Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, znow imperator i jego chore teorie ("bo wątpie żeby tak samochód rajdowy sie w rzeczywistośći zachowywał bo wtedy na każdy rajd przypadało by 5 martwych kierowców")...

 

Rajdy sa nieslychanie trudne i gdyby kierowcy reprezentowali twoj poziom umiejetnosci i wiedzy to faktycznie po kazdej eliminacji byloby kilka smiertelnych wypadkow.

 

Zreszta na zachodzie fachowe serwisy i magazyny wydaly zgodna opinie: RBR to GPL rajdow. Kropka. Dodawac cos wiecej...?

 

Mistrzow prostych, gazu do dechy i grania na klawiaturze czeka tu tylko frustracja, ktora przeradza sie pozniej w takie "obiektywne" opinie j.w.

 

Pare cytatow na koniec:

 

za GameStar 10/2004

 

Florian Stangl (jakby ktos nie znal- 2x mistrz Niemiec w klasie N-4): Rallye Referenz (fuer Profis)

 

Georg Valtin: Endlich eine Herausforderung!

 

Ocena: 81/ 100, punkty odjete w sumie tylko za brak opcji dla poczatkujacych.

 

za GamePro 09/04

 

Realismus Hit

 

 

Szkoda tylko, ze gra powtarza niejako blad GPL- kiepski model uszkodzen. Ale jak Karas slusznie napisal, to nie jest najwazniejszy aspekt tego typu gier.

 

Dziwne, ze zawsze najglosniej o realizmie debatuja "binarni" gracze.

 

O wlasnych wrazeniach z gry napisze jak tylko ta trafi do sklepow- P2P w sieci akademickiej raczej nie wchodzi w gre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GuC!o^ siedze teraz na Vorlesungu :] i doceniam dobrodziejstwa bezprzewodowego inetu, ale niestety nie mam tego numeru Gamestara ze soba.

 

Z tego co jednak pamietam, to do zoltych ustawien (czyli 800x600x32xhigh) starcza 1.4GHz i nawet gf4ti. Do optymalnych,trzeba CPU w okolicach 2 GHz i od radka 9500PRO wzwyz.

 

Engine jest podobno dobrze zoptymalizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa ludzie boski SIM!!! Czegos takiego jeszcze nie widzialem!!! Jazda po szutrze miod a po asflacie jeszcze wiekszy. Jest na poczatku szkolki taki placyk gdzie mozna sobie autkiem poszalec i wsio wyczuc. Dla mnie bomba ,ale zeby to odczuc trzeba znac sie w temacie i miec kiere z FF.

 

Draak >> BTW nic dodac nic ujac. Zreszta jak tutejsi Colinowcy nadal beda swoje teorie uskuteczniac daj sobie spokoj z nawracaniem :wink: To i tak Syzyfowa praca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa ludzie boski SIM!!! Czegos takiego jeszcze nie widzialem!!! Jazda po szutrze miod a po asflacie jeszcze wiekszy. Jest na poczatku szkolki taki placyk gdzie mozna sobie autkiem poszalec i wsio wyczuc. Dla mnie bomba ,ale zeby to odczuc trzeba znac sie w temacie i miec kiere z FF.  

 

Draak >> BTW nic dodac nic ujac. Zreszta jak tutejsi Colinowcy nadal beda swoje teorie uskuteczniac daj sobie spokoj z nawracaniem :wink: To i tak Syzyfowa praca :P

Hehe i nawzajem :) Kazdy jest slepo zapatrzony w siebie wiec ewentualna zbyt ostra dyskusja moze zakonczyc sie klotnia :) osobiscie nie mam nic do Colina, jedynie to ze troche trudno rozwalic woz i to ze kazda nastepna czesc to tylko nowe trasy. W RBR jeszcze nie gralem ale mysle ze mi sie spodoba bo nie lubie zbyt latwych gier. Za szybko sie nudza :) A RBR jest zdecydowanie gra trudna i wymagajaca. Jak jest jakis dreszczyk i adrenalinka zbey nie przyrznac w drzewo to odrazu ciekawiej sie robi :D osobiscie uwazam ze napewno RBR nie jest gra idealna. Ma swoje wady tak samo jak Colin i nie ma co sie denerwowac gdy ktos je wytyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem, pograłem i musze stwierdzić że ta gra jest GENIALNA ! jezuuu najlepsza samochodówka na PC ( nie toleruje arcade'ówek i kocham symulacje ) i ta gra podbiła moje serce !! gra jest baaardzo trudna nawet na kierownicy. Współczuje ludziom którzy bedą grać w tą gre na klawiaturze.. i pewnie połowa negatywnych postów bedzie od nich :/ no ale jest znakomite uczucie prędkości, trzeba być cały czas maxymalnie skupionym ( nie to co w koinie że jedną ręką mogłeś jechać a drugą drapać sie po doopie )i jeszcze re replaye.. nie no kończe lece grać ! oj zarwana noc mnie czeka :twisted:

