Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Chaos miałem identycznie. Tyle że na High wogóle zwis, a uruchamiała mi się w oknie na low. Przeinstalowałem directX9.0c, potem gre i juz było see (znaczy full screen na low detail, na high nadal zwisy). Pozdrowiska.

hehe .. ja tylko gre reinstalnelem .. ale fakt faktem uruchamiala sie na full detail w oknie .. wiec skoro w oknie moze to i full powinien dzialac

 

Podobno revert do catalistów 4.6 albo 4.7 poprawia sprawe .. ale mnie tam nie o grafe chodzi w tej grze ..

 

 

 

teraz gram w low na fullscreenie ..

powiem ze gra jest naprawde realistyczna ...

ale na pierwszym placu w rally school .. po wcisnieciu gazu do dechy i skreceniu na max w jedna strone samochod kreci bąki w miejscu jakby jechal w drifcie w NFS .. imho sciema .. rozumiem z 300koni ale nie na żwirze ..

 

tak jak nie lubie rajdów to ta mnie jakos wciagnela troche ..

bo nie chodzi tu o gaz do dechy ...

czuc predkosc ... bo trzeba na nia uważac ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos takie WRC spokojnie da rade baczki krecic nawet na asfalcie, niejeden filmik widzialem gdzie kolesie krecili koleczka w mejscu samochodami awd a te furki sa leciutkie, 300 koni pod maska i potezny moment obrotowy maja(jedyne 600Nm:P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z oporami dopiero dziś zainstalowałem rbr.. i mnie "urzekło". Po prostu symulator z pierwszego zdarzenia tak jak po asfaltach bezkonkurencyjny LFS. Panowie nie wiem jak Wy, ale ja specjalnie dla tych gier zbieram na kierę MOMO. Cały czas po głowie mi chodzi jakie to z kierą dopiero są emocje! musi być masakrycznie :D narazie jednak zostaje przy moim logitech dual action padzie ;p lepsze to niż klawa bo ma 2 analogi :) Gra jest wyśmienita.

 

P.S. jedno pytanie. Nie wiecie czy da się zmienić kamerę od wewnatrz tzn. czy da się ją jakoś oddalić żeby kierę było widać i rączki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem RBR i jakoś nie mogę się "odzwyczaić" od colina 4. Różnica jest masakryczna między tymi grami !! w RBR nie ma jeżdżenia z gazem przy desce tak jak to można było robić w colinie czyli wreście mamy prawdziwy symulator :D Ale problem jest taki że nie mogę znaleźć idealnych ustawień dla kierownicy Logitech FF GP :( to znaczy chyba znalazłem ale to ciągle nie jest to. Tak że jak ktoś ma taką kiere (a na 100% ktoś ma :wink: ) to prosił bym o podanie ustawień wg. niego najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z oporami dopiero dziś zainstalowałem rbr.. i mnie "urzekło". Po prostu symulator z pierwszego zdarzenia tak jak po asfaltach bezkonkurencyjny LFS. Panowie nie wiem jak Wy, ale ja specjalnie dla tych gier zbieram na kierę MOMO. Cały czas po głowie mi chodzi jakie to z kierą dopiero są emocje! musi być masakrycznie :D narazie jednak zostaje przy moim logitech dual action padzie ;p lepsze to niż klawa bo ma 2 analogi :) Gra jest wyśmienita.

 

P.S. jedno pytanie. Nie wiecie czy da się zmienić kamerę od wewnatrz tzn. czy da się ją jakoś oddalić żeby kierę było widać i rączki :]

Na bhmotorsports.com są różne mody kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. jedno pytanie. Nie wiecie czy da się zmienić kamerę od wewnatrz tzn. czy da się ją jakoś oddalić żeby kierę było widać i rączki :]

Główny katalog RBR/Cars/Impreza03/ w pliku impreza03.ini wchodzisz i szukasz:

 

[Cam_internal]

FOV = 1.308997

Near = 0.110100

Pos = 0.339627 1.014271 -1.357644

Target = 0.339627 0.891643 -3.742547

Up = 0.000000 1.000000 0.000000

 

Ta minusowa liczba odpowiada za polozenie kamery: przód/tył. Im bardziej na minus tym bardziej do przodu. Pierwsza opcja to kąt widzenia. Mozna sie troszke pobawic lub jak poprzednik napisal - sciagnac gotowe modyfikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z oporami dopiero dziś zainstalowałem rbr.. i mnie "urzekło". Po prostu symulator z pierwszego zdarzenia tak jak po asfaltach bezkonkurencyjny LFS. Panowie nie wiem jak Wy, ale ja specjalnie dla tych gier zbieram na kierę MOMO. Cały czas po głowie mi chodzi jakie to z kierą dopiero są emocje! musi być masakrycznie :D narazie jednak zostaje przy moim logitech dual action padzie ;p lepsze to niż klawa bo ma 2 analogi :) Gra jest wyśmienita.

 

P.S. jedno pytanie. Nie wiecie czy da się zmienić kamerę od wewnatrz tzn. czy da się ją jakoś oddalić żeby kierę było widać i rączki :]

Na bhmotorsports.com są różne mody kamery.

wszędzie widzę do Colina tylko :( jakbyś mógł podać bezpośredni link byłbym wdzięczny...

 

Update: Dzięki Madek idę spróbować :D pobawię się jednak linki do gotowych modyfikacji mile widziane :)

 

OK znalazłem http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads hehe LOL z wrażenia nie mogłem znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qfa dzisiaj 4 godziny jezdzilem:), ale czasik jest ladny.

 

Kraj:Anglia

OS:Chidonhead

dlugosc:7.0km

samochod: Corolla WRC

czas: 3:26:79

 

 

Najlepsze jest to ze w ciagu tych 4 godzin 3 razy trase przejechalem cala:D(rozbilem sie z 20 razy) lol.

Niekiedy juz myszka lata.

Jazda Jazda.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem GAMEBOX i było co nieco o RBR. Podsumowali gre że jest przereklamowana jak na gre którą reklamowano jako najbardziej realistyczny symulator, samochody są za lekkie i wydziwiają ewolucje na małych hopkach, tekstury rozmazane (grafika jak z PS1) 8O , czasami gra przycina, złe widoki kamer, mało samochodów itd. :? Z pewną częścią tych wad mógłbym się zgodzić ale co do grafiki to troche przesadzili, bo jak dla mnie jest całkiem dobra :wink: no i faktycznie autek mogło by być więcej bo Colin 5 ma 35 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]no i waktycznie autek mogło by być więcej bo Colin 5 ma 35 :?

Dla mnie liczy sie jakosc a nie ilosc, co z tego ze ma duzo jak kazde pewnie jezdzi tak samo :wink:

W RBR po przesiadce do innego auta zaczyna sie nowa gra, wiekszosc przyzwyczajen znika i trzeba sie uczyc na nowo :Plóm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

U mnie Ryszard nie zwiesił się nigdy, żadnych problemów, sterowniki OMEGA v. 2.5.58

 

Co do opini GAMEBOXu - absolutnie się nie zgadzam co do zbyt małej grawitacji czy masy samochodu. Zresztą wystarczy spojrzeć na relacje z prawdziwych rajdów. Często WRC jadące nawt poniżej stówki odrywają się od nawierzchni. To jest właśnie piękne w Ryszardzie, kiedy po przekroczeniu szczytu koła stykają się jeszcze z podłożem ale już nie tak bardzo jak przed chwilą i koła zaczynają buksować.

 

W LFS jazda na asfalcie rzeczywiście daje wrażenie realizmu. Jednak model jazdy z Ryszarda bardzij mi się podoba. Przypomina trochę ten z GTR, gdy po odjęciu nogi z gazu nadwozie buja się wzdłużnie prawie podskakując na dziurach. Chyba wiecie o co mi chodzi. :D

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z uruchomieniem grafiki w wysokiej jakosci wystepuje na ATI Catalyst 4.9 , a takze Omega 2576 (ATI) (Catalyst 4.9). Jak do tej pory nie udalo mi sie rozwiazac tego problemu, mam nadzieje ze wina lezy po stronie producenta gry , a nie mojego sprzetu i zostanie to naprawione.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kaszanę graficzną z teksturami. Nie wiem czemu otoczenie mi cały czas znika i pojawia się. Mój sprzęt to: ATI Radeon 8500 drivery Catalist 4.9 , procek Athlon XP 1700.

Zainstalowałem patcha do gry ale nic nie pomogło. Kurcze może ktoś wie w czym jest problem bo pograłbym sobie w tą super gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kaszanę graficzną z teksturami. Nie wiem czemu otoczenie mi cały czas znika i pojawia się. Mój sprzęt to: ATI Radeon 8500 drivery Catalist 4.9 , procek Athlon XP 1700.

Zainstalowałem patcha do gry ale nic nie pomogło. Kurcze może ktoś wie w czym jest problem bo pograłbym sobie w tą super gierkę.

Mam dokladnie to samo na prawie identycznym sprzecie

ATI radek 8500 le 128 te same drivery i athlon xp 2000

Gram nawet jak miga ale nie ukrywam ze skraca to relax :/

UPDATE:

Uzylem opcji szukaj i problem sie rozwiazal :D

Omegi 2.5.67 i wszystko pieknie ladnie

tak sobie myślę ile ludzi kupiło kierownicę odkąd wyszedł RichardBurnsRally :wink:

Zamowilem kierke zanim odpalilem gre :D

normalnie paranoja hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...