Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

ogladal ktos z was dzis mythbustersow?:> testowali magnetyzery:P

i testowali tez wodor. wpuszczali troche przez rurke z butli do wlotu powietrza w gazniku. nawet odpalil :D tylko ze wybuchlo po chwili:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaj jutro!

a mam inne wyjscie ? :P

nie mam czasu na więcej :P i nie chce mi sie już stresować, przerobiłem wszystkie pytania z teori i mi łeb rozwala :P

byle sie nie zagapić tzn zauważyć wszystkie znaki, bo najgorsze są te jednokierunkowe, znak metr od skrzyżowania i nie ma szans zobaczyć z fotela kierowcy przy skręcaniu w prawo ;]]]

aaaa. no i w tarnowie dziś byłem na dodatkowych jazdach i połowa świateł nie działa, co chwile stłuczka bo ludzie bez swiateł nie umieją jeździć no i pożar dziś rano był :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam inne wyjscie ? :P

nie mam czasu na więcej :P i nie chce mi sie już stresować, przerobiłem wszystkie pytania z teori i mi łeb rozwala :P

byle sie nie zagapić tzn zauważyć wszystkie znaki, bo najgorsze są te jednokierunkowe, znak metr od skrzyżowania i nie ma szans zobaczyć z fotela kierowcy przy skręcaniu w prawo ;]]]

W Tarnowie powinno pójśc łatwo. Nie ma tu wiele trudnych skrzyżowań, na początku egzaminator przetestuje cie na jednokierunkowych najpierw pójdą te łatwe na osiedlu, póżniej w centrum (tam bądź już czujny), jak zaliczysz jednokierunkowe to pojedziesz na słoneczną zmieniać pasy, jak tu i tu się nie walniesz to masz zdane. Z tego co ja pamiętam to w Tarnowie nigdy od razu cię nie uleją, ale pamiętaj jak dojeżdżasz do takiego samego skrzyżowania po raz drugi to znaczy, że za pierwszym razem coś zwaliłeś. Ogólnie powodzenia.

Egzamin to i tak chwila stresu. Jeździć to cię dopiero życie nauczy, a nie instruktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tarnowie powinno pójśc łatwo. Nie ma tu wiele trudnych skrzyżowań, na początku egzaminator przetestuje cie na jednokierunkowych najpierw pójdą te łatwe na osiedlu, póżniej w centrum (tam bądź już czujny), jak zaliczysz jednokierunkowe to pojedziesz na słoneczną zmieniać pasy, jak tu i tu się nie walniesz to masz zdane. Z tego co ja pamiętam to w Tarnowie nigdy od razu cię nie uleją, ale pamiętaj jak dojeżdżasz do takiego samego skrzyżowania po raz drugi to znaczy, że za pierwszym razem coś zwaliłeś. Ogólnie powodzenia.

Egzamin to i tak chwila stresu. Jeździć to cię dopiero życie nauczy, a nie instruktor.

No właśnie w tym problem że tarnów trudnieszy od krakowa a to za sprawą egekutorów :(

Większość zdaje za 3 razem, za 1 to bnaprawde trza być zdolnym, nie myśl że jest łątwo, przedwczoraj kolege ulali bo sie przed przejściem zatrzymał, jak bedzie chcia ulać to uleje.

Może mi ktoś info dac na temat placu, jak to tam wygląda pod maską, on pyta, czy mam sam? szmatke brać? :P

A, i co jest w corsie pod taką gumą jakiśzbiorniczek na..? płyn hamulcowy ?

Jeździć mnie nauczy tylko zycie, a instruktor tylko zasad które nie zawsze pewnie bede stosował :P

Zmienianie pasów na Słonecznej? Które to? To ta 3 pasmówka wokół której prawie nie ma domów i ruch jest dosyć mały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych egzekutorow. Sa co prawda niektorzy nieprzyjemni o czym sie przekonalem i moga byc czasami skurczybykami ale moze 1 na 100 okazuje sie totalnym chamem jak opisywal kiedys berkut.