colin to gra dla dzeci przy tej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucze chlopaki sorry ze w tym topicu ale widze ze zjazd rajdowcow :D, a wiec czy oplaca sie kupowac kierownice Saiteka R 440 FFB za 299 ? Nie orientuje sie za bardzo ale slyszalem o kierownicach logitecha za 6 stowek a to troche juz jest kasy, tym bardziej ze samochodowek na pc jest dosyc malo a ja nie jestem jakis maniakiem. Kupowac czy nie tego Saiteka ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze da sie pograc na analogowym padzie...no chyba, ze ktos chce sie zamiaenic za bezprzewodowy joy logi na nawez zolta logi ;]mam nadzieje, ze da sie pograc na analogowym padzie...no chyba, ze ktos chce sie zamiaenic za bezprzewodowy joy logi na nawez zolta logi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucze chlopaki sorry ze w tym topicu ale widze  ze zjazd rajdowcow :D, a wiec czy oplaca sie kupowac kierownice Saiteka R 440 FFB za 299 ? Nie orientuje sie za bardzo ale slyszalem o kierownicach logitecha za 6 stowek a to troche juz jest kasy, tym bardziej ze samochodowek na pc jest dosyc malo a ja nie jestem jakis maniakiem. Kupowac czy nie tego Saiteka ?:P

jakbym mial kupowac kierownice za kwote którą podales to tylko

Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel 1.0 retail

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=9538&sid=4

 

miałem kiedys taką !!

rewelka za tą cenę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, Rysiek jest przerealistyczny, ja nie umiem jeździć :!:

gram tzn. uczę się grać na padzie logitecha i chyba bez kierownicy się nie obędzie, gierka świetna, pierwsza gra w historii w której sensownie trzeba używać hamulca :lol:

idę grać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucze chlopaki sorry ze w tym topicu ale widze  ze zjazd rajdowcow :D, a wiec czy oplaca sie kupowac kierownice Saiteka R 440 FFB za 299 ? Nie orientuje sie za bardzo ale slyszalem o kierownicach logitecha za 6 stowek a to troche juz jest kasy, tym bardziej ze samochodowek na pc jest dosyc malo a ja nie jestem jakis maniakiem. Kupowac czy nie tego Saiteka ?:P

jakbym mial kupowac kierownice za kwote którą podales to tylko

Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel 1.0 retail

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=9538&sid=4

 

miałem kiedys taką !!

rewelka za tą cenę !

A żę się tak zapytam - jaką masz teraz :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta jak tutejsi Colinowcy nadal beda swoje teorie uskuteczniac daj sobie spokoj z nawracaniem :wink: To i tak Syzyfowa praca :P

koles masz jakis problem? to chodz na priv a nie obrazasz bezsensownie ludzi. ze komus sie nie podoba gra to juz obraza majestatu. powiedzialem na priv bo nie zycze sobie bys takie slowa kierowal do mnie (podtekst) na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucze chlopaki sorry ze w tym topicu ale widze  ze zjazd rajdowcow :D, a wiec czy oplaca sie kupowac kierownice Saiteka R 440 FFB za 299 ? Nie orientuje sie za bardzo ale slyszalem o kierownicach logitecha za 6 stowek a to troche juz jest kasy, tym bardziej ze samochodowek na pc jest dosyc malo a ja nie jestem jakis maniakiem. Kupowac czy nie tego Saiteka ?:P

jakbym mial kupowac kierownice za kwote którą podales to tylko

Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel 1.0 retail

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=9538&sid=4

 

miałem kiedys taką !!

rewelka za tą cenę !

hmm ta kierownica co podales kosztuje 199zl... ja jeszcze stowke moge dac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucze chlopaki sorry ze w tym topicu ale widze  ze zjazd rajdowcow :D, a wiec czy oplaca sie kupowac kierownice Saiteka R 440 FFB za 299 ? Nie orientuje sie za bardzo ale slyszalem o kierownicach logitecha za 6 stowek a to troche juz jest kasy, tym bardziej ze samochodowek na pc jest dosyc malo a ja nie jestem jakis maniakiem. Kupowac czy nie tego Saiteka ?:P

jakbym mial kupowac kierownice za kwote którą podales to tylko

Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel 1.0 retail

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=9538&sid=4

 

miałem kiedys taką !!

rewelka za tą cenę !

A żę się tak zapytam - jaką masz teraz :> ?

Logitech Momo - ale niemysl sobie ze ją kupilem !

dostalem w prezencie - w zyciu niedalbym tyle za kiere !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wypowie sie ktos, kto walczyl z gra na analogowym sterowaniu ? Kierownica, pad, joy ? Kumpel - maniak LFS - byl zachwycony ta gra (jezdzil na PS2) Moze tutaj jest podobnie jak z Toca PRD2 ? Tam na klawiszach tez sciagac sie nie dalo specjalnie.

no ja juz mam gierke a gram na Logitech Wingman Formula Force GP i naprawde musze powiedziec ze gra jest bardzo dobra, ale nie ma co grac jak sie nie przejdzie rally school, bo mozna sie tu nauczyc bardzo dobrze prawidlowej techniki jazdy.

 

ps. nie ma tez co porownywac tej gry do colina bo to zupelnie co innego.

RBR blizej jest do symulatora a colin to jak by nie patrzec czysty Arcade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta jak tutejsi Colinowcy nadal beda swoje teorie uskuteczniac daj sobie spokoj z nawracaniem :wink: To i tak Syzyfowa praca :P

koles masz jakis problem? to chodz na priv a nie obrazasz bezsensownie ludzi. ze komus sie nie podoba gra to juz obraza majestatu. powiedzialem na priv bo nie zycze sobie bys takie slowa kierowal do mnie (podtekst) na forum

Koles nie wiem o co ci chodzi. Jezeli "kogos" nazywam Colinowcem to nie znaczy ,ze go obrazam tylko daje do zrozumienia ,ze...a tu juz sobie pomysl. I nie mam sie zamiaru z nikim klocic ani obrazac.

 

A co do filmiku mam jeden krotki ,ktory przedstawia bardzo efektowny "Scandinavian flick" Troszke trzeba potrenowac zeby zaczelo to wychodzic ,ale pozniejsza frajda ,ze wyszlo jest przeogromna :D

 

http://mlodykaras.neostrada.pl/rbr1.avi -kamera z wewn

http://mlodykaras.neostrada.pl/rbr2.avi -kamera z zewn

 

Aha to sa filmiki z repa ,wiec dzwieki sa nie takie jakie podczas jazdy. Dlaczego? To juz sie trzeba autorow popytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Karas !!!

wmordejeżyste filmiki.

Zmieniam zdanie o grze po tym filmiku. Widocznie bez kiery i samozaparcia to se mozna.

Chce ta gre i kiere :/

 

PS. Co to jest Scandinavian flick ?

Ten nawrot ktory widziales tak sie wlasnie nazywa. Postawienie bokiem samochodu w najpierw w przeciwna strone do zakretu a potem poprzez operacje hamulcem i dodaniu gazem balansujesz samochodem w druga strone skladajac sie pieknie w zakret nie uzywajac recznego. Wszystko jest w szkolce. Tam mozna sie tego nauczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra. Ja sie na razie mecze, ze skonfigurowaniem mojego pada. Logitech Wingman rumble pad - 2 joye analogowe i nie moge ich ustawic bo gra traktuje oba jako jeden chyba. Ktos sobie poradzil z tym ? Chcialbym miec gaz/hamulec/ na jednym joysticku, sterowanie autem na drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj gierke, i jak dla mnie giera CUD !! Kupiłem już żółtego Logitecha mam nadzieje że starczy do grania porządnie w tą gre (co chwila na normalnej trasie latam ;) po poboczu).

Grafika moim zdaniem lepsza od Colina czy Xpand (tutaj jest bardziej pod fotorealistyczną ;)). Gra nie jest chyba jakoś specjalnie wymagająca (gram na 2600/768MB/R9550@9600Pro/Soltek 75FRN2-L/SB Live! w 1024x768, EAX, all HIGH) a moim zdaniem poraża.

Cudem jest to że jak włączymy realistyczne zniszczenia to jedno pechowe uderzenie w drzewo czy coś i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...