jak barracuda 120GB, może troszkę głośniejszy podczas odczytu/zapisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo ale wojna no nie w;lasnie kupilem kompa jak w opisie i podkrecilem ponoc radeony 9600pro maja podobna wydajnosc z gf4 ti:) no wiec ktos tam 15,7 k w 3dmarku 2001 spoko ja mam tylko 13,5 k wiec porownamy procentowo roznice 2001 z 2003 w 2003 mam 4061 wiec posiadacze gf4 ti4200/4600 700655 z dopalaczem rakietowym;)piszcze wyniki i poronamy procentowo w 2001 1 trace 15% teraz piszcie wyniki z 3da marka 03 spr tam wasza wydajnosc jak roznica bedzie okolo 15% przynam, ze zjebalem z kupnem karty pozdro a sorry masz szybszego proca:) musimy ci anulowac 0,7 k z 3dmarka 2001 zeby bylo po rowno wiec masz w 3dmarku 2001 10% wydajniejsza karte z prcoem liczac wiec zapodaj wynik z 2003 oczywiscie okroimy go troche za rpoca i porownamy

do mnie rozmawiasz człowiczq ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo ale wojna no nie w;lasnie kupilem kompa jak w opisie i podkrecilem ponoc radeony 9600pro maja podobna wydajnosc z gf4 ti:) no wiec ktos tam 15,7 k w 3dmarku 2001 spoko ja mam tylko 13,5 k wiec porownamy procentowo roznice 2001 z 2003 w 2003 mam 4061 wiec posiadacze gf4 ti4200/4600 700655 z dopalaczem rakietowym;)piszcze wyniki i poronamy procentowo w 2001 1 trace 15% teraz piszcie wyniki z 3da marka 03 spr tam wasza wydajnosc jak roznica bedzie okolo 15% przynam, ze zjebalem z kupnem karty pozdro a sorry masz szybszego proca:) musimy ci anulowac 0,7 k z 3dmarka 2001 zeby bylo po rowno wiec masz w 3dmarku 2001 10% wydajniejsza karte z prcoem liczac wiec zapodaj wynik z 2003 oczywiscie okroimy go troche za rpoca i porownamy

do mnie rozmawiasz człowiczq ??
No ja tak jak ty także nie wiem o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do AJDAHO!!!

 

Ja pier....!!! 8O Ale ty LOL "jesteś". Jak widzisz mam szacunek dla wszystkich nawet dla Ciebie i nacisnąłem ten ALT :D. Choć nie wiem czy mogę z tobą rozmawiać bo mam płytę za 200zł :wink: to i tak się wypowiem. Uważasz, że jak ktoś za grafe dał więcej (kupiłem 9600TX-I'm very happy! :D ) niż za płyte to jest gorszy od Ciebie? Każdy kupuje to na co ma ochote. I ja miałem ochote na -sorry- marnego ECS-a za 200zł to takiego kupiłem. I sam na to zapracowałem. I szanuję tego co ma celerona 800Mhz bo ma to na co go stać (choć chciałby zapewne P4-3.2) lub nie chce pakować kase w kompa i woli kupić sobie np. buty. I taki człowiek ma więcej do powiedzenia niż jakiś buc co ma kupe forsy (nie tyczy się wszystkich). I zastanawia mnie twoja rodzina skoro chwalisz się jakie to nie masz statsy w gierach. To ważniejsza jest dla Ciebie rodzina czy GF4 i super statsy?? Jedno drugiemu przeczy. Jako, że mam 22lata i studiuje zaocznie i do tego pracuje to rozumiem i nie dyskutuję już z Toba bo wiem, że jestem dla Ciebie nieszanowanym szczeniakiem (sorry :lol: ).

 

Wracając do tematu. Jeśli moge Ci coś poradzić w sprawie grafy to sądzę, że śmiało możesz brać tego 9600TX(9500Pro). Wielu ludzi z forum kupiło tą grafe z allegro i są zajeb... zadowoleni. Dodatkowo masz grafe na jakiś czas i w zupełności wystarczy do takich tytułów jak HL2 czy Doom3. Mój kumpel miał WinFasta Ti4200 i po zabawie z moim 9600TX zmienił grafe właśnie na taką. I nie zgodzę się z ludzmi, którzy twierdzą, że do każdej gry trzeba zmieniać stery. Te czasy minęły już od Catalyst 3.4. Ja ani razu sterów nie zmieniałem do żadnej gry (a miałem wcześniej GF2MX potem R8500). Także nie musisz się obawiać graf ATI. Wybór i tak pozostawiam tobie. Nie stoję po żadnj stronie.