Po prostu jezeli potrafimy jezdzic to nie ma bata musimy zdac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaach zdawanie na prawko - to było przeżycie - trafiłem na kolesia dość gburowatego ale mu się moja jazda spodobała (prędkość cały czas max dozwolona - raz nawet przy zmianie pasa musiałem pociągnąć, bo wszyscy na nim jechali ~ 80-100km/h i nawet słowa nie powiedział) - pamiętam, że objechałem wszystkie okoliczne lewoskręty a jeden od strony, gdzie wszystkie pozostałe 3 ulice miały pierwszeństwo, a na nich duży ruch...

 

Myślę, że na prawku powinno pisać za którym razem się zdało - miałbym jakiś dowód, bo sporo osób mi nie wierzy :P że za pierwszym mi się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N.: Tylko mi nie mów, że to na avatorku to Twoje, bo chyba zzielenieję z zazdrości. Może mi się wydaje (bo zdjęcie małe), ale to chyba E38. Ostatecznie E36 na szerokim grilu, co też nie jest złe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N.: Tylko mi nie mów, że to na avatorku to Twoje, bo chyba zzielenieję z zazdrości. Może mi się wydaje (bo zdjęcie małe), ale to chyba E38. Ostatecznie E36 na szerokim grilu, co też nie jest złe :]

To na 100% jest E38 - a o E36 'na szerokim grillu' pierwsze słysze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prawka, to ja też się pochwalę że zdałem za pierwszym razem, do tego w Tarnowie i jak by było mało to jechałem z największym chamem wśród tarnowskich instruktorów, czyli panem Fenrychem. Na końcu usłyszałem tylko:

No panie (.....), życzę szerokiej drogi.

Co do Avtarka: Tak to jeszcze nie moje, ale czeka na mnie w Belgii, kwestia dopełnienia formalności i sprowadzenia (jeszcze nie na 100%, bo wciąż mam wątpliwości co do kosztów utrzymania). Nie dokładnie to co na foto, ale model ten sam 730i (już zagazowane).

post-119456-1153233912_thumb.jpg

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zagazowane, to żaden problem. Kumpel ma od roku 730i, tyle że E32 i jest zadowolony. Cytat: "Dawniej miałem Poloneza, teraz mam BMW. Spalanie to samo, opłaty niższe". Nie pytaj jak, bo nie wiem.

To jest właśnie model, który chciałbym mieć docelowo. Na chwilę obecną, to mam szanse tylko na E30 z tych nowszych lub E34, jak rodzice zgodzą się na sprzedanie Una.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N. paliwo paliwem,ale musisz się liczyć również z cześciami do tego samochodu a to już nie jest pewnie tania zabawa jak to do wszytskich limuzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ja za miesiąc biore sie za prawko :-P , jak zdam to odrazu szukam jakiegoś opla tigra conajmniej z silnikiem 1.6 taki by mi styknoł http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114321413 :)

 

PS. A że jest to temat o samochodach to pochwale sie niestety nie moim ale mojego bogatego sasiada autem <_< jego nowym zakupem, ledwie co zawału nie dostałem jak wyszłem poza dom a jego cała rodzinka ogląda nowy zakup tatusia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1355464 :blink: :unsure: :-| :? :sad: :cry:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N. paliwo paliwem,ale musisz się liczyć również z cześciami do tego samochodu a to już nie jest pewnie tania zabawa jak to do wszytskich limuzyn.

(jeszcze nie na 100%, bo wciąż mam wątpliwości co do kosztów utrzymania)

Wiem (choć na giełdach to nie problem i koszty części nie takie powalające (mowa o używkach)), dlatego mam jeszcze inne typy:

Mianowicie, trochę lepsza wersja tego co mam teraz czyli passat b4, ale w wersji Vr6 (coraz bardziej mi się podoba http://www.autoscout24.pl/home/index/detai...=2500&zip=).

Lub Bmw 525 e34 (też piękne). Obydwa tańsze w zakupie o połowę, łatwiejsze w naprawie, no ale wiadomo, komfort i wyposarzenie to już nie to.

