Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Pulpit > Właściwości > Ustawienia > Zaawansowane > 3D

uwazasz mnie za idiote czy poprostu chciales zazartowac??

 

 

Teraz mam omegi 4.7 i zakladki sa a na 4.9 nie ma ich :/ zastanawiam sie czy nie jest to zwiazane z wprowadzeniem tego smiesznago control panelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No omegi nie są idealne, już wprawdzie mogę grać bez większych błędów graficznych powiedzmy przez 80% wyścigu, ale później tekstury drzew mam porościągane we wszystkie strony tak że nie widzę trasy. Dziwne bo daję Call for help i błędy znikają. Wydaje mi się że wina nie leży w sterownikach do karty graficznej, a poprostu programiści zjebali coś w tej grze tak że nie działa ona zbyt dobrze na kartach ATI. Może kolejny patch do gry coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No omegi nie są idealne, już wprawdzie mogę grać bez większych błędów graficznych powiedzmy przez 80% wyścigu, ale później tekstury drzew mam porościągane we wszystkie strony tak że nie widzę trasy. Dziwne bo daję Call for help i błędy znikają. Wydaje mi się że wina nie leży w sterownikach do karty graficznej, a poprostu programiści <font color=red>[ciach]</font> coś w tej grze tak że nie działa ona zbyt dobrze na kartach ATI. Może kolejny patch do gry coś pomoże.

O ktorych omegach piszesz, bo jak o 2576 ATI odpowiednik Catalyst 4.9, to u mnie niestety nie dzilalaja?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak widze ATI na polkach sklepowych to mnie normalnie drgawki biora.

Jak tu sie przekonac do tej firmy jak co gra to problem ? :/

jeszcze do niedawna mowiles, ze colin jest super, poczekaj jeszcze troche i tak samo zmienisz zdanie o nv i ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy mowilem ale problemy ATI na R9100 sie nie skonczyly widze.

No doslownie co gra, co watek to ktos wyskakuje z niekompatybilnoscia tych kart z grami !

No ludzie przestancie mnie zamykac bo mam racje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy mowilem ale problemy ATI na R9100 sie nie skonczyly widze.

No doslownie co gra, co watek to ktos wyskakuje z niekompatybilnoscia tych kart z grami !

No ludzie przestancie mnie zamykac bo mam racje !

o 9100 to moze i masz racje...ja tam nie wiem, przesiadłem sie z NV na ATi i nie ma zadnych problemów z grami...a jade na Omegach 2.5.58...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych niekompatybilności to weźcie pod uwagę, że RBR to multiplatformówka, a Catalysty 4.9 ukazały się bardzo niedawno i wnoszą poprawki tylko do obsługi nowych chipsetów (i "poprawiają" Dooma3 :-)).

 

Jeżeli chodzi o problem z odpaleniem RBR na "HI" na Radeonie 9600 Pro Gigabyte'a to wystarczyło w moim przypadku przesiąść się z Omeg (opartych na C 4.9) na Catalysty 4.8 (+Driver Cleaner).

 

Karta podkręcana Ati toolem - wszystko śmiga bez zarzutów i jest pięknie.

 

Acha, ktoś tam pytał o ustawienia dla czerwonego Wingmana FF: Ja mam w grze wszystko na max. a w Logitech Profilerze 4.40:

- Overall 130%

- Center spring 75% /enable/

 

I biję czołem przed twórcami RBR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak widze ATI na polkach sklepowych to mnie normalnie drgawki biora.

Jak tu sie przekonac do tej firmy jak co gra to problem ? :/

I co ten twoj O/T (zreszta bledny, brzydko pachnaca prowokacja... bo na nV tez zdarzaja sie problemy. Ja na swoim 9700pro, a od miesiaca na x800XT nie odnotowalem zadnych klopotow z grami; karty ATi mam od paru ladnych lat) wnosi do tematu?

 

Stick to the topic. Widziales, ze od razu mamy pol strony zbednych komentarzy do twojej "uwagi" (nie zwiazanych absolutnie z RBR :x)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateusz012> gram na logitechu Dual Action ( wyglada jak ten od PSX i niema wibry) poprzednio gralem na wymienionym przez ciebie.

Jest wypas , nie stac mnie na dobra kiere wiec zakupilem sobie Logitecha.

Dwa analogi sprawuja sie wysmienicie , pelna kontrola. Sporo sie na takim sprzecie wyjezdzilem na PSX (GT,GT2, Colin) wiec przypomnienie techniki trwalo jeden wieczor :D

Polecam padziki Logitecha, kupiłem dual action bo jest mniejszy i lepiej lezy mi w rękach. Na rumble miałem problemy z sięgnieciem do analogow:) a po drugie jakis taki kanciasty jest hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odopwiedzialem ci zaraz pod twoim postem. czytaj.

 

sadze, ze to co sie u mnie dzieje to to, ze 9500 nie bardzo lubi sie z kt266, bo na nforce nie bylo takich jazd.

 

ktos pisal, zeby uzywac catalistow. a ja mu odpisze, zeby mi przerobil nimi karte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak widze ATI na polkach sklepowych to mnie normalnie drgawki biora.

Jak tu sie przekonac do tej firmy jak co gra to problem ? :/

I co ten twoj O/T (zreszta bledny, brzydko pachnaca prowokacja... bo na nV tez zdarzaja sie problemy. Ja na swoim 9700pro, a od miesiaca na x800XT nie odnotowalem zadnych klopotow z grami; karty ATi mam od paru ladnych lat) wnosi do tematu?

 

Stick to the topic. Widziales, ze od razu mamy pol strony zbednych komentarzy do twojej "uwagi" (nie zwiazanych absolutnie z RBR :x)??

Jedyne co mnie prowokuje to pindolenie, ze jest wszystko wporzadku.

Glownie mnie zdenerwowalo to, ze polecalem gre kumplowi i biedak teraz mi narzeka caly czas, ze wydal kase na gre, ktora mu nie chodzi, ze musi tasowac sterownikami. Nie jest zaawansowanym uzytkownikiem komputera (jak 80% posiadaczy kompow) i sobie nie potrafi poradzic niestety.

A jaka ma karte ?

R9600 !

Wiec, ostatni raz mowie (i czy odbierzecie to jako prowokacja czy jako cos o czym sie powinno mowic) ATI nadal daje zada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy mowilem ale problemy ATI na R9100 sie nie skonczyly widze.

No doslownie co gra, co watek to ktos wyskakuje z niekompatybilnoscia tych kart z grami !

No ludzie przestancie mnie zamykac bo mam racje !

ja mam R9100 64mb Sapphire, caty 4.5 i nie mam i nie mialem problemu z ZADNA GRA!! wiec nie piernicz ze zawsze sa jakies problemy i ze tylko nv to firma niezawodna bo widze ile moj kumpel ma teraz problemow z nowym gf5900xt i mowi ze juz nigdy nie kupi takiego shitu jak gf (wczesniej tez mial gf i byl lekko mowiac niezadowolony, ale zaufal tej firmie a ona go znow zawiodla). koniec o kartach...

 

RBR rzadzi!! :) jak dla mnie bije colina, ale przyznaje ze 2 dni zajelo mi opanowanie auta na asfalcie i szutrach (pad, bo na klawie to wogole nie probowalem) ale wystarczy porzucic manie predkosci jak w colinie (prawy 4 przy 180km/h bez problemu -ROTFL). wczoraj kupilem oryginal po kilku dniach testow gry sciagnietej z neta (bo to chyba najlepiej zainwestowana kasa!)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy mowilem ale problemy ATI na R9100 sie nie skonczyly widze.

No doslownie co gra, co watek to ktos wyskakuje z niekompatybilnoscia tych kart z grami !

No ludzie przestancie mnie zamykac bo mam racje !

ja mam R9100 64mb Sapphire, caty 4.5 i nie mam i nie mialem problemu z ZADNA GRA!! wiec nie piernicz ze zawsze sa jakies problemy i ze tylko nv to firma niezawodna bo widze ile moj kumpel ma teraz problemow z nowym gf5900xt i mowi ze juz nigdy nie kupi takiego shitu jak gf (wczesniej tez mial gf i byl lekko mowiac niezadowolony, ale zaufal tej firmie a ona go znow zawiodla). koniec o kartach...

Postawimy Ci pomnik za to :D

 

PS. Odpal Far Cry na max detalach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawimy Ci pomnik za to :D

 

PS. Odpal Far Cry na max detalach :)

nie potrzebuje...

 

a co do far cry to po co mam odpalac w max detalach na 9100?? przeciez kazdy wie ze ta karta jest za slaba na max wiec co chcesz mi udowodnic tym tekstem??:|

 

ps. to temat o RBR a nie o r9100 i far cry... idz zobacz czy Twoja mikrofalowka (jesli masz) podgrzeje Ci herbate na maxymalnych ustawieniach, a jak sie spali w polowie to znak ze jest za slaba...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Odpal Far Cry na max detalach :)

a co do far cry to po co mam odpalac w max detalach na 9100?? przeciez kazdy wie ze ta karta jest za slaba na max wiec co chcesz mi udowodnic tym tekstem??:|

Chce udowodnic, ze nie odpalisz na tych catalistach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Odpal Far Cry na max detalach :)

a co do far cry to po co mam odpalac w max detalach na 9100?? przeciez kazdy wie ze ta karta jest za slaba na max wiec co chcesz mi udowodnic tym tekstem??:|

Chce udowodnic, ze nie odpalisz na tych catalistach.

a ty odpalisz na jakis 42.28 albo 30.82?? pewnie nie, wiec po co ten tekst??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja pisalem, ze mi smiga na catalistach 4.5 WSZYSTKO.

 

Zwrocci uwage, ze gdy tylko wypowiem zle zdanie o ATI to mamy watek o 2 strony dluzszy.

Gdyby tylko ktos powie, ze NV sie zwalilo to jest spokuj bo jezeli tak jest to tak jest. Nikt nie przeczy, znajduje sie sposob i po problemie.

Nie jeden juz zauwazyl, ze posiadacze ATI sa strasznie przewrazliwieni na pkt swoich kart.

Niejeden polecial za to z forum za znecanie sie nad posiadaczami ATI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...