 

Pozdrawiam wszystkich wojowników tego tematu! Hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o serii DiamondMax Plus 8 - także miałem dysk z tej serii i po roku stał się uciążliwy, sprzedałem go, zakupiłem 80GB z serii DiamondMax Plus 9 i musze powiedzieć, że dysk jest naprawde cichy, jeśli chodzi o wirujące tależe jest tak samo cichy jak barracuda 120GB, może troszkę głośniejszy podczas odczytu/zapisu...

8 nie 8 :) na nalepce bylo 60+ :) W jednym po 1,5 miecha padlo lozysko a drugi mialem 1,5 roku i dalej sluzy nowemu wlascicielowi :) teraz mam caviara 40GB 8mb cache i jest smialo moge go porownac do barracudy IV, podczas operaci jest ciut glosniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo ale wojna no nie w;lasnie kupilem kompa jak w opisie i podkrecilem ponoc radeony 9600pro maja podobna wydajnosc z gf4 ti:) no wiec ktos tam 15,7 k w 3dmarku 2001 spoko ja mam tylko 13,5 k wiec porownamy procentowo roznice 2001 z 2003 w 2003 mam 4061 wiec posiadacze gf4 ti4200/4600 700655 z dopalaczem rakietowym;)piszcze wyniki i poronamy procentowo w 2001 1 trace 15% teraz piszcie wyniki z 3da marka 03 spr tam wasza wydajnosc jak roznica bedzie okolo 15% przynam, ze zjebalem z kupnem karty pozdro a sorry masz szybszego proca:) musimy ci anulowac 0,7 k z 3dmarka 2001 zeby bylo po rowno wiec masz w 3dmarku 2001 10% wydajniejsza karte z prcoem liczac wiec zapodaj wynik z 2003 oczywiscie okroimy go troche za rpoca i porownamy

do mnie rozmawiasz człowiczq ??
No ja tak jak ty także nie wiem o co chodzi :D

Zapewne chodzi tu o procentowy przyrost w 3d Mark-u 2003 w porównaniu do 3d Mark-a 2001 odpowiednio dla Radka 9600Pro i Ti 4200,4600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....!!!  8O  Ale ty LOL "jesteś".  

Zgadzam się

Jak widzisz mam szacunek dla wszystkich nawet dla Ciebie i nacisnąłem ten ALT  :D. Choć nie wiem czy mogę z tobą rozmawiać bo mam płytę za 200zł

Pięknie powiedziane

nie zgodzę się z ludzmi, którzy twierdzą, że do każdej gry trzeba zmieniać stery. Te czasy minęły już od Catalyst 3.4. Ja ani razu sterów nie zmieniałem do żadnej gry (a miałem wcześniej GF2MX potem R8500).  

Także się zgadzam

Także nie musisz się obawiać graf ATI. Wybór i tak pozostawiam tobie.

Bardzo dobra "płynta" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie frstjob ja trace okolo 10 % w 3dmarku 2001 to zoabczymy ile ona straci w 3d marku 2003 jak mniej badz rowno 10% to uznam ze zjebalem z karta a nie 15 % bo ja mam proc 2,2 ghz a on 2,5 ale procek to pikus niech zapoda wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

power amd cos tam podaj wynik w 3d marku 2003

jaki ty koleś jestes to tak jak byś malucha w teren i mierzył mu czas wiadomo ze nie dojedzie. Wiesz doskonale ze 4ti nie obługuje dx9 i 3dm bedzie odejmował punkty za to, co ci z wyniku to nie wiem ale jak tak płaczesz to ci podam mam 2000 ale robiłem go na jaisch średnich ustawieniech wiec nie weim ile na maxa by było. Jak dla mnie to chore bo wiadomo kto tu wygra ale co z tego jak sie zaczna na dobre gry, z dopracowanym dx9 to sie dowiemy ile warty trn radek jest a teraz po co ci to korzystarz z dx9 chyba tylko w benchmarkach. wiec po co ci to jak ze tego nie korzystarz teraz liczy sie db8 a tam znany jest wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaczna sie doomy i te sprawy wtedy sobie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lne na full detale a ty sobie pograsz moze na full detalach ale 800/600 a era direkra 9 juz blisko mowie ze za pol roku sprzedacie za dobra cene wasze gf4 a kto to kupi jak nie bedzie ze straym direktem smieszne jest takie gadanie dolozycie se 200zl i kupice.....?? radeona 9600pro przejrzyj testy kazdy patrzy na testy wersji lite a to jest gowno bo o/c jest gowniane jesli wogle jest radeona moge puscic 520/740 ale nie bede radiatorow zakladal a wtedy wiadomo ze wydajnosc skoczy era ti sie konczy i jak bylo wtytule ma to byc karta porzyslzosciowa a nie wiem czy njablizse pol roku jest Przyszloscia......pozdro dla all a i nie uwazam ze titanum to zle karty sa dobre ale jesli ktos je porownuje do radeonow 9600pro pelnych jescze po o/c to nie mam pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kupiliście karte z dx9 zeby se móc całego 2dm 2k3 oglądać może powiecie co wam ze tego jak w moder nature spada wam do 4 klatek

