Skocz do zawartości
POWER BY AMD

ABIT AN7 złote rady max o/c

Rekomendowane odpowiedzi

"]Płyta jaka jest taka jest ale ja w sumie nie mam nic do niej kupilem ja jak tylko pojawila sie w Action i jestem w sumie bardzo zadowolony. Fakt nie lubi mnożnika x10 ale na mnożniku 11 udało mi sie puścić mojego XP1700 na 11x221 na Zalmanie 7000a ALCU i winda sie odpalila przeszedl 3dmarka 2001 ale niestety nie udalo mi sie przejsc 3dmarka 2003. 2003 przeszedl na fsb 219. Wiec nie ma co na niej psow wieszac a wszystko powinno sie unomalizowac przy nowszych rewizjach biosow. Moze nie kreci sie jak NF7-S ale jest to bardzo dobra płyta. Btw ciekawym jak by moj proc poszedl na wodzie. Q skad jestes? Wawa? Jesli tak to moze sie kiedys spikniem na jakims piwie i powymieniamy opinie 

 

 

Pozdro

U mnie tez płytka nie chce zarówno mnoznika 9 jak i 10. puściłem proca 11x210 normalnie latał. 220 nie chciał wstać, hmmm temeperaturka za wysoka , spire sie obsrywał. czekam tylko na końcowe elenemty do mojego WC :twisted: .

 

czy mi sie zdaje czy warszawiacy tak AN7 lubią ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest 50 stopni przy 219. Ale mysle ze plytka pojdzie wyzej tylko musze wymienic ten pieprzony wiatrak na NB na cos lepszego i zalozyc radiator na SB. Tylko zastanawiam sie na co bo niestety niebieski zalman mi sie nie zmiesci kolo ZM 7000A. A moze ktos ma jakies doswiadczenia z laczeniem tych elementow. Woda w moim przypadku niestety odpada bo zona mnie z domu wyrzuci :D

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Woda w moim przypadku niestety odpada bo zona mnie z domu wyrzuci :D

A to ciekawe. Mnie by wyrzuciła, gdybym nie miał wody.

Wcześniej mój komputer był zwany "wyjadło" :)

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Woda w moim przypadku niestety odpada bo zona mnie z domu wyrzuci :D

A to ciekawe. Mnie by wyrzuciła, gdybym nie miał wody.

Wcześniej mój komputer był zwany "wyjadło" :)

 

Mateusz

HeHehe.. mój był przed WC "wiatrakiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem mod L12 na AN7.

Wszystko idealnie działa.

Mój Duron wita się jako Atlhlon 3000+ (200x10.5) zamiast Athlona 1600+ więc jest bajka.

Mod jest banalny a efekt efektywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ile masz FSB MAKS. Chciałem go robić ale kolega niechciał mi karty graficznej porzyczyć bo on ma tnt m64 to jak by coś sie zrobiło to by ona poszła a nie moja a ona jest najcenniejsza z całego mojego kompa czyli ten herkules. Teraz to mnie głównie powiekszanie dysku interesuje z dzikie .net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kupiłem tego ABITA AN7 i jak na razie jest dorze. Jeszcze nic nie kręciłem ale może niebawem. Czy wiecie może jak przy stracie systemu wyłączyć ten ekran na którym wyskakują informacje o SATARaid :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagnolem z www.station-drivers.com biosa do mojej AN7 ver 1.5 beta 2 :P przezegnalem sie, wgralem i dziala. Jutro bede testowal jak to sie ma do max fsb. Na ver 1.4 mialem max 221 stable 219 chlodzony wiatrakiem. Ogolnie Bartex ta plytka ewidentnie lubi wysokie fsb tylko przy mnozniku x11, sproboj u siebie.

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie moge wycisnąć więcej niż 230+FSB

Właśnie zainstalowałem nowy BIOS ver. 1.5 beta 2 wie ktoś czym on się różni od starej wersji?

L12 pomęcze na nowym procesorze na który już czekam tzw. FSB 230+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie chciała przyjąć zadnego z nich na 1.4 :/ 11x wchodził bezproblemowo.

 

Tylko biosik 1.5 wgrałem i odrazu polubiła 9 i 11-stke. hmmm dziwna to różnorodność modeli :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja śmiagałem przeciesz bez problemu na x10 przy 222FSB!

Wiec dobrze działał. Każdy AN7 to zupełnie inne mobo :)

Abit zrobił serię indywidualistów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja powiem jak chłodzę mojego AN7:

Na NB mam zalmana niebieskiego:

Dołączona grafika

A na południowy mostek Ocz'a :D

http://img.allegro.pl/photos/oryginal/22/2218/221810/22181057

Chciałbym tylko dodać iż oba radiatorki są bardzo ciepłe co jest dość niepokojącym zjawiskiem :roll: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie smiesz te wykrzykniki przy fsb222  :lol:

250 to z palcem w [gluteus maximus] :x Pokaż coś więcej...

mowisz i masz :lol:

 

Dołączona grafika

 

poprostu niewiem jak mozecie sie rajcowac takim marnym fsb jak 220-230 na plycie ,ktora miala byc nastepca NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie smiesz te wykrzykniki przy fsb222  :lol:

250 to z palcem w [gluteus maximus] :x Pokaż coś więcej...

mowisz i masz :lol:

 

Dołączona grafika

 

poprostu niewiem jak mozecie sie rajcowac takim marnym fsb jak 220-230 na plycie ,ktora miala byc nastepca NF7

To budzi moje uznanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge przeskoczyc FSB 230 . Na 228 wszysko chodzi wmiare zwiekszam o 1 i czasami nawet winda nie chce ruszyc . Z czym jest to zwiazane . To tak troche do tematu "zawrotnych FSB" :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz u mnie NB jest zimny nawet jak chodzi na 222mhz i 1,75V . CZEMU zimny jest?? W SUMIE FAJNIE WAM SIE GRZEJA U MNIE ZIMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...