Skocz do zawartości
POWER BY AMD

ABIT AN7 złote rady max o/c

Rekomendowane odpowiedzi

Ok mam tego proca juz 8)

 

a dodkładnie:

AXDA 1700 DUT3C 95040S7251810

JIUHB 0313RPMW

 

Dołączona grafika

 

narazie barzo wstępnie tesuje go na 2Ghz (12x166) jak narazie gut.

O dalszych "ośiągach" będe dawał znać na bierząco, ale jeszcze na pamiątki czekam..[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi co to za proc aby kazdy wiedział co bede kręcił.

 

Pozatym zaraz pamiatki dojdą nowe , ale tego oczywiście nie będe pisał aby nie zasmiecać tematu.

 

Niemiec spokojnie spokojnie, daj na looz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś już jak zrobić L12 mod pod AN7? 

Bo podobno jest inny niż w NF7

Q Który raz się juz o to pytasz :?:

weź chłopie sobie znajdź fotke choćby na OC Serwis jest i zrób.

Szlag mnie trafia jak czytam to samo któryś raz, miej troche oleju w głowie i pomyśł :!:

 

L12 mod polega na tym że drutujesz nóżki procesora żeby startował na 166 lub 200 MHz domyslnie :!: i jest przeznaczony do każdego Nforca więc przestań truć dupe i wyjmij procka i włóż te druciki i się przekonasz czy zadziała wogóle. Jak nie to nic nie stracisz.

Ja próbowałem na Epoxie 8RDA i poza tym ze nic mi to nie dało to nic nie straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo jak cię trafia szlag na głupote to nie patrz w lustro!

Pytam się czy ktoś wie o modzie L12 pod AN7 a nie pod NF7!!

Na tym twoim OC Serwis jest wyraźnie napisane:

"UWAGA!!! L12 MOD MOŻLIWY JEST TYLKO NA PŁYCIE ABIT NF7(S) rev. 2.0!!!"

Ja wiem na czym o polega i do czego służy. Ale powtarzam jeszcze raz żeby do CIEBIE DOTARŁO, Czy ktoś wie jak się robi mod do AN7 jeśli jest on inny niż do NF7 a wydaje mi się ze chyba jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam ci cos zacytować :!: :?:

 

SZUKAJ BYŁO :!: :!: :!:

 

A terazCi udowodnie że nie tylko na NF7 rev 2.0 , napisałem Ci wyraźnie że robiłem na Epoxie.

 

Przestudiuj ten Topic a poźniej sam idź pogadać z lustrem.

I niech do Ciebie dotrze że nie zalezy to od płyty bo zmieniamy standardową częstotliwość FSB procka

 

BTW a misie to są chyba w lesie :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartekx16 na prv. zadawaj pytania a Ci odpowiem.

IMHO bez sensu :? Najpierw sam trabisz ze swoim pytaniem kilka razy, a teraz jak niby znasz odpowiedz, to nie chcesz jej "upublicznic" - dziwne...

Moze troszke OT, ale nie moglem tego nie skomentowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartekx16 na prv. zadawaj pytania a Ci odpowiem.

IMHO bez sensu :? Najpierw sam trabisz ze swoim pytaniem kilka razy, a teraz jak niby znasz odpowiedz, to nie chcesz jej "upublicznic" - dziwne...

Moze troszke OT, ale nie moglem tego nie skomentowac

Q to juz jest taki dziwny człowiek :> też często go nie moge zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q jeżeli wiesz jak zrobić. To powiedz gdzie to znalazłeś. Jak moda l12 zrobić.

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...?threadid=15300

Chodź jeszcze nie wiem jak to będzie dziłać na naszych AN7 ponieważ nigdzie nie mogłem znaleść jakiegoś posta od gościa który to już zrobił na tym mobo. Będziemy pionierami :wink:

Ja powalczę z tym L12 w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartekx16 na prv. zadawaj pytania a Ci odpowiem.

IMHO bez sensu :? Najpierw sam trabisz ze swoim pytaniem kilka razy, a teraz jak niby znasz odpowiedz, to nie chcesz jej "upublicznic" - dziwne...

Moze troszke OT, ale nie moglem tego nie skomentowac

Q to juz jest taki dziwny człowiek :> też często go nie moge zrozumieć
Dziwne to są pomysł dotyczące CodeShita :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma sie pojawic w Polsce rev.2 AN7 :?: Bo jak mailuje do sklepow to pisza takie bzdury ze rev. maja tylko NF7-S :lol: a AN7 to sie tak nie oznacza :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w tym trochę prawdy co ci powiedzieli w sklepie poniważ ja mam już drugą wersje płyty rev. C1 się nazywa.