musze cie zmartwic w mother nature na starcie mam 55 klatek a njamniej mailem w 2 momentach po 9 klatek wiec 9 to nie 4 ciekawe ile ty miales 0,5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kupiliście karte z dx9 zeby se móc całego 2dm 2k3 oglądać może powiecie co wam ze tego jak w moder nature spada wam do 4 klatek

 

wlasnie mamy chociaz te cztery klatki a ty masz no hardware support :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

power amd cos tam podaj wynik w 3d marku 2003

jaki ty koleś jestes to tak jak byś malucha w teren i mierzył mu czas wiadomo ze nie dojedzie. Wiesz doskonale ze 4ti nie obługuje dx9 i 3dm bedzie odejmował punkty za to, co ci z wyniku to nie wiem ale jak tak płaczesz to ci podam mam 2000 ale robiłem go na jaisch średnich ustawieniech wiec nie weim ile na maxa by było. Jak dla mnie to chore bo wiadomo kto tu wygra ale co z tego jak sie zaczna na dobre gry, z dopracowanym dx9 to sie dowiemy ile warty trn radek jest a teraz po co ci to korzystarz z dx9 chyba tylko w benchmarkach. wiec po co ci to jak ze tego nie korzystarz teraz liczy sie db8 a tam znany jest wynik

nie masz co z nimi dyskutować kolego zebrało się tu niezłe towarzystwo wzajemnej adoracji i nawzajem się dopieszczają , głupoty gadasz i już bo teraz to sie liczy dx9 choć gier nie ma , a mi sie wydaje ze kilku osobników odczuwa potężny dyskomfort psychiczny poniewaz w OBECNYCH grach mają wydajność jak inni na kartach o połowe tańszych , za to z wydajniejszym systemem pamięci , (zeby jeszcze wiedzieli ile przyjemności daje możliwość regulacji FSB niezależnie od AGP czy częstotliwosci pamięci ), za rok gdy jeden z drugim stwierdzi ze lepiej było pieniądze przeznaczyć na mobo bo grafa i tak nie wyrabia to ty bedziesz o krok do przodu bo zostanie ci kupić tylko grafe a im zmiana wszystkiego w kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do mocy ti to prosze bardzo wydajnosc pod DX 8 w Aquamarku jest nizsza od Radka 9600pro pod DX 9 a skoro powolujesz sie na test 3dmarka 2001 ktory jest testem glownie DX 7 (3 na 4 testy ktore sie licza) to powinno cie to zainteresowac. A by porownac wyniki to dajcie link do compare i popatrzcie na wynika shaderow :lol: ciekaw jestem kto bedzie mial lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kupiliście karte z dx9 zeby se móc całego 2dm 2k3 oglądać może powiecie co wam ze tego jak w moder nature spada wam do 4 klatek

musze cie zmartwic w mother nature na starcie mam 55 klatek a njamniej mailem w 2 momentach po 9 klatek wiec 9 to nie 4 ciekawe ile ty miales 0,5??
widać ze jesteś ostry baran jak mogłem mieć tam jakie kolwiek fps jak moja grafa nie obsługuje dx9 ot jasne chyba ze mi sie test nie odpali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kupiliście karte z dx9 zeby se móc całego 2dm 2k3 oglądać może powiecie co wam ze tego jak w moder nature spada wam do 4 klatek

musze cie zmartwic w mother nature na starcie mam 55 klatek a njamniej mailem w 2 momentach po 9 klatek wiec 9 to nie 4 ciekawe ile ty miales 0,5??
widać ze jesteś ostry baran jak mogłem mieć tam jakie kolwiek fps jak moja grafa nie obsługuje dx9 ot jasne chyba ze mi sie test nie odpali
no walsnie baranie a jak mozna miec pol klatki??pomysl troche to byla przenosnia przykro mi ze ci nie odpala podkrec se direkta:))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie jak slysze o Doom 3 to mnie juz wogole rozbraja, ta gra to ma sie ukazac juz od ilu , ze 4 lat czy wiecej ?a juz w zeszlym roku to mowili ze tam radek 9700pro +1gb ramu potrzeba wiec z czym te teksty , ja nie twierdzilem nigdy tutaj ze gf to przyszlosc itp , twierdze ze niewiadomo co bedzie w przyszlosci dlatego wole teraz miec gf i rozbudowywac reszte kompa nic za rok sie z reka w nocniku obudzic , bo bede mial kompa na starusienkim chipsecie z pamiotkami na cl2,5 przy 180 fsb (wole 2.0 i 177fsb), patrzac na to co sie dzieje sam pewnie bede mial jakiegos radka pewnie bo fx jak narazie to chyba po tylku zbieraja , ale KUPIE wtedy karte ktora bedzie WARTA SWOJEJ CENY a nie bede wrozyl z fosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="AJDAHO

a mi sie wydaje ze kilku osobników odczuwa potężny dyskomfort psychiczny poniewaz w OBECNYCH grach mają wydajność jak inni na kartach o połowe tańszych , za to z wydajniejszym systemem pamięci , (zeby jeszcze wiedzieli ile przyjemności daje możliwość regulacji FSB niezależnie od AGP czy częstotliwosci pamięci ), za rok gdy jeden z drugim stwierdzi ze lepiej było pieniądze przeznaczyć na mobo bo grafa i tak nie wyrabia to ty bedziesz o krok do przodu bo zostanie ci kupić tylko grafe a im zmiana wszystkiego w kompie

 

Aleś teraz doj... jak łysy o kant grzywą! Buahahahahhahahaha

Wiem, że to do mnie bo mam płyte za 200zł. Buahahahaha. Zerknij do mnie w podpis. FSB 200Mhz z pamiątkiami synchro. Buahahahaha. Niezależnie od AGP. Buahahahah. Jak nie wiesz, to ta płyta za 200zł ma w biosie FSB=233Mhz a w SoftFSB w win do 305Mhz LOLu. I na dodatek sam ustalam sobie AGP/PCI. Buahahaha.

 

Jak ktoś czuje się niedowartościowany to dowartościowuje się płytą główną! Buahahahahaha. Szkoda mówić! :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="AJDAHO

a mi sie wydaje ze kilku osobników odczuwa potężny dyskomfort psychiczny poniewaz w OBECNYCH grach mają wydajność jak inni na kartach o połowe tańszych , za to z wydajniejszym systemem pamięci , (zeby jeszcze wiedzieli ile przyjemności daje możliwość regulacji FSB niezależnie od AGP czy częstotliwosci pamięci ), za rok gdy jeden z drugim stwierdzi ze lepiej było pieniądze przeznaczyć na mobo bo grafa i tak nie wyrabia to ty bedziesz o krok do przodu bo zostanie ci kupić tylko grafe a im zmiana wszystkiego w kompie

 

Aleś teraz doj... jak łysy o kant grzywą! Buahahahahhahahaha

Wiem, że to do mnie bo mam płyte za 200zł. Buahahahaha. Zerknij do mnie w podpis. FSB 200Mhz z pamiątkiami synchro. Buahahahaha. Niezależnie od AGP. Buahahahah. Jak nie wiesz, to ta płyta za 200zł ma w biosie FSB=233Mhz a w SoftFSB w win do 305Mhz LOLu. I na dodatek sam ustalam sobie AGP/PCI. Buahahaha.

 

Jak ktoś czuje się niedowartościowany to dowartościowuje się płytą główną! Buahahahahaha. Szkoda mówić! :lol: :lol: :lol:

 

to akurat nie bylo do ciebie kucyk ma plyte na kt333 ale widze ze cos cie jednak boli :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kupiliście karte z dx9 zeby se móc całego 2dm 2k3 oglądać może powiecie co wam ze tego jak w moder nature spada wam do 4 klatek

musze cie zmartwic w mother nature na starcie mam 55 klatek a njamniej mailem w 2 momentach po 9 klatek wiec 9 to nie 4 ciekawe ile ty miales 0,5??
widać ze jesteś ostry baran jak mogłem mieć tam jakie kolwiek fps jak moja grafa nie obsługuje dx9 ot jasne chyba ze mi sie test nie odpali
no walsnie baranie a jak mozna miec pol klatki??pomysl troche to byla przenosnia przykro mi ze ci nie odpala podkrec se direkta:))))))))))
Jak by wiedział co pisze to by napisał ze moja tego w ogóle nie osługuje ale nie wiedział wiec go nie broń a pozatym jak macie 9 klatek to ostro i co tyle wam starczy zeby graćw nowe gry z dx9 to gratuluje na pewno bedzie wam sie miło grało, teraz pomyśl jak dawno robili tego 3dm i bedziesz wiedział jakie wymagania bedą miały gry za 6 ppół roku na pewno bedzie ci wymiatał ten radek chyba jak bedziesz pedałował do tego buahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...