Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to ze to jest gra tylko na kiere a tym samym dla wybranych i powini ja dawac do kierownicy przy zakupie:) i to jest wada tej gry bo nikt nie bedzie gry z kiera kupowac za 400-np. i tylko o to mi chodzi , a nie ze colin lepszy i gwarantuje ci ze jak ktos ta gre odpali bez kiery to za 20min straci zapal do tego  i koniec , nie ma o co sie klocic:)

Ja sie przymierzam do kiery za 100pln uzywana.

Graja na takich kierownicach i nie narzekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze to jest gra tylko na kiere a tym samym dla wybranych i powini ja dawac do kierownicy przy zakupie:) i to jest wada tej gry bo nikt nie bedzie gry z kiera kupowac za 400-np. i tylko o to mi chodzi , a nie ze colin lepszy i gwarantuje ci ze jak ktos ta gre odpali bez kiery to za 20min straci zapal do tego  i koniec , nie ma o co sie klocic:)

za niecale 300pln to to kupisz juz Czerwone logi :) na ktorym gra sie wysmielicie, pozatym mozesz kupic uzywana w bardzo dobrej cenie jak i w naprawde bardzo dobrym stanie za jakies 200zł a bez FF to jeszcze mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze tez sie da grac tylko trzeba sobie dobrze filtry ustawic bo na tych standardowych to sie mozna zabic :D. Autorzy pomyleli i dali zaawansowane opcje konfiguracji sterowania i prawie wszystko da sie tutaj ustawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- ktos tam pisał, że jak sie narzeka na fizykę, to sie nigdy nie jeździło prawdziwym samochodem  :roll:  Oznajmiam, że mam prawko na samochód i motocykl i jakoś nie znalazłem gry, która mogła by choć w 30% odzwierciedlić realizm taki, jaki jest prowadząc normalny samochód, a już napewno wielkim rarytasem jest, gdy samochód w grze ma dźwiek silnika zbliżony do prawdziwego.

a moze masz prawko na wozek widłowy, a nie na samochod? bo bardziej przekonuja mnie takie wypowiedzi niz twoja: http://forum.no-grip.net/viewtopic.php?t=2307

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- ktos tam pisał, że jak sie narzeka na fizykę, to sie nigdy nie jeździło prawdziwym samochodem  :roll:  Oznajmiam, że mam prawko na samochód i motocykl i jakoś nie znalazłem gry, która mogła by choć w 30% odzwierciedlić realizm taki, jaki jest prowadząc normalny samochód, a już napewno wielkim rarytasem jest, gdy samochód w grze ma dźwiek silnika zbliżony do prawdziwego.

a moze masz prawko na wozek widłowy, a nie na samochod? bo bardziej przekonuja mnie takie wypowiedzi niz twoja:http://forum.no-grip.net/viewtopic.php?t=2307

hehehe THANK JUUU, wlasnie mialem to samo napisac.....fizyka jest genialna i to nie podlega zadnej dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dziekuje.

 

W koncu zawitalo na forum pare osob majacych pojecie o motosporcie. Od razu przyjemniej czyta sie takie watki :]

 

Moze jeszcze, przy odrobinie szczescia, uda nam sie niektorych przekonac, ze jezdzenie na codzien bylejakim FWD ma sie nijak do rajdow itp. I wtedy skoncza sie teksty: "mam prawko od 3 lat" (... i pewnie jezdze na codzien tatusiowym dejlu).

 

 

PS. KARAS, czy dobrze rozumiem ze w RBR zauwazalna jest roznica miedzy oczyszczonym szutrem, a swiezym ?? (sam ciagle tej gry nie mam jak kupic- ciagle jej tu nie ma! :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze malo a'propos Twojego avika. Ladny przejazd (prawie ;] czysty), widac, ze fizyka to cud, miod, orzeszki ale...

 

nie ma dluzszysz OESow???... znow tylko te 3 minutowki z Colina???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... zagralem!

 

REWELACJA!!! - moze grafika nie szokuje - chociaz stoi na wydokim poziomie, ale model jazdy/poziom trudnosci to jest to!!! Pierwszy raz doswiadczylem czegos takiego - ta gra rzeczywiscie wciaga! potrafi frustrowac i ... jeszcze bardziej wciaga! ;)

 

jak dla mnie RBR to hicior !!!

 

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze to jest gra tylko na kiere a tym samym dla wybranych i powini ja dawac do kierownicy przy zakupie:) i to jest wada tej gry bo nikt nie bedzie gry z kiera kupowac za 400-np. i tylko o to mi chodzi , a nie ze colin lepszy i gwarantuje ci ze jak ktos ta gre odpali bez kiery to za 20min straci zapal do tego  i koniec , nie ma o co sie klocic:)

Simy to taki specyficzny rodzaj gier, że nie każdemu się podoba i nie każdy w to gra, a ci którzy grają mają (z reguły) sprzęt do tego. Analogiczna sytuacja dotyczy simów lotniczych też bez dżojstika nie ma co grać w niektóre tytuły, a nawet były takowe które nie przewidywały gry z klawy.

 

PS. nie mogę się doczekać kiedy wreszcie będę mógł przetestować osobiście rbr :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

kurde mol. Nie mogę przejść ostatniego zadanie w szkole jazdy :P

Nie mogę zejść poniżej 01:25-26 a trza mieć 01:24. No cholera @#%@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne rozwiązanie to ćwicz ćwicz i ćwicz... po kilku godzinach treningu przejdziesz szkołe bez spocenia sie ... 8) ehehhe widze że śpieszy ci sie aby startować w sezonie ale odradzam skoro masz problemy ze szkołą... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- ktos tam pisał, że jak sie narzeka na fizykę, to sie nigdy nie jeździło prawdziwym samochodem  :roll:  Oznajmiam, że mam prawko na samochód i motocykl i jakoś nie znalazłem gry, która mogła by choć w 30% odzwierciedlić realizm taki, jaki jest prowadząc normalny samochód, a już napewno wielkim rarytasem jest, gdy samochód w grze ma dźwiek silnika zbliżony do prawdziwego.

a moze masz prawko na wozek widłowy, a nie na samochod? bo bardziej przekonuja mnie takie wypowiedzi niz twoja:http://forum.no-grip.net/viewtopic.php?t=2307

hehehe THANK JUUU, wlasnie mialem to samo napisac.....fizyka jest genialna i to nie podlega zadnej dyskusji

 

Hahaha 8O :lol: Powiem wam, że mogę full legal za to ciągnikiem rolniczym jeździć :twisted:

Nie no, ja nie twierdzę, że gra jest słaba, po prostru jeszcze nie zdążyłem się "wgrać" ( raz odpaliłem na kilka minut). Z ciekawości odpaliłem Colina 4 ( po kilku miesiacach 1 raz)... rzeczywiście to totalne arcade w porównaniu do RBR i do tej 2 gry zdecydowanie trzeba mieć kierownicę (niby jak mam płynnie przejechać pomiędzy pachołkami na gazie do dechy czy lekko przychamować, jak mi się koła odrazu blokują 8O :) ) Tyle problemów z samochodową grą nie miałem od czasu Rally Championship 99. Wiem , co to znaczy grać na kierownicy, ale tak mało gram, że trochę szkoda mi wydawać kasy na kierownicę, ale...moze zmienie zdanie ;)

 

Lekko tylko mi się niepodoba grafika, coś jak w ostatniej grze rajdowej Microsoftu.

No i te latające samochody przy odbiciu się od przeszkody. No ale jak troche poćwiczę nad techniką, to mi samochód latać nie będą samolotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

1 sekunda to bardzo dużo (wbrew pozorom) :P .

Ta bardzo dużo. Jutro po budzie pogram bo teraz mi się nie chce wachlować łapkami i nogami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze malo a'propos Twojego avika. Ladny przejazd (prawie ;] czysty), widac, ze fizyka to cud, miod, orzeszki ale...

 

nie ma dluzszysz OESow???... znow tylko te 3 minutowki z Colina???

Kiedy gra sie w sezonie i jedzie sie jako ostatni w stawce (czyli pierwszy w generalce) to drogi szutrowe sa wlasnie oczyszczone i maja wieksza przyczepnosc. A co do OESow to sa raczej osy ponad 5minutowe a w Japoni nawet 9min jak sie je przejedzie przy dobrych wiatrach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczołem grac dopiero od wczoraj i powiem krotko gra mnie wbiła w fotel 8)

Na takie cudo czekałem, i w koncu sie ukazalo i jestem pewien ze ta gra bedzie na moim dysku bardzo....... długo!! W koncu kiera ktora kupiłem dosc dawno sie przydała, a na klawaturze to tego nawet lepiej nie ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>c ja sie nie chce dostac nerwicy!

Kurde jestem na maksa zaskoczony ta grom, nawet Doom III nie wywołał u mnie takich pozytywnych reakcji jak Richard. :P

 

ps. Tylko martwi mnie jedno, tras nie jest za duzo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie fajnie, ale odbicia od przeszkow sa wkurzajace. jade 60kph, uderzam w maly kamyk i wozek mi roluje przez 15 sekund :/

os'y sa fajne od 3kilometrowych do 14kn 9najdluzszy jaki do tej pory jechalem0. narazie najbardziej do gustu przypadlo mi usa 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz grałem :) No i wreszcie mam "rajdówkę" która nie wkurza mnie fizyka jazdy poduszkowca :) rodem z kolina :P No wreszcie widac ze rajdy to trudna sztuka a nie odbijanie sie od drzew , ścian i jazda dalej -- tutaj jedno odbicie i po występie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wymagania sprzętowe tej gry? Grafa OK?

Aby pojezdzic nie sa wysokie.

Procek pokroju 1-1.2GHz i 256 ramu powinny starczyc do gry na low detalach. Natomiast co do karty graficznej to gf3 lub R8500 wzwyz (chodzi o pixel shader przynajmniej w wersji 1.0).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...