Są to zmiany kosmetyczne (te mostki poprzcinane itp.) ale zawsze są.

Power ma racje jeszcze nie ma rev.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozmawialem z Jeleniem i mi mowil tak: " pierwsze wersje to byla kicha, teraz juz jest lepiej..." Oczywiscie sam nie potrafil powiedziec gdzie takowa plytke dostane. Chodzilo mu oczywiscie o O/C a nie chyba o ta jakas ryse zt tylu na PCB :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIecie co moim zdaniem ta płytka w sumie taka zła niejest. Teraz na przerobionym WC wyciągam bez problemu 2610mhz na ustawieniach 2,061 12,5*208 na temperaturze 33 stopnie. Stabilnie grałem w Need for speed UNDERGROUND Żadnej zwiechy morze po 3 godzinach by nastapiła. W piątek dopiero pobawie sie w PRIME pare godzin. O ile wywiadówki niebedzie w środe :) Dowody tu http://www.dzikie.net/ccr/wyniki.php moje Ksywki to BARTEKX16 i Słoniu. ALE CHYBA TO NIEZALEŻY TEN OC TAK W WIELKIM STOPNIU OD PŁYTKI ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze masz szyne ~210 tu chodzi o szynke 240-260 :D zeby np. miec 11*240Mhz to rozumiem bo wlasnie podobno najgorzej jest w AN7 z FSB (tzn. nie uzyskuje sie tak wysokich jak na NF7-S z vmodami) No wlasnie a jakie FSB uzyskuje sie na nonVmods NF7-S :?: A C1 to to jest steeping chipsetu :?: O co chodzi z poprzecinanymi mostkami :wink: Sorry za glupie pytania ale jestem poczatkujacy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszytkim do wysokiego FSB ~ 250MHz nie trzeba na NF7 robić modów, wystarczą odpowiednie pamięci. Mod jest potrzebny jak chcesz mieć niskie timingi na pamięciach a do tego trzeba wysokich napięc na pamięciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszytkim do wysokiego FSB ~ 250MHz nie trzeba na NF7 robić modów, wystarczą odpowiednie pamięci. Mod jest potrzebny jak chcesz mieć niskie timingi na pamięciach a do tego trzeba wysokich napięc na pamięciach

Hynixy 2x256MB D43 (takie jak z allegro.pl) wystarcza?? Czyli wynika z twojej wypowiedzi ze na AN7 powinno byc ogolnie lepiej :roll: a tak chyba nie jest z tego co czytam :cry: a czy dobrze mowie ze C1

jest w tym trochę prawdy co ci powiedzieli w sklepie poniważ ja mam już drugą wersje płyty rev. C1 się nazywa.

to steeping mostku polnocnego :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta jaka jest taka jest ale ja w sumie nie mam nic do niej kupilem ja jak tylko pojawila sie w Action i jestem w sumie bardzo zadowolony. Fakt nie lubi mnożnika x10 ale na mnożniku 11 udało mi sie puścić mojego XP1700 na 11x221 na Zalmanie 7000a ALCU i winda sie odpalila przeszedl 3dmarka 2001 ale niestety nie udalo mi sie przejsc 3dmarka 2003. 2003 przeszedl na fsb 219. Wiec nie ma co na niej psow wieszac a wszystko powinno sie unomalizowac przy nowszych rewizjach biosow. Moze nie kreci sie jak NF7-S ale jest to bardzo dobra płyta. Btw ciekawym jak by moj proc poszedl na wodzie. Q skad jestes? Wawa? Jesli tak to moze sie kiedys spikniem na jakims piwie i powymieniamy opinie

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER BY AMD co nie chodzi?

Moja chodzi na 229 :) z wini procka i ramu :>

no ale 230 nie masz :P

 

a chyba jasne jest to ze srednio nie chodz na tyle wiadomo ze jedna moze isc na 260 a druga moze ni isć na 201 i co 8O

przewaznie płytka nie chodzi wiecej wiec tak napisałem róznie sie moze zdazyć

 

a tak aprpo moze gdzieś nie doczytałem ale sprawdzałeś na jakim innym procku z odblokowanym mnożnikiem czy idzie ci wiecej czy po czym wnioskujesz ze jeszcze ci pujdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...