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N ta twoja siodemka to od zawsze bylo moje marzenie ;] I chyba do dnia dzisiejszego uwazam ja za najladniejsza siodemke ;]

 

Szkoda , ze zagazowana ale chyba powinno jej cos tam ciekawego zostac pod noga ? :P

 

PS. Ile Cie ona wyszla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wozik piekny :) ale do tego trzeba miec garaz, jak by sie u mnie pod blokiem takie cos postawilo to w tydzien by go zwineli a w najlepszym przypadku zrobili by drut moda na dlugosc samochodu :(

Swoja droga jutro zaczynam kurs na prawko :) Oby w wozie byla klima :?

Edytowane przez azyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prawko zrobilem tydzien temu :) za 1 razem sie udalo :-)

i chcialbym poradzic sie was jaki samochod do 25tys. polecacie ? (nie bedzie to samochod tylko dla mnie, ale dal calej rodziny wiec 4osoby musza spokojnie sie zmiescic) na dynamice az tak bardzo mi nie zalezy (oczywiscie w granicach rozsadku ;) ) warzne zeby malo palil i byl w miare wygodny. Zastanawiam sie nad Fordem Focusem Hatchback

 

btw @azyl mysle ze o klimie mozesz zapomniec : D

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chcialbym poradzic sie was jaki samochod do 25tys. polecacie ? (nie bedzie to samochod tylko dla mnie, ale dal calej rodziny wiec 4osoby musza spokojnie sie zmiescic) na dynamice az tak bardzo mi nie zalezy (oczywiscie w granicach rozsadku ;) ) warzne zeby malo palil i byl w miare wygodny. Zastanawiam sie nad Fordem Focusem Hatchback

 

btw @azyl mysle ze o klimie mozesz zapomniec : D

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114553181 - Omega C - grrr :twisted:

A jezeli nie to ostanie Omegi B na pelnym wypasie. W tej cenie to sobie mozna kolorkami przebierac.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chcialbym poradzic sie was jaki samochod do 25tys. polecacie ? (nie bedzie to samochod tylko dla mnie, ale dal calej rodziny wiec 4osoby musza spokojnie sie zmiescic) na dynamice az tak bardzo mi nie zalezy (oczywiscie w granicach rozsadku ;) ) warzne zeby malo palil i byl w miare wygodny.

Moje typy:

1: A4

2:Passat

3:Bmw 5

 

dlaczego? jak ja robilem to klima byla:>

No to fajnie miałeś! Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arnie farciarz jestes :P ja robilem prawko w najwieksze upaly i nie spotkalem chyba zadnej "L" z klima: D

 

@J.O.H.N. hmmm no nie wiem nie chcialbym sie chyba pchac w auto ponizej rocznika 2000.

 

te omegi wygladaja ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Spadam na allegro sprawdzic ceny ;] W sumie kombi mi juz nie potrzebne :lol:

Sprzedałes dziecko?;]

Zresztą i tak żona Ci nie da pozwolenstwa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prawko zrobilem tydzien temu :) za 1 razem sie udalo :-)

i chcialbym poradzic sie was jaki samochod do 25tys. polecacie ? (nie bedzie to samochod tylko dla mnie, ale dal calej rodziny wiec 4osoby musza spokojnie sie zmiescic) na dynamice az tak bardzo mi nie zalezy (oczywiscie w granicach rozsadku ;) ) warzne zeby malo palil i byl w miare wygodny.

Może Toyota Avensis, albo Honda Accord, ew młodszy rocznik Honda Civic - tylko gorzej z wyglądam u Japońców - poza Accordem jest dość nudno.

 

Generalnie dobrym pomysłem jest zostawić trochę grosza na ewentualne naprawy - przy używanych często mogą być jakieś elementy do wymiany (np. z zawieszenia).

 

Ja za tyle brałbym Audi A4 - wygląda bardzo przyzwoicie, ew. BMW 3 - też ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...