Skocz do zawartości
Q

Sony Ericsson. Opinie użytkowników. T61o,T3oo,P9oo,T68i itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Kur*** nawet w wiosce o nazwie "Psa koza rucha" znajdziesz byle komis z komorkami a Ty pytasz o Warszawe ????

Mieszkam 500 kilosow od tego miesta i wrzasnalbym na centralnym gdzie do najblizszego komisu i by mnie zaprowadzili do 39 punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie fotkę z T310@MCA25 : http://sid.iglu.cz/0015.jpg [Czasami wychodzą lepsze :) ]

 

--OT--

 

Kur*** nawet w wiosce o nazwie "Psa koza rucha" znajdziesz byle komis z komorkami a Ty pytasz o Warszawe ????

Mieszkam 500 kilosow od tego miesta i wrzasnalbym na centralnym gdzie do najblizszego komisu i by mnie zaprowadzili do 39 punktow.

grrr dwa razy tam byłem i widziałem realia dworca centralnego w nocy i w dzień... Jednakże wolałbym iść się drzeć w dzień ;) Bo to co w nocy z kumplami widzielismy to grrrrrrrr...

 

--OT--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowilem, ze na Centralnym sa komisy godne polecenia tylko tak wspomnialem bo DC jest dosc uczeszczanym miejscem wiec ktos by sie znalazl kto Ci wskaze droge. Ale to oczywiscie w zartach.

Chodzi mi o to, ze takich komisow w Wawie jest pewnie milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. wydaje mi sie ze tego pytania jeszcze nie bylo na forum ;] jakich uzywacie sygnałów (dzwonkow) wiadomosci ? i czy macie jakis sposob na wgranie swoich ? bo kurcze, zaden z ttych dzwonkow mi specjalnie nie pasuje jakos ;] powiedzcie jakich uzywacie i czy macie jakis sposob na nie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam sciagnietych z netu.

Z kilkuset zawsze cos sie wybierze co udezy w gusta.

 

Lepiej powiedzcie jakie gry sa najlepsze.

Jest tego milion na necie ale musialbym spedzic z 5 godz. zeby w cos fajnego zagrac bo wiekszosc to jednak gnioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu jest w cholere porysowany.

Jezeli to tak wyglada to nie bralbym.

Zawsze mozna zmienic obudowe ;) Ile kosztuje orietnacyjnie?

na allegro sa za 100 zl ... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26924171 chociaz ta akurat jakas podejzana nie widac logo SE z tylu pewniejsza juz chyba bedzie ta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27086122 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu jest w cholere porysowany.

Jezeli to tak wyglada to nie bralbym.

Zawsze mozna zmienic obudowe ;) Ile kosztuje orietnacyjnie?

To nie obudowa jest tak porysowana, a wyswietlacz. Minimum 160pln.

 

gdzie jest jakas strona z najnowszym softem do t610 - bo ja w sumie nic do swojego nowego nie dawalem a wkurza mnie ze czasem tak wolno to wszystko chodzi :/ ktos ma podobny problme?

Ktora masz wersje softu ?

I czy masz terminator zeby wgrac nowy soft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze pytam o cos co byc moze bylo:

mam t300 i wsio tak wolno chodzi , jakby z opoznieniem. da sie na to cos poradzic? najlepiej domowym sposobem?;)

jesli to bylo to prosze zacytowac/wskazac mi ten fragment... THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to wina jednej z dwoch rzeczy.

Jezeli kiedys byl szybki a teraz wolny to oznacza, ze masz go zapchany sms`ami.

Jezeli zawsze taki byl to musisz zaktualizowac soft.

Jezeli jest jeszcez na gwarancji to zrobia Ci to